تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترين سرویس دهنده های Adsl در شیراز

راي دهنده
77. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • امين نت www.kara-amin.com

6 7.79%
  • شاتل www.shatel.ir

24 31.17%
  • هميارنت www.hamyar.net

4 5.19%
  • صبانت www.sabanet.ir

27 35.06%
  • پارس آنلاين parsonline.com

13 16.88%
  • فن آوا fanavadp.com

3 3.90%
صفحه 186 از 187 اولاول ... 86136176182183184185186187 آخرآخر
نمايش نتايج 1,851 به 1,860 از 1866

نام تاپيک: Adsl/ شهر شيراز

اگه نباشه جاش خالی می مونه gondeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ShIrAz شيراز***

پيش فرض

ولی به نظر من پارس آنلاین از همه بهتره . درسته که گرون هست ولی عجب پشتیبانی داره
    تو شماره دیروز روزنامه خبر پارس آنلاین نوشته بود به پیش شماره هفت تخفیف هم میده. شما هم یک ماه اول را رایگان حساب کردند واست؟

سرعت دانلودت چقدر هست؟ سرویست چیه؟

داره خودمونی میشه goodfather's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز من خیلی وقت بود که می خواستم adsl بگیرم اما هر سری به هر دلایلی نشد . و خواستم نظر خودم رو بدم :
    از لاوان ( لایزر ) 256 گرفتم . اما تا امروز 9 روزه که اینها هنوز نتوستند که خط من رو رانژه کنند ( البته مال هر کی قرارداد بسته با این شرکت تو ولیعصر همین جوری) . هر روز میگن فردا . جالبیش این هست که مخابرات ولیعصر هست و خط تلفن هم pcm نیست . حالا وای به حال بقیه .اصلاٌ نفوذ ندارند
    ولی به نظر من پارس آنلاین از همه بهتره . درسته که گرون هست ولی عجب پشتیبانی داره . من واسه دوستم از نمایندگی جدیدشون تو حافظ گرفتم تازه شمارش هم 225 بود و اکثر شرکت های دیگه قبول نمی کردند . اما 3 روزه وصلش کرد. جالبیش این بود توی این 3 روز تعطیلات یک مشکل تو سیستم پیش اومد و هر موقع که زنگ زدیم ببنده خدا 20 دقیقه راهنمایی میکرد و می گفت که تو تعطیلات و 24 ساعته پاسخگو هستند . اما مشکل این هم گرونی زیادش هست . این هم نظر ما .
    با تشکر
    درسته ، اتفاقاً یکی از دوستام هم از امین نت گرفته بود این مشکل براش پیش اومده بود .
    پیگیری کردیم می گفتند مخابرات گفته که یکی از کارمندان بیمار است و یکی دیگر هم مرخصی رفته به همین دلیل فرصت نمی کنیم.

داره خودمونی میشه goodfather's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

تو شماره دیروز روزنامه خبر پارس آنلاین نوشته بود به پیش شماره هفت تخفیف هم میده. شما هم یک ماه اول را رایگان حساب کردند واست؟

سرعت دانلودت چقدر هست؟ سرویست چیه؟

پارس آنلاین به مشترکانی که سرویس 3 ماهه خریداری کنند فقط به مدت محدودی 1 ماه رایگان می ده
    بخاطر افتتاح دفتر مرکزی شیراز

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadshekoohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

13

پارس آنلاین به مشترکانی که سرویس 3 ماهه خریداری کنند فقط به مدت محدودی 1 ماه رایگان می ده
    بخاطر افتتاح دفتر مرکزی شیراز
    با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز
    در مورد پارس آنلاین هم اگه تو ماه رمضان با اون تعرفه ای که داشت می گرفتی ( قیمتاش عالی بود حدوداٌ با اون 1 ماه مجانیش با سرویس های جاهای دیگه دو هزار تومان حدوداٌ بیشتر میشد )
    اما حالا نه
    والا خیلی جالبه من هم دقیقاٌ همین جریان مریضی و مرخصی و بازنشستگی رو شنیده بودم
    واقعاٌ واسه همچین مملکتی که تازه یک کار کوچیکش این جوری جواب آدم رو میدن باید تاسف خورد . حالا انرژی هسته ای هم می خواهیم
    جالبه به من از شرکت بعد از 10 روز زنگ زدن می گن خطتون رو مخابرات رانژه کرده حالا که چکش می کنم می بینم انگار که نه انگار حالا فردا 2باره روز از نو روزی از نو .

آخر فروم باز Scary Feelings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    دور از خودم تا جایی که امکان داره

پيش فرض

سلام به همه
    امروز رفتم توی سایت شاتل دیدم که زده برایه مرکز وصال هم به زودی dsl میدن....راست هست؟o_O
    دیگه چه شرکت هایی به غیر از امین نت ساپورت میکنه؟؟؟

آخر فروم باز hamed1297's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

من در حال حاظر نمیتونم با Adsl به اینترنت وصل بشم.از ظهر ساعت 4 اینطور شد.مشکل بقیه هم هست؟

آخر فروم باز hamed1297's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

مشکل حل شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

پرسش یک دوست شیرازی
    من با پیش شماره ی 626 قصد گرفتم سرویس از لاوان رو دارم. وقتی اونجا نام نویسی کردم به من گفتن که چون پیش شماره ی شما 626 هست باید مودم دی لینک 60 هزار تومنی رو بخرید. چون مودم های 20 تومنی و 30 تومنی با این پیش شماره نمی خونه. آیا این سخن درست هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadshekoohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

13

من با پیش شماره ی 626 قصد گرفتم سرویس از لاوان رو دارم. وقتی اونجا نام نویسی کردم به من گفتن که چون پیش شماره ی شما 626 هست باید مودم دی لینک 60 هزار تومنی رو بخرید. چون مودم های 20 تومنی و 30 تومنی با این پیش شماره نمی خونه. آیا این سخن درست هست؟
    با سلام و خسته نباشد خدمت شما دوست عزیز .
    شما مطمئن هستید که مرکز لاوان این رو به شما گفته ؟ آخه تا اون جایی که من میدونم یا خط شما رانژه میشه یا نه که اگه شد شما با هر مودمی می تونید وصل بشید . ولی از من به شما نصیحت مودمتون حتماٌ usb و کارت شبکه رو
    داشته باشه ( که 2 تاش لازمت می شه ) و dlink هم خوبه خودشون نمایندگی easy هستن قیمتش 50 هزار تومان هست که خوب هست و فارس شبکه ملاصدرا هم این رو گذاشته 48 تومان .

10. این کاربر از farzadshekoohi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

پرسش یک دوست شیرازی
    نه دست عزیز

مودم فرقی نداره
    می تونی tp-link بخری 35 تومن
    همون دی لینک هم می تونی بخری
    مودم هم مثل موس و کیبورده
    چون مثلا کیبوردت ارزونه نمی تونه به کیس وصل کنی؟

12. 2 کاربر از Mohsen khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •