تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 50 از 50

نام تاپيک: صدا و winXP 64 bit

پروفشنال ASUS POWER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

خوب درایورش رو از سایت خود CMedia.com.tw بگیر اگه درست نشد هم شاید از تنظیمات ویستا هست آخه ویستا تنظیمات پیچیده ای برای قسمت صداش گذاشته.
    والا من برندی بی مسئولیت تر از C-Media ندیدم ! اصلا معلوم نیس درایور 64 بیتش تو سایت لا مذهبش کجاست !!نمی دونم ای سوس از چیه c-media خوشش اومده ...

در آغاز فعالیت king_arthur's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

والا من برندی بی مسئولیت تر از C-Media ندیدم ! اصلا معلوم نیس درایور 64 بیتش تو سایت لا مذهبش کجاست !!نمی دونم ای سوس از چیه c-media خوشش اومده ...
    کاملا حق با شماست اصلا تو کل سایت درایوری برای cmedia 6501 پیدا نکردم
    یک سوال : لطفا یک کارت صدای ارزان قیمت معرفی کنید که با Vista 64 bit مشکل نداشته باشد،آیا کارتهای صدای قدیمی pci مثل yamaha یا creative با Vista 64 bit کار میکنند؟؟؟
    پیشاپیش سپاسگزارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نه آقا صبر کن. مممم
    من خودم xp x64 رو سیستمم نسبه! اولش مشکل تورو داشتم کارت صدام on board هستش اما ویندوزم به من به پیغام داد و گفت برو فلان پچ رو از سایت microsoft بگیر مشکلت حله خوب منم همین کارو کردم و حل شد!
    حتی من قبلش سرویس پک 2 xp x64 رو هم نسب کرده بودم اما تو اونم نبود حجمش 4mb هست اسمشم اینه :
    WindowsXP-KB898715-x64-enu.exe
    ویندوز من جنیون هست و راحت گرفتمش اگه بهت ندادش بگو برات میلش کنم. برام email بزن من اصلا پیغامام نمیخونم!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

نه آقا صبر کن. مممم
    من خودم xp x64 رو سیستمم نسبه! اولش مشکل تورو داشتم کارت صدام on board هستش اما ویندوزم به من به پیغام داد و گفت برو فلان پچ رو از سایت microsoft بگیر مشکلت حله خوب منم همین کارو کردم و حل شد!
    حتی من قبلش سرویس پک 2 xp x64 رو هم نسب کرده بودم اما تو اونم نبود حجمش 4mb هست اسمشم اینه :
    WindowsXP-KB898715-x64-enu.exe
    ویندوز من جنیون هست و راحت گرفتمش اگه بهت ندادش بگو برات میلش کنم. برام email بزن من اصلا پیغامام نمیخونم!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرسی از شما ولی باز هم نشد فکر میکنم باید فعلا از یک کارت صدای pci استفاده کنم تا درایور اصلی صدای انبوردم بیاد

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

اینم از لینک اگه می خواید کارت صدای آنبوردتون رو اکس پی 64 بیت نصب بشه :( حجمش بی نهایت کمه !!)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای ویستا هم پیدا ننمودم !!!!!!!

داره خودمونی میشه Herasat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

13

سلام خدمت شما عرض شود كه ويندوز اكس پي 64 بيت، همانطور كه از اسمش معلوم است مر بوط به پردازندهاي 64 بيتي است ؛ اما امكان اين را دارد كه بر روي 32 بيتي ها هم نصب شود. شما ابتدا از صحت كاركرد كارت صداي خود بر روي ويندوز اكس پي 32 بيتي مطمئن شويد و در صورت سلامت بودن كارت صدا از يك ويندوز اكس پي 64 بيتي مربوط به يك شركت معتبر استفاده كنيد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام خدمت شما عرض شود كه ويندوز اكس پي 64 بيت، همانطور كه از اسمش معلوم است مر بوط به پردازندهاي 64 بيتي است ؛ اما امكان اين را دارد كه بر روي 32 بيتي ها هم نصب شود. شما ابتدا از صحت كاركرد كارت صداي خود بر روي ويندوز اكس پي 32 بيتي مطمئن شويد و در صورت سلامت بودن كارت صدا از يك ويندوز اكس پي 64 بيتي مربوط به يك شركت معتبر استفاده كنيد.
    تو 32 بیتی عین شیر کار میکنه ! ولی 64 بیتیه روباهش می کنه !:(

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

به هر حال ممنون از همه کسانی که سعی کردند کمکم کنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه m_a_h_n_o's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جای ثابتی ندارم

پيش فرض

سلام . من 64 بیت نصب کردم ولی می گه که کارت صدات (که البته آنبرده) دراوردی ! و اصلا صدا مدا تو کارش نیس ! با این که حتی تو خود سایت سازندشم گفته 64 بیت ساپه !

cmedia cmi 9880L

دوست من اگه صدات HD باشـــه باید حتما Bus Driver رو برای کارت صدات نصب کنی این مشکل قبلا من هم بود ..من درایور صدامو توی 64 بیت نصب میکردم ولی ی گزینه توی Device Manager و توی قسمت System Devices ناشناخته بود که اسمش این بود : Microsoft UAA Bus Driver For High Definition Audio

شما باید این باس درایورو نصب کنی

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

دوست من اگه صدات HD باشـــه باید حتما Bus Driver رو برای کارت صدات نصب کنی این مشکل قبلا من هم بود ..من درایور صدامو توی 64 بیت نصب میکردم ولی ی گزینه توی Device Manager و توی قسمت System Devices ناشناخته بود که اسمش این بود : Microsoft UAA Bus Driver For High Definition Audio

شما باید این باس درایورو نصب کنی
    بله ، دقیقا تو 32 بیت باس درایور رو نصب می کنه ولی تو 64 نه !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •