تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 122 از 122

نام تاپيک: ايهاالناس مددي في الانتخاب الرشته الدانشگاه (ضروريه)

آخر فروم باز robert's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام روبرت.

ممنون از جوابت. دو سوال مونده که اگر جواب بدی خودم فدات شم!

دومی رو که مهمتره اول میگم اولی رو دوم میگم

1.پس غیر انتفاعی چی شد ؟ درسته که پیام زور بهتر از سربازیه ولی غیر انتفاعی خوب تو این شهر و شهرهای اطراف زیاده, پولش هم مشکلی نیست. بچه اوردن پولشم باید بدن

2.اگه دفترچه رو یه نگاهی بندازی میبینی که پیام نور شهرهای بابل و رامهرمز و ماکو و شازند و خوی و تاکستان و رامسر و ابهر و بهشهر و آمل و ساری و سمنان و قزوین و گرمسار و اراک و زاهدان و سیرجان و لامرد و خمین و گلپایگان و چناران برای داطلبان شهر ... غیر قابل انتخابه توی محدوده ما نیستن!

با تشکر پاریو
    آه !! شما قم زندگی میکنی ؟؟؟
    شرمنده من نمیدونستم !!!!
    والا بنده هر چی تو لیست ها و نرم افزار های خودم میگردم خیلی به سختی میتونم برات و با این رتبه غیر انتفاعی پیدا کنم چون تو لیست من اکثر غیر انتفائی ها مربوط به منطقه یک میشوند و از شهر شما هم نسبتا دور هستند.
    خداییش رتبه خوبی نیاوردی دوست من !!! بنابر این دست مشاور هم برای انتخاب رشته زیاد باز نیست !!
    مخابرات - ارتباط داده مرکز آموزش عالی غیر انتفائی خیام مشهد میانه قبولی 33000
    کاردانی معماری همین دانشگاه بالا 25736 میانه قبولی
    كارداني معماري موسسه غير انتفاعي نيما محمود آباد میانه قبولی 36365
    كارداني كامپيوتر - سخت‌افزار موسسه غيرانتفاعي علامه محدث نوري (ره)- نور میانه قبولی 41706

اینهم چند تا غیر انتفائی تو اصفهان که به شهر شما نسبتا نزدیکه !!!

كارداني عمران - آب و فاضلاب موسسه غير انتفاعي نجف آباد - نجف‌آباد اصفهان 50669
    كارداني عمران - ساختمانهاي بتني موسسه غير انتفاعي نجف آباد - نجف‌آباد اصفهان 42731
    كارداني علمي -كاربردي عمران موسسه غير انتفاعي نجف آباد - نجف‌آباد اصفهان 48385
    كارداني علمي - كاربردي نرم‌افزار كامپيوتر موسسه غير انتفاعي شهيد اشرفي اصفهاني-اصفهان 38577
    كارداني علمي - كاربردي نرم‌افزار كامپيوتر موسسه غيرانتفاعي علوم و فناوري سپاهان – اصفهان 42707
    كارداني علمي - كاربردي سخت‌افزار كامپيوتر موسسه غير انتفاعي علوم و فناوري سپاهان - اصفهان 49183
    كارداني علمي - كاربرد شهرسازي موسسه غير انتفاعي نجف آباد - نجف‌آباد اصفهان 47446
    كارداني علمي - سد و شبكه موسسه غيرانتفاعي نجف‌آباد ـ نجف آباد اصفهان46590
    كارداني علمي- كاربردي معماري موسسه غير انتفاعي نجف آباد - نجف‌آباد اصفهان 29715
    كارداني آمار موسسه غير انتفاعي نجف آباد - نجف‌آباد اصفهان 53649

پروفشنال Pario's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

امسال اوضاع تکمیل ظرفیت چطوره؟ شنیدم امسال تکمیل ظرفیت نداریم.
    در کل ارزش ریسک کردن رو داره یا نه؟ همین پارسال یه نفر با رتبه حدود 40000 حقوق مفید (غیر انتفاعی-قم) قبول شد!
    البته در تکمیل ظرفیت مرحله سوم!!!

pari

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •