تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به این شرکت ها رای بدید.

راي دهنده
74. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Microsoft

37 50.00%
  • Micromedia

7 9.46%
  • Borland

5 6.76%
  • Adobe

14 18.92%
  • Symantec

11 14.86%
صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 80

نام تاپيک: به این شرکت ها رای بدید.

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من به ماكروسافت راي ندادم

نه به خاطر ويندوز به خاطر برنامه Access

من ورد و فتوشاپو سر خود و بدون هیچ آموزشی یاد گرفتم

ولی اینو کلاسشم میرم ولی برام خیلی گنگه !

سرویس پک دوش رو هم هر وقت نصب میکنم سرعت سیستمم به شدت کم میشه و هر بار که نصب کردم پشیمون شدم !

یه امتیاز هم میدم به شرکت سونی به خاطر دو نرم افزار

sound forge و vegas movie studio

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Nesta
    چطور اومده windows dancer گذشته یک برنامه کاربردی نمیتونه بگذاره؟؟ اینا واجب بود زنه بیاد با آهنگ قر بده؟
    سعيد جان خداييش بهترين و قشنگترين جمله اي كه تا حالا ازت شنيدم اين بوده. خيلي حال كردم.

يك نكته هم در مورد يك قسمت از صحبت هاي avecina جان.
    اون موقعي كه شما مي گي كه IE باعث شد كه نت اسكيپ بره قاطي باقالي ها بايد بگم كه اصلا اينطور نبود. يعني بود اما دليلش برتري اينترنت اكسپلورر نبود. بلكه ... فقط توفيق اجباري بود كه مايكروسافت نصيب كاربران كرد. يعني به زور IE رو به خورد مردم داد! وقتي روي ويندوز نصب بود خب طبيعي بود كه نت اسكيپ از دور خارج شد.

داره خودمونی میشه Hamed_P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    در اعماق جنگلهاي تاريك و مه آلود.

پيش فرض

AveCina جان حرفهاي شما قبول ولي به نظر من بيلي جون ديگه خيلي بيش از حد دوست داره انحصارگر باشه :twisted: نمونش هم يكي دوسال پيش بود كه يه جريمه گنده و خفن به خاطر رعايت نكردن حقوق يك كمپاني ديگه پرداخت كرد. :!:

آخر فروم باز Nesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام Hamed_P30 جان از یاد آوری شما بسیار ممنون .
    از مهدی عزیز هم متشکر قابلی‌ نداشت ،البته آقای بیل ،فرد الگو امیر پی‌ تیری هست آقا توهین نکونین من تو کف این هستم که چقدر باحال اومد این تیکه رو

چرا نمياي بگي ماكروسافت با ويژوال بيسيكش چقدر برنامه نويسي رو ساده كرده.و از اون رسم نوشتن كد ها و فرمول ها به اندازه زيادي فاصله گرفته و كار رو ساده كرده

آدم يادش به زبان هاي برنامه نويسي مثله پاسكال كه ميفته مو به تنش سيخ ميشه.

یعنی‌ اون موقع که پاسکال بوده .ویبی‌ داده میکی‌ جان .ولی‌ به نظرم اون موقع برنامه مزخرف qbasic داشت عوض پاسکال .
    آقای حامد عزیز شما اکسس رو بی‌خیال شو پدر در میاره .اولشه تازه ..

بقیه شرکت ها :

مایکروسافت

پروفشنال saman_uv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام من به سيمانتك راي دادم ولي اگه اكرونيس بود حتما به اون راي ميدادم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

مهدي بست نوشته:
    فقط به عنوان مثال يه چيزي بگم. اين مديا پليري كه روي ويندوز هست باور كنيد كه حتي يك بار هم ازش استفاده نمي كنم. وقتي جت اوديو رو با مديا پلير مقايسه مي كنم اصلا نمي تونم دست به مدياپلير بزنم. شايد 2-3 ماه يكبار براي انجام يه كاري از مدياپلير استفاده كنم.

----- مهدي جان اين نظر شخصي شماست .
    وگرنه من هم اصلا طرف وين امپ و جت آيديو نميرم.كاري باهاشون ندارم.(تصور نشه كه من از جت آيديو و وين امپ بدم مياد!!! نه اصلاو ولي وقتي نياز من به راحتي برطرف ميشه ديگه نيازي به ساير برنامه ها ندارم)
    كليه نيازهاي مديايي من رو مديا پلير برطرف ميكنه.البته دروغ نگفته باشم جت آيديو رو هم نصب ميكنم ولي فقط براي مواقعي كه فايل RM بخواهم گوش بدم ازش استفاده ميكنم.يعني انتخاب اول همون مديا پليره
    البته براي فايل هاي دي وي دي هم از Power DVD استفاده ميكنم.

مهدي بست نوشته:
    خود ويندوز هم كه اگه مجاني به دست ما نمي رسيد و در ضمن اكثر برنامه ها مخصوص ويندوز طراحي نشده بودند، عمرا من ازش استفاده نمي كردم

اين جمله در حد يه حرفه فقط . چون وقتي مشكلات كار با لينوكس رو ميديدي ديگه اين حرف رو نمي زدي.

مهدي نوشته:
    تازه همين ويندوز هم دم به دقيقه مشكل پيدا مي كنه

---والا من نميدونم چه جوري با اين سيستم عامل كار ميكنيد كه براي شما اين جوريه.چون شخص خوده بنده سالي يكبار ويندوز عوض ميكنم.(اونم اكثرا به خاطر خرابكاري هاي خودمه)
    البته قبول دارم ويندوز يه سري مشكلاتي داره ولي نه به اين حد.
    البته ايراد داشتن يه چيز خيلي طبيعيه. چرا؟
    چون ساخته دست بشر است.و بشر به خاطر نقص نسبي ومطلقي كه داره هميشه نسبت به زمان هاي جلوتر از خودش عقب موندست.هميشه كارش ايراد داره.هيچ گاه خارج از ايراد نيست.
    سيستم عامل لينوكس هم همين طوره . شما فكر كرديد خيلي امنه؟
    اگر لينوكس به اندازه ويندوز كاربر داشت مطمئن باشيد از اين دست مشكلات امنيتي هم داشت.( اوپن سورس هم هست ،ديگه بدتر).كما اين كه الان هم داره.
    يك هكر كه با قصد و نيت آسيب وزيان مياد يه ويروس يا كرم ويا ..... مينويسه.مرض نداره بياد براي يك سيستمي كه 10 نفر ازش استفاده ميكنن ويروس بنويسه.مياد براي يه سيستم مينويسه كه 1000 تا كاربر داره؟
    چرا ؟ چون قصدش ضربه محلك تره.
    يه سري افراد هستند يه نسخه هايي مي پيچن كه آدم شاخ در مياره.ميان ميگن ويندوز هر 3 ماه يه بار بايد عوض بشه!!!
    عجب . العجب .....

مهدي نوشته:
    در ضمن در مورد انحصارطلبي مايكروسافت هم بايد بگم كه يك نمونه اش همين IE در پيتي كه روي ويندوز نصبه. باور كنيد كه اگه به زور IE رو به خورد مردم نمي دادند، الان 1 درصد هم كاربر نداشت

---اين حرف در زماني درسته كه ماكروسافت كاري كرده باشه كه كاربر نتونه به غير از IE از مرورگر ديگه ايي استفاده كنه.
    بنده خدا نيومده من رو زور كنه كه،همه چيز تحت اختيار خودمه ميتونم ازش استفاده كنم،اگر هم نخوام ميتونم مرورگر ديگه ايي نصب كنم.. در نتيجه اين حرف كاملا غير منطقيه.

مهدي نوشته:
    من يك بار ديگه به تمام كاربراني كه از IE استفاده مي كنند توصيه مي كنم كه براي يك بار هم شده از اپرا و فايرفكس استفاده كنند تا متوجه بشوند كه مرورگر يعني چي!!!
    ---اتفاقا من اكثر مرورگرها بروي دستگاهم نصبه و با تمامشون كار ميكنم.و همشون رو تست كرده ام
    IE - AVANT BROWSER - MAXTONE - FIRE FOX - OPERA .در اين بين من از آوانت و اپرا خوشم اومده و بيشتر با اين 2 تا كار ميكنم.(البته جديدا از IE7 هم خيلي خوشم اومده)
    همه مرورگرها هم آخرين ورژن هستند.مثلا من تا نسخه 7 اپرا ازش خوشم نمي اومد.ولي از وقتي كه نسخه 8 اومد طالبش شدم.

نستا نوشته:
    در مورد حجمش که سر به فلک می‌کشه باید بگم که الانم کشیده شاید شما خبر ندارید زمانی‌ که ویندوز نصب می‌کنید 2 گیگ خوشگل میگیره زمانی‌ که update می‌کنید انقدر وصله و چسب بهش می‌زنه که دیگه اگه تو add/remove برید همش می‌زنه update microsoft میگید نه برید ببینین

-----عزيزم پس معلومه لينوكس نصب نكردي . نميدوني اون چه حجمي ميگيره . براي نصبش 3 تا پارتيشن ميخواد!!!
    در ضمن به همين نرم افزار هايي هم كه در خودش گنجونده دارن ايراد انحصار طلبي ميگيرن. (چقدر مسخره)

نستا نوشته:
    می‌شه 3 گیگ ویندوز حالا مثلا این 2-3 برنامه می‌شه 200 مگ دیگه به جائی‌ بر نمی‌ خوره که تازه نمی‌شه 200 مگ winamp 10 mg هم نمی‌شه

----اون 2 يا 3 تا برنامه ديگه + وين امپ بيان پول بدن تا محصولات اونا رو هم در ويندوزش بگونجونه.
    اگه من هم بودم نمي اومدم مجاني نرم افزار يه شركت ديگه رو مجاني تبليغ كنم.
    شما بخواي توي روزنامه جنس خودت رو تبليغ كني بايد پول بدي .
    اونوقت ماكروسافت بياد نرم افزار هاي ديگه رو مجاني تبليغ كنه.!!!!
    واقعا حرف هاي خنده داري ميزني نستا جان .(البته بي ادبي نشه ولي واقعا اين حرفا از شما بعيده ).

نسنا نوشته:
    بد کدوم انحصاری چطور اومده windows dancer گذشته یک برنامه کاربردی نمیتونه بگذاره؟؟ اینا واجب بود زنه بیاد با آهنگ قر بده؟

----بازم حرف نسنجيده زدي!!!
    اين برنامه ايي كه شما بهش اشاره كرديد .يك برنامه جانبيه!!! و حتي بروي پك ويندوز هم وجود نداره !!
    شما بايد بري اون رو از روي سايت دانلود كني.
    اگه دانسر رو زده يه دونه آنتي اسپاي وير هم كنارش گذاشته كه بتوني دانلود كني.

نستا نوشته:
    ولی‌ تا کی‌ میگه ویندوز فلا دیگه توپه ؟ الان اگه نگاه کنید هر 3-4 ماه تازه همش باهاش ور بریم ویندوز رو پا میمونه .خوب باید فکری بشه ،نه این که همش وعده ،همش میگن ویندوز بدی که میاد اخرشه .لازم نیست که این همه تبلیغ کنن بگن آقا این مشگل داره ،معمولی‌ هست ،همینه .ما هم میگیم دمت گرم ولی‌ اینا میگن ما بهترین هستیم همه چیز رو ما میدیم ما اخرشیم ،شما تو سایت خودشون برید اینو میگن ،مثلا راجب همین ویستا ببینید که چه میگن ،چه می‌کنه این ویستا،،،

----اين حرف ها مربوط ميشه به تفاوت در سطح نگرش.
    من دوستانه توضيه ميكنم به عنوان يه برادر كوچكتر كه سطح نگرش خودتون رو تغيير بديد.
    شما داريد از منظر يك كاربر اين حرف ها رو ميزنيد .ولي اگه خودت رو جاي بيل گيتس ميذاشتي .اگه شرايط اقتصادي رو نگاه ميكردي .اگر رقبا رو ميسنجيدي .اگر جو بازار اقتصادي آمريكا رو درك ميكردي و اگر بينش وسيعي داشتي ديگه هميچن حرفي نمي زدي .
    واقعا اين حرف خنده داره كه بيل كيتس بياد بگه ماست من ترشه.
    مگه مريضه بياد همچين حرفي بزنه. اگه شركتي آشغال ترين محصول رو هم توليد كنه نمياد بگه كه آقا جنس من آشغاله.
    البته ماكروسافت آشغال نميزنه بيرون. اونها تمامي سعيشون بر اينه كه بهترين جنس رو از نظر كارايي ،از نظر راحتي و .... بدن بيرون. شما فكر ميكني محصول معمولي هست .نظرت براي خودته.
    شما به گستردگي اين سيستم عامل نگاه كن. نه اصلا اونم نگاه نكن فقط يه نگاهي به كندوهاي رجيستري سيستم عامل بنداز.
    من كه خودم مدير انجمن ويندوز هستم بعضي وقتا يه جاهايي از اين سيستم عامل رو ميبينم كه دركشون نميكنم.
    هيچ وقت هم نميتونم بگم كه من اند ويندوز هستم. نه خير منم در جاهايي از اين ويندوز ميمونم.

در آخر من كاملا حرف هاي AveCina رو تاييد ميكنم.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مهدی میگه از media player استفاده نکرده .خوب راست میگه حرف بسیار با مزه ای میزانید که میگید هیچ نیازی ندارید به winamp من فکر کنم بچه 10 ساله هم میدونه که الان winamp کیفیت صدا ای 2 برابر از media player داره تازه الان که سیستم دالبی‌ هم بهش اضافه شده نکنه الان تو media player هم داره شاید من نمیدونم .

شما میگید که هیچیز رو زور نکرده ولی‌ چرا کرده شما باید حتما OS اول رو ویندوز نصب کنید 2 رو لینوکس ،پس زور کرده یک کاری کرده که معنی‌ که نمی‌خوام با ویندوز کار کنم مجبورم با این کار کنم.

از شما بعید هست که از اپرا استفاده می‌کنید شما باید هوا دار اونت
    و ie باشید که خوب هست و بی‌چاره مشگلی‌ نداره فقط هر روز یه کمی‌ کپ فایر و اپرا می‌کنه خودش رو که مثل اونا بشه اونم مشگلی‌ نیست مثل pup blocker و ...

شما فرمودید که اگه لینوکس نصب کنم 3 تا پارتیشن می‌خواد و سر به فلک می‌کشه بله 5 سیدی ممکن هست پک داشته باشه ولی‌ امنیت اون با ویندوز که هر لحظه ممکن هست بدون فایر وال در سیدی رام بیاد بیرون و یکی‌ شما رو هک کنه قابل قیاس هست؟ آیا از نظر سرعت چی‌ از نظر هر 3 ماه ویندوز عوض کردن چی‌ از نظر کار با شبکه چی‌؟ اونم می‌شه مثل ویندوز باشه ولی‌ متاسفانه میکی‌ جان کاری کرده که مجبور باشی‌ برنامه ای که میخای نصب کنی‌ حتما باید رو سیستم ویندوز نصب بشه تا مشگل نشه ،البته اینم به نظر شما شاید زور نباشه ، اختیاری کرده .

شما فرمودید که windows dancer پک هست یا باید دانلد کنی‌ ما که والا از روز اول که نصب کردیم تو خودش بود هیچ کجا هم دانلد نکردیم هیچ علاقه ای به رقصیدن این خانم نداریم اختیاری واسه ما گذاشته بودند به خدا .
    شما دادینجید نظر دادین .

ما توقع نداریم بیل بیاد بگه ماست اون ترسه هست ولی‌ توقع داریم که هی‌ نگه این دفعه دیگه در این service pack مشگلات حل می‌شه باز میگه نه service pack 2 دیگه حل می‌شه اشتباه شده بد service pack 3 بیاد بگه تا 3 نشه بازی نشه این دفعه دیگه درست می‌شه تا ویستا بیاد ممکن هست که 4 هم بیاد بگه خوب دیگه احتمالا بد از 5 سال ویندوز بهتر شده ،
    بد بهش بگی‌ که اینا چیه؟ میگه آخه ما تو ویستا میخواهیم بترکونیم ما توقع داریم انقدر تبلیغ کشککی‌ نکنه اگه برلند محصول اشغال بده بگی‌ این چیه .میگه حتما برسی‌ می‌شه نسخه بدی امکان نداره که مشگلات قبلی‌ رو داشته باشه میگید نه تست کنید که از turbo c تا delphi 2005 یعنی‌ از دلفی‌ 1-8 چقدر امکانات اضافه کرده و کارائی‌ ولی‌ میکی‌ جان بیشتر خوشگل کرده تا کارائی‌ .

شما فرمودید ما چطوری از ویندوز استفاده می‌کنیم که هر ماه باید ویندوز بریزیم ،شما سالی‌ یک بار میریزید اونم تقصیر خودتون بوده که مثلا اشتباهی‌ کردین که مشگلی‌ به وجود اومده ؟ پس نتیجه میگیریم که شما تا الان 4-5 بار بیشتر ویندوز نریختین از زمانی‌ که ویندوز اومده ،آفرین بر شما ،چون ما که حرفه ای نیستیم با حدود 10 برنامه defrag registery and cleaner registery and optimize registery کار می‌کنیم نمیدونم چرا 3-4 ماه بیشتر نمیکشه که هر چیزی می‌خوام باز کنم همش قفل می‌شه با ram 576 اینو نمیدونم چرا خوب شما باید راهی‌ به ما پیشنهاد کنیم بگید چه می‌کنید که ویندوز شما انقدر خوب 1 سال دعوام داره ،اگه باور ندارید که مال من و مهدی اینطوری هست می‌خواهید من یک نظر سنجی‌ میگذارم که دعوام رو به سنجیم .
    دوست عزیز ممکن هست کسی‌ ویندوز بریزه 7 ماه دعوام داشته باشه ولی‌ چی‌ کار می‌کنه ؟ این مهم هست آیا photoshop -delphi -sql server -vb-oracle -C#.net -vc اینا رو سیستم نصب کرده آیا بد از 3 ماه این برنامه ها رو باز می‌کنه که ببینه چطور باز می‌شه ،آیا شما این کار رو انجام دادین که فش بدین به مایکروسافت ؟ فکر نکنم ،الان میگین همه هم مثل شما رو سیستم اینا رو نصب نمیکنن ولی‌ همه هم مثل شما شاید بی‌ نیاز نباشن ، و بخوان خیلی‌ از برنامه های دیگه هم که حجم زیاد داره نصب کنن ،اگه برنامه های پر حجم و ram خور نصب نکنی‌ و کاری به کارش نداشته باشی‌ روزی 2-3 ساعت روشنش کنی‌ ممکن هست 9 ماه کار کنه ولی‌ بعضی‌ ها خوب شاید مریض هستند مثل من 10 ساعت کار می‌کنن با کامپیوتر ،از اونا سوال کنید که چند وقت یک بار ویندوز میریزن .
    دوست عزیز لطف کنید که حرف هائی‌ بزنید که در خوره همه باشه نه تعدادی خاص .

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

بابا ما ميگيم آسمون شما بگو ريسمون!!!!

ما كه هر چي ميگم و جواب حرف هاي شما رو ميديم
    بازهم همون حرف ها رو تكرار ميكنيد.

ضمنا من 2 سال است كه حرفه ايي تر شده ام دارم ويندوز رو سالي يه بار ميريزم.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام منم نظر شما رو دارم ،و آخه ما هنوز حرفه ای نشودیم 3-4 ماه یک بار مجبور هستیم که عوض کنیم خیلی‌ مونده به شما برسیم.

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امير جان نوشته:
    كليه نيازهاي مديايي من رو مديا پلير برطرف ميكنه
    امير جان سلام
    باور كن كه امكانات جت اوديو رو مدياپلير نداره. همينطور امكانات و كيفيت وينمپ رو هم مدياپلير نداره.
    در ضمن مثلا وقتي مي خواهي يك فيلم ببيني و از موس استفاده نكني و روي صفحه فول اسكرين هم اعمالي كه مي خواهي انجام بدهي (مثل عقب و جلو بردن و خيلي از كارهاي ديگه) رو بدون اينكه چيزي رو صفحه بيايد انجام بدهي با جت اوديو امكان پذيره اما با مدياپلير نمي شه و حتما بايد روي صفحه ات كليدهايش ظاهر بشود.
    و خيلي موارد ديگه كه مدياپلير امكان انجامش رو نداره. در ضمن جت اوديو امكان تبديل فايلهاي صوتي به يكديگر و تصويري به يكديگر و تصويري به صوتي رو هم داره. كجاي مدياپلير چنين امكاناتي رو داره؟
    پس مديا پلير نمي تونه نيازهاي مديايي رو برطرف كنه.

امير جان گفته:
    والا من نميدونم چه جوري با اين سيستم عامل كار ميكنيد كه براي شما اين جوريه.چون شخص خوده بنده سالي يكبار ويندوز عوض ميكنم.
    بله!!! من هم يك پسردايي دارم كه از كامپيوتر فقط يك بازي فوتبال رو بلده. يعني به هيچ چيزه ديگه اش كار نداره. كامپيوتر رو كه روشن مي كنه روي آيكون بازي فوتبال كليك مي كنه و بازيش كه تموم شد مثل بچه هاي خوب و مؤدب! shutdown مي كنه. من فكر مي كنم چنين شخصي به جاي يكسال اگه 5 سال يكبار هم ويندوز عوض نكنه هيچ مشكلي براش پيش نمي آد!
    اما من كه از صبح تا شب كامپيوترم روشنه. روزي چندين برنامه نصب مي كنم. آنيستال مي كنم. كرك هاي مختلف رو تست مي كنم. كارهاي مختلف اداري ام رو انجام مي دهم و ... آيا باز هم بايد سالي يكبار ويندوز عوض كنم؟
    يعني ويندوز براي اين طراحي شده كه فقط يك بازي انجام بدي و تمام؟ آيا نبايد ويندوز براي چنين استفاده هايي كه من يا نستا يا امثال ما انجام مي دهند پايداري بيشتري داشته باشه؟
    اين كه ويندوز براي استفاده هاي معمولي و كم مشكل آفرين نباشه كه هنر نيست.

امير جان نوشته:
    اگر لينوكس به اندازه ويندوز كاربر داشت مطمئن باشيد از اين دست مشكلات امنيتي هم داشت.( اوپن سورس هم هست ،ديگه بدتر).كما اين كه الان هم داره.
    يك هكر كه با قصد و نيت آسيب وزيان مياد يه ويروس يا كرم ويا ..... مينويسه.مرض نداره بياد براي يك سيستمي كه 10 نفر ازش استفاده ميكنن ويروس بنويسه.مياد براي يه سيستم مينويسه كه 1000 تا كاربر داره؟
    چرا ؟ چون قصدش ضربه محلك تره.
    امير جان كاملا با اين قسمت از صحبتهات موافقم. هميشه هم گفته ام كه ويندوز و اينترنت اكسپلورر به خاطر فراگير بودنشان بيشتر مورد توجه و همينطور حملات هكرها و ويروس نويسان واقع هستند.

اميرجان نوشته:
    يه سري افراد هستند يه نسخه هايي مي پيچن كه آدم شاخ در مياره.ميان ميگن ويندوز هر 3 ماه يه بار بايد عوض بشه!!!
    عجب . العجب .....
    امير جان فكر مي كني كسي بيكار يا بيماره كه هي ويندوز بريزه؟ به نظرت كساني كه حتي هفته اي يك بار ويندوز عوض مي كنند دچار ساديسم هستند كه خودشون رو آزار دهند و براي خودشون دردسر درست كنند؟
    خب حتما خراب مي شه كه مجبور مي شوند دوباره نصب كنند.
    باز خدا پدر اين برنامه هايي كه از ويندوز ايميج مي گيرند رو بيامرزه كه كار رو راحت كرده اند. به نظرت اگه پايداري ويندوز بيشتر از اين بود آيا نياز به چنين برنامه هاي ايميج گيري بود؟ پس حتما مشكلي هست كه اينطور برنامه ها ساخته شده است و همينطور برنامه هاي مختلفي كه براي بهينه سازي ويندوز ارائه شده اند.

اميرجان نوشته:
    اين حرف در زماني درسته كه ماكروسافت كاري كرده باشه كه كاربر نتونه به غير از IE از مرورگر ديگه ايي استفاده كنه.
    بنده خدا نيومده من رو زور كنه كه،همه چيز تحت اختيار خودمه ميتونم ازش استفاده كنم،اگر هم نخوام ميتونم مرورگر ديگه ايي نصب كنم.. در نتيجه اين حرف كاملا غير منطقيه.
    امير جان درسته كه مايكروسافت كاري نكرده كه نشه بقيه برنامه ها و مرورگرها رو نصب كرد، اما سؤال من اينه؟ آيا يك كاربر ساده و مبتدي كه تازه يك كامپيوتر خريده، وقتي مي بينه مرورگر روي سيستمش نصبه ديگه دنبال مرورگر ديگه اي مي ره؟ آيا اصلا روحش هم خبر داره كه اپرايي هست؟ فايرفكسي هست؟
    ولي اگر نصب نبود مجبور بود كه خودش يك مرورگر رو انتخاب كنه.
    به نظر من مايكروسافت توفيق اجباري رو نصيب كاربران كرده. مثل شيرفروشي كه با شير دولتي ماست و خامه اش رو هم به زور مي فروشه.
    در ضمن اگر مايكروسافت قدرتش رو داشت و از ترس دادگاه هاي بين المللي نبود مطمئن باش كاري مي كرد كه نشه مرورگر يا برنامه هاي ديگر رو روي ويندوز نصب كرد.

اميرجان نوشته:
    اتفاقا من اكثر مرورگرها بروي دستگاهم نصبه و با تمامشون كار ميكنم.و همشون رو تست كرده ام
    IE - AVANT BROWSER - MAXTONE - FIRE FOX - OPERA .در اين بين من از آوانت و اپرا خوشم اومده و بيشتر با اين 2 تا كار ميكنم.(البته جديدا از IE7 هم خيلي خوشم اومده)
    همه مرورگرها هم آخرين ورژن هستند.مثلا من تا نسخه 7 اپرا ازش خوشم نمي اومد.ولي از وقتي كه نسخه 8 اومد طالبش شدم
    امير جان اين مكستون و اوانت و اينترنت اكسپلورر كه نام بردي كه همگي يكي هستند. فقط پوسته آنها تغيير كرده و امكاناتشون تغيير كرده.
    در ضمن شما با اين ذهنيت كه IE خوبه با اپرا و فايرفكس كار كردي بنابراين نمي توني قضاوت خوبي داشته باشي. در ضمن من هم قبل از اينكه كاربر اپرا و فايرفكس بشم از همه اينها استفاده كرده ام اما باور كن كه وقتي اپرا و فايرفكس رو ديدم ديگه از اونها دست كشيدم.

به هر حال امير جان اميدوارم از جوابهاي من ناراحت نشده باشي. بالاخره بحث هاي نرم افزاري هست و بايد بحث كرد. البته با منطق و احترام. همونطور كه هميشه اين دو مورد رو در تو و پستهات ديدم. فدات

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •