تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 356 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 3558

نام تاپيک: دنیای اتومبیل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آقاي حميد خان لطفا بحث رو به بيراحه نكشونيد ...

هركسي كه اندكي اطلاعاتي از خودرو + كمي منطق داشته باشه متوجه ميشه كه اطلاعاتي كه اينجا رد و بدل ميشه همش خيالات و تراوشات ذهني يك نفره ...

وگرنه قدرت واحدش سي سي و مقياس شتاب ماشين ها هم سرعت نهايي هر دنده نيست .

من نميدونم اينجا چند تا آي دي درست كردي كه براي چرنديات خودت به به و چه چه راه بندازي ولي ديگه بسه ...

اگه اطلاعات صحيحي داري بسم الله وگرنه جاي اين حرفا تو جمع لات و لوتاي سر ميدونه كه براي همديگه خالي ميبندن ...

وقتي ياد گرفتي اصطلاحات فني ماشين رو درست بخوني و ياد بگيري و وقتي بخودت اين جرات رو دادي كه توي پيست بياي

اونوقت شايد بشه كمكت كرد تا يه چيزايي ياد بگيري .

لطفا ديگه اين بازي رو تموم كن !

البته يه امكان ديگه هم هست و اونم اينكه اطلاعات فني داري ولي دوست داري بقيه رو دست بندازي .

موفق باشيد.

Banned EhsanHF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Fairyland

پيش فرض

خب این اتفاق قابل پیش بینی بود .
    من که دیگه کاسه و کوزه خودم رو از این تاپیک جمع کردم و رفتم تا حداقل کلاس بعضی از افراد تاپیک با بودن من و جواب دادن به سوالاتم پایین نیاد !
    ولی یک پیشنهاد دارم برای اونهایی که نمیتونن به یکی دیگه اعتماد کنن .
    به جای اینکه توی تاپیک بیاین و طرف مقابل رو مورد حمله لفظی قرار بدین ، اول توی پیغام خصوص با هم دعوا کنید . حداقل هیچی که نداشته باشه مطمئن هستین که اگه اشتباه کرده باشین فقط شما و طرف مقابل قضیه رو میدونه . پس با این قاطعیت نظر ندین و همدیگه رو ضایع نکنید !

شهریار جان ! چیکار کردی که عضو شدی ناقلا !؟

راستی ، یک سوال هم داشتم . البته اگه جوابی هم ندادین مهم نیست .
    توی یک فروم خارجی خوندم که گیربکس گالاردو رو طوری طراحی کردند که وقتی دنده ها عوض میشه ، صدایی مثل برخورد دو شیء ( مثل شمشیر در مبارزه ) ایجاد میکنه . آیا این موضوع صحت داره ؟

با آرزوی بهترینها برای همه شما .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط danial_2006
    براي چي امكان نداشته باشه مگه شما سازنده پرايدي كه ميگي امكان نداره يا در اين زمينه تحقيق كردي.اگه دليل داري بگو؟
    دليلم تجربی هست!
    اگه هيچ تغيراتی روی پرايد انجام نگرفته باشه امکان نداره بيشتر از 165 تا بره

پروفشنال Man Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Holland

پيش فرض

اسپاركر جان...مطمني كه شاسي سمند تحمل وزن و قدرت نيسان اسكاي لاين(نوشته بودي اسلاي كاين) رو داره؟

خيلي عجيب هست اين داستان.....اين موتور واسه اين ماشين خيلي زياد.مثل اين هستش كه بياي روي روي پيكان متور زانتيا بزاري...
    بعدش دست كاري كردن شاسي مí به اين راحتي هاست دوست من؟؟؟خداييش قصد كل كل ندارم...ولي من از هركي شنيدم و پرسيدم و ديدم گفتن اصلا كار راحتي نيست....
    حالا اون موتور رو انداخت رو سمند....گيربكسش ديگ فكر نكنم بشه از خود سمند باشه.....
    بازم ميگم..قصد كل كل ندارم.....چون آخه اينها با مخيله من حور نميشه..واهس همين ميپرسم.
    اگه ميشه از دوستت بپرس داستان اينها رو....

عكست هم كه فقط راهنماي سمت چپ معلوم بود و بس.....
    ماشيني كه تيونينگميشه..بايد همه جاش تيونيگ بشه...در ضمن...واسه اون شاسي و اون موتور حداقل به كمك فنر گازي نياز داري......

در مورد لامبورگيني ها هم بهتر حود حميد جواب بده...(به من چه اصلا!!!!!!!!!!!! ).
    موفق باشي....باز هم بيا اينجا.....مطالبت بحث برانگير بودن...(تورو خدا ناراحت نشي ها...نامردم اí قصد حالگيري و كل كل داشته باشم....).

يا حق.....

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Holland

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط EhsanHF
    خب این اتفاق قابل پیش بینی بود .
    من که دیگه کاسه و کوزه خودم رو از این تاپیک جمع کردم و رفتم تا حداقل کلاس بعضی از افراد تاپیک با بودن من و جواب دادن به سوالاتم پایین نیاد !
    ولی یک پیشنهاد دارم برای اونهایی که نمیتونن به یکی دیگه اعتماد کنن .
    به جای اینکه توی تاپیک بیاین و طرف مقابل رو مورد حمله لفظی قرار بدین ، اول توی پیغام خصوص با هم دعوا کنید . حداقل هیچی که نداشته باشه مطمئن هستین که اگه اشتباه کرده باشین فقط شما و طرف مقابل قضیه رو میدونه . پس با این قاطعیت نظر ندین و همدیگه رو ضایع نکنید !

شهریار جان ! چیکار کردی که عضو شدی ناقلا !؟

راستی ، یک سوال هم داشتم . البته اگه جوابی هم ندادین مهم نیست .
    توی یک فروم خارجی خوندم که گیربکس گالاردو رو طوری طراحی کردند که وقتی دنده ها عوض میشه ، صدایی مثل برخورد دو شیء ( مثل شمشیر در مبارزه ) ایجاد میکنه . آیا این موضوع صحت داره ؟

با آرزوی بهترینها برای همه شما .
    سلام...
    هيچي عزيز...به جاي اينكه بخوام يكي رو ضايع كنم...بهش گفتم كه داداش..من به ماشين و ماشبن بازي علاقه دارم....اگه ميشه منو توي تيمتون عضو كن....حميد عزيز هم خيلي قشنگو مدبانه با من برخورد كرد و گفت اشكالي نداره..مداركت رو بفرست!
    داشتم بال درمياوردم از خوشحالي.....دمت گرم حميد..نوكرتم.
    الان هم در حال حاضر يكي از دوستهاي خوب من هستش....هم در زمينه ماشين...هم بگو و بخند!كلي هم باخاش حال ميكنم.

چرا بايد يكي رو له كنيم تا خودمون بريم بالا؟چرا دستش رو نگيريم با هم بريم ؟ها؟....
    اينجور توهين كردن و حتك حرمت كردنها...واقعا جاشون اينجا نيست....
    حالا يكي بيشتر بلد هست...دليل نميشه كه به اوني كه كمتر ميدونه....با تكبر و غرور حواب بده....بايد كمكش كنه
    تا اون هم بلد بشه.....
    حميد خيلي خيلي از ماشين حاليش ميشه..من قبولش دارم...هر سوالي هم كردم...اگه باذ بوده تا جايي كه از ديتش برميومده راهنمايي كرده(منم خــــــنــــــــــگــــــ ــــــــــــ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!).. .بنده خدا رو عذاب ميدم!
    چيزي هم كه بلد نباشه..ميí نميدونم...حداقل اينجوري آمار خلاف نميده..مثل خيلي ها كه فكر ميكنيم از شكم مادر با فرمون ماشين و 4 تا حلقه رينگ بي.بي.اس كشيدنشون بيرون!!!!

من خودم هيچي نميدونم..ولي ميپرسم و ميخوام كه كمك بشم....بهتر ..نه؟

يا حق.....

Banned Geeksboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اين تاپيك عكس يا بحث.؟؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    Holland

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Geeksboy
    اين تاپيك عكس يا بحث.؟؟؟
    هر جفتش داداش..ولي الان متاسفانه شده تاپيك كل كل و آدم ضايع كني....

يا حق.....

داره خودمونی میشه jazire_eshgh21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •