تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 61

نام تاپيک: باغ شیشه ای (تراريوم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه khezr132's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    زير آسمون

پيش فرض

بله شما درست میفرمایید. شاید گفتنش در این تاپیک صحیح نباشه . اما همه این مجموعه پستها ی قبلی حاصل یه گرداوری درباره تراریوم بوده که من از سایتهای مختلف با کمک چند تا از دوستان در انجمن فرهیختگان گرداوری کردیم به امید اینکه بتونیم با جمع اوری یه سری اطلاعات تراریوم هایی برای خودمون بسازیم و عکسش رو بعدا توی این تاپیک قرار بدیم . اگر اقای فرشید پستی به پستهای قبل اضافه نکردند باای این هستش که کل اون تاپیک همین چند پست بودند که از منابع مختلفی گرداوری شده بودند . فکر نمیکنم دلیل نیومدن اقای فرشید ناراحتیشون از گفته های من باشه .
    سلام گلرخ عزيز
    اون تاپيك رو در iran-far به لطف شما و فرشيد ، من هم مطالعه كردم . اما جمع آوري مطالب مفيد و جالب از ديگر سايتها و گذاشتنش تو اين فروم كار شايسته اي هستش كه هركدوم از دوستان زحمتش رو بكشه و اين انجمن رو پر بارتر كنه قابل تقديره و تشكر . البته اگه منبع هم ذكر بشه كه خيلي بهتره .
    ضمنا شم پليسي من ميگه اين آقا فرشيد ما همون (......... id شو فراموش كردم) فرشيد جان اونجاست . در هر صورت گردآوري مطلب با اون همه عكس هم مستلزم گذاشتن وقته زياديه و هم صرف هزينه كه من از طرف همه دوستان از شما و آقا فرشيد عزيز كه اگه به ساعت پستهاشون دقت كنيد همه براي يك و دو شب و گاهي ساعت 3 و 4 صبحه، كمال تشكر و قدرداني رو دارم .

( فرشيد بسه ديگه اينقدر ناز نكن بابا ، بيا ديگه خسته شدم )

2. 2 کاربر از khezr132 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

آقا دست شما درد نکنه . عجب مبحث جالبی راه انداختید . منکه کلی ایده گرفتم و رفتم که برم توکارش . از زحماتی که متقبل میشید سپاسگذارم
    من هم همين‌طور.

4. این کاربر از ورونيكا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بله شما درست میفرمایید. شاید گفتنش در این تاپیک صحیح نباشه . اما همه این مجموعه پستها ی قبلی حاصل یه گرداوری درباره تراریوم بوده که من از سایتهای مختلف با کمک چند تا از دوستان در انجمن فرهیختگان گرداوری کردیم به امید اینکه بتونیم با جمع اوری یه سری اطلاعات تراریوم هایی برای خودمون بسازیم و عکسش رو بعدا توی این تاپیک قرار بدیم . اگر اقای فرشید پستی به پستهای قبل اضافه نکردند باای این هستش که کل اون تاپیک همین چند پست بودند که از منابع مختلفی گرداوری شده بودند . فکر نمیکنم دلیل نیومدن اقای فرشید ناراحتیشون از گفته های من باشه .
    من هم موافقم.چون تا به حال از مطالب اين قسمت استفاده كردم.

6. این کاربر از ورونيكا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

این تاپیک سوالی بود از کسانی که تراریوم کار کردند ..بهتره کسی اگر تجربه ای داره برامون بزاره نه اینکه فقط تئوری بدونیم ... من خودم دنبال این هستم که حتما درست کنم نمونه ای ازش رو ولی فعلا موقعیتش رو ندارم...شما چی تو خونه تراریوم ندارید؟

این هم تجربه تراریوم من، پارسال درست کردم، اما عمرشون کفاف ندادن، نمیدونم چرا!!
    شاید چون زیاد با ریششون بازی شد، یا اینکه زیاد آب ریختم، یا اینکه چون به جای شن از شن آسفالت استفاده کردم

آخه نوشته بودن شن من فکر کردم منظور ماسه و شن و سیمان و.....

که بعدها پس از مشاهده یک فیلم به این تبدیل شد: که خیلی هم قشنگ شده، البته باز دوباره سعی میکنم، ببخشید الان که آخر بهاره میشه این کار کرد؟؟

Last edited by همراه اول; 19-06-2009 at 22:22.

8. 2 کاربر از همراه اول بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Farshid-jan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    یه گوشه آروم این کره خاکی

پيش فرض

اگر اقای فرشید پستی به پستهای قبل اضافه نکردند باای این هستش که کل اون تاپیک همین چند پست بودند که از منابع مختلفی گرداوری شده بودند . فکر نمیکنم دلیل نیومدن اقای فرشید ناراحتیشون از گفته های من باشه
    سلام به حسین عزیزه عزیزه خودم
    باید ببخشی اگر مدتیه سعادت ندارم خدمت برسم. گلرخ جان در جریان هستن که کمی درگیر کار هستم
    حسین جان مطالبی که در این تاپیک گذاشتم همگی از همون منابعی بود که خانم گلرخ هم ازشون استفاده کرده بودن، پس با این حساب اصلآ نباید نامی از محلی که ایشون منظورشون هست ببرم چون من هم این مطالب رو از منبع اصلی برداشتم و نه فرهیختگان

حسین هستی و عزیز
    امیدوارم سلامت و خوب و خوش باشی
    با کمال افتخار سعی میکنم بیشتر خدمت برسم

اگه نباشه جاش خالی می مونه khezr132's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    زير آسمون

12

بابا عجب روزيه امروز
    صبحش كه به اين خوبي شروع بشه ، حتما تا شب من پادشاه ميشم
    فرشيد خان عزيزم هم كه از راه رسيده و اميدوارم كه همه كارهاشم روبه راه شده باشه .
    فرشيد جان در غياب شما من يخورده پليس بازي كردم و كشف كردم كه فرشيد گل ما همون f.gsm فرهيخته هستش و از احوالات شما پرس و جو كردم .
    گلرخ هم تا حدودي خبر داشت و منو در جريان امور گذاشت و خيالم راحت شد كه اين رفيق شفيق بنده ، سرش در كار خير گرمه و بعد از رد و فسق امور ، دوباره مياد پيش ما .
    وجدانا وقتي ديدم تاپيك با نام شما آپ ديت شده جدا خوشحال شدم .
    شاد و سربلند باشي دوست عزيز

11. 2 کاربر از khezr132 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Farshid-jan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    یه گوشه آروم این کره خاکی

پيش فرض

سلام حسین جان
    روزت بخیر ٰ منم بینهایت خوشحالم که بازم تونستم بیام پیشتون
    خوب البته واسه همین هم هست که میگم حسین عزیزمی دیگه
    یه دوسته نادیده اما دوستداشتنی و مهربان

راستی آی دی های من در سایتها فقط همین Farshid-jan & Hooshmand-gsm هست که در هر صورت ارادتمند شما هستم

موفق باشی رفیق

13. این کاربر از Farshid-jan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

قشنگ ترين مقاله اي بودم كه مطالعه كردم و اميدوارم بتونم اين كار رو عملي كنم
    ممنون-شاد باشيد

15. 2 کاربر از كسما بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه پاتوقی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

اگه میخوای یه تراریوم بسزی زودتر دست به کار شو.باتوجه به اینکه دوستان قبلا اطلاعات کامل در مورد چگونگی درست کردنش دادند توضیح اضافی نمیدم.فقط اینو بگم که من یکی درست کردم که حرف نداره حتما موفق میشی.

17. این کاربر از پاتوقی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

11

اگه میخوای یه تراریوم بسزی زودتر دست به کار شو.باتوجه به اینکه دوستان قبلا اطلاعات کامل در مورد چگونگی درست کردنش دادند توضیح اضافی نمیدم.فقط اینو بگم که من یکی درست کردم که حرف نداره حتما موفق میشی.
    آخه الان وسط چله تابستون، نمیشه که! میشه!!؟
    دز ضمن لطف میکنید عکس هایی از تراریومتون بذارین، تا طبیعیش ببینم، آخه من هر چی دیدم تو اینترنت مصنوعی بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •