تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 66

نام تاپيک: معرفی انواع نرم افزارهای امنیتی متفرقه ( آنتی تروجان , آنتی روت کیت و ... ) فقط در این تاپیک

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

خدا نکنه که به این مخرب آخری دچار شید من تجربه اش کردم! یک سوال داشتم من سه آنتی روت کیت دارم یکی شون 3 تا از فایل ها رو روت کیت می شناسه چی کار کنم؟ البته در زمان بعدی اسکن چیزی نمی گه گاها گیر میده
    کار با نرم افزارهای انتی روت کیت به ویژه آنتی روت کیت های شخصی کار با شمشیر دولبه است و احتیاج به مهارت و

تجربه متناسبی دارد چون بسیاری از این نرم افزارها ممکن است فایلهای بی ضرر را به عنوان مشکوک به روت کیت

معرفی کنند که پاک کردن انها منجر به بروز اشکالات فراوانی برای سیستم می شود شما بهتر است روی این فایلهایی

که به عنوان روت کیت معرف شده ایست یک بررسی بکنی و انها را برای انالیز به شرکت سازنده انتی روت کیت بفرستی

تا وضعیتشان مشخص شود.

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

hamiltonجان می شه درمورد این که وقتی برنامه رو می خواهم آپدیت کنم می گه تا yahoo massangerرو نصب نکنی نمی ذارم آپ کنی توضیح بدی؟

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

hamiltonجان می شه درمورد این که وقتی برنامه رو می خواهم آپدیت کنم می گه تا yahoo massangerرو نصب نکنی نمی ذارم آپ کنی توضیح بدی؟
    دوست عزيز من خودم مدتهاست كه از اين برنامه استفاده نميكنم و در مورد سوال شما نميتونم توضيح خاصي بدم و در آن مدتي كه از اين برنامه استفاده ميكردم به مورد شما برنخوردم.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آیا به خاطر این نیست که نسخه اصلی برنامه نیست؟ می خواین عکس بذارم؟
    Last edited by shahedi; 12-08-2007 at 17:27.

حـــــرفـه ای Jalal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران و حومه

پيش فرض

Trojan Guarder GOLD v7.22

DESCRIPTION: Trojan Guarder Gold will detect and eliminate viruses, Trojans and macro viruses, even new and unknown ones, on your computer. Trojan Guarder initates a system named Guard Ghost to supervise all running processes in memory system, Windows files and open ports to search worms and trojan horses at any time.

Once a trojan or worm appears, even it is hidden in other programs, Trojan Guarder will display a signal for warning and eliminate it consequently. Meanwhile, Trojan Guarder will clear all trojan-system-linked files as well as relative registered files. Trojan Guarder can also provide assistance to protect and manage your computer:

INTEGRATED ARE: Windows Ghost and IE Doctor. Windows Ghost can strengthen your computer system. IE Doctor can recover any damage caused by java script viruses and activeX viruses. It can also prevent hackers from attacking the Internet Explorer of your computer.

SIZE: setup-1227kb / patch-612kb

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوست عزيز من خودم مدتهاست كه از اين برنامه استفاده نميكنم و در مورد سوال شما نميتونم توضيح خاصي بدم و در آن مدتي كه از اين برنامه استفاده ميكردم به مورد شما برنخوردم.
    آقا اینم عکس یه کمکی بکنین دیگه

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

آقا اینم عکس یه کمکی بکنین دیگه
    اين پيغام به شما ميگه كه نسخه جديد اين برنامه منتشر شده و به شما گزينه اي هم براي آپديت اين برنامه داده و امكان جديدي هم كه اضافه كرده قابليت سازگاري آن با ياهو مسنجر نسخه 7 است.كه اگر شما اين برنامه را آپديت كنيد قاعدتا ديگه از كرك قبلي نميتونيد استفاده كنيد و بايد يك كرك جديد براي نسخه جديد پيدا كنيد.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

به مشکلی با advane anti keyloggerبرخوردم نرم افزار حالت آف گرفته و هر چه تلاش می کنم بذارم روی highنمی شه حتی نرم افزار را آنیستال کردم ولی فرقی نکرد

منتظر راهنماییتونم .پیام می ده پس از بوت ویندوز در چه درجه ای باشه منم می زدم بالا و یا دیگر اصلا اتفاقی نمی افته
    Last edited by shahedi; 28-08-2007 at 18:34.

حـــــرفـه ای Carl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Grand Canyon, US-AZ

پيش فرض Trojan Guarder Gold v7.23

Trojan Guarder Gold v7.23

What can Trojan Guarder Gold Edition do?
    Detect and eliminate viruses, Trojans, and macro viruses, even unknown and potential ones, on your PC. Kill unknown Trojans and Viruses without updating!!!

Download
    کد:

حـــــرفـه ای Carl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Grand Canyon, US-AZ

پيش فرض Rootkit Unhooker v3.7.300.505

Rootkit Unhooker v3.7.300.505

Rootkit Unhooker LE (RkU) is an advanced rootkit detection/removal utility, designed specially for advanced users and IT professionals. It runs under 32bit Windows 2000, Windows XP, Windows 2003 Server and Windows Vista. If you don't know how to use it, please do not tell that it is not working or found nothing. In the 95% of such incidents users simple don't know how to use this program.

RkU has passed all tests on these versions of Windows:
    Windows 2000 Professional SP4, Rollup 1
    Windows XP Home/Professional SP1, SP2
    Windows 2003 Server (all editions) SP1, SP2
    Windows Vista Ultimate

On other Windows versions correct operation of the program is not guaranteed.

Version History
    build 3.7.300/505 (27.08.2007)
    made driver to unload itself after exit (if not in the extended mode), thanks to redhawk
    fixed syscall detection bugs, thanks to EP_X0FF
    fixed xdf vulnerabilities, thanks to Twister

Download
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •