تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 35 از 35

نام تاپيک: SVCHOST.EXE چیست ؟

در آغاز فعالیت dante_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض کمک

سلام دوستان من حدود 30 یا 40 تا ازین فایل svchost.exe توی تسک منیجرم رانه ولی نه سیستمم هنک میکنه ونه cpu مصرفش بالاس همهچی نرمال جز تعداد این فایلها .از فایر واله zone alarm هم استفاده میکنم .ایا سیستمم آلوده شده؟از کجا بفهمم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض راه حل حتمي براي پاك شدن ويروس svchost.exe

سلام دوستان من حدود 30 یا 40 تا ازین فایل svchost.exe توی تسک منیجرم رانه ولی نه سیستمم هنک میکنه ونه cpu مصرفش بالاس همهچی نرمال جز تعداد این فایلها .از فایر واله zone alarm هم استفاده میکنم .ایا سیستمم آلوده شده؟از کجا بفهمم؟
    سلام دوست عزيز. در حال عادي كه ويندوز ويروس ندارد نيز ، در تسك منيجر ، svchost.exe ديده مي شود. همه ي آنها ويروس نيستند و بلكه بعضي ها هم فايل هاي مربوط به سيستم هستند. من در ويندوزم آنتي ويروس eset smat security v4 نصب هست و آپديت آن هم 7472 ( 13 sep ) هست. شما مي تواني براي دريافت جديد ترين آپديت آنلاين به سايت ----.net مراجعه كنيد. اما قبل از آن بايد web acces protection آنتي ويروس غير فعال باشد. اين آنتي ويروس ، خودش به صورت اتوماتيك اين ويروس را بر روي كامپيوترم پيدا كرد و حتي به صورت اتوماتيك نيز پاك كرد. من الان كه 5 ماه ميشه كه ويندوزم را نصب كردم ، با وجود اين آنتي ويروس ، اصلا سرعت كامپيوترم پايين نيامده و هيچ ويروسي روي كامپيوتر پيدا نميشه. يا علي.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ممنون از اطلاعاتی که لطف کردین.
    من چون از اینتزنت محدود استفاده میکنم نگاه کردم دیدم این فایل در عرض 1 دقیقه 2مگابایت از اینترنت دانلود میکنه.منم واس از بین نرفتن اشتراکم دانلودش رو بلاک کردم.مشکلی پیش نمیاد اگه دانلودش قطع بشه؟اصلا چه نیازی داره که از اینترنت دانلود میکنه؟
    Last edited by zarnah1; 03-10-2013 at 11:57.

در آغاز فعالیت titso's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

ویروس svchost.exe که به jeefo هم معروفه چند وقت پیش کامپیوتر منو آلوده کرده بود، هیچ آنتی ویروسی هم نمیتونست شناساییش کنه، بصورت حذف دستی هم چند روش رو امتحان کردم جواب نداد کلا cpu همش اشغال بود تا اینکه مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم :(

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

ویروس svchost.exe که به jeefo هم معروفه چند وقت پیش کامپیوتر منو آلوده کرده بود، هیچ آنتی ویروسی هم نمیتونست شناساییش کنه، بصورت حذف دستی هم چند روش رو امتحان کردم جواب نداد کلا cpu همش اشغال بود تا اینکه مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم :(
    واقعا ویروسه ؟؟؟
    کامپیوتر منم همینطور شده فایل svchost.exe همش cpu را اشغال میکنه

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •