تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 208 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 2077

نام تاپيک: .:: مشاوره برای خرید Pocket PC ::.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

به نظر من 700 تومن هزينه به خاطر يه PPC اصلا عقلاني نيست ... توصيه ميكنم با اين پول يه لپتاپ بخر به مراتب كارائيش بيشتره ... !!!

اما :

نظر شخصي من JasJAR يا o2 atom هست... كه دومي خيلي شيك و خوشگل هست....!!!
    درضمن none phone ها بعد از يه ماه دلتو به شدت ميزنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    شاید 700 تومان پول زیادی باشه ولی PPC دنیای دیگه ای داره با 700 تومان هیچ لپ تاپ درست حسابی به شما نمیدن مگر دست دوم

O2 Atom رو پیشنهاد نمیکنم چون عیبهای خیلی زیادی داره
    از جمله
    داغ کردن موقعی که زیاد باهاش کار میکنی
    صفحه نمایشش زیاد جالب نیست و خش میوفته
    در بعضی نمونه هاش دیده شده موقع حرف زدن صدا اکو میشه

بازم بود که الان حافظم یاری نمیده

اگه نباشه جاش خالی می مونه The_Last_Samurai's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

enter the love جان یه جا خوندم گفتی پاکت پیسیت GPS داره.میشه مدلش و بگی.

قیمتش رو هم بگی ممنون میشم

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

دوست عزیز پاکت پی سی من توی ایران نیست Asus P535 هست اما مدلهای دیگه ای هم هست که GPS داشته باشند که فکر کنم یک نمونش توی ایران باشه و اونم g-Smart i300 هست که اگر میخواین اطلاعاتش رو توی تاپیک زیر میزارم
    قیمتش هم آخرین قیمتی که داشتم حدود 600 تومان هست

آهان راستی یک نم.نه دیگم یادم اومد اونم HTC P3300 هست
    قیمت 660000 تومان

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by ™Enter_The_Love; 25-07-2007 at 17:23.

پروفشنال salar2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

پيش فرض

ممنون Enter_The_Love عزیز بابت این تاپیک واقعا کار خوبی کردی که این تاپیک رو زدی کار خیلی ها رو راه میندازه

منم قراره یه چند روز دیگه جس جار بخرم و انشاالله کمک دست شما بشم تو تاپیک

البته تازه وارد تازه وارد نیستم از 1 سال پیش تو کف PPC بودم و الانم میخوام بگیرم

البته با اجازه

راستی میخوام واسه جس جار یه رم 4 گیگ بخرم ! ولی نمیدونم جواب میده یا نه ! چون تو 3-4 تا فروم کاربر هستم که جایز نیست اسمشون رو بگم از بعضی ها که پرسیدم گفتن که جس جار میتونه 4 گیگ رو ساپورت بکنه بعضی ها میگن نمیتونه ! ولی 2 گیگ رو که 100 دردصد مطمعنم که جواب میده ! ولی رو 4 گیگ شک دارم ........

درضمن اون رفیقی که بهم گفت مدیر یکی از اون فروم ها هست که بهم گفت جواب میده و گفت این مارک رو بگیر Transcend x150 4GB ولی تو یه فروم معروف دیگه گفتن معلوم نیست جواب بده یا نه !!

حالا هرجور شما صلاح دونستید ولی همونجور که خودتونم میدونید اکثرا برنامه ها و بازی ها و مسایل PPC حجمشون بالا هست و با رم 1 گیگ و احیانا 2 گیگ کار ادم راه نمی افته !! منی که رو n70 قبلا 1 گیگ داشتم مه 950 مگش پر شده !

درضمن :

NOLIA N95 چینی چطوره بگیرم ؟ چون به قیمتش می ارزه !

یه مسعله مهمتر که یادم اومدش :

ببین میخوام وقتی جس جار رو گرفتم براش یه قاب هم بگیرم ! چون میدونم رنگ گوشی تو دست من زود میپره ! زنگ زدم تهران گفتن 120 تومن میگرن که قاب رو عوش کنن !!!!!!!!! (مگه من مغز خر خوردم که این کارو بکنم)

ولی من که نمیخوام گوشی و رم و قاب رو از ایران بگیرم ! میخوام همه وسایل رو از دبی بگیرم اخه یکی از دوستام قرار همین هفته بره دبی و واسم بگیره

چون قیمت قاب تاجایی که من میدونم 30 تومن بیشتر نیست !!! ولی چیزی که مخمو بیشتر میخوره اینه که بعد واسه گارانتیش مشکلی که پیش نمیاد اگه قاب رو عوض کنم ؟

درضمن !! شما قیمت JasJar تو دبی رو ندارید ؟ چون تو ایران که بین 850 تا 1.000.000 تومن هست ! که اصلا نمی صرفه

به هرحال منتظرم جیگر خودم

قربانت
    هاشم

موفق باشی

حـــــرفـه ای Aminzikzak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنون Enter_The_Love عزیز بابت این تاپیک واقعا کار خوبی کردی که این تاپیک رو زدی کار خیلی ها رو راه میندازه

البته تازه وارد تازه وارد نیستم از 1 سال پیش تو کف PPC بودم و الانم میخوام بگیرم

البته با اجازه

راستی میخوام واسه جس جار یه رم 4 گیگ بخرم ! ولی نمیدونم جواب میده یا نه ! چون تو 3-4 تا فروم کاربر هستم که جایز نیست اسمشون رو بگم از بعضی ها که پرسیدم گفتن که جس جار میتونه 4 گیگ رو ساپورت بکنه بعضی ها میگن نمیتونه ! ولی 2 گیگ رو که 100 دردصد مطمعنم که جواب میده ! ولی رو 4 گیگ شک دارم ........

درضمن اون رفیقی که بهم گفت مدیر یکی از اون فروم ها هست که بهم گفت جواب میده و گفت این مارک رو بگیر Transcend x150 4GB ولی تو یه فروم معروف دیگه گفتن معلوم نیست جواب بده یا نه !!

حالا هرجور شما صلاح دونستید ولی همونجور که خودتونم میدونید اکثرا برنامه ها و بازی ها و مسایل PPC حجمشون بالا هست و با رم 1 گیگ و احیانا 2 گیگ کار ادم راه نمی افته !! منی که رو n70 قبلا 1 گیگ داشتم مه 950 مگش پر شده !

درضمن :

ببین میخوام وقتی جس جار رو گرفتم براش یه قاب هم بگیرم ! چون میدونم رنگ گوشی تو دست من زود میپره ! زنگ زدم تهران گفتن 120 تومن میگرن که قاب رو عوش کنن !!!!!!!!! (مگه من مغز خر خوردم که این کارو بکنم)

ولی من که نمیخوام گوشی و رم و قاب رو از ایران بگیرم ! میخوام همه وسایل رو از دبی بگیرم اخه یکی از دوستام قرار همین هفته بره دبی و واسم بگیره

چون قیمت قاب تاجایی که من میدونم 30 تومن بیشتر نیست !!! ولی چیزی که مخمو بیشتر میخوره اینه که بعد واسه گارانتیش مشکلی که پیش نمیاد اگه قاب رو عوض کنم ؟

درضمن !! شما قیمت JasJar تو دبی رو ندارید ؟ چون تو ایران که بین 850 تا 1.000.000 تومن هست ! که اصلا نمی صرفه

قربانت
    هاشم

موفق باشی
    درمورد رم 4 گیگ رویه جسجار هیچ مشکلی نداره ...
    قیمت دبی با ایران یکیه ...
    آخه اینا قیمتشون برای خاور میانه ثابته شاید 30 تا 40 هزار تومن اختلاف قیمت باشه اصلا که نمیصرفه ...

حـــــرفـه ای Aminzikzak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

تصحیح شد ...
    تمام پاکتهایی که تو ایران من دیدم GPRS داشتن .. نه GPS
    Last edited by Aminzikzak; 26-07-2007 at 10:59.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

پيش فرض

ممنون استاد عزیز اگه میشد درمورد بغییه موارد هم صحبت و راهنمایی می فرمودید

پس خیالم از رم 4 گیگ کاملا راحت باشه ؟

راستی بعد مارکش که فرق نمیکنه چی باشه ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

تمام پاکتهایی که تو ایران من دیدم GPS داشتن ..
    میشه بگید کدومها؟

من فقط اینها رو دیدم داشته باشند

منظورتون از تمام پاکتها کدوماست ؟ مثلا Jasjam ؟ Jasjar ؟ p525 ؟ jamin ؟ تمام O2 ها و .... اینا هیچکدوم GPS ندارن که
    Last edited by ™Enter_The_Love; 26-07-2007 at 00:19.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

البته با اجازه

درضمن :

قربانت
    هاشم

موفق باشی

سلام دوست عزیز

در مورد رم اونطوری که من میدونم پاکت پی سی ها تا هر اندازه ای رم بهشون میخوره و اون دیگه به میزان توانایی و قدرت PPC بستگی داره 4 گیگ هم 90% احتمال میدوم در JASJAR مشکلی نداشته باشه

Transcend یکی از مارکهای خوبه
    اگر از کسی که قبلا روی این دستگاه تست کرده بپرسید خیلی بهتر بود اما به نظرم مشکلی نداشته باشید

والا دیگه اینو من نمیدونم منم مثل شما فقط عکسهاشو دیدم و مشخصات همین

نه شما فوقش قاب رو که عوض کردید اگه مشکلی پیش اومد و خواستید ببرید همون قاب اصلی رو میزارید سر جاش

نه متاسفانه قیمیتی ندارم اما یه سایت هست که فروشگاهش توی دبی هست میتونید زنگ بزنید ببینید دارن ؟ چنده ؟
    اما هیچی ارزونتر نباشه 100 تومان رو میدونم حتما ارزونتره ( اگر مسافری بیارید بدون گمرکی)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

پيش فرض

ممنون دوست گلم بابت جوابتون

نمیدونم والا قبلا (2ماه پیش) پدر رفیقم تو دبی بود به رفیقم گفتم ازش بپرسه گفته بود 500 تا 550 هستش !

پس از نظر قابشم که دیگه مشکلی نیست ! عوضش کنم

خوب اخه از کی بپرسم در مورد رم 4 گیگ !! اخه کسی رو نمیشناسم که استفاده کرده باشه !!!!!!!

شما که رفیقاتون بیشترشون باید ppc کار باشن خوب از اونا نمیشه بپرسید ؟

بازم ممون از شما دوست عزیزم و شرمنده که اینقدر از طرف من اذیت میشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •