تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 84

نام تاپيک: چرا من ستاره ندارم؟

پروفشنال SAJAD DP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام
    اگر اين جور باشه يك فر ا چند آي دي مي‌آد درخواست مي‌ده
    اما به طور كلي من معتقدم تعداد پست ارزش نداره
    مثلا من حاضرم تمام اين 400 و خروده‌اي پستم بشه صفر ولي پستهاي مفيدم حذف نشه
    ( تناقض گويي رو داشتيد!)

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

متاسفانه من با این کار چند ای دی داشتن بسیار مخالفم و کار بسیار نادرستی هست به عقیده خودم ...

شاید مدیرا بدشون نیاد یکی 3 تا ای دی داشته باشه چون تعداد اعضا بیشتره و به نظر من اصلا این کار درست نیست .

من به شخصه چندین نفر رو دعوت کردم به پی سی و الان هم از من فعال تر هستند . باید از این موش و گربه بازیا که 3 تا ای دی داشته باشی و با یکی بیای پست بدی با اونای دیگه بیای به به و چه چه راه بندازی دست بکشیم و این کار ناپسند رو انجام ندیم ..

پروفشنال SAJAD DP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام
    متاسفانه من با این کار چند ای دی داشتن بسیار مخالفم و کار بسیار نادرستی هست به عقیده خودم ...

شاید مدیرا بدشون نیاد یکی 3 تا ای دی داشته باشه چون تعداد اعضا بیشتره و به نظر من اصلا این کار درست نیست .

من به شخصه چندین نفر رو دعوت کردم به پی سی و الان هم از من فعال تر هستند . باید از این موش و گربه بازیا که 3 تا ای دی داشته باشی و با یکی بیای پست بدی با اونای دیگه بیای به به و چه چه راه بندازی دست بکشیم و این کار ناپسند رو انجام ندیم ..
    موافقم

اگه نباشه جاش خالی می مونه n_ravi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    نا معلوم

7

دوستان چرا اینقد این بحث رو ادامه میدین دوست ما فقط یه سوال پرسید وجوابشم گرفت دیگه نیاز به این همه بحث نبود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

خود مدیر ها گفتن اگه بفهمن یه نفر چند تا Id داره همهشون رو بن میکنن ......

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

دوست گرامی من
    مدیریت انجمن اگر میخواست با این روش ها یوسر زیاد کنه چند تا انجمن پر طرفدار مثل ورزشی و دوست یابی و ماشین میزد تا کلی یوسر جمع بشه
    قول بهتون میدم با این انجمن ها چند ماهه ما 200000 یوسر رو رد میکردیم . اما نکرده این کار رو و حتی یک انجمن متفرقه که داره رو بشدت محدود کرده . پست هاشو نمی شماره و کوچکترین خارج شدن از موضوع رو با حدف تاپیک جبران میکنه
    قبول دارید که این کار ها باعث از دست رفتن بعضی یوسر ها میشه یا شده ؟

بند 26 از قوانین انجمن
    26- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "شناسه ی کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    با افتخار میگم خوزستان کهن

پيش فرض

دوست گرامی من
    مدیریت انجمن اگر میخواست با این روش ها یوسر زیاد کنه چند تا انجمن پر طرفدار مثل ورزشی و دوست یابی و ماشین میزد تا کلی یوسر جمع بشه
    قول بهتون میدم با این انجمن ها چند ماهه ما 200000 یوسر رو رد میکردیم . اما نکرده این کار رو و حتی یک انجمن متفرقه که داره رو بشدت محدود کرده . پست هاشو نمی شماره و کوچکترین خارج شدن از موضوع رو با حدف تاپیک جبران میکنه
    قبول دارید که این کار ها باعث از دست رفتن بعضی یوسر ها میشه یا شده ؟

بند 26 از قوانین انجمن
    26- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "شناسه ی کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!
    صحبت شما کاملا درسته
    ولی مدیرا چجور میفهمنن که کسی چند تا یوزر داره
    تا همه رو ببنده
    ممنون

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

ولی به نظر من باید خود کاربرا اعلام کنند و مدیرا سقف خاصی درخواست کاربر ها که مشخص شد یکی رو کاربر فعال کنند ...
    مدیرا که نمیدونن کدوم کاربر یا کاربرا از کی جوابشون رو گرفتن و گره از کارشون باز شده ... یعنی فرصت خوندن همه رو ندارن ..
    عزیز
    مدیران و همکاران و ارشدان خودشون قبلا کاربر فعال بودند . همه تحت نظر هستند و کارکردشون بررسی میشه . اونها که فعالیتشون مناسب تشخیص داده میشه به وقتش عنوان هم میگیرن

در آغاز فعالیت paria393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

6

اینکه قصه خوردن نداره منم ستاره ندارماما یه روز میگیرم

داره خودمونی میشه shaparak4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

می شه یک نفر به من بگه اگه چند تا پست بزنم می تونم یک ستاره بگیریم
    اصلا این ستاره ها واقعا به چه دردی میخوره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •