تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: -

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • -

0 0%
  • -

0 0%
صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 126

نام تاپيک: شوراي نگهبان قانون شماره 12

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

مگه روي فيلم مبشه قفل گذاشت ؟

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

نظرسنجي را گذاشتم براي پايان كار و الان پايان كار نيست!

بقيه دوستان كجا هستند ؟!

من فكر نكنم از اين جور موارد زياد داشته باشيم كه مثلا يك شركت بياد روي مثلا فتوشاپ قفل بذاره ... اطلاع دقيق ندارم ، اما فكر نكنم از اين موارد زياد باشه ...

يك مورد ديگه كه فراموش كرده بودم ، مساله فيلم ها هست ... مثلا كاربر ادعا كرده كه ويدئو كلوپ روي فيلم قفل گذاشته ...
    درباره كپي رايت فيلم ها هم اگه كسي اطلاعاتي داره توضيح بده ... چون استثنايي براش به ذهنم نمي رسه!!
    در خصوص فتوشاپ فقط يه مثال بود شما مثلا آموزش زبان RozettaStone رو در نظر بگير
    در خصوص فيلمها ببينيد ما كه نميتونيم بياييم بگيم آقا شما حق نداري رو فلان سي دي قفل بزاري دوست داره خوب ميزاره اما امتياز اون فيلم كه مال ويدئو كلوپ نيست پس بحث در خصوص شكستن اون قفل به نظرم مشكلي نداره و اون بابا هم حق نداره بگه چرا چنين بحثي راه انداختيد اگر هم به مراجع ذي صلاح مراجعه كنه و بگه قفلي كه من رو سي دي گذاشتم رو شكستن با يه اوردنگي پرتش ميكنن بيرون.يعني حتي خود قانون هم حمايتي ازش نميكنه.(حتي اگر مچ قفل شكنش رو هم بگيره ببره پيشه قاضي قاضيه يه اوردنگي ميزنه زيره كونش پرتش ميكنه بيرون)
    من و پرشين چقدر با ادبيم خدايي

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اگر هم به مراجع ذي صلاح مراجعه كنه و بگه قفلي كه من رو سي دي گذاشتم رو شكستن با يه اوردنگي پرتش ميكنن بيرون.يعني حتي خود قانون هم حمايتي ازش نميكنه.(حتي اگر مچ قفل شكنش رو هم بگيره ببره پيشه قاضي قاضيه يه اوردنگي ميزنه زيره كونش پرتش ميكنه بيرون)
    من و پرشين چقدر با ادبيم خدايي
    اولا كه خودتو با من قاطي نكن بيخودي. بعدش هم مرجع ذيصلاح كيلويي چنده ، يك چيزايي شنيدي ، اما همچين مراجعي وجود نداره ، يعني كاري نميتونه بكنه وقته كه مجرمت رو نمي شناسي... اما براي اون كلمه شما جايگزين مناسبي هست ، ميتونيد بفرماييد "ما تحت"

نمي خوام هي پست اضافه كنم ،‌ به نظرم در مورد پست 25 ... من توليد كننده خاصي رو نديدم كه روي كارش قفل بگذاره ، همه اشون دنبال يكسري روشهاي معلوم الحال رفتند اما به دليل عدم سازگاري ، به طور صنعتي نديدم كسي از اين قفل ها براي ويديو سي دي استفاده كنه.
    Last edited by persiankitty; 05-08-2007 at 22:08.

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

دوستان عزيز ، حواسشون باشه كه كليه مديران و همكارن و ادمين ها به اين انجمن دسترسي دارند و كليه قوانين انجمن ، اين جا هم رعايت ميشه ...
    از همكاري شما پيشاپيش متشكرم ...

مگه روي فيلم مبشه قفل گذاشت ؟
    حرف شما كاملا درست هست ... منظورم همين محدود كردن به استفاده در VCD و اضافه كردن تراك ها با نون اضافه ( persiankitty© ) هست كه توي اين مواردي كه توي فروم ديدم بايد Track 02 را استخراج كرد !!

در خصوص فيلمها ببينيد ما كه نميتونيم بياييم بگيم آقا شما حق نداري رو فلان سي دي قفل بزاري دوست داره خوب ميزاره اما امتياز اون فيلم كه مال ويدئو كلوپ نيست
    در نهايت ، چه ويدئو كلوپ ، چه توليد كننده قفل گذاشته باشند ، اون شخص حق نداره كه كپي كنه ...
    درسته ؟!

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

در نهايت ، چه ويدئو كلوپ ، چه توليد كننده قفل گذاشته باشند ، اون شخص حق نداره كه كپي كنه ...
    درسته ؟!
    خوب اگر توليد كننده قفل گذاشته باشه كه مسلما غير قانونيه
    اما اگر ويدئو كلوپ قفل گذاشته باشه خوب امتياز اون فيلم كه مال ويدئو كلوپ نيست يعني ويدئو كلوپ ورداشته فيلم كپي شده ارو روش قفل گذاشته.
    حالا اگر بخوايم سر اين قضيه كه كپي كردنش صحيحه يا نه بحث كنيم اينجا 2 حالت مطرحه
    يكي كپي از نظر اخلاقي دوم كپي از نظر قانوني.
    از نظر اخلاقي اگر شما از دوستتون هم يه فيلم يا يه سيدي موزيك يا هر چيز ديگه اي به عنوان امانت بگيريد اگر از دوستتون براي كپي اون براي خودتون اجازه نگيريد و يا دوستتون راضي به اين كار شما نباشه خوب اين كار از نظر اخلاقي صحيح نيست.
    اما از نظر قانوني همون طور هم كه در پست قبلي گفتم ويدئو كلوپي اگر شخص قفلشكن رو حتي بگيره ببره پيش قاضي( بر فرض محال كه قاضي براي رسيدگي وجود داشته باشه) به احتمال فراوان ويدئو كلوپي به دليل نداشتن حق امتياز اون فيلم با اردنگي از سوي قاضي طرف خواهد شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

خوب ببينيد ما از كجا بفهميم ويدئو كلوپ قفل گذاشته يا خود توليد كننده ...
    اگر بخواهيم بين اين دو تا تفاوت بذاريم ، خوب اين خودش ميشه يك باگ و رخنه !

بعد هم ميخوام ببينم شما با اين حرف من موافق هستيد يا نه ؟
    « در نهايت ، چه ويدئو كلوپ ، چه توليد كننده قفل گذاشته باشند ، اون شخص حق نداره كه كپي كنه »

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

خوب ببينيد ما از كجا بفهميم ويدئو كلوپ قفل گذاشته يا خود توليد كننده ...
    اگر بخواهيم بين اين دو تا تفاوت بذاريم ، خوب اين خودش ميشه يك باگ و رخنه !

بعد هم ميخوام ببينم شما با اين حرف من موافق هستيد يا نه ؟
    « در نهايت ، چه ويدئو كلوپ ، چه توليد كننده قفل گذاشته باشند ، اون شخص حق نداره كه كپي كنه »
    وقتي ميگيم قانون يعني يه زوري كه بالا سرمونه وقتي ميگيم اخلاق يعني آدم باشيم و به حقوق ديگران تجاوز نكنيم وقتي ويدئو كلوپي رو فيلمش قفل ميزاره يعني راضي نيست كسي از رو فيلمش كپي كنه(كاري نداريم كه امتياز اون فيلم رو نداره چون همون طور كه در پست قبل هم گفتم اگر شما از دوستتون هم يه فيلم يا يه سيدي موزيك يا هر چيز ديگه اي به عنوان امانت بگيريد اگر از دوستتون براي كپي اون براي خودتون اجازه نگيريد و يا دوستتون راضي به اين كار شما نباشه خوب اين كار از نظر اخلاقي صحيح نيست.)پس نتيجتا چه ويدئو كلوپ ، چه توليد كننده قفل گذاشته باشند ،حداقل از لحاظ اخلاقي اون شخص حق نداره كه كپي كنه(به هر حال ويدئو كلوپي هم براي كارش هزينه كرده و وقت گذاشته داره اجاره مغازه ميده-گوشت كيلو 7000 تومان ميخره-بنزينم كه سهميه بندي شده)

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

بسيار خوب ...
    پس مباحث مربوط به كپي سي دي هاي فيلم و موزيك هم مغاير قانون شناخته شد !

به نظرتون چيز ديگري هم مونده كه بايد مورد بررسي قرار بگيره ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

بسيار خوب ...
    پس مباحث مربوط به كپي سي دي هاي فيلم و موزيك هم مغاير قانون شناخته شد !

به نظرتون چيز ديگري هم مونده كه بايد مورد بررسي قرار بگيره ؟
    2 تا ديگه هم كه به نظرم ميرسه روش بحث كنيم يكي ريليز كرك برنامه هاييه كه از قبل كرك شده و همينك در سايتهاي ديگه موجوده(مثلا حسابداري هلو كرك شده و كركش هم در يه سري سايتها هست حالا اگر كسي درخواست داد ميشه گذاشت يا نه )
    دوم تو يكي از تاپيك ها ديدم يه بابايي روش شكستن قفل يكي از شركتها(فكر كنم علاءالدين) رو تو سايت خودش گذاشته بود و بعد نام تاپيكش رو گذاشته بود روش شكستن قفل سي دي هاي شركت علاءالدين بعد تاپيك رو كه باز ميكردي زده بود براي آموزش به لينك زير مراجعه كنيد حالا ميشه بحث كرد با توجه به اينكه آموزش كرك در پي سي ورد نيست و در سايت ديگري قرار داره اما اون فرد داره از شهرت پي سي ورد براي آموزش (و همچنين تبليغ سايت خودش) استفاده ميكنه اين كار ممنوع هست يا خير؟
    Last edited by hakhamanesh; 06-08-2007 at 16:52.

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

مورد 1 :
    قانون شماره 12 داره ميگه كه درخواست و ريليز كرك نرم افزار ايراني ممنوع هست .
    خوب ، يك نفر مياد توي انجمن تاپيكي ايجاد مي كنه با نام « درخواست كرك نرم افزار هلو » !
    اين درخواستش مغاير قانون بالا هست و اين تاپيك بايد به Trash انتقال داده شود .
    شما هم اگه لينك كرك را بذاريد ، كاري خلاف قوانين انجام داده ايد . حالا چه اين لينك ، كركي هست كه خودتون انجام داده ايد يا شخص ديگر .
    (قسمت هايي هم از حرفهام را پاك كردم ، چون بعد از تايپ كردنش ،‌ترجيح دادم اصلا بحث به اون سمت كشيده نشود!)

مورد 2 :
    كاملا يادم هست كه كدوم تاپيك را اشاره كردي . فكر كنم هنوز توي انجمن مونده باشه كه بايد بفرستيمش بيرون !
    طبق قوانين ، تبليغات ممنوع هست . كسي هم كه اين كار را مي كنه ، ابتدا محترمانه تذكر داده ميشه ، تكرار كرد اسم سايتش توي پي سي ف.ي.ل.ت.ر ميشه ، بازم تكرار كرد بهش اخطار جدي داده ميشه ، در نهايت يا يك مدت يا كاملا بن ميشه . بعد مياد آيدي جديد مي سازه ، بلافاصله ، آيدي جديدش هم بن ميشه . حتي اگه 100 تا آيدي جديد ايجاد كنه ، هر 100 تاش بن ميشه .
    البته ناگفته نمونه كه توي اين مراحل ، اون فرد (معمولا) ، به مديران و همكاران توهين مي كنه كه جرم خودش را سنگين تر مي كنه .
    اين گونه مواردي هم كه اشاره كردي ، كاملا نشون ميده فرد فقط قصدش تبليغ هست . همين! بنابراين اون مراحل بالا در موردش انجام ميشه .
    لفظ و حركات كسي كه قصدش تبليغ هست ، كاملا مشخص هست و باهاش برخورد ميشه ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •