تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 43 اولاول ... 3456789101117 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 421

نام تاپيک: .:: مباحث مربوط به Gps و نرم افزارهای موجود برای پاکت پیسی ::.

داره خودمونی میشه pedram_2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام. من نقشه شهر بابل و امیرکلا رو تونستن کالیبره کنم واسه برنامه gps tuner. تست کردم و 100% دقیقه. با بیش از 15 نقطه کالیبره شده. مطمئن هم هستم واسه اولین باره که نقشه شهر بابل و امیرکلا کالیبره میشه.
    می تونید از لینک زیر دانلود کنید. حالا یکی بگه واسه Gramin چجوری کالیبره می کنن؟

نقشه بابل:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نقشه امیرکلا:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------------------------------------------------------

دوست عزیز هیچکدوم از لینک ها عمل نمیکنن

ضمنا" میتونم خواهش کنم همین نقشه بابل رو برای گوشی P1i با قابلیت تاچ با فرمت جاوا یا SIS هم بذاری؟

گوشی هائی مثل P1i میشه Garmin رو نصب کرد منتها باید از بلوتوث جی پی اس استفاده کرد فکر کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض منم گارمین دارم چطوری میشه نقشه یه شهررو اضافه کرد؟

دوستان من گارمین جی پی اس رو دارم که تهران رو کامل داره چطوری میشه نقشه یه شهررومثل اصفهان کالیبره کرد??fhja;vhcn,sjhk fhluvtj

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

من گوشي امنيا آي 900 دارم لطف كنيد بگيد جي پي اس موبايلم از چه نوعيه چه جوري بايد فعالش كنم
    سلام.

شما باید یک برنامه مثل گارمین رو ابتدا نسب کنید بعد زمانی که برنامه رو اجرا کنید جی پس اس بصورت خودکار امواج ماهواره رو میگیره و میتونید باهاش کار کنید.(البته الان هم میگیره ولی چون نقشه ای ندارید نمیتونید متوجه بشید.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام
    من یه htc x7500 خریدم توی سی دی آموزشی نوشته که واسه استفاده از جی پی اس از برنامه tomtom که در خود گوشی وجود داره استفاده کنید من هرچی در قسمت پروگرام گشتم این برنامه نبود
    البته یه آیکون هست به نام quick Gps که یه جا داره که دانلود باید بزنی من دانلود کردم با gprs ایرانسل حدود 30 ثانیه طول کشید و تا 3 روز هم یه چیزی آپدیت شد ولی هیچ گزینه ای واه جهت یابی نداره
    پس چطور میشه از جی پی اس استفاده کرد؟
    دوستان لطفا راهنمایی کنید
    سلام.

من 7500 رو باهاش کار نکردم و نمیدونم بصورت دیفالت برنامه نویگیتور داره یا نه(مثل تام تام)اما شما میتونید تام تام یا گارمین یا هر برنامه دیگه در این زمینه رو دانلود کنید نسب کنید و از جی پی اس استفاده کنید.
    quick Gps برنامه اپدیت کردن جی پی اس برای دریافت راحت تر امواج ماهواره هست نه برای راه اندازی جی پس اس (وقتی با quick Gps آپدیت کنید هر زمان جی پی اس رو راه اندازی کنید سریعتر ماهواره هارو پیدا میکنه).
    البته من به شما گارمین رو توصیه میکنم واقعا" برنامه خوب و جالبیه.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

من چه جوری میتونم gps i-mate JAMin رو فعال کنم .. ؟
    خطم 0919 اس .....
    چرا گوشیش اینجوریه .. یه جورایی نچسبه
    سلام.

گوشی جمین GPS نداره احتمالا" شما GPRS رو میخواهید فعال کنید که باهاش به اینترنت وصل بشید؟ اگر اینطوریه شما به سایت MCI.ir برید اونجا نحوه تنظیم برای ویندوز موبایل رو توضیح داده.
    (GPS برنامه ناوبریه ولی GPRS اینترنت)

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

فکر کنم اسمشو اشتباه تایپ کردید(gramin)؟!
    اگه همون garmin هست؛ علاوه بر اون به برنامه port splitter نیاز دارید تا برنامه garmin بتونه gps رو بشناسه!(من خودم ominia ندارم ولی تا جایی که دیدم اینجوریه)
    برای نصب گارمین garmin روی امنیا و اجرا ی اون به هیچ برنامه اضافه ای نیاز نیست من چندین بار روی چند تا امنیا نصب کردم این برتامه رو و کار هم میکنه احتمالا" یک جایی رو اشتباه میره این دوستمون.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام. آقا من یه گوشی i900 omnia گرفتم. نمی تونم gps اونو راه اندازی کنم.
    من gramin رو نصب کردم. در ضمن por spl;itter رو هم نصب کردم. ولی توش com3 پیدا نکردم و خودم تایپ کردم. ولی bult رو نمی دونم رو چی بزارم. به هر حال طبق فرمایش شما output رو هم رو com1 قرار داردمو سایر تنظیمات. اما باز اجرا نشد. اگه میشه کامل برام توضیح بدید از اول تا آخر رو که دقیقاً باید چیکار کنم. 670000 تومان پولشو دادم. خیلیل دردم اومد فهمیدم gps اینقدر دنگو فنگ داره. اونایی که الان از gps i900 omnia دارن استفاده می کنن یه شماره تماس بدن من ازشون دقیق بپرسم چجوری اینکارو کردن.
    سلام.

برای نصب گارمین رو امنیا هیچ مشکل خاصی وجود نداره هیچ برنامه اضافه ای نیاز ندارید هیچ پورتی رو شما نمیخواد تنظیم کنی و براحتی برنامه خودش تمام این کارهارو انجام میده شماره تماس رو برات پی ام میکنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه armia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    تهران / كرج

پيش فرض

دوستان اساتید واقعا عاجزانه از شما خواهش میکنم یکبار برای همیشه این راههای اتصال به gps رو کامل توضیح بدن . واقعا هم از فرومی به این بزرگی توقع چنین کاری میره . من خودم گوشیم دایمون هست ولی تو این هفت صفحه هیچ نکته کاملی که بتونه به اتصالم کمک کنه پیدا نکردم که امیدوارم ایجاد شه تا دعاگوتون شیم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دوستان اساتید واقعا عاجزانه از شما خواهش میکنم یکبار برای همیشه این راههای اتصال به gps رو کامل توضیح بدن . واقعا هم از فرومی به این بزرگی توقع چنین کاری میره . من خودم گوشیم دایمون هست ولی تو این هفت صفحه هیچ نکته کاملی که بتونه به اتصالم کمک کنه پیدا نکردم که امیدوارم ایجاد شه تا دعاگوتون شیم
    سلام.

شما باید برنامه ای مثل گارمین رو نصب کنید رو گوشیتون بعد برنامه و نقشه اونو ک.ر.ک کنید بعد گوشیتون اگر آیکون فعال سازی gps داره اونو فعال کنید سپس برنامه رو اجرا کنید گوشی بصورت اتوماتیک به دنبال امواج ماهواره میگرده و زمانی که تونست ارتباط مناسب برقرار کنه بصورت اتوماتیک روی نقشه میره و اون مکانی که شما قرار دارید رو نشون میده .لازم به ذکره که برای ارتباط گیری با امواج ماهواره شما باید در محل بدون سقف قرار داشته باشید.
    من سعی به گذاشتن لینک برنامه و....کردم اما اینجا بصورت اتوماتیک لینکهارو پاک میکنه چون مال این سایت نیست لینکهای من اگر مشکلی برای دریافت یا پیدا کردن برنامه داشتید با شمارهای که در پیغام خصوصی شما میفرستم تماس بگیرید.

شاد و پیروز باشید.

10. 2 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

سلام.

شما باید برنامه ای مثل گارمین رو نصب کنید رو گوشیتون بعد برنامه و نقشه اونو ک.ر.ک کنید بعد گوشیتون اگر آیکون فعال سازی gps داره اونو فعال کنید سپس برنامه رو اجرا کنید گوشی بصورت اتوماتیک به دنبال امواج ماهواره میگرده و زمانی که تونست ارتباط مناسب برقرار کنه بصورت اتوماتیک روی نقشه میره و اون مکانی که شما قرار دارید رو نشون میده .لازم به ذکره که برای ارتباط گیری با امواج ماهواره شما باید در محل بدون سقف قرار داشته باشید.
    من سعی به گذاشتن لینک برنامه و....کردم اما اینجا بصورت اتوماتیک لینکهارو پاک میکنه چون مال این سایت نیست لینکهای من اگر مشکلی برای دریافت یا پیدا کردن برنامه داشتید با شمارهای که در پیغام خصوصی شما میفرستم تماس بگیرید.

شاد و پیروز باشید.
    سلام دوست عزیز....لینک دانلود نسخه ی فول+نقشه هاش رو میشه بزاری؟
    مرسی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •