تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: mp3 playaer یا mp4 player؟

کـاربـر بـاسـابـقـه mohammad hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض mp3 playaer یا mp4 player؟

با سلام به همه ی دوستان
    من می خوام که یک mp3 پلیر بگیرم . می خواستم بدونم که توی قیمت های 80 تومن چی بگیرم خوبه.نظرتون در باره کریتیو چیه
    در ضمن توی مایه های 125 تومن mp4 چی خوبه؟اصلا با این مبلغ میشه یه mp4 خوب گرفت؟ mp4 کریتوی قیمتش چنده و در کل کریتوی توی mp4 چه جوریه و قیمتاش.
    در ضمن من یه سوال دیگه داشتم که به نظر شما من mp4 بگیرم بهتره یا mp3؟
    با تشکر
    منتظر پاسخ شما دوستان هستم

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بودجه هشتاد تومن ، بودجه زیر متوسطه ... ولی بازم میشه یه کارایی کرد ...

Creative مارک خوبیه و اصلا مزیت اش هم همینه که با وجود کیفیت خوبی که داره ، قیمتش هم معقوله ...

MP4 و همه بحث هایی که پیرامونش میشه ، اساسا از یه جور سوء تفاهم سرچشمه می گیره ... اصلا خود واژه mp4 هم یه واژه من درآوردیه و در واقع تعریفش میشه " mp3 player های متفرقه ای که ویدئو هم پخش می کنن !! " ... شما می تونی با بودجه ، همون Mp4 رو بگیری... ولی نکته اینه که چه معتبر ، چه غیر معتبر ، توی یه صفحه کوچولو ، چیز خاصی دیده نمیشه ... کیفیت ویدئو هم پایینه ... تازه همیشه ی خدا ، نیاز به تبدیل (convert) هم داره ...

بهرحال ، شما با این بودجه می تونی یه Mp3 player خوب بخری ... و آهنگ گوش کنی ... اما اگه دوست داری که ویدئو هم ببینی توش ، اشکال نداره... فکر کنم با 90 تومن ، بتونی یه zen v plus بگیری که هم امکاناتش کامله و هم ویدئو پخش می کنه ...

تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

فکر کنم با 90 تومن ، بتونی یه zen v plus بگیری که هم امکاناتش کامله و هم ویدئو پخش می کنه ...
    با 130 تومن چی میشه گرفت؟؟
    در ضمن این zen v plus از نظر صدا چه جوریه هست. یعنی مثل mp3player میشه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من توی پست قبلی ام توضیح دادم که zen v plus یه Mp3 player خوبه ...

با 130 تومن ، شما انتخاب های متنوع تری داری (البته بشرط اینکه تهران باشی) ... کجایی شما ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

می خوام از تهران بگیرم . توی شهرک غرب
    سوالم اینه که با 130 تومن می تونم یه mp4 بگیرم که در حد mp3 با قیمت 85 تومن بگیرم؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

CREATIVE - ZEN Neeon 2 - 2GB
    112000

Mp3 & Video & Photo Player

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

می خوام از تهران بگیرم . توی شهرک غرب
    سوالم اینه که با 130 تومن می تونم یه mp4 بگیرم که در حد mp3 با قیمت 85 تومن بگیرم؟؟؟؟؟؟؟
    بذار یه دفعه خیالت رو راحت کنم ... تا نزدیک های 150 تومن ، تنها mp3 player ی که ویدئو هم پخش می کنه و بدرد شما می خوره ، zen v plus ه ... شما می تونی با 150 تومن یه sansa سری e بگیری که کیفیت پخش ویدئوی بهتری داره ... با 170 تومن میشه یه iriver clix خرید که واسه ویدئو دیدن عالیه ... و همینطور رو به بالا ...

بنابراین با 130 تومن ، شما می تونی Mp3 player های مختلفی بگیری ... ولی اگه واسه ات ویدئو اولویت داره ، باید بری سمت 150 تومن ...

توصیه صادقانه من اینه که اگه اهل موسیقی گوش کردم نیستی و فقط تو فکر ویدئو هستی ، بی خیال حرفای من بشی و بری یه مارک ارزون تر ، مثل زی سایبر و JXD و اینا بخری ... چون مطمئن باش که با بودجه پایین نمیشه جنسی خرید که هم معتبر باشه و هم بشه باهاش راحت ویدئو دید ...
    CREATIVE - ZEN Neeon 2 - 2GB
    112000

Mp3 & Video & Photo Player
    مزیتی نسبت به zen v plus نداره ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه AdriftSlave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دولت :: >> تا شابدلضیم !

پيش فرض نگير!

سلام
    اگه از من ميشنوي اصلا" بي خيال پلير شو . من يه اشتباهي كردم يه دونه خريدم بعد توش موندم .
    الان تمام كارهايي كه يه پلير مي كنه رو با گوشيم انجام ميدم و راضي هستم .
    پس بي خيْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْْ ْــــــــــــــــــــــــ ـــــال پلير !

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تقریبا همین حرفی که این دوستمون زد رو من توی تاپیک دیگه ای مطرح کردم ... یعنی گفتم که موبایل به پلیرهای ارزون قیمت برتری داره ... ولی فقط به ارزون قیمت ها ... اگه فرضا 250 تومن خرج کنی ، می تونی یه پلیری بگیری که چندین برابر موبایل کارآیی داره ... از همه نظر ...

بنابراین همه چیز برمی گرده به بودجه ای که می خوای خرج کنی و کیفیتی که انتظار داری دریافت کنی ...

تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

بذار یه دفعه خیالت رو راحت کنم ... تا نزدیک های 150 تومن ، تنها mp3 player ی که ویدئو هم پخش می کنه و بدرد شما می خوره ، zen v plus ه ... شما می تونی با 150 تومن یه sansa سری e بگیری که کیفیت پخش ویدئوی بهتری داره ... با 170 تومن میشه یه iriver clix خرید که واسه ویدئو دیدن عالیه ... و همینطور رو به بالا ...

بنابراین با 130 تومن ، شما می تونی Mp3 player های مختلفی بگیری ... ولی اگه واسه ات ویدئو اولویت داره ، باید بری سمت 150 تومن ...

توصیه صادقانه من اینه که اگه اهل موسیقی گوش کردم نیستی و فقط تو فکر ویدئو هستی ، بی خیال حرفای من بشی و بری یه مارک ارزون تر ، مثل زی سایبر و JXD و اینا بخری ... چون مطمئن باش که با بودجه پایین نمیشه جنسی خرید که هم معتبر باشه و هم بشه باهاش راحت ویدئو دید ...

مزیتی نسبت به zen v plus نداره ...
    خیلی خیلی ممنون

درضمن اگه بخوام گوشی بگیرم باید یه 200 تومنی خرج کنم. در ضمن گوشی خیلی خیلی از Mp3 player بزرگتر است.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •