تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011
نمايش نتايج 101 به 107 از 107

نام تاپيک: سرعت رايت كردن

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

رايتره من Tdk است حدوده 2 سالو نيمه كه دارم من سي دي رام ندارم رايترم هم يس دي رامه هم رايت باهاش مي كنم اگه بد باشه تا حالا خراب شده بود چون من پدرشو در اوردم 2ماهي يك پك مي خرم بعضي موقعها هم بيشتر مي شه ولي كيفيتش از اي سو زهم بهتره اگه ما تستريم مي دونيم كه چيه ولي اي سوزه آقاي مهدي هم خيلي خوبه گفتم كه دو نمونه اي سوز داريم

آخر فروم باز Friend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهدی جان حق باشماست من پستم رو ویرایش کردم

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط lord_theone
    رايتره من Tdk است حدوده 2 سالو نيمه كه دارم من سي دي رام ندارم رايترم هم يس دي رامه هم رايت باهاش مي كنم اگه بد باشه تا حالا خراب شده بود چون من پدرشو در اوردم 2ماهي يك پك مي خرم بعضي موقعها هم بيشتر مي شه ولي كيفيتش از اي سو زهم بهتره اگه ما تستريم مي دونيم كه چيه ولي اي سوزه آقاي مهدي هم خيلي خوبه گفتم كه دو نمونه اي سوز داريم
    لورد جان دو سال که چیزی نیست
    به نظر من رایتری که چهار سال عمر کرده دیگه باید با سرعت چهار باهاش رایت کرد

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

بابا مي گم دوساله كه سي دي رام ندارم من كه فقط با اون رايت نمي كنم كه سي دي هم نگاه مي كنم روزي چندتا سي دي سي دي هاي خش دار قفله سي دي پدرشو در اوردم آخ نگفته بعد مي گي 2 سال چيزي نيست 3 ماه ديگه مي شه 3 سال

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

13 هیچی یاماها نمیشه

بابا مي گم دوساله كه سي دي رام ندارم من كه فقط با اون رايت نمي كنم كه سي دي هم نگاه مي كنم روزي چندتا سي دي سي دي هاي خش دار قفله سي دي پدرشو در اوردم آخ نگفته بعد مي گي 2 سال چيزي نيست 3 ماه ديگه مي شه 3 سال
    دوست من
    من رایتر فقط یاماها رو قبول دارم چون من خودم با اکثر این رایتر ها کار کردم
    مثلا همین تی دی کی بعد از حدود چهار سال و نیم به پته پته افتاد دیگه سی دی معمولی رو نمیشناخت
    اما یه یاماها داشتیم که بعد از 7 سال مثل چی کار میکرد هنوز انگار نو خریدی
    با تشکر
    Last edited by Friend; 28-09-2005 at 14:30. دليل: اشکال تو تایپ بود

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

فرند جون مارو گرفتيها من مي گم Tdk تو مي گي Teak اخه تيك ماله كدوم زيره گليه تي دي كي شهرته جهاني داره چندين كشور بزرگ دارن منتاژش مي كنند Tdk امريكايي داريم ژاپني داريم اروپايي داريم فرند يكمي دقت كن باشه عزيز
    من رايتره ياماها داشتم 100000 خريدمش حدوده 4 ساله پيش اصلا هم دقت نداشت 16 رايت مي كرد اصله اصلم بود رايت مي كرد ولي دقت نداشت فرند دقت مهمه ظبته ما حساسه من با 2 اكس با ياماها صوتي زدم ظبتمون تا داغ مي كرد ديگه نمي خوندش البته 16 هم همينجوري بود ولي TDK من با 52 مي زنم مثله ماه مي خونه هنوز رايتري را نديدم به اين دقت رايت كنه بحث رايت نيست دقت است
    Last edited by lord_theone; 28-09-2005 at 14:08.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فرند جون مارو گرفتيها من مي گم Tdk تو مي گي Teak اخه تيك ماله كدوم زيره گليه تي دي كي شهرته جهاني داره چندين كشور بزرگ دارن منتاژش مي كنند Tdk امريكايي داريم ژاپني داريم اروپايي داريم فرند يكمي دقت كن باشه عزيز
    من رايتره ياماها داشتم 100000 خريدمش حدوده 4 ساله پيش اصلا هم دقت نداشت 16 رايت مي كرد اصله اصلم بود رايت مي كرد ولي دقت نداشت فرند دقت مهمه ظبته ما حساسه من با 2 اكس با ياماها صوتي زدم ظبتمون تا داغ مي كرد ديگه نمي خوندش البته 16 هم همينجوري بود ولي TDK من با 52 مي زنم مثله ماه مي خونه هنوز رايتري را نديدم به اين دقت رايت كنه بحث رايت نيست دقت است
    لورد جان من که نوشتم تی دی کی
    شما داری میگی تیک

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •