تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: دانشگاه مالك اشتر

داره خودمونی میشه saeed.korn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بعد از فارغ التحصیل شدن تو مالک اشتر اوضاع استخدام چجوریه ؟ سربازی چی میشه؟ تعهد میگیرن معاف میکنن یا نه با بری سربازی؟

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

يه نكته رو در مورد اين دانشگاه عرض كنم كه در ليست تحريم هاي شوراي امنيت قرار داره و مدارك صدراه از اون ارزش بين المللي نداره متاسفانه

داره خودمونی میشه saeed.korn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

لطفا یکی جوابمو بده جز شرایط و امتیازات دانشگاه مالک اشتر اومده : براساس برنامه تامين نيروي انساني وزارت دفاع دربرنامه پنجم توسعه آندسته از دانشجوياني كه صلاحيتهاي علمي،اخلاقي و عمومي لازم را برابر دستورالعملهاي وزارت دفاع تا پايان تحصيلات خويش دارا باشند در سال چهارم تحصيل برگزيده وجذب سازمانهاي تابعه وزارت دفاع مي شوند. یعنی سربازی رو معاف میکنن؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ازدوستانی که تو دانشگاه مالک اشتر تحصیل کردن یا میتونن اطلاعاتی بهم بدن چندتا سوال داشتم(خیلی کمکم میکنه) البته اگه شماره همراهشونو بدن که خیلی ممنون میشم (از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیتم میخوام تو گزینش شرکت کنمEmail:az.hldv@yahoo.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

چند سوال درمورد دانشگاه مالک اشتر داشتم دو ستانی که اونجا تحصیل کردن یا اطلاعات خوبی دارن می تونن خیلی بهم کمک کنن البته اگه شماره همراهشونو بدن خیلی ممنون میشم(اسمم تو پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیته می خوام تو گزینش شرکت کنم)
    Email:az.hldv@yahoo.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض سلام

یعنی دانشجوهاش راحت می تونن رفت و آمد به داخل و خارج کشور داشته باشن؟ این که دانشگاه خوبیه شکی توش نیست، ولی همه می خوان بدونن شرایطش چیه که رتبه های بالا هم می تونن قبول بشن؟
    کلا ذهنیت خوبی که نسبت بهش ندارن. شاید شما بتونید ذهنیت ماها رو عوض کنید. راستی سربازیتون با بقیه فرق می کنه یا نه؟
    سلام دوست عزیز
    منم مثل تو جزء چند برابر ظرفیتم شماره ی یکشون رو با هزار زحمت تو یه شهرستان دیگه پیدا کردم. ترم6 مکانیکه با6000رفته اونجا و راضیه من که پرسیدم میگه 15یا16هزاراپتیک قبولی 25هزار مواد میتونی بری خلاصه احتمال قبولی خودت رو تخمین بزن من که احتمال پایین قبول میشم چون میخوام برم اپتیک و چند هزار تایی فاصله است تازه میگه سال دیگه قراره دوباره دانشجوهاش رو بورسیه کنه من که احتمالا ساله دیگه برم . (اگه امسال عمران قبول نشم)
    اینارو که نوشتم بی فایده باشه چون فردا داری میری مصاحبه
    موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اقا صبر کن .تورو به هر کی دوست داری قسمت میدم نیا تو این دانشگاه.من خودم دانشجوی همونجام اولش مثل تو فکر می کردم ولی الان مثل سگ پشیمونم.هیئت علمی این دانشگاه زیر صفره اگه می خوای پیشرفت کنی پا تو اینجا نذار که بدبخت میشی.!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام
    من رشتم فیزیک حالت جامد دانشگاه یزده میخواستم پایان نامه ارشدمو با دانشگاه مالک اشتر کار کنم.می خواستم
    بدونم کسی هست که دکتر باقری یا دکتر بسطامی رو بشناسه؟کسی تا حالا باهاشون کار کرده؟کلا استادای مالک اشتر
    برای پایان نامه ارشد کمک میکنن یا همه زحمات به عهده دانشجوست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

آقای tomcat1
    سلام......
    این سئوال خیلی مهمه برام
    گفتید سال اخر هوا فضای مالک اشتر هستید
    اگر زمان به عقب برگرده باز هم همین رشته را انتخاب میکنید؟
    و وقتی در دفترچه انتخاب رشته میگویند افراد مستعد را استخدام میکنند یعنی چند درصدشون را میگیرند؟
    کار خارج از صنایع دفاع براش خوب و راحته یا نه
    فقط خیلی سریع جواب میخوام
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام......
    این سئوال خیلی مهمه برام
    گفتید سال اخر هوا فضای مالک اشتر هستید
    اگر زمان به عقب برگرده باز هم همین رشته را انتخاب میکنید؟
    و وقتی در دفترچه انتخاب رشته میگویند افراد مستعد را استخدام میکنند یعنی چند درصدشون را میگیرند؟
    کار خارج از صنایع دفاع براش خوب و راحته یا نه
    فقط خیلی سریع جواب میخوام
    ممنون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •