تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: حذف جستجوهای قبلی در گوگل

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi_pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    سراي موقت

پيش فرض حذف جستجوهای قبلی در گوگل

با سلام
    جطور میشه لیست جستجوهای قبلی که توی گوگل کردیم رو پاک کنیم. که دیگه نشون داده نشه.

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

روی نوشته برو و دیلیت رو بزن

آخر فروم باز persian365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

روی نوشته برو و دیلیت رو بزن
    كاملا درسته

روش خواصي نداره .. فقط همون جايي كه مي بيني ليست جستجوها مياد برو روش تك تك ديليت كن

موفق باشيد

آخر فروم باز rocket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Amol

پيش فرض

سلام
    برای پاک کردن نوشتهای جستجو شده در گوگل و بطور کلی پاک کردن تمامی فرم های قابل نوشتن :
    Start---Control Panel---Internet Option----Content---AutoComplete---Clear Forms

5. این کاربر از rocket بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

8 پاک کردن کلمات تايپ شده در مرورگر (مثل موتورهاي جستجوگر و .... )

يکي از مشکلاتي که خيلي از دوستان و کاربراني که از مرورگر اينترنت اکسپلور استفاده مي‌‌کنند اين است که وقتي
    کلمه‌اي را در موتورهاي جستجوگر تايپ مي‌‌کنند اين کلمات در هارد کامپيوتر ذخيره مي‌‌شود و وقتي شما قصد داريد دوباره از اين موتور جستجوگر استفاده کنيد کلماتي را که قبلا تايپ کرده‌ايد به صورت يک منوي کشويي نمايش داده خواهند شد و متاسفانه اين کلمات با استفاده از clean up و يا پاک کردن کوکي‌ها، پاک نمي‌‌شوند و به خاطر همين خيلي از دوستان براي پاک کردن اين کلمات به سراغ نرم افزارهاي مختلف مي‌‌روند در حالي که با خود مرورگر IE به راحتي مي‌‌توان اين مشکل را بر طرف کرد.
    اگر از مروگر Internet Explorer استفاده می کنید
    ، دو راه حل وجود دارد:

1- برای این کار به Internet option بروید و به تب Content بروید و بر روی Auto Complete کلیک کنید. دکمه های Clear Form و Clear Password را بزنید و اگر می خواهید از این به بعد این اطلاعات نمایش داده نشود گزینه های موجود در همین قسمت را از حالت انتخاب خارج کنید و البته برای کار شما گزینه Forms کافی است. اگر از نسخه 7 این برنامه استفاده می کنید در Internet Options و در سربرگ General بر روی Delete و سپس Delete Forms کلیک کنید. باز در همان قسمت قبلی باید گزینه های ذخیره شدن این اطلاعات را بردارید.

2- برای اینکه کلمه ای را از گوگل حذف کنید، در همان حالت که در کادر جستجو هستید، با دابل کلیک کردن آن کلمه ی موردنظر ظاهر می شود، با کلید های جهت نما در صفحه کلید، روی آن کلمه رفته و کلید Delete را از صفحه کلید فشار دهید. در این صورت آن کلمه یا عبارت از کادر جستجوی گوگل حذف خواهد شد.
    دوست عزیز برای انجام این کار در اپرا از منوی Tools گزینه Delete Private Data را انتخاب کنید. بر روی Details کلیک کنید. گزینه Clear history of visited pages را برای سرچ هاي خود اپرا و گزینهClear history of typed-in addresses برای گوگل انتخاب کنید. گزینه Clear history of visited links را نیز برای پاکسازی کامل انتخاب کنید.

دوست عزیز در Firefox از منوی Tools گزینه Clear private data را انتخاب کنید. گزینه های Saved Form and Search History و Browsing History را انتخاب کرده و Clear Private data Now را کلیک کنید.
    موفق باشید

اميدوارم كامل گفته باشم

7. این کاربر از nelahe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ninjavb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    من هر کاری میکنم پاک نمیشه وقتی که های لایت میشند کلید Del رو میزنم ولی پاک نمیشه اون روشی رو هم که nelahe گفته بود انجام دادم ولی بازم اولین حرف رو که میزنم کل جستجو های مشابه رو نشون میده!!
    الان دیگه باید چی کار کنم؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ninjavb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    ببخشید یه اشتباهی شده
    این کلماتی رو که اینترنت اکسپلورر من (ورژن 7)نشون میده فکر میکنم کلماتیه که تا حالا توسط کاربران جسستجو شده چون جلوی هر کلمه ای مینویسه مثلا کلیپ موبایل 4730000 result ولی خوب بعضی از این کلمات خیلی خفنه چه طور میشه این لیست رو پاک کرد که دیگه ظاهر نشه؟
    با تشکر

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

با سلام
    من هر کاری میکنم پاک نمیشه وقتی که های لایت میشند کلید del رو میزنم ولی پاک نمیشه اون روشی رو هم که nelahe گفته بود انجام دادم ولی بازم اولین حرف رو که میزنم کل جستجو های مشابه رو نشون میده!!
    الان دیگه باید چی کار کنم؟؟
    فکر کنم شما اشتباه می کنید ، 2 تا موضوع هست
    یکی این که هیستوری نشون داده می شه ، که با کلیر هیستوری کردن ، حله
    یکی هم این که تازگی ها ، گوگل یه کاری کرده ، اسم رو که می زنی ، یه لیستی کوچلو اون پایین به صورت خیلی فرز و چست و جابک باز می شه ، که اسامی مشابه به همراه رکوردها رو نشون می ده ، نه فکر کنم که بخوای اون رو دیزیبل کنی ، نه فکر می کنم که شدنی باشه ، نه من بلدم

مرسی
    یا حق

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

6 پاک شد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Here is how to remove all Google Web History. While signed in to your Google Account:
    1. Visit your Web History page at [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , or click the gear icon on the upper right corner of a search results page, and then go to Search history.
    2. Click the gear icon again on the upper corner of the Web History page, and go to Settings.
    3. Click the delete all link.
    4. Then click the Delete all button to confirm.

Tip: To prevent your future web activity from being stored, you can [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بالاخره جواب داد
    تاریخچه جستجوی شما از حداقل یکی دو سال قبل اینجا ذخیره شده - اگه با قسمتیش مشکل داریمی تونی طبق تاریخ حذق کنی و اگز مثل من با همش مشکل داری همه رو پاک کن و خونواده ای رو از نگزانی نجات بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •