تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 34 از 34

نام تاپيک: سوال در مورد رنگ نقره ای یا طلایی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان عزیز

با اینکه این بحث خیلی طول کشید ولی هیچ کدوممون دست خالی از اینجا بیرون نرفتیم

من هم تا حدودی به جوابم رسیدم؟ اما جا داره از تمام دوستا نی که منو همراهی کردند تشکر کنم.

saviss-motamed -aram-arash-bkm-saed
    دست همتون درد نکنه .
    امیدوارم این بحث به درد بقیه هم خورده باشه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مر 30 افشين جان.من يكي خودم خيلي چيزي ياد گرفتم .

ولي من ديروز از يكي از دوستانم يك چيزي شنيدم شماها بگيد درسته يا نه ؟

گفتم ميخوام چاپ طلايي بزنم درصد رنگ كه نداره پس چيكار كنم

گفت شما يك رنگ ( مثلا قرمز ) رو كار كن بعد به ليتوگرافي بگو بجاي اون رنگ برات فيلم وزينك طلايي بگيره .

يعني به نظر شما عملي ومنطقيه ؟ يا نه ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

مر 30 افشين جان.من يكي خودم خيلي چيزي ياد گرفتم .

ولي من ديروز از يكي از دوستانم يك چيزي شنيدم شماها بگيد درسته يا نه ؟

گفتم ميخوام چاپ طلايي بزنم درصد رنگ كه نداره پس چيكار كنم

گفت شما يك رنگ ( مثلا قرمز ) رو كار كن بعد به ليتوگرافي بگو بجاي اون رنگ برات فيلم وزينك طلايي بگيره .

يعني به نظر شما عملي ومنطقيه ؟ يا نه ؟
    سلام
    اینجا توضیح دادم :
    شما نیازی نیست که برای ماشین چاپ چیزی رو تعریف کنید...ماشین همون ماشینه فرق نمیکنه(البته از 4رنگ ببالا فقط کافیه مرکب رو عوض کنید)
    کافیه درمورد رنگ های خاص که بهشون اشاره کردم ...درخروجی فایلتون یک کانال رنگی منفرد(تکی)واضافه بر 4رنگ اصلی برای لیتوگرافی بفرستید.....این کانال رنگ نباید هیچ ترکیبی از 4رنگ قبلی باشه .......بهتر میدونم که اون بصورت یک چنل یا همون کانال حتی مشکی اضافه برای لیتوگراف بفرستید .. حتی نیازی نیست که رنگ نقره ای بهش بدید ..به لیتو گراف توضیح بدید که باید برای این کانال رنگ یک زینگ مجزا (بدون دخالت رنگ های استانداردCMYKبیرون بده)درواقع شما دارید یک رنگ جدید رو برای لیتو گراف تعریف میکنید...بدون اینکه لازم باشه این رنگ رو از سیستمCMYKبکشه بیرون.....
    اینجاهست که منظورم از هماهنگی بین طراح ولیتوگراف مشخص میشه...
    شما 4 کانال CMYKرو بهشون میدید+(بایک یا چند کانال مستقل واضافه)...بعد به لیتوگراف میگید کانال4+1(یعنی شماره 5مثلا)میشه نقره ای....والی آخر...
    اون برای شما کانال4+1رو یک زینک جدا میگیره ...بدون دخالت 4رنگ اصلی...
    حالا شما میتونید اون رنگ طلائی رو توی مانیتوربه مشتری نشون بدید ولی موقع ارسال فایل برا ی لیتوگرافی اون قسمتی رو که طلائی هست میگید براتون یک زینگ جدا بگیره(این رنگ درخروجیتون هررنگی (منتها بصورت رنگی منفرد (یعنی 4کانال رو مثلا دارید وبهش یک کانال اضافه میکنید (حالابه هررنگی مثلا بقول شما قرمز....یاآبی ویا حتی مشکی ولی جداگانه وتک رنگ))رنگ خروجی این رنگ مهم نیست بلکه جدا بودنش از4رنگ و4کانال خروجی مهمه
    بعدش لیتوگراف به ازای اون بشما یک زینگ جدامیده..(مهم رنگ زینگ نیست یا حتی رنگ فایل ارسالی)
    اونوقت به چاپخونه میگید :
    برای این زینک مرکب طلائی....نقره ای....فلوئورسنتی...آبی...قرمز.. ...ویاهرچیزی که شما میخواید بریزه توی اون قسمت ماشین
    همین کاررو بصورت ارسال یک لایه یا فایل تکی هم میتونید انجام بدید
    Last edited by saviss; 19-07-2007 at 16:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

رنگ طلایی و نقره ای میخام با براقیت بالا که از روی ورقه های pvc کنده نشه و با سیستم چاپ گراور بتونم چاپ بزنم رنگهایی که تا حالا استفاده کردم براقیت بالایی ندارند و مثل جنسهای خارجی طلایی نیستند به طرف زیتونی میره از کجا شروع کنم برای اینکه یه همچین رنگی پیدا کنم. ممنون میشم کمکم کنید.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •