تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: -

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • -

0 0%
  • -

0 0%
صفحه 9 از 13 اولاول ... 5678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 126

نام تاپيک: شوراي نگهبان قانون شماره 12

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

دوستاني كه هنوز راي نداده اند ، لطفا هر چه سريع تر توي نظرسنجي شركت كنند
    من نظرم رو گفتم برا شركتهايي كه وقت و هزينه ميكنن بله برا آقا دزدا كه حاصل زحمات ديگران رو ميدزدند خير بنابراين راي من ممتنع هست و چون در راي گيري راي با عنوان ممتنع وجود ندارد رايم رو اينجا ميدم ولي اگر مهدي جان لطف كنه و راي ممتنع رو هم به بله و يا خير اضافه كنه تا افرادي مثل من هم كه رايشون در اين زمينه ممتنع هست بتونن اونجا راي بدن بهتره...

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من نظرم رو گفتم برا شركتهايي كه وقت و هزينه ميكنن بله برا آقا دزدا كه حاصل زحمات ديگران رو ميدزدند خير بنابراين راي من ممتنع هست و چون در راي گيري راي با عنوان ممتنع وجود ندارد رايم رو اينجا ميدم ولي اگر مهدي جان لطف كنه و راي ممتنع رو هم به بله و يا خير اضافه كنه تا افرادي مثل من هم كه رايشون در اين زمينه ممتنع هست بتونن اونجا راي بدن بهتره...
    خوب شما الان داري دو تا دسته مي كني .
    ما چه طوري اين فرق را بذاريم ؟
    از كجا بفهميم اين درخواست مربوط به شركتي هست كه وقت و هزينه كرده يا آقا دزده !

اگه نباشه جاش خالی می مونه SILWESTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سيلوستر , فعلا يك راه براي چيزي كه فرموديد وجود داره و اون اينه كه يك قفل ايراني روي يك نرم افزار خارجي باشه ، اون هم با توجه به روابط خارجي ما خيلي بعيد به نظر ميرسه ... يعني نميشه كه قفل ايراني روي نرم افزار خارجي باشه ... قفل ايراني رو روي نرم افزار ايراني ميگذارند. حالا فرضا اومديم و نتيجه نظر سنجي بالا "خير" در اومد و كالكشن هاي ايروني خونشون مباح بود و روشون هم قفل ايروني بود... اونوقت ديگه نميدونم ، نظر شخصيه ... بستگي داره كه به سوال نظر سنجي چي جواب داده بشه .
    با PreGap Image Builder امتحان كن ، يك عكس از ايزوباستر هم برامون بگذار. يادم باشه آواتارم رو عوض كنم.
    آقا تو تا كوچه بالاتر از ما يه خدمات كامپيوتر هست كه طرف عمليه! يه مدته يه مشت pdf و فايل صوتي تصويري در مورد هك جمع و جور كرده انداخته تو يه سي دي ميخواهد بده بيرون. فعلا گيره قفلشه كه چي بزاره.
    حلا ميگين اگه يه قفلي هم خريد گذاشت روش داد بيرون تحت پوشش قرار ميگيره؟ من طرح رو جلدشو ديدم. نه اسمي نه تلفني حتي يه ايميل هم رو جلدش ننوشته. پس پشتيباني -0- حالا اين چه حالتي حساب ميشه؟
    راستي پرشين! اگه خواستي آواتورت رو عوض كني 25 تومن سر بده گربه هامون رو عوض كنيم با هم

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

و جواب persiankitty هم فابل تعمل هستش
    بای
    نقل قول نوشته شده توسط silwester
    آقا تو تا كوچه بالاتر از ما يه خدمات كامپيوتر هست كه طرف عمليه! يه مدته يه مشت pdf و فايل صوتي تصويري در مورد هك جمع و جور كرده انداخته تو يه سي دي ميخواهد بده بيرون. فعلا گيره قفلشه كه چي بزاره. حلا ميگين اگه يه قفلي هم خريد گذاشت روش داد بيرون تحت پوشش قرار ميگيره؟ من طرح رو جلدشو ديدم. نه اسمي نه تلفني حتي يه ايميل هم رو جلدش ننوشته. پس پشتيباني -0- حالا اين چه حالتي حساب ميشه؟
    نميدونم ... اين موضوع از نظر من ميره توي همون ارزش گذاري روي كار ديگران. از كركرها قوي تر هم كاربرها ارزش ميگذارند روي كارهاي مردم و نظرشون هم معمولا درست هست. بعدش هم بستگي به خود آدم داره ، شما منتظري كه اون كارش دربياد و كپي اش كني ، كار به قفل و مفل و ايناش هم نداري ، يعني يه جورايي با اون آقاهه حال نكردي ... اينه كه كمكي براي كپي اش خواستي در خدمتيم. راستش رو بخواي خود من هم با اين تيريپ نرم افزارها حال نميكنم ... اما خوب كاربرشون هم نيستم. اينه كه همه رو به ... حواله ميدم.
    اين پستهاي ما هم داره رو به اعتياد كشيده ميشه ، همش صحبت عمل و تعمل و اينا شده

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

خوب شما الان داري دو تا دسته مي كني .
    ما چه طوري اين فرق را بذاريم ؟
    از كجا بفهميم اين درخواست مربوط به شركتي هست كه وقت و هزينه كرده يا آقا دزده !
    اينو بايد از روي تجربه اي كه در اين چند سال بدست آوارديم بفهميم.من شركت پرند و Mrt رو در اين چند سال شركت هايي ديدم كه خودشون اقدام به جمع آوري نرم افزار از اينترنت ميكنن.ولي شركت هاي ديگه مثل پيشگام سافت و JB Team و... غيره هم هستن نميدونم اونا هم خودشون جمع آوري ميكنن يا نه قبول دارم تشخيص اين 2 گروه از هم كار خيلي مشكليه والا خودمم گيج شدم نميدونم چطور بايد تشخيص داد.نميدونم اقا راي من همون ممتنع هست.
    Last edited by hakhamanesh; 31-08-2007 at 11:55.

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

اينو بايد از روي تجربه اي كه در اين چند سال بدست آوارديم بفهميم.من شركت پرند و Mrt رو در اين چند سال شركت هايي ديدم كه خودشون اقدام به جمع آوري نرم افزار از اينترنت ميكنن.ولي شركت هاي ديگه مثل پيشگام سافت و JB Team و... غيره هم هستن نميدونم اونا هم خودشون جمع آوري ميكنن يا نه قبول دارم تشخيص اين 2 گروه از هم كار خيلي مشكليه والا خودمم گيج شدم نميدونم چطور بايد تشخيص داد.نميدونم اقا راي من همون ممتنع هست.
    منم صحبتم همين هست ...

ولي خوب يك نظري دارم .
    به نظر شما اين قبيل مجموعه ها دو دسته هستند :
    1- اونهايي كه توسط يك گروه جمع آوري مي شوند ، توضيحات هر نرم افزار نوشته ميشه ،‌ تست ميشه ، پشتيباني داره و ...
    2- اونهايي كه اين كارها را نمي كنند!!

مجموعه هاي دسته 2 ، به خاطر بازار رقابت و بالطبع فروش كم ، براشون نمي صرفه كه قفلي خريداري كنند . بنابراين يا اصلا قفلي نميذارند يا به همين Tz قانع هستند! بنابراين اينها جز سوالات عمومي به حساب مي آيند و مشكلي ندارند .
    مجموعه هاي دسته 1 ، به خاطر سابقه خوبشون و داشتن مشتري ، براشون مي صرفه كه حتي يك قفلي خريداري كنند . اينها ديگه جز قانون شماره 12 ميشند .

اين تحليل من بود . حالا اگه جاييش دارم اشتباه ميگم ، بگيد . چون روش فكر نكردم :دي

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

منم صحبتم همين هست ...

ولي خوب يك نظري دارم .
    به نظر شما اين قبيل مجموعه ها دو دسته هستند :
    1- اونهايي كه توسط يك گروه جمع آوري مي شوند ، توضيحات هر نرم افزار نوشته ميشه ،‌ تست ميشه ، پشتيباني داره و ...
    2- اونهايي كه اين كارها را نمي كنند!!

مجموعه هاي دسته 2 ، به خاطر بازار رقابت و بالطبع فروش كم ، براشون نمي صرفه كه قفلي خريداري كنند . بنابراين يا اصلا قفلي نميذارند يا به همين Tz قانع هستند! بنابراين اينها جز سوالات عمومي به حساب مي آيند و مشكلي ندارند .
    مجموعه هاي دسته 1 ، به خاطر سابقه خوبشون و داشتن مشتري ، براشون مي صرفه كه حتي يك قفلي خريداري كنند . اينها ديگه جز قانون شماره 12 ميشند .

اين تحليل من بود . حالا اگه جاييش دارم اشتباه ميگم ، بگيد . چون روش فكر نكردم :دي
    آره با اين موافقم

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من اعتراف ميكنم كه حداقل 2 سال هست كه براي خريد سي دي از انواع مختلفش ، چه آموزشي ، چه كالكشن و .... به بازار نرفته ام ... آه چرا ... براي خريد سي دي خام اين سوپري دم خونه امون هست ... و سي دي خام زياد خريدم... يك سري سي دي فيلم هم خريدم ... سيلور منظورمه ... كپي حال نميكنم... با اين اعتراف نميتونم در مورد اين كالكشن سازها نظري بدم كه كدومش خوبه و كدومش بد...
    فقط توي نمايشگاه امسال دو تا سي دي خريدم ، يكيش كتاب اول بود كه موقع خريد هم واسه قيمتش شاكي شدم.. يكي ديگه اش هم فرهنگ 10 زبانه بود كه هنوز كه هنوزه نصب نكردم ببينم چه آشغالي خريدم.

برگهايي از اعترافات يك Vampire

اگه نباشه جاش خالی می مونه SILWESTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

هخا جان! زوم كردي رو پرندو ام ار تي! راستشو بگو دمت رو ديندها
    اصلا كالكشن جمع كردن كار درستي نيست داداشه من. اين كه يكي بياد از اينترنت برنامه ها را بگيره حالا گيرم كه تست و پشتيباني هم پشت قبالش باشه بازم دزديه. اوني هم كه از سر .... گشادي بره از تو كالكشن اون يكي برداره بازم دزديه. البته كلاس كار دومي بالاتره. از قديم گفتن دزد كه از دزد بدزه شاه دزه!!!!
    حالا بيا راي بنداز تو صندوق انجمن البته نه سفيد

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

يه عده اي تو اين انجمن ميدونن كه من هيچ ثنمي(نميدونم درست نوشتم يا نه شايدم سنمي باشه يا صنمي) با پرند و Mrt ندارم.اما دلم ميسوزه يه عده اي زحمت بكشن و يه مشت مفت خور بيان...
    ضمن اينكه به نظرم بهتره بحث كالكشن ها رو بيشتر از اين ادامه نديم چون معمولا اكثر كالكشنها داراي قفل يا حداقل قفل درست حسابي نيستن.اگر هم كسي از يه برنامه از كالكشنها خوشش بياد خوب ميره يه كافي نت با سرعت 512kb دانلودش ميكنه ديگه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •