تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 43 اولاول ... 29353637383940414243 آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 421

نام تاپيک: .:: مباحث مربوط به Gps و نرم افزارهای موجود برای پاکت پیسی ::.

پروفشنال seied-taher's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Vainglory

پيش فرض

منم نتونستم این برنامه رو سایگن کنم...(گارمین)
    این کارت آی دیمه: 1069502464
    گوشیمم htc diamond2
    گزینه هاش با چیزی که تو راهنما اومده فرق میکنه
    و ورژن نرم افزار من 5.00.20wp
    البته خودتون لینک دادین منم به راهنما عمل کردم!!!

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

منم نتونستم این برنامه رو سایگن کنم...(گارمین)
    این کارت آی دیمه: 1069502464
    گوشیمم htc diamond2
    گزینه هاش با چیزی که تو راهنما اومده فرق میکنه
    و ورژن نرم افزار من 5.00.20wp
    البته خودتون لینک دادین منم به راهنما عمل کردم!!!
    سلام.

این فایل چند کیلو بیتی رو دانلود کنید و طبق راهنما برنامه رو فعال کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by AryanLand; 05-10-2010 at 00:41.

3. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه manmikrobam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    هر کجا هستم باشم ، آسمان مال من است

پيش فرض

درود
    یه برنامه GPS رو که بنظرم بدرد خوره و بصورت آفلاین هم میشه از نقشه هاش استفاده کرد خدمتتون معرفی میکنم :
    نامش هست NaviComputer v0.95
    این برنامه موقع نصب از طریق فایل exe یک برنامه روی PC نصب میکنه که بوسیله اون میتونید نقشه هر جای دنیا رو که خواستید با انتخاب تعداد و مقدار زوم دانلود کنید و بعد از گرفتن نقشه با پسوند nmap اون رو به گوشی و دایرکتوری مربوطه انتقال بدید
    و خود برنامه هم که روی گوشی نصب میشه و بصورت پیش فرض یه اطلس از زمین رو با یک درجه زوم نمایش میده .
    ویژگیهای این برنامه :
    - نمایش آفلاین نقشه ها بون نیاز به اتصال به اینترنت با GPS
    -دانلود و نصب نقشه از طریق PC
    -دارای اینترفیس روان و کاربر پسند
    -اتصال به GPS و راهبری از طریق آن
    -ضبط مسیر با انضمام اطلاعاتی چون زمان ، فاصله ، متوسط سرعت و زاویه چرکت
    -قابلیت استفاده از فایلهای gpx
    -و قابلیت تغییر زبان به فرانسه و ایتالیایی و ... که خیلی به کار ما نمیاد .

لینک دانلود از سایت رسمی نرم افزار :
    کد:
    همونطور که توضیح دادم موقع اجرای فایل EXE یه برنامه برای دریافت نقشه روی PC نصب میشه!
    اسم این برنامه navimapper بوده و در لیست برنامه های کامپیوترتان در پوشه Navicomputer قرار داره !
    برنامه خیلی ساده ای است . بعد از اجرا در باکسی که جلوش عبارت Go to نوشته شده اسم شهری که میخواید نقشه اش رو داشته باشید وارد کنید ، مثلاً : Tehran و Enter رو بزنید . اولش هیچ اتفاقی نمیوفته اما وقتی زوم بار کنار نقشه رو بالا بردید نقشه شروع میکنه به کوچیک شدن و به شهر مورد نظر شما که بطور مثال تهران باشه نزدیک میشه !
    حالا از باکس کناری که Zoom level : title نام داره و از بالاترین مقدار ، مقیاس فعلی شما و مقیاسهای بزرگتر موجود رو نشون میده ، اون درجه از زومهایی که میخواید رو تیک میزنید و در نهایت هم دانلود رو میزنید . نقشه با پسوند nmap در دایرکتوری که تعیین کردید ذخیره میشه و پس از اون کافیه که این فایل رو به پوشه نقشه های برنامه روی گوشیتون کپی کنید ! ( بطور مثال خود من چون ابن برنامه رو روی کارت حافظه ریختم ، در اونجا پوشه Programfiles دارم و در اون پوشه Navicomputer ذخیره شده و در این پوشه، پوشه map وجود داره که نقشه باید اونجا کپی بشه )

نکته اول : از زوم کم شروع کنید ، مثلاً از 11:9 چون اگر نقشه رو کوچیکتر بگیرید ، در باقی مقیاسها هم فقط اون بخشی دانلود میشه که در مقیاس اول نمایش داده میشده!!!

نکته دوم : از باکسی که جلوی عبارت Go to نوشته شده میتونین سورس نقشه رو تعیین کنید...سه تا سورس که در واقع سه تا سایت هستن اونجا وجود داره که باید نقشه رو از یکی از اونها بگیرد ولاغیر ... به نظر من بهترینش همون OpenStreetMap هستش که همه کوچه پس کوچه ها رو نشون میده و ایستگاه های اتوبوس و مترو و مسجد و بیمارستان و ...

نکته سوم : با هر مرحله انتخاب مقیاس بزرگتر حجم فایل نقشه هم بطور تصاعدی بیشتر میشه ، لذا وقتی به مقیاس 16:3380 برسید حجم نقشه حدود 40 مگا بایته و اگر 17:13287 رو انتخاب کنید حدود سه-چهار برابر میشه ! پس یه کانکشن سرعت بالا نیاز دارید .
    من خودم تا 16:3380 رو گرفتم اما ای کاش تا 17:13287 میگرفتم چون بعداً دیدم که استفاده از GPS با نقشه 16:3380 دقیقِ دقیق نیست ! پس از اشتباه من عبرت بگیرید و از همون اول تا 17:13287 رو دانلود کنید ! یکباره دیگه !

نکته چهارم : جداً نرم افزار خیلی خوبیه ! همونطور که گفته بودم ، امکان ثبت ترک داره و علاوه بر نشون دادن مسیر حرکتتون ، زمان و فاصله حرکت کرده از نقطه شروع ، سرعت متوسط حرکت در هر لحظه ، زاویه حرکت رو بهتون نشون میده ! قطب نما هم داره و از نقشه هاش میشه بصورت آفلاین استفاده کرد !

نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری برای نصب برنامه :

• Windows Mobile 6 operating system
    • WVGA, VGA, QWVGA or QVGA touch display
    • NET COMPACT FRAMWORK 3.5
    • GPS receiver (internal or external)
    • PC requirements for NaviMapper:.NET 3.5
    • Active Sync / WMDC recommended for installation

بدرورد
    Last edited by manmikrobam; 17-10-2010 at 10:37.

5. 3 کاربر از manmikrobam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

ممنون جناب چند تا سوال داشتم....یکی اینکه نقشه ی شهرستانها رو داره؟؟!! مثلا کرمانشاه رو داره!؟ بعد میشه از چند تا نقشه تو فولدر مپ استفاده کرد مثلا تهران رو یکبار دانلود کنین بار بعد اصفهان و .... چون نمیشه که همه ی نقشه ها رو با هم بگیریم!جابجایی لازم نداره!؟؟ بعد این Free Dpwnload تریال نباشه بعد یه مدت خرمون رو بگیره ؟؟ممنون

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون جناب چند تا سوال داشتم....یکی اینکه نقشه ی شهرستانها رو داره؟؟!! مثلا کرمانشاه رو داره!؟ بعد میشه از چند تا نقشه تو فولدر مپ استفاده کرد مثلا تهران رو یکبار دانلود کنین بار بعد اصفهان و .... چون نمیشه که همه ی نقشه ها رو با هم بگیریم!جابجایی لازم نداره!؟؟ بعد این Free Dpwnload تریال نباشه بعد یه مدت خرمون رو بگیره ؟؟ممنون
    با درود
    نمیدونم نقشه کرمانشاه رو داره یا نه...چون خونه هم نیستم نمیتونم الان چک کنم خدمتتون بگم...اما قول میدم رفتم خونه این کار رو بکنم...تهران رو داره و اصفهان رو هم من چک کردم داشت اما مثلاً اهواز رو نداشت...البته من یکی از سه تا سورس نقشه رو چک کردم و ممکنه سورسهای دیگه داشته باشن (سه سورس به صورت پیش فرض در نرم افزار دانلود وجود داره)

محدودیتی برای استفاده از نقشه نداره...شما هرچندتا که نقشه بخوای میتونی دانلود کنی و در پوشه نقشه هات روی گوشی قرار بدی و هر بار ، هر کدوم رو که خواستی از قسمت نقشه های نرم افزار انتخاب کنی !

نقشه هر شهر رو باید جداگونه دانلود کنی . یه فایل میشه با پسوند nmap که اون رو در پوشه نقشه هات روی گوشی میرزی و همونطور که گفتم نرم افزار اون رو در لیست نقشه های موجود نشون میده !

نه عزیزم نسخه امتحانی نیست و این نرم افزار اساساً مجانیه ! صلواتیه !

برای دریافت اطلاعات کامل میتونید سایت اصلی نرم افزار رو ببینید.
    کد:
    در بخش سوالهای متداول توضیح داده که نقشه ها رو از سه تا سایت میتونید بگیرید که این سه تا سایت در خود نرم افزار دانلود قرار داده شدن و شما میتونید نقشه مورد نظرتون رو از یکی از اونها بگیرید و البته گفته که از نقشه های گوگل و یاهو نمیتونید استفاده کنید .

باز هم سوالی بود در خدمتم

8. این کاربر از manmikrobam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت

پيش فرض

متاسفانه گویا نقشه شهر کرمانشاه موجود نیست !

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

متاسفانه گویا نقشه شهر کرمانشاه موجود نیست !
    بله همونطور که فکر میکردم! اینم از مزیت های زندگی در کلانشهرهاست
    شما خیلی لطف کردین انشالا جبران کنم

داره خودمونی میشه esi_1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تو خونمون

پيش فرض

دوستان میشه یه لطفی کنید
    کسانی که نقشه شهرهای ایران رو دارند (برای گارمین) یکجا آپلود کنید یا لینکش رو بذارید
    که هر دفعه برای یه شهر از اول مجبور نشیم سرچ کنیم
    مخلص همگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه root professional's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام به همه.
    من دو تا سوال داشتم اول اینکه زمانی که طول می کشه تا موبایل به ماهواره وصل شه حدودا چقدره و اینکه اگه به اینترنت وصل باشیم فرقی می کنه یا نه؟
    گوشی من omnia II برای N80 رو هم بگین ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه root professional's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    یه برنامه GPS رو که بنظرم بدرد خوره و بصورت آفلاین هم میشه از نقشه هاش استفاده کرد خدمتتون معرفی میکنم :
    نامش هست NaviComputer v0.95
    این برنامه موقع نصب از طریق فایل exe یک برنامه روی PC نصب میکنه که بوسیله اون میتونید نقشه هر جای دنیا رو که خواستید با انتخاب تعداد و مقدار زوم دانلود کنید و بعد از گرفتن نقشه با پسوند nmap اون رو به گوشی و دایرکتوری مربوطه انتقال بدید
    و خود برنامه هم که روی گوشی نصب میشه و بصورت پیش فرض یه اطلس از زمین رو با یک درجه زوم نمایش میده .
    ویژگیهای این برنامه :
    - نمایش آفلاین نقشه ها بون نیاز به اتصال به اینترنت با GPS
    -دانلود و نصب نقشه از طریق PC
    -دارای اینترفیس روان و کاربر پسند
    -اتصال به GPS و راهبری از طریق آن
    -ضبط مسیر با انضمام اطلاعاتی چون زمان ، فاصله ، متوسط سرعت و زاویه چرکت
    -قابلیت استفاده از فایلهای gpx
    -و قابلیت تغییر زبان به فرانسه و ایتالیایی و ... که خیلی به کار ما نمیاد .

لینک دانلود از سایت رسمی نرم افزار :
    کد:
    همونطور که توضیح دادم موقع اجرای فایل EXE یه برنامه برای دریافت نقشه روی PC نصب میشه!
    اسم این برنامه navimapper بوده و در لیست برنامه های کامپیوترتان در پوشه Navicomputer قرار داره !
    برنامه خیلی ساده ای است . بعد از اجرا در باکسی که جلوش عبارت Go to نوشته شده اسم شهری که میخواید نقشه اش رو داشته باشید وارد کنید ، مثلاً : Tehran و Enter رو بزنید . اولش هیچ اتفاقی نمیوفته اما وقتی زوم بار کنار نقشه رو بالا بردید نقشه شروع میکنه به کوچیک شدن و به شهر مورد نظر شما که بطور مثال تهران باشه نزدیک میشه !
    حالا از باکس کناری که Zoom level : title نام داره و از بالاترین مقدار ، مقیاس فعلی شما و مقیاسهای بزرگتر موجود رو نشون میده ، اون درجه از زومهایی که میخواید رو تیک میزنید و در نهایت هم دانلود رو میزنید . نقشه با پسوند nmap در دایرکتوری که تعیین کردید ذخیره میشه و پس از اون کافیه که این فایل رو به پوشه نقشه های برنامه روی گوشیتون کپی کنید ! ( بطور مثال خود من چون ابن برنامه رو روی کارت حافظه ریختم ، در اونجا پوشه Programfiles دارم و در اون پوشه Navicomputer ذخیره شده و در این پوشه، پوشه map وجود داره که نقشه باید اونجا کپی بشه )

نکته اول : از زوم کم شروع کنید ، مثلاً از 11:9 چون اگر نقشه رو کوچیکتر بگیرید ، در باقی مقیاسها هم فقط اون بخشی دانلود میشه که در مقیاس اول نمایش داده میشده!!!

نکته دوم : از باکسی که جلوی عبارت Go to نوشته شده میتونین سورس نقشه رو تعیین کنید...سه تا سورس که در واقع سه تا سایت هستن اونجا وجود داره که باید نقشه رو از یکی از اونها بگیرد ولاغیر ... به نظر من بهترینش همون OpenStreetMap هستش که همه کوچه پس کوچه ها رو نشون میده و ایستگاه های اتوبوس و مترو و مسجد و بیمارستان و ...

نکته سوم : با هر مرحله انتخاب مقیاس بزرگتر حجم فایل نقشه هم بطور تصاعدی بیشتر میشه ، لذا وقتی به مقیاس 16:3380 برسید حجم نقشه حدود 40 مگا بایته و اگر 17:13287 رو انتخاب کنید حدود سه-چهار برابر میشه ! پس یه کانکشن سرعت بالا نیاز دارید .
    من خودم تا 16:3380 رو گرفتم اما ای کاش تا 17:13287 میگرفتم چون بعداً دیدم که استفاده از GPS با نقشه 16:3380 دقیقِ دقیق نیست ! پس از اشتباه من عبرت بگیرید و از همون اول تا 17:13287 رو دانلود کنید ! یکباره دیگه !

نکته چهارم : جداً نرم افزار خیلی خوبیه ! همونطور که گفته بودم ، امکان ثبت ترک داره و علاوه بر نشون دادن مسیر حرکتتون ، زمان و فاصله حرکت کرده از نقطه شروع ، سرعت متوسط حرکت در هر لحظه ، زاویه حرکت رو بهتون نشون میده ! قطب نما هم داره و از نقشه هاش میشه بصورت آفلاین استفاده کرد !

نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری برای نصب برنامه :

• Windows Mobile 6 operating system
    • WVGA, VGA, QWVGA or QVGA touch display
    • NET COMPACT FRAMWORK 3.5
    • GPS receiver (internal or external)
    • PC requirements for NaviMapper:.NET 3.5
    • Active Sync / WMDC recommended for installation

بدرورد
    تو سایتش نوشته این برنامه برای امنیا 2 به صورت ویژه عرضه میشه که مجانی نیست کسی اون برنامه رو نداره احیانا؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •