تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: -

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • -

0 0%
  • -

0 0%
صفحه 12 از 13 اولاول ... 28910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 126

نام تاپيک: شوراي نگهبان قانون شماره 12

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

بابا همين جا بزار يه خورده بخنديم حال كنيم.از كجا معلوم يه وقت ديدي عمو مهدي صلاح دونست بردش تو قسمت عمومي.

اگه نباشه جاش خالی می مونه SILWESTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سيلوستر جان شما نگرفتي ماجرا چيه ، قانون 13 توي صفحه 6 همين تاپيك هست . خودم نوشتمش ... برو بخون در مورد باغ اينا روشن بشي. بيشتر جنبه طنز داره تا جدي.
    در مورد خفاش و جغد هم كه بازم توي پستهاي قبليم هست ، برگهايي از خاطرات يك Vampire ... اين بعني زندگي از 12 شب به بعد.

دليل انصرافم هم حرفي بود كه هخامنش زد. اين براي مديرها كار بيخودي ميسازه . هي بايد بيان و پست هايي كه مربوط به قانون 12 ميشه يك جورايي ماله بكشند روش. پس بهتره وقت بيخودي ازشون نگيرم.
    آهان حالا بگرفتم چي شد! اون قانون 13 باحاله رو منظورت بوده پس.
    من قبلا بهش فكر كرده بودم.فقط مورد 13.3 يه نمه ممكنه سخت گيرانه باشه. باقيش خوبه
    ولي تاپيكش اينجا جواب نميده. تو انجمن مخفي ماهي يه بارم كسي نمياد. در ضمن اين قوانين براي تازه وارد هاست.
    اونا كه اينجا نميان!!!!!!!!!!

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نوشته شده توسط balascd
    لطفا یک تاپیک اختصاصی در باره این شرکت ایجاد کنید و تمام سوالات خود را نه با نام مستعار بلکه با دلیل و مدرک و با نام و شماره تماس واقعی مطرح کرده و جواب بگیرید .
    به جان خودم مصداق براي قانون 13 هم پيدا ميشه.
    13.7 هرگونه مغايرت اسمي با "مهدي" براي كركرها ، قفل سازها ، قفل شكن ها و ابزارهاي توليدي ممنوع است.
    خيلي خودم رو نگه داشتم كه در جواب پست اين آقا قانون 13 رو رو نكردم

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض كسي ميدونه قفل آموزش phpnuk نسل جوان را با چي ميشه شكست

خوشم نيومد. شما بالاخره سوالت رو پرسيدي . معني اش اينه كه راهي كه داريم ازش براي جلوگيري از بارداري سايت استفاده مي كنيم درست نيست. اين باعث ميشه كه هر كسي از يك راهي زيرآبي بزنه ، يكي ميپرسه بعد ميگه اگر خلاف مقررات هست اينجوري و اونجوري ... يكي فايل آپلود ميكنه و خودشو ميزنه به كوچه علي چپ ... يكي كد كاربري صفر كيلومتر ميسازه و سوالش رو ميپرسه ... معني اش اينه كه با قانون 12 موافق نيستند. پس عملا همگام باهاش عمل نميشه. مثل اين مي مونه كه همه ميخوان از ماهواره استفاده كنند و شما بگي ماهواره داشتن خلاف مقررات هست و بعد چون هيچ كس قانون رو قبول نداره بهش عمل نمي كنه . قانون بايد مثل چراغ راهنمايي باشه كه اكثريت باهاش موافقت كنند ، بنابراين اكثريت هم بهش عمل مي كنند.
    يا قانون 12 رو برداريد و سايت رو با ----- شكن ببينيد... يا از همين عده اي كه قبولش ندارند بپرسيد كه چه كاري ميشه انجام داد. و جالبش هم اينجاست كه با وجود اين همه سايت ----- شده چرا اين سوال ها اينجا مطرح ميشه.

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

خوشم نيومد. شما بالاخره سوالت رو پرسيدي . معني اش اينه كه راهي كه داريم ازش براي جلوگيري از بارداري سايت استفاده مي كنيم درست نيست. اين باعث ميشه كه هر كسي از يك راهي زيرآبي بزنه ، يكي ميپرسه بعد ميگه اگر خلاف مقررات هست اينجوري و اونجوري ... يكي فايل آپلود ميكنه و خودشو ميزنه به كوچه علي چپ ... يكي كد كاربري صفر كيلومتر ميسازه و سوالش رو ميپرسه ... معني اش اينه كه با قانون 12 موافق نيستند. پس عملا همگام باهاش عمل نميشه. مثل اين مي مونه كه همه ميخوان از ماهواره استفاده كنند و شما بگي ماهواره داشتن خلاف مقررات هست و بعد چون هيچ كس قانون رو قبول نداره بهش عمل نمي كنه . قانون بايد مثل چراغ راهنمايي باشه كه اكثريت باهاش موافقت كنند ، بنابراين اكثريت هم بهش عمل مي كنند.
    يا قانون 12 رو برداريد و سايت رو با ----- شكن ببينيد... يا از همين عده اي كه قبولش ندارند بپرسيد كه چه كاري ميشه انجام داد. و جالبش هم اينجاست كه با وجود اين همه سايت ----- شده چرا اين سوال ها اينجا مطرح ميشه.
    همه (یا حالا اکثرا) فکر می کنند که قوانین دست و پا گیر هستند . حالا هر قانونی باشه . البته شاید به قول شما اکثریت و اقلیت توی میزان موافقت داشته باشه که این عامل هم به نظر من نتیجه گذشت زمان هست . نظارت زیاد روی چراغ های راهنمایی و اینکه مردم دیدند یا می تونند تصور کنند که اگه اجرا نکنند ممکنه چه اتفاقی بیفته روی میزان عمل تاثیر داشته . اگه این پلیس و سایر عوامل نباشند ، معمولا بی خیال قانون می شوند!
    حالا بعضی مواقع جریمه ها نقدی نیست و افراد نمی تونند تصور کنند که اگه اجرا نکنند چی میشه که باعث میشه تعداد کمتری موافق باشند و در نتیجه کمتر عمل کنند .
    (از دید اکثریت تصور شکستن قفل یک سی دی را با رد کردن چراغ راهنمایی مقایسه کنید . 2 نمره!)

به نظر شما خود قانون مشکلی داره ؟ کم روی اون بحث شده ؟ چقدر از زمان اجرای اون میگذره ؟

اما ... ایراد یا از جزئیات قانون هست که مثلا ناقص هست یا از طرف کسی که قرار هست نظارت بکنه و یا از طرف کسانی که موظف و متعهد به عمل کردن به اون قانون هستند .
    نواقص را که تا حد امکان بررسی کردیم . ولی نمیگیم کامل کامل هست . هیچ قانون بشری نمیتونه چنین ادعایی بکنه!
    اگر ایراد توی نظارت می بینید ، خوب بگید .
    اما کسانی که متعهد به عمل به قانون هستند . یا تازه وارد هستند و اصلا قوانین را نمی خونند یا موارد دیگه که باهاشون طبق قوانین برخورد می کنیم (اخطار ، بن و ...) . به نظر شما دیگه چی کار می تونیم بکنیم ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض قفل مرغابی cdx یا CDProtector؟؟؟

همه (یا حالا اکثرا) فکر می کنند که قوانین دست و پا گیر هستند . حالا هر قانونی باشه . البته شاید به قول شما اکثریت و اقلیت توی میزان موافقت داشته باشه که این عامل هم به نظر من نتیجه گذشت زمان هست . نظارت زیاد روی چراغ های راهنمایی و اینکه مردم دیدند یا می تونند تصور کنند که اگه اجرا نکنند ممکنه چه اتفاقی بیفته روی میزان عمل تاثیر داشته . اگه این پلیس و سایر عوامل نباشند ، معمولا بی خیال قانون می شوند!
    حالا بعضی مواقع جریمه ها نقدی نیست و افراد نمی تونند تصور کنند که اگه اجرا نکنند چی میشه که باعث میشه تعداد کمتری موافق باشند و در نتیجه کمتر عمل کنند .
    (از دید اکثریت تصور شکستن قفل یک سی دی را با رد کردن چراغ راهنمایی مقایسه کنید . 2 نمره!)

به نظر شما خود قانون مشکلی داره ؟ کم روی اون بحث شده ؟ چقدر از زمان اجرای اون میگذره ؟

اما ... ایراد یا از جزئیات قانون هست که مثلا ناقص هست یا از طرف کسی که قرار هست نظارت بکنه و یا از طرف کسانی که موظف و متعهد به عمل کردن به اون قانون هستند .
    نواقص را که تا حد امکان بررسی کردیم . ولی نمیگیم کامل کامل هست . هیچ قانون بشری نمیتونه چنین ادعایی بکنه!
    اگر ایراد توی نظارت می بینید ، خوب بگید .
    اما کسانی که متعهد به عمل به قانون هستند . یا تازه وارد هستند و اصلا قوانین را نمی خونند یا موارد دیگه که باهاشون طبق قوانین برخورد می کنیم (اخطار ، بن و ...) . به نظر شما دیگه چی کار می تونیم بکنیم ؟
    باز هم موضوع رد كردن چراغ راهنمايي به آدمش ربط داره ، مثل اينكه من خيلي بچه مثبت هستم كه تا بحال از هيچ چراغ قرمزي عمدا يا سهوا رد نشدم. به نظر من قانون مشكلي نداره ، حتي شكستن قفل برنامه هاي ايروني هم مشكلي نداره ، فقط انتشار اون هست كه مشكل داره . خيلي بحث شده و بايد اعتراف كنم كه اين فرهنگ شايد هيچ وقت اينجا كاربرد نداشته باشه . مدتي زيادي هم از اجراش ميگذره ، ما توي عهد دايناسورها نيستيم كه بگيم 4 ماه يا 8 ماه زمان كمي هست. حتي همين يك هفته اي كه نبودم انقدر بار اضافي كاري براي من داشته كه يك ساعت بيشتر هم يك ساعت هست . ( نميدونم شايد مشكل از من باشه ، شايد بهتر باشه كه همه رو شبيه خودم فرض نكنم ) . من نمي خوام نحوه عملكرد شما يا مديران سايت رو از هر نظري زير سوال ببرم . عملكرد اين سايت به نظرم مثبت بوده ، شايد بتونيم اينطوري بپرسيم كه اگر يك جايي يك سايتي ( حالا توي وضعيت فعلي به نظر ميرسه فقط p30World ) بخواد كپي راست رو براي محصولات ايراني رعايت بكنه ، چطور ميشه اين مطلب رو به كاربران اون سايت هم انتقال داد ؟ يك صحبتي با كسي ميكردم ، موضوعش اين بود كه شما هر چقدر هم كه كار كثيف ميكنيد ( فرض كنيد لباستون آلوده به نجاست شده ) اولين كاري كه مي كنيد بايد اين باشه كه ظاهر مساله رو پاك كنيد ( فرض كنيد كه عين نجاست رو در درجه اول از روي لباس پاك مي كنيم ) . توي اين فلسفه ، بحث فيل تر كردن سايتهاي كثيف شامل انواع اقسام مطالب درست و غلط ( مخلوط ) اولين قدم براي پاكسازي هست . من به عنوان عضو اين سايت افتخار ميكنم كه موضوع پاكسازي در پي سي ورلد حداقل از طرف مديران سايت انجام شده ، به نحوي كه با وضعيت فعلي فكر نمي كنم كه در زمينه امنيت نرم افزار شاكي خصوصي از سايت به وجود بياد. اما يك جاي قضيه لنگ ميزنه ، من ميدونم ( به سبك اون يارو توي سفرهاي گاليور ) . چون عملكرد كاربران دقيفا اون طرفي هست . خلاصه اش اينه كه بعضي از كاربرها تفكرشون اينه كه به تخمم كه ممنوع كردين ، من مي نويسم. از يك طرف ديگه هم حق ميدم به مديراي سايت ، ديگه بيشتر از اين اگر به اين كاربرها فشار بيارند احتمالا كاربرها ميرند توي سايتهاي چرند و پرند. اين يكي از دلايلي هست كه من توي اين سايت فعاليت بيشتري ميكنم . شايد به دليل مطالب خاص هم كه شده اينجا رو بخونند ، اما من ديدگاهم اينه كه اگر نمي خوان به دليل قانون 12 اينجا رو بخونند به تخمم كه نمي خونند. ولي اين موضوع وقتي صدق ميكنه كه من هدف تجاري از اين سايت ندارم ، در صورتي كه بر و بچز مديريتي اين سايت اين هدف رو دارند ( توجه كنيد كه اصلا ايرادي بهش نيست ) . نميدونم ... ديگه با توجه به شرايطي كه دارم عقلم قد نميده ، شايد يك مدت ديگه يك چند تا راه حل از خودم در بكنم. شما هم اگر چيزي به فكرتون ميرسه ، در بكنيد كه حداقل توي اين مدت در موردش فكر كنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من نمي خوام نحوه عملكرد شما يا مديران سايت رو از هر نظري زير سوال ببرم . عملكرد اين سايت به نظرم مثبت بوده ، شايد بتونيم اينطوري بپرسيم كه اگر يك جايي يك سايتي ( حالا توي وضعيت فعلي به نظر ميرسه فقط p30World ) بخواد كپي راست رو براي محصولات ايراني رعايت بكنه ، چطور ميشه اين مطلب رو به كاربران اون سايت هم انتقال داد ؟
    من به عنوان عضو اين سايت افتخار ميكنم كه موضوع پاكسازي در پي سي ورلد حداقل از طرف مديران سايت انجام شده ، به نحوي كه با وضعيت فعلي فكر نمي كنم كه در زمينه امنيت نرم افزار شاكي خصوصي از سايت به وجود بياد.
    از يك طرف ديگه هم حق ميدم به مديراي سايت ، ديگه بيشتر از اين اگر به اين كاربرها فشار بيارند احتمالا كاربرها ميرند توي سايتهاي چرند و پرند. اين يكي از دلايلي هست كه من توي اين سايت فعاليت بيشتري ميكنم .
    خیلی ممنون

اما يك جاي قضيه لنگ ميزنه ، من ميدونم ( به سبك اون يارو توي سفرهاي گاليور ) . چون عملكرد كاربران دقيفا اون طرفي هست .
    این قضیه لنگیدن و انتقال به سایر کاربران را من دو مورد به ذهنم میرسه که تا حدی هم به ما مربوط نیست :
    1- قانونی که در جامعه ما چندین سال هست تصویب شده و مردم اون برخوردهای لازم را ندیدند تا این قانون را حس کنند . همیشه فقط اسمش را شنیدند . به نظر من ، کاربر ، در نگاه اول اصلا به ذهنش نمیرسه که ممکن هست چنین چیزی توی یک انجمن اجرا بشه . شاید بشه گفت که اولین بار هست که چنین چیزی را می بینه!! (زیرا
    2- اکثرا اینترنت را محیط آزادتری نسبت به جامعه می بینند . بنابراین فکر می کنند اگه توی جامعه آنچنان که شاید و باید ، اجرا نمیشه ، پس توی اینترنت اصلا اجرا نمیشه .
    من با این استدلال به کاربران تازه وارد حق می دهم و از هر روز بستن چندین تاپیک مخالف قانون شماره 12 احساس تعجب و یا بی تاثیری اون (همون چیزی که شما در پست قبلی بهش اشاره کردی) نمی کنم .
    شاید هم با چنین استدلالی ، بشه این جور استنباط کرد که نیاز به راه حل و یا نگرانی نیست !

خلاصه اش اينه كه بعضي از كاربرها تفكرشون اينه كه به تخمم كه ممنوع كردين ، من مي نويسم.
    در این حالت هم طبق قوانین میشه برخورد کرد . در صورت تکرار : اخطار -> محدود کردن دسترسی -> بن

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

نمی دونم استدلال پست قبلی من قابل قبول بوده یا نه (چون جوابی براش ارسال نشد)

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به نظر ميرسه كه در اجرا هم مشكل داريم.

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

والا پرشين جان اگر منظورت اجراي قانون هست من كه تو اين تاپيك مشكلي نديدم.يه نفر گفته رو فتوشاپ پرند CopyStop هست يه نفر هم ميگه برم يكي بگيرم ببينم چطوري هاست.نه خبري از درخواست كرك هست نه ريليز كرك.يه نفر حالا پيدا شده حال ميكنه رو قفل فتوشاپ پرند كار كنه نميشه كه جلوش رو گرفت يا تاپيك رو قفل كرد.مگر اينكه بحث ريليز پيش بياد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •