تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ایا از موتومینگ ( a1200 ) راضی هستید ؟

راي دهنده
312. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کاملا راضیم

205 65.71%
  • اصلا راضی نیستم

22 7.05%
  • به جز بعضی اشکالات گوشی خوبیه

85 27.24%
صفحه 5 از 242 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2416

نام تاپيک: کلوپ A1200

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من تاجایی که خبر دارم بله صفحه ال سی دی این گوشی ضد خش هستش

آخر فروم باز MOSHAVER AMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

شايد ال سي دي اين گوشي ضد خش باشه اما درب شيشه اي اون ضد خش نيست و به كوچكترين ضربه هم حساسه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اره خیلی درش حساسه ولی کل گوشی خیلی مقاومه دوستم داشت با گوشی حرف می زد گوشی از دستش افتاد داشتیم راه می رفتیم افتاد جلو پای من منم پام خورد تقریبا پرت شد نیم متر جلوتر ولی هیچ چیش نشد

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

راستی کسی برای این گوشی جلد خوب پیدا کرده ؟ از کجا ؟ من که گوشیم لخت لخته

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

موضوعی که این چند روز یکم فکرمو مشغول کرده و باعث شده من در خریده این گوشی یکم حساسیت بیشتری به خرج بدم مقاوم بودن این گوشی هستش به نظر شما این گوشی چقدر مقاوم هستش؟ببینید من با گوشی زیاد کار میکنم شاید در روز 20 تا مسیج زدن 20 بار جواب دادن به مسیج ها 10 تا تماس برقرار کردن چند ساعتی هم کار کردن با خود گوشی که هر بار باید در این گوشی باز بشه و بسته بشه که به نظر من گوشی در دار اونم در این طراحی شاید یکم ضعیف به نظر برسه چون این گوشی شاید بشه گفت تمام شیک بودن گوشی کابل اتصال تماس و صدای این گوشی توی در این گوشی وجود داره که اگه این در مشگلی براش بوجود بیاد واقعآ حیفه و اونطوری که شنیدم موتورولا چه با گارانتی چه بی گارانتی تو ایران تعمیر درست حسابی نمیشه و شاید بشه اینطوری گفت که باید بندازی دور!!!درسته قیمت این گوشی خیلی اومده پایین ولی قبل از خرید باید تمام جوانب رو سنجید از کسایی که با این گوشی کار کردن می خوام بپرسم چقدر حرف منو تایید میکنن؟و آیا من درست دارم فکر میکنم یا اشتباه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به نظر من که گوشی خر کاری هستش درسته در نگاه اول یه کم ظزیف میزنه اما نسبت به قیمت و امکانات تو گوشی های هم ردیفه خودش رقیبی نداره.
    تل اونجام که من می دونم درش ضد خش هستش که دوستان میگن راحت خش ور میداره اگه به جنسش دست بزنید متوجه میشید؟؟

داره خودمونی میشه majid_sp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

انصافا گوشی با این امکانات نباید زیر 400 باشه ولی الان خیلی افت قیمت کرده

گوشی های موتورولا هیچ وقت خز نمیشه چون این برند تو ایران طرفداران زیادی نداره و این یکی از حسن های موتورلا هستش

همیشه وقتی بقیه این گوشی رو می بینن کف می کنن هم در شیشه ای داره هم صفحه لمسی فکر می کنن 400-500 قیمتشه

چند روز پیش رفتم قیمت کنم از فروشنده پرسیدم a1200 چند گفت ما نداریم اما باید بالای 400 باشه

خیلی خوبه که هیچ کس از قیمتش خبر نداره الان همه دنبال سونی اریکسون هستند

به طرف یه w810 بدی با یه a1200 میگه w810 واکمنیه اونو بر میداره منکه خیلی حال می کنم که این گوشی ناشناختست

دوستان شما هم لطف کنید اینقدر از قیمت پایین این گوشی در جایی صحبت نکنید تا همچنان لوکس بمونه

هر کی پرسید بگید 450

آخر فروم باز MOSHAVER AMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

موضوعی که این چند روز یکم فکرمو مشغول کرده و باعث شده من در خریده این گوشی یکم حساسیت بیشتری به خرج بدم مقاوم بودن این گوشی هستش به نظر شما این گوشی چقدر مقاوم هستش؟ببینید من با گوشی زیاد کار میکنم شاید در روز 20 تا مسیج زدن 20 بار جواب دادن به مسیج ها 10 تا تماس برقرار کردن چند ساعتی هم کار کردن با خود گوشی که هر بار باید در این گوشی باز بشه و بسته بشه که به نظر من گوشی در دار اونم در این طراحی شاید یکم ضعیف به نظر برسه چون این گوشی شاید بشه گفت تمام شیک بودن گوشی کابل اتصال تماس و صدای این گوشی توی در این گوشی وجود داره که اگه این در مشگلی براش بوجود بیاد واقعآ حیفه و اونطوری که شنیدم موتورولا چه با گارانتی چه بی گارانتی تو ایران تعمیر درست حسابی نمیشه و شاید بشه اینطوری گفت که باید بندازی دور!!!درسته قیمت این گوشی خیلی اومده پایین ولی قبل از خرید باید تمام جوانب رو سنجید از کسایی که با این گوشی کار کردن می خوام بپرسم چقدر حرف منو تایید میکنن؟و آیا من درست دارم فکر میکنم یا اشتباه؟
    تائيد ميشه
    اگر به دفترچه راهنما خريدار كه به زبون انگليسي است مراجعه كنيد .كاملا حرف منو در ارتباط با حساس بودن درب شيشه اي و خش برداشتن تائيد ميكنه
    منم يه دونه از اين گوشي رو دارم ولي خوشم نمياد كه دربارش بيخودي لاف بزنم و اونو يك گوشي كامل و بي رقيب بدونم و بدون هيچ گونه تعصبي اينو بگم كه درباش حقيقت رو ميگم و لاغير

==============================
    پبامبر گرامي اسلام:
    نجات در راستگوئيست

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

آ 1200 یه تلفات داد مال یکی از بچه ها که گفنم خورد زمین هیچ چیش نشد خورد زمین و باباش با پا رفت روش شیشه ی روش شیکیست و بلند گوش در اومد ولی خود گوشی و ال سی دی سالمه . اره من با مشاور امین موافقم لازم نیست الکی لاف بزنیم این گوشی ظریف و با کلاسه و بدرد خرکاری نمی خوره مثل 6600 و گوشیهایی از این قبیل نیست

داره خودمونی میشه vahiddddd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

منم تا هفته ديگه ميخوام برم 1 دونه بخرم اما دل نگرون خز شدن اين گوشيم با توجه به قيمت مناسب اون
    ميترسم به سرنوشت p990 دچار شه،نظر شما چيه؟البته از نظر خيلی ها زياد شدن يه گوشی مهم نيست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •