تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 208 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2077

نام تاپيک: .:: مشاوره برای خرید Pocket PC ::.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

ممنونم ازت که سریع جوابمو دادی همون طوری که گفتم برام کارایی و جواب دادن خیلی بیشتر از همه مهم تره و ال سی دی و این چیزا تو مرحله بعد اهمیت پیدا میکنه
    راستی پردازنده 200 و 400 چقدر اختلاف با هم دارن؟400 چه کارهایی بیشتر انجام میده تا 200؟آیا 200 هنگ توش وجود داره؟
    من خودم بین Htc p3300 و HTC p4350 و jamin و k-jam گیر کردم و همشونو مقایسه کردم فقط می خواستم بدونم کسی که کار کرده با پاکت پی سی نظرش چیه؟
    خواهش میکنم

از نظر کارایی خیالت راحت

این 200 ای که میبینی سی پی یوش Texas هست و یکی از بهترین مارکهاست و خلاصه کارش درسته یعنی مثلا 200 اینتل با این فرق داره و 200 Texas خیلی قوی تر هست ولی در کل خوب یکم پایینه , هنگ اینا نه اینکه هی دم به دقه هنگ کنه و شاید اصلا هم نکنه ولی خوب توی بعضی کارهای سنگین یا لود شدن مثلا یه عکس سنگین یا یه بازی سنگین ممکنه دچار مشکل بشی که 400 این مشکل رو نداشته باشه , شما دقیقا مقایسه کن با CPU کامپیوتر , خوب مسلما هرچی بالا تر باشه کارها و فعل و انفعالات سریعتر

به نظرم p3300 به دلیل داشتن 2 تا ویژگی بهتر از بقیه باشه یکی GPS یکی رادیو , چون تقریبا هرسه یکی هستند فقط اون k-jam و p4350 کیبورد دارن

قیمت p3300 حدود 600 و خورده ای هست

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

K-jam وJamin با هم چه فرقی دارن بجز دوربین
    K-jam کیبورد داره Jamin نداره

باتری K-jam یه 50 میلی هم بیشتره

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

فکر کنم خیلی دارم سوال میپرسم شرمندم.
    اگه این گوشی ها مشکلی براشون بوجود بیاد تو ایران درست میشن؟بحث گارانتی رو بزاریم کنار تو ایران تعمیرگاه مجازی وجود داره یا باید بره دبی؟چون یکی از دوستام jamin داشت و باند گوشیش سوخت تو ایران گفتن درست نمی شه و باید بره دبی.
    یه سوال دیگه من از خیلی ها شنیدم که ای سی دی این گوشی بعد از مدتی خراب میشه آیا درسته؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

فکر کنم خیلی دارم سوال میپرسم شرمندم.
    اگه این گوشی ها مشکلی براشون بوجود بیاد تو ایران درست میشن؟بحث گارانتی رو بزاریم کنار تو ایران تعمیرگاه مجازی وجود داره یا باید بره دبی؟چون یکی از دوستام jamin داشت و باند گوشیش سوخت تو ایران گفتن درست نمی شه و باید بره دبی.
    یه سوال دیگه من از خیلی ها شنیدم که ای سی دی این گوشی بعد از مدتی خراب میشه آیا درسته؟

نه خواهش میکنم

بله درست میشه هم یک نمایندگی برای i-mate هست به نام اکسون در تهران هم تعمیر کار حرفه ای هست که کارش PPC باشه

نه LCD به این راحتی ها خراب نمیشه مگر اینکه ضربه ای چیزی بخوره

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بازم ممنون ازت
    تا الان به این نتیجه رسیدم که یا وامیستم ای 90 حدود 700 بشه و اونو بخرم یا اینکه جمین یا کا جم بگیرم چون فرق بین جمین و p3300 حدود 60 هزار تومان هستش و تنها اختلاف بارزی که دارن وجود رادیو هستش و این اختلاف قیمت زیاد نمی ارزه تا ببینم خدا چی می خواد

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

بازم ممنون ازت
    تا الان به این نتیجه رسیدم که یا وامیستم ای 90 حدود 700 بشه و اونو بخرم یا اینکه جمین یا کا جم بگیرم چون فرق بین جمین و p3300 حدود 60 هزار تومان هستش و تنها اختلاف بارزی که دارن وجود رادیو هستش و این اختلاف قیمت زیاد نمی ارزه تا ببینم خدا چی می خواد
    عزیز GPS رو فراموش کردی p3300 جی پی اس هم داره

ok حالا دیگه خود دانی

اگر اندازه LCD برات مهم نیست gigabyte و i-teq هم چند مدل هست که همه چی کامل دارن وحدود همین 600 هستند

Gigabyte g-Smart i120
    Gigabyte g-Smart i300

i-teq bond
    i-teq Xbond

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آخه جی پی اس که تو ایران کاربردی نداره تا بخواد کاربرد پیدا کنه من مردم دیگه!!!!!!
    الان این سوالو بپرسم میگی خودشم نمی دونه چی می خواد آره شاید خودم ندونم تو پاکت پی سی چی می خوام چون همیشه یا نوکیا داشتم یا سونی اریکسون و دوست دارم این دفعه پاکت پی سی بگیرم و یه فضای دیگه رو تجربه کنم و کارایی برام خیلی مهمه ولی می خوام بدونم درباره گوشی های Eten اطلاعاتی داری؟چون من مدل glofiish x500 رو تو پایتخت دیدم ولی درباره قیمت چیزی نپرسیدم الان که تو gsmarena میدیدم دیدیم نباید گوشی بدی باشه نظرت چیه؟قیمتشو می دونی؟و آیا میدونی چه مدل هایی تو ایران وجود داره؟
    بازم ازت ممنونم
    Last edited by sarmast65_ata; 14-08-2007 at 22:48.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

آخه جی پی اس که تو ایران کاربردی نداره تا بخواد کاربرد پیدا کنه من مردم دیگه!!!!!!
    الان این سوالو بپرسم میگی خودشم نمی دونه چی می خواد آره شاید خودم ندونم تو پاکت پی سی چی می خوام چون همیشه یا نوکیا داشتم یا سونی اریکسون و دوست دارم این دفعه پاکت پی سی بگیرم و یه فضای دیگه رو تجربه کنم و کارایی برام خیلی مهمه ولی می خوام بدونم درباره گوشی های Eten اطلاعاتی داری؟چون من مدل glofiish x500 رو تو پایتخت دیدم ولی درباره قیمت چیزی نپرسیدم الان که تو gsmarena میدیدم دیدیم نباید گوشی بدی باشه نظرت چیه؟قیمتشو می دونی؟و آیا میدونی چه مدل هایی تو ایران وجود داره؟
    بازم ازت ممنونم

کی میگه کاربرد نداره عزیز ؟ من همین الان دارم از GPS گوشیم استفاده میکنم
    GPS که ربطی به ایران و جای دیگه نداره GPS توی قطب شمال هم کار میده

Eten هم بله یکی از بهترین برند های PPC هست
    از قیمتش خبری ندارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چند تا فروشگاه الکترونیکی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    Last edited by mat1371; 18-08-2007 at 16:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ديپلمات's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    سياست

پيش فرض

کی میگه کاربرد نداره عزیز ؟ من همین الان دارم از GPS گوشیم استفاده میکنم
    GPS که ربطی به ایران و جای دیگه نداره GPS توی قطب شمال هم کار میده
    چه map source هايي داري؟ غير از default هاش.. ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •