تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: آموزش : ◄چگونگی ساخت کلیپ تبلیغاتی ایرانسل ► After Effects

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    آقا آرش خیلی مخلسیم .
    فکر کنم دیگه اون تبلیغرو نشون نده ولی یه دوستی گفت با مایا ساختنش بهر حال...

در ضمن تو آموزشت گفتی افکتVector Paint ولی افتر من نداره در ضمن پلاگین آموزش ساخت (روش 2) دانلود نشد.

.................................................. .................................................. ..................

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به استادم ارش
    من تمام کاراتو کردم البته با چند تا عکس دیگه به طور فورمالیته
    فقط میخواستم دوربین رو راه بندازم
    هر کاری کردم نشد
    خیلی ور رفتم..
    من فایلم رو آپیود کردم اگه یه موقعی وقت کردی یه نگاه بندازید ببینید چرا camera من کار نمیکنه...
    اگه مشکلم حل شه خیلی طرح دارم

ممنون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

سلام
    آقا آرش خیلی مخلسیم .
    فکر کنم دیگه اون تبلیغرو نشون نده ولی یه دوستی گفت با مایا ساختنش بهر حال...

در ضمن تو آموزشت گفتی افکتVector Paint ولی افتر من نداره در ضمن پلاگین آموزش ساخت (روش 2) دانلود نشد.

.................................................. .................................................. ..................
    سلام دوست من
    با مایا ؟ چرا با مایا ؟ البته با مایا هم میشه منم نگفتم که نمیشه ولی خب این راه خیلی آسون و راحته تمام کار اون تبلیغ با افتر مثل آب خوردن تموه
    در مورد افکت Vector Paint هم من حدودا یک سالی میشه که از افتر مسخه 7 استفاده میکنم و در همون زیر شاخه ای که عرض کردم میتونید پیدا کنید (البته اگر از ورژن 7 استفاده میکنید در نسخه های قبل هم فکر میکنم باید باشه که البته من یادم نمیاد و الان من نسخه 6.5 رو روی سیستمم ندارم متاسفانه )
    پلاگین چون در پرشین گیگ آپلود شده یه بار دیگه سعی کنید چون پرشین گیگ تو روز خیلی وقتا قاط میزنه

با سلام به استادم ارش
    من تمام کاراتو کردم البته با چند تا عکس دیگه به طور فورمالیته
    فقط میخواستم دوربین رو راه بندازم
    هر کاری کردم نشد
    خیلی ور رفتم..
    من فایلم رو آپیود کردم اگه یه موقعی وقت کردی یه نگاه بندازید ببینید چرا camera من کار نمیکنه...
    اگه مشکلم حل شه خیلی طرح دارم

ممنون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام دوست من
    پروژه شما رو دانلود کردم دوست من ولی شما در این پروژه عکسها رو قرار نداده بودین
    هر عکسی هست (هر چقدر هم ساده ) قرار بدین تا ببینم عیب کار کجاست

ولی یه سری به آدرس زیر هم بزن ببین Open GL رو چه تنظیماتی قرار دادی
    Edit>>Preferences>>Previews
    چون اگر سیستم شما قدرت کافی نداشته باشه در هنگام استفاده از لایه دوربین در افتر به مشکل بر میخورید

البته میتونید در زیر پنجره کامپوزیشن هم OpenGL رو روی Off بزارید و تست کنید

- نکته آخر :: من تو پرژه شما دیدم که زاویه دید شما در برنامه روی Front بود که خب معلومه که روی این گزینه شما برای حرکت دوربین مشکل دارین
    یعنی در این حالت دید شما باید از ابزار Move بر روی قسمتی از دوربین برده و جابجا کنید
    و یه سوال دیگه (البته من تصاویرتون رو نداشتم که بدونم چرا ؟؟) چرا تمام لایه ها رو به جز لایه آخر 3D نکرده بودین ؟؟

ممنون و موفق باشید
    یا حق

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

[

بازم سلام استاد
    افتر 7رودارم تازه مثلا اورجیناله اما اون گزینرو نداشت .(سعی میکنم از روش 2 برم)

وای بالاخره پلاگینه دانلود شد (از pdf).

از این که وقت میزاری جواب میدی متشکرم.
    Last edited by peyman1; 11-07-2007 at 12:34.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوست من
    با مایا ؟ چرا با مایا ؟ البته با مایا هم میشه منم نگفتم که نمیشه ولی خب این راه خیلی آسون و راحته تمام کار اون تبلیغ با افتر مثل آب خوردن تموه
    در مورد افکت Vector Paint هم من حدودا یک سالی میشه که از افتر مسخه 7 استفاده میکنم و در همون زیر شاخه ای که عرض کردم میتونید پیدا کنید (البته اگر از ورژن 7 استفاده میکنید در نسخه های قبل هم فکر میکنم باید باشه که البته من یادم نمیاد و الان من نسخه 6.5 رو روی سیستمم ندارم متاسفانه )
    پلاگین چون در پرشین گیگ آپلود شده یه بار دیگه سعی کنید چون پرشین گیگ تو روز خیلی وقتا قاط میزنه

سلام دوست من
    پروژه شما رو دانلود کردم دوست من ولی شما در این پروژه عکسها رو قرار نداده بودین
    هر عکسی هست (هر چقدر هم ساده ) قرار بدین تا ببینم عیب کار کجاست

ولی یه سری به آدرس زیر هم بزن ببین Open GL رو چه تنظیماتی قرار دادی
    Edit>>Preferences>>Previews
    چون اگر سیستم شما قدرت کافی نداشته باشه در هنگام استفاده از لایه دوربین در افتر به مشکل بر میخورید

البته میتونید در زیر پنجره کامپوزیشن هم OpenGL رو روی Off بزارید و تست کنید

- نکته آخر :: من تو پرژه شما دیدم که زاویه دید شما در برنامه روی Front بود که خب معلومه که روی این گزینه شما برای حرکت دوربین مشکل دارین
    یعنی در این حالت دید شما باید از ابزار Move بر روی قسمتی از دوربین برده و جابجا کنید
    و یه سوال دیگه (البته من تصاویرتون رو نداشتم که بدونم چرا ؟؟) چرا تمام لایه ها رو به جز لایه آخر 3D نکرده بودین ؟؟

ممنون و موفق باشید
    یا حق
    open gl رو دیدن همشو نوشته بود not suppors
    یه بار دیگه امورشتو انجام میدم بعد میام
    خیلی اقایی
    در ضمن من 3d کرده بودم نمیدونم چی شد...

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

استاد من یه سوال دارم
    تو درستون گفتید که pent tools زو زده و یک منحنی رسم میکنیم..من هر چی گشتم pent پیدا نکرم
    چی هست حالا؟کجاست؟

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

استاد من یه سوال دارم
    تو درستون گفتید که pent tools زو زده و یک منحنی رسم میکنیم..من هر چی گشتم pent پیدا نکرم
    چی هست حالا؟کجاست؟
    سلام دوست من
    بابا بخدا من استاد نیستم
    من فقط یه دو سالی میشه که باهاش ور رفتم و کمی باهاش کار کردم ویه کم وقت و حوصله روش گذاشتم
    ابزار Pen Tool دقیقا شکلش و کارش در افتر مانند فتوشاپ هست یکمی سخت هست ولی کار کردن باهاش خیلی لذت بخشه البته شاید بگی لذت بخش نیست ولی وقتی با این ابزار بتونی خیلی کارها مانند ماسک گذاری و جدا کردن یک قسمت از فیلم از قسمت دیگر رو انجام بدی و هزار تا کار دیگه اون موقع میفهمی خیلی هم لذت بخش هست
    تو چند تا آموزش تو بخش فتوشاپ که گذاشتم و دوستان دیگر هم زحمت کشیدن و گذاشتن میتونی کار با این ابزار رو خیلی راحت یاد بگیری
    من برات هنگام کار با ابزار Pen Tool یه فیلم کوچیک آماده کردم میتونی دانلود کنی و ببینیش

ممنون و موفق باشید
    یا حق

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوست من
    بابا بخدا من استاد نیستم
    من فقط یه دو سالی میشه که باهاش ور رفتم و کمی باهاش کار کردم ویه کم وقت و حوصله روش گذاشتم
    ابزار Pen Tool دقیقا شکلش و کارش در افتر مانند فتوشاپ هست یکمی سخت هست ولی کار کردن باهاش خیلی لذت بخشه البته شاید بگی لذت بخش نیست ولی وقتی با این ابزار بتونی خیلی کارها مانند ماسک گذاری و جدا کردن یک قسمت از فیلم از قسمت دیگر رو انجام بدی و هزار تا کار دیگه اون موقع میفهمی خیلی هم لذت بخش هست
    تو چند تا آموزش تو بخش فتوشاپ که گذاشتم و دوستان دیگر هم زحمت کشیدن و گذاشتن میتونی کار با این ابزار رو خیلی راحت یاد بگیری
    من برات هنگام کار با ابزار Pen Tool یه فیلم کوچیک آماده کردم میونی دانلود کنی و ببینیش

ممنون و موفق باشید
    یا حق
    اگه منظورتوون فایل Tutorial هست من دانلود کردم ولی ربطی به اموزش pen نداشت
    برم بگردم ببینم pen اموزششو کجت گیر میارم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

[

بازم سلام استاد
    افتر 7رودارم تازه مثلا اورجیناله اما اون گزینرو نداشت .(سعی میکنم از روش 2 برم)

وای بالاخره پلاگینه دانلود شد (از pdf).

از این که وقت میزاری جواب میدی متشکرم.
    سلام دوست من
    خواهش میکنم وظیفست
    ببین من از قسمت پایین میگم ببین بازم نداری؟؟

open gl رو دیدن همشو نوشته بود not suppors
    یه بار دیگه امورشتو انجام میدم بعد میام
    خیلی اقایی
    در ضمن من 3d کرده بودم نمیدونم چی شد...
    شما وضعیت دید رو در پنجره کامپوزیشن تغییر دادین ؟؟
    از Front به Action Camera

اگه منظورتوون فایل Tutorial هست من دانلود کردم ولی ربطی به اموزش pen نداشت
    برم بگردم ببینم pen اموزششو کجت گیر میارم
    ممنون
    خیلی ببخشید
    یادم رفته بود براتون قرار بدم در هر حال تو همون پست موجود هست
    راستی اینم اضافه کنم که باید برای روش دوم حتما شما از ابزار Pen Tool استفاده کنی و دقیقا این افکت روی ابزار Pen Tool اجرا میشه

ممنون و موفق باشید
    یا حق

داره خودمونی میشه arre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

ارش جان ممنون بسیار عالی بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •