تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ایا از موتومینگ ( a1200 ) راضی هستید ؟

راي دهنده
312. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کاملا راضیم

205 65.71%
  • اصلا راضی نیستم

22 7.05%
  • به جز بعضی اشکالات گوشی خوبیه

85 27.24%
صفحه 2 از 242 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2416

نام تاپيک: کلوپ A1200

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان من هرچی گشتم تاپیکی که اطلاعات کامل و جامع در اختیار بزاره پیدا نکردم . این تاپیکو زدم تا با کمک دوستان اطلاعاتمون در مورد این گوشی زیاد تر بشه .

يه سوال محل تنظيم اكو لايزر هاي پلير اون كجاس ؟ اصلا اكو لايزر داره؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست عزیز میشه بگی با چه قیمتی خریدی ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

فک نکنم اکولایزر داشته باشه و تنظیم بشه

آخر فروم باز MOSHAVER AMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

مرسي
    من بايستس چه جوري نام فايل هاي mp3 كه توي ميموري هستش از طريق گوشي rename كنم.. اخه هرچي گشتم نبود....گزينه

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

میشه یه کسی کمک کنه بگه صدای این گوشی در چه حدیه؟حداقل بگه در حد کدوم گوشی هستش؟مگه این گوشی 4 بانده نیست پس چرا صداش کمه؟
    قیمت جدید این گوشی چنده؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

صداي اين گوشي كمه وقيمت سريال اصلي اون حدود 400 تومانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من عاشق این گوشی بودم از وقتی که تاره وارد بازار شده بود فکر کنم 2005 بود دقیق یادم نیست قبل این عاشق A728 ولی بعد که A1200 اومد دیگه دلمو برد وی ازونجائي که عاشق و معشوق به هم نمیرسن (در اغلب داستانهای ایرانی) ما هم نرسیدیم و دست به دامان نوکیا شدیم.
    به هر حال اول تبریک بهتون میگم واسه اینکه این گویشی رو دارین!
    نه اینکه بگم این گوشی آخرشه ولی یه حس نوستالوژیک بهش دارم
    دوم اینکه قیمت این گوشی با توجه وضعیت جدید سیستم ریجیستر جه جوره؟اون ور آب چی منظورم دبی هستش؟
    سوم اینکه من کلا عاشق گوشیهای با بیس لینوکسم ولی هیچوقت تجربه شون نکردم میخوام یه کم راجع به این اگه امکان داره توضیح بدین مثلا شل (خط فرمان ) داره؟
    میشه توش به وضعیت پورتها و منابع سیستمی دسترسی پیدا کرد؟
    خوب شاید انتظار زیادی باشه ولی میخوام بدونم لینوکس رو تا چه سطحی روش پیاده کردن.
    امکانات تشخیص خط Ocr واسه انگلیسی داره؟
    سرعتش که قاعدتا باید بالا باشه همینطوره؟
    یه چیز دیگه لینوکس بیس ها معمولا برنامه های پایتون رو هم ساپورت میکنن این گوشی ساپورت میکنه اخه یه کم قدیمیه احتمالا؟
    ببخشید این همه سوالو یه دفعه پرسیدم

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

در مورد دوستم جناب sarmast65 در مورد اين گوشي كه با احتساب امروز حدود 5 روزه كه من اين گوشي رو دارم بايستس عرض كنم كه: اين گوشي از نظر كلاس كاري گوي سبقت رو از سوني اريكسون p990 دزديده... دوست عزيز منظور از چهار بانده بودن اين گوشي منظور اين است كه اين گوشي با چهار باند GSM فركانس 900و1800و1900 مگا هرتز كار ميكنه و در اغلب اپراتور هاي كشور ها قابل استفادست.نه اين كه اين گوشي چهار تا اسپيكر داشته باشه
    اين رو بگم كه متاسفانه صداي اين گوشي بلند نيست ودر مكان هاي شلوغ ممكنه تماسهاي خودتونو از دست بدين.... در مورد هندفري اين گوشي كيفيت خيلي خوبي داره وحتي صداي ريز داخل متن موزيك ها هم به راحتي قابل شنيدنه.... ولي كيفيت هندفري اون در قياس با سري دبليو سوني اريكسون يه سر و گردن پائين تره .. اين رو هم اضافه كنم كه در برنامه پخش مولتي مديا اون كه REAL ONE PLAYER در دكستاپ قابل دسترس هست متاسفانه خبري از اكولايزر نيست وشما اجبارا بايستي با يك اكولايزر پيش فرض به اهنگ اتون گوش بدين....
    در مورد بلوتوث هم بگم نسخه اون 1.2 هست كه مقداري در ارتباط ها براي برخي ها ممكنه رنج اور باشه ولي اينو هم اضافه كنم كه ميشه با كمي گذشت از اون چشم پوشي كرد در مورد فرايند ارسال فايل از طريق بلوتوث
    بايد بدون يك جانبه نگري گفت كه اين گوشي با بلوتوث بعضي از گوشي اصلا و ابدا MACH نميشه (مثلا با گوشي هاي سري دي سامسونگ و چند تا گوشي معدود ديگه) واين ممكنه باعث سر خوردگي كاربر اون بشه
    در ادامه مطلب تضافه كنم كه اين گوشي با ياري گرفتن از سيستم عامل لينوكس و محيط كاملا اوپن سورس وطرا حي واقعا بديع و خارق العاده دل هر بيندهاي رو در كسري از ثانيه خواهد برد
    مورد اضافه تر رو بصورت ترتيب ميگم تا جواب دوست گلم جناب GnuHDL رو هم داده باشم
    1. سرعت قابل قبول تر نسبت به پي 990 سوني
    2. قيمت سريال اصلي بدون گارانتي حدود 380 هزار تومان
    3.عدم پشتيباني از فونت فارسي حتي در پيام هاي كوتاه
    4.امكان تشخيص دست خط (ولي نه به اندازه دقت پي 990)
    5. ايجاد يك محيط جالب كاري و اپن سورس
    6.سرعت نسبتا قابل قبول (تاكيد ميكنم : نسبتا)
    7.قابليت نصب برنامه هاي جاوا بغير از اون دسته از برنامه هائي كه احتياج به صفحه كليد دارند
    8. خريد از كشور هاي همسايه توصيه نميشه چون ريجستر اون توسط افراد معمولي تقريبا غير ممكنه
    9.فابليت كد گذاري روي فايل ها (البته من هنوز تجربش نكردم فقط شنيدم)
    10. عدم الودگي به ويروسها و تروژانها وعوامل عفوني كه عمدتا در بسياري از گوش ها اين مورد باعث اذيت خيلي ها ميشه
    11. عدم افت سرعت لينوكس اون پس از افزايش مقدار حافظه تا 2 گيگا بايت
    12.عدم تعويض سريع حافظه جانبي بدليل اينكه ميموري اون در پشت باتري نزديك SIM قرار داره
    13.وفور و ارزان بودن ميموري اون (يك گيگ اون با قيمت 10.000 تومان قابل دسترس است
    14.نگراني از كمبود عرضه باتري اين محصول در بازار
    15.قابليت خواندن پيام هاي كوتاه توسط گوشي (پيام ها را خود گوشي با صدا ميخواند واحتياجي به نگاه كردن به صفحه مانيتور ان نيست
    16.عدم نصب برنامه هاي ساير گوشي ها نظير نوكيا و گوشي هائي از ويندوز موبايل استفاده ميكنند
    17.كيفيت بسيار مطلوب وقابل قبول عكس هاي گرفته شده توسط اين محصول
    18. كيفيت نامطلوب و غير قابل گذشت فيلم هاي كه توسط A1200 گرفته ميشوند
    19. تاخير بسيار طولاني شاتر الكترونيكي دوربين عكاسي ان
    20. ارائه كيفيت نسبتا پائين عكس ها در هنگامي كه از نهايت زوم ديجيتال(پراكسيون زوم) استفاده ميشود
    21.داشتن حالت ماكرو بصورت دستي يا همان MANUAL بسيار بجا و كارا
    22.نداشتن درپوش لنز و احتمال كثيف شدن زود هنگام لنز در مواقعي تلفن همراهتان در جيبتان است
    23. داشتن يك جوي استيك كارا در مواقعي كه احتياجي به استفاده از قلم نوري ان نمي بينيد
    24. امكان فيلمبرداري حتي با درب بسته
    25.تغيير نسبتا پر زحمت اهنگ هاي تماس و زنگ پيام ها
    26.انتن دهي بسيار قدرتمند كه حتي در بدترين شرايط با يك بار تماس موفق به ارتباط شديم بدون قطع و وصل شدن صداي فرد مقابل (از نظر انتن دهي حتي با پر مدعي ترين گوشي هاي دوستانم نيز قابل قياس نبود چون تلفن همراه انها در مقابل A1200شبيه به يك اسباب بازي بيشتر نبود!!!!!)
    27.بر خلاف ادعاي كارخانه روي شارژ اين گوشي بيشتر از 36 ساعت حساب باز نكنيد (البته دوستان اضافه كنم در اين 36 ساعت حدود 15 دقيقه با هندفري اهنگ گوش كردم.... 5 تا تماس 1 دقيقه اي داشتم..و سه تا بلوتوتوث داشتم..و 20 دقيقه براي افزايش اطلاعاتم در منو هاي اون ميگشتم)
    28.امكان اسكن كردن كارتهاي ويزيت از طريق دوربين و ثبت در دفترچه تلقن
    29.صداي واقعا شفاف اسپيكر داخلي
    30.بجا ماندن اثر انگشت روي درپوش و ساير قسمت هاي گوشي كه اين مورد واسه برخي ها ممكنه رنج اور باشه
    31. قلم نوري اين اسمارت فون نسبت به ساير رقبايش با كمي زحمت بيرون مياد
    32.نبود لرزش گيردستي الكترونيكي در موقع عكاسي كه درپاره اي از مواقع باعث تاري عكس گرفته شده ميشود
    ========================
    دوستان گلم اميد وارم كه اين توضيحات كامل و جامع بو ده باشه
    من در حدود اين 6 سالي كه تلفن همراه داشتم با اين گوشي هاي كه در ذيل اسم اونا رو ميگم سرو كله زدم
    اگه از دوستان سوالي داشته باشند خوشحال ميشم كه بتونم فرموني برده باشم . در پايان اگه در اين تاپيك اشتباه املائي يا از قلم افتادگي بعضي از حروف مشاهده شد صميمانه پوزش ميخوام
    اسامي تلفن ها:
    نوكيا :6600.6630.7610.N70.N73.3250.N80
    موتورولا: L6. L7.A1200
    سامسونگ:..D900.D820. I300.c130
    سوني اريكسون: s700i.w800.w810.w900.k750
    البته اينو بگم كه تا حالا از صدقه سر فروش گوشيهام نزديك به 1500000تومان ضررديدم....
    ولي حاضرم اطلاعاتم رو در اختيار دوستام قراربدم

باتشكر ازاينكه حوصله به خرج داديد و اين تاپيك رو مطالعه كرديد......

شاد زي....مهر افزون.........اردتمندشما :محمد امين نعمت اللهي..شيراز-- تير ماه 86

9. این کاربر از MOSHAVER AMIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

آقا دمت گرم به خاطر اطلاعاتی که دادی واقعآ جامع و کامل بود
    راستی من منظورم از 4 بانده اسپیکر نبود شاید این اشتباه از طرف من بود که من شرمندم.
    دوباره راستی!! من خودم قبلآ s700 داشتم و واقعآ ازش راضی بودم چه صداش چه دوربینش که محشر بود صدای a1200 در حد s700 هم نیست؟اگه باشه که برای من خیلی خوبه چون صدای s700 من رو راضی میکنه می تونی یه مقایسه بکنی؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

صداي اين گوشي تقريبا شبيه موتورولا L7 است...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •