تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 28

نام تاپيک: از کار افتادن فلش دیسک USB Kingeston Smart

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

چرا نمي بريش گارانتي؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahsanx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض

عزيز جواب من چرا ندادي؟!
    من وقتي كه وصل ميكنم فقط چراغش روشن ميشه هيچ اتتفاقي هم نميفته...
    دوست عزیز اول چک کن ببین در پنجره device manager در لیست usb ها اونو میبینی یا نه و چک کن ببین پسوندی به اون اضافه شده یا نه و

موقعی که اونو به کامپیوتر نصب میکنی صدای اتصال رو میشنوی یا نه . دوم اینکه کلید روی فلش شما چند حالت داره ؟ در ضمن همونطور که گفتم در

تمام سوکتهای ورودی مخصوصا در سوکتهای روی خود مادر برد امتحان کن . با یه کامپیوتر دیگه هم چک کن . موفق باشی

Banned masoud908's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    :::: I.R :::: Tehran ::::

پيش فرض

دوست عزیز اول چک کن ببین در پنجره device manager در لیست usb ها اونو میبینی یا نه و چک کن ببین پسوندی به اون اضافه شده یا نه و

موقعی که اونو به کامپیوتر نصب میکنی صدای اتصال رو میشنوی یا نه . دوم اینکه کلید روی فلش شما چند حالت داره ؟ در ضمن همونطور که گفتم در

تمام سوکتهای ورودی مخصوصا در سوکتهای روی خود مادر برد امتحان کن . با یه کامپیوتر دیگه هم چک کن . موفق باشی
    نه نميبينم ...تو 3 تا كامپيوتر هم امتحان كردم..موقع وصل كردنش هم اون صدايي كه هر موقع يه دستكاه usb وصل ميشه نميده فقط چراغش روشن ميشه..
    راستش اين از زماني خراب شد كه :من مموري پرت كردم سمت دوستم نتونست بگيره تو خيابون هم بود افتاد بعد اون برد خونه گفت كه كار نميكنه بعدش اورد منم زدم ديدم ديگه كار نميكنه ولي تكونش كه ميدادم يه صدايي ميداد .بعد داداشم بازش كرد ديد كه يه قطعش نيست بدبختي موقع بازكردن هم حواسش نبود گمش كرد...

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahsanx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    فضا

پيش فرض با سلام خدمت دوستان

داداشم بازش كرد ديد كه يه قطعش نيست بدبختي موقع بازكردن هم حواسش نبود گمش كرد...

دوست عزیز اگه عکسی از مدار اون بذاری میتونم کمکت کنم و بگم که در روی اون چه قطعه ای کم داره . در ضمن شاید قسمتهایی از مدار آسیب

دیده باشه و باعث بوجود اومدن قطعی در مدار شده باشه . موفق باشی

Banned masoud908's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    :::: I.R :::: Tehran ::::

پيش فرض

دوست عزیز اگه عکسی از مدار اون بذاری میتونم کمکت کنم و بگم که در روی اون چه قطعه ای کم داره . در ضمن شاید قسمتهایی از مدار آسیب

دیده باشه و باعث بوجود اومدن قطعی در مدار شده باشه . موفق باشی
    اهان باشه...2-3 روز ديگه ميذارم...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض transcend 4g

با سلام
    من فلش یواس پی transcend 4g دارم وقتی به کامپیوتر وصل میشه چراغ روشن وصدای وصل انجام می شود.اما برای بازکردن این پیغام میده please insert a disk into drive
    وفرمت نمیشه there is no disk drive .
    مشکل چیست؟

7. این کاربر از majid2662 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

با سلام
    من فلش یواس پی transcend 4g دارم وقتی به کامپیوتر وصل میشه چراغ روشن وصدای وصل انجام می شود.اما برای بازکردن این پیغام میده please insert a disk into drive
    وفرمت نمیشه there is no disk drive .
    مشکل چیست؟

مال منم عین تو شده.
    باید ببریم گارانتی.
    مثلا مادام العمره........

داره خودمونی میشه miladf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    بابل -- بابلسر

3 خرابی فلش کمک

سلام دوستان من یه فلش دیسک PNY داشتم که داداشه گل ما نمیدونم چه بلایی سرش اورد الان وقتی به هر وسیله ای که USB میخوره (کامپیوتر.سی دی پلیر ماشین.ریسیور و ...) بعد 3 ثانیه انقدر داغ میکنه که دست آدم میسوزه وقتی میخوای جداش کنی !!!! دوستان آیا این فلش 2GB من درست میشه ؟

یه فلش 4GB Datasend دارم که اونم دیروز وقتی به کامپیوتر دوستم زدم کار نکرد و بعد اون هم دیگه روی هیچ کامپیوتری کار نمیکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده سیستم ولی روی ویندوز ویستا فقط یه پیغام میده که USB نصب شده قابل شناسایی نیست. دوستان خواهش میکنم کمک کنید این فلش یادگاریه .....

هر دوی فلش ها گارانتی Life time دارن آیا شرکت درست میکنه بفرستم؟
    ولی باز هم اطلاعات فلش 4GB رو لازم دارم . عکس دارم ولی تو Zipfile روش رمز داره .

دوستان عزیز خواهش میکنم کمکم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض 930

با سلام من یک فلش کارت کینگستون 8 گیگ دارم که مدتیه کار نمی کنه بردم پیش چند تعمیر کار میگفتند یا غیر قابل درست شدنه یا درست شده خیالت راحت باشه ولی هیچی نشد
    الان که به یواس پی کامپیوتر وصل می کنم شناسایی می شه ولی هشدار اینکه ویندوز اونو نمی شناسه رو نشون میده حالا از شما خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مشکل شما حل شد به دست مدیر وبلاگir-itc.blogfa.com در بخش نظرات مثل عکس زیر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •