تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: اکنکار کلید جهانهای اسرار (ماورا)

Banned linker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    IrAn-tEhRaN-p30wOrLd

11 اکنکار کلید جهانهای اسرار (ماورا)

اکنکار کلید جهانهای اسرار

نویسنده: پال توئیچل

مترجم: هوشنگ اهرپور

از و یکی پدیا

اکَنکار طریقت قدیمی است که در حدود سال ۱۹۶۵ از حالت پنهانی در آمد. بنیانگذار این طریقت پال توئیچل بود. مرکز این طریقت در شهر چن‌هسن در ایالت مینه‌سوتا در آمریکا است.

+افزودن نکته اي لازم است و ان اينکه سري پال توئيچل از سوي نظام وايراگي مامور احياي طريقتي باستاني گشت که ان را به نام باستاني اکنکار به جهانيان معرفي کرد.اکنکار ربشه اي باستاني دارد که در عصر حاضر از خفا به عيان رو کرد.معناي ان همکاري با خداوند مي باشد.

پیروان این طریقت معتقدند که اکنکار دانش باستانی سفر روح است. مقوله‌ای درباره انعکاس آگاهی درونی است که از میان وضعیت‌های تحتانی به وضعیتهای شعفناک و نشئه‌آور الهی سفر می‌کند.

این عمل از طریق دسته‌ای از تمرینات معنوی انجام می‌گیرد که پیروان این علم از آن آگاهند.اكنكار بر ارزش تجربيات معنوى به عنوان طبيعى‌ترين راه بازگشت به سوى خداوند تاكيد دارد.

اين راه به شما مى‌آموزد كه چگونه براى افزايش آگاهى و لذت بردن از آزادى معنوى به درونتان بنگريد و گوش فرا دهيد.

توسط آموزشها و تمرينات معنوى اكنكار خواهيد توانست يك زندگى شاد، پر ثمر و متعادل داشته باشيد و همچنين به اكتشاف جهانهاى معنوى خداوند بپردازيد. همچنين آموزشهاى اكنكار بر دو ويژگى روح مقدس يعنى نور و صوت تاكيد دارد و توسط اين آموزشها خواهيم توانست با نور و صوت خداوند ارتباط برقرار كنيم و آنرا ببينيم و بشنويم. با بهره بردن از آموزشهاى اكنكار و تمرينات معنوى آن خواهيم توانست حضور روح مقدس را در زندگيمان تشخيص دهيم و مى‌آموزيم كه ما روح هستيم، بارقه‌اى از خداوند كه براى كسب تجربيات معنوى به اين دنيا فرستاده شده‌ايم. و همينطور كه شكوفايى معنوى حاصل مى‌كنيم، مى‌آموزيم كه عشق خداوند را از طريق خدمت به ديگران بيان كنيم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه David Jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Corner of the room

پيش فرض

چون شما گفتین حتما خوندن داره !

آخر فروم باز Sharim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    A Stairway To Heaven

پيش فرض حکمت باستانی برای عصر حاضر (اکنکار_Eckenkar)

سلام مجدد به دوستان عزیز .

عنوان : حکمت باستانی برای عصر حاضر (اکنکار_Eckenkar)
    حجم : 670 kb
    تعداد صفحات : 27

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید .

Banned linker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    IrAn-tEhRaN-p30wOrLd

پيش فرض

با سلام و تشكر از مقاله شما

من خودم مطلعاتي بر اكنكار داشته ام هر چند كم . اگر اطلاعات كاملي در اين با ره خواستين حتما از كتاب هاي اين تاپيك است استفاده كنيد!

کد:
    و اين تاپيك كه الان زدم

کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

راییل و اکنکار و نظایر اینها توسط شیاطین ساخته شدن . باور کردنش شاید برای بعضیها مشکل باشه اما مطمئنم که حقیقت داره . جوهر حرف اونها آزادیه . اونها نمیخوان و نخواستن که بنده خدا باشن به خاطر همین شورش کردن و همیشه سعی می کنن که پیروهاشون رو زیاد کنن . فضا برای اونها معنی نداره . در یک چشم به هم زدن شرق و غرب دنیا رو طی می کنن . به هر چه که بخوان تبدیل میشن ... البته شیاطین همیشه مستقیما
    وارد صحنه نمیشن . اونها یکسری از انسانها و جنهایی رو که پیرو کامل خودشون هستند می فرستن . بسیار منظم و سازماندهی شده عمل می کنن . دارای هوشیاری بسیار بالایی هستن و بسیاری از اونها برای رسیدن به این درجه مدتهای بسیار بسیار طولانی ریاضت کشیدن . شما وقتی می بینین که یه مرتاض هندی پس از چند سال ریاضت مثلا میتونه با فکرش روی اجسام تاثیر بذاره چرا یه جن نتونه مثلا پس از سیصد سال ریاضت
    خوابهای عجیب و غریب ایجاد کنه و ادعاهای دروغین و دنیاهای مجازی و ...شیاطین فقط ادعا نمی کنن که موجودات فضایی هستن اونها سازندگان
    هزاران فرقه در سراسر جهان هستن فرقه های تصوف و جادوگری و نظایر اینها هم شاخه ای دیگه از فعالیتهاشون هست . بطور کلی میتونم بگم
    که اونها با ایجاد هزاران شاخه ضد و نقیض سعی دارن مردم رو در حیرت و گمراهی نگهدارن و دیگه نشه حقیقت رو از باطل تشخیص داد . شیاطین حتی میتوننن ادعا کنن که حضرت عیسی و یا هر قدیس دیگری هستند و خودشون رو به شکلی گمراه کننده مجسم کنن .
    ابلیس که رییس شیاطین هست بطور مکرر قسم خورده که حتما حتما همه انسانها رو گمراه خواهد کرد و از بندگی خدا باز خواهد داشت و شما بدونید و باز هم تکرار می کنم اگه پیرو حقیقت هستین برین و دقیقا تحقیق کنین که بندگی خدا فقط و فقط در اسلام و در شیعه وجود داره و تمامی پیامبران گذشته دینشون و هدفشون همین بوده . حضرت عیسی و بقیه پیامبران همه و همه هدفشون اسلام بوده و همه اونها ولایت اهل بیت رو داشتن . این موضوع را قاطعا و با تحقیق بیست ساله مستمر و پیگیر میگم . و همون شیاطینی که انجیل و تورات رو تحریف کردن و به عیسی فرزند خدا گفتن و پولس دروغگو رو جلو انداختن تا مسیحیت منحرف و مشرک رو ایجاد کنه و همون شیاطینی که توطئه کردن و فرد دیگری رو به جای حضرت علی (ع) روی کار آوردن همونها امروزه میان و دینهای جدید اختراع می کنن اما اولش ادعا نمیکنن که یه دینه میگن یه نوع عرفانه ولی کم کم نیت اصلی شون رو آشکار می کنن .

6. 2 کاربر از DATAGOSTAR352 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kurosh228's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    228

پيش فرض

من فکر میکنم شما و هر کس دیگه ای که به اکنکار علاقه مند میشه به خاطر چیزهایی مثل اعتقاد به روح پاک انسان ، الهام و وحی ، کمک به دیگران و حالت ها و کار های معنوی است که همه ی این ها رو قویتر و بیشتر میشه تو اسلام پیدا کرد .
    به نظر من ما اگه در کنار خوندن این کتاب ها یا هر کتاب و مطلب دیگه ای باید یکم هم به قرآن ،
    نهج البلاغه و کتاب هایی که در مورد دین اسلام هست اهمیت بدیم و اونها هم بخونیم.
    Last edited by kurosh228; 30-05-2010 at 19:29.

8. 3 کاربر از kurosh228 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ommolfesad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    سلول بي مرز

پيش فرض

ما شايد هر كتابي رو بخونيم ولي قرآن كه تو تو هرخونه پيدا ميشه رو نميخونيم ، جدا" قرآن كاملترين كتاب دنياست كه تمام كتابهاي مذهبي دنيا زيرشاخه هاي اون هستن واقعا" چيزهاي عجيبي توش ديدم كه واقعا" جذابش كرده .

10. 3 کاربر از ommolfesad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من کتاب راییل را می خواهم

داره خودمونی میشه shaparake_sahra's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    توی صحرا

پيش فرض

من دانلودش کردم و حتما امتحانش می کنم ..
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •