تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: !!!!!!!!!!! سلام .. چجوری کامپیوترم رو به وسیله ی گوشی به اینترنت وصل کنیم ؟ فووووووری

پروفشنال salar2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

12 !!!!!!!!!!! سلام .. چجوری کامپیوترم رو به وسیله ی گوشی به اینترنت وصل کنیم ؟ فووووووری

سلام به همه ی دوستان عزیز

اقا من یه مشکل اساسی دارم یعنی شایدم خیلی های دیگه هم این مشکل رو داشته باشند !

اینجوری بگم که .....

خونه ی عموی ما جاییه که توش خط تلفن ثابت نیست اکثرا موبایل هست یا تلفن های بیسیمی (که اونم گوشی مثه موبایل داره مثلا n70 )

خوب حالا چجوری از طریق گوشی همراه بتونیم به اینترنت وصل بشیم ؟

خدایی پای ابروم در میونه

اگه روشی واسه این کار پیدا نکنم دیگه حسابی بدبخت شدیم رفت

ولی میدونم که میشه چون خودم قبلا دیدم یه یارو اومده بود با گوشیش رو نت

البته اینم بگم که منظورم اینا نیست :

کانکت شدن با گوشی از طریق فعال کردن دیتا مخابرات

یا سرویس Gprs

منظور من فقط و فقط اینه که بتونم با کامپیوتر با گوشی بدون فعال کردن سرویس خاصی وصل بشم !

درضمن خودم گوشیم فعلا N70 هست و از PC SUIT استفاده میکنم و رفتم تو قسمت CONECT TO the internet ولی هرکاری کردم نتونستم کانکت بشم !!!!!!

خوب حالا یه سوال خیلی خیلی داره مخمو میخوره ؟

خوب این وسط کارت اینترنت چه نقشی داره ؟ کجا استفاده میشه ؟

میگم کجا باید یوزر و پسورد کانکشن رو بسازم ؟ تو کامپیوتر یا گوشی ؟

خواهشا میشه این رو هم توضیح بدید

درضمن این gprs به صرفه هست ؟ تعرفه چند ؟

ومیشه بگید این سرویس دیتای مخابرات تعرفش چنده ؟ ساعتی هست یا حجمی ؟

ولی میدونم که ایرنسل حجمی هست

به هرحال منتظر جوابتون هستم

خواهشا و خواهش میکنم زودتر پاسخ بدید چون کارم خیلی خیلی گیرشه شایدم امروز و امشب

به هرحال بدونید که خیلی به این اموزش احتیاج دارم

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

پيش فرض

کسی نبود جواب بده ؟

خدایی خوبه که گفتم عجله ای هست !

جون هرکی دوست دارید کمک کنید

آخر فروم باز بیلچه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شما اگه می خواین گوشیتون به اینترنت وصل بشه باید خط ایرانسل داشته باشید و همچنین ایرانسل محل زنگی شما را زیر پوشش داشته باشه. هر کیلوبایت 15 ریال یعنی هر ا مگابایت 1500 تومن .البته می گن ارزون تر شده . باید بپرسین.

برای استفاده از اینترنت موبایل در کامپیوتر باید به آدرس زیر روی گوشیتون برید :

menu > coonect > modem

در این آدرس option را بزنید و به قسمت help بروید تا توضیحات کامل را به شما بدهد.

سرویس دیتای مخابرات هم من شنیدم این سرویس رو به بعضی افراد خاص فقط می ده وبه عوام مردم نمی ده و قرار هست مهر ماه سرویس gprs خود را برای استفاده ی عموم راه اندازی کنه.

حـــــرفـه ای mehdi_ok1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اول باید اتصال رو تایید کنی

الان یادم نیست, ولی باید اسم و مدل گوشیت رو به یه شماره 4 رقمی ارسال کنی
    بعد یه sms برات میاد و اون رو save میکنی

تا gprs فعال بشه

من که اینطوری فعال کردم

ولی الان اون شماره 4 رقمیه یادم نیست

کسی یادشه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

پيش فرض

سلام و ممنون بابت پاسختون

ببینید من نگفتم که از Gprs بخوام استفاده کنم !! اینو که خودم میدونستم

میخوام بجز gprs و دیتا این کارو بکنم

یعنی بایک کارت اینترنت و یک گوشی و pc معمولی بتونم این کارو بکم و بس !!!!!

امیدوارم که منظورمو کاملا گرفته باشید

چون واقعا با این اموزش نیاز دارم

بازم ممنون از توجهتون

موفق باشید

پروفشنال TheMohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran, Iran موبایل:Nokia E65

پيش فرض

سلام و ممنون بابت پاسختون

ببینید من نگفتم که از Gprs بخوام استفاده کنم !! اینو که خودم میدونستم

میخوام بجز gprs و دیتا این کارو بکنم

یعنی بایک کارت اینترنت و یک گوشی و pc معمولی بتونم این کارو بکم و بس !!!!!

امیدوارم که منظورمو کاملا گرفته باشید

چون واقعا با این اموزش نیاز دارم

بازم ممنون از توجهتون

موفق باشید
    با کارت اینترنت و خط دولتی هم میشه که خیلی دردسر داره!
    آبونمان 10 هزار تومنی + هزینه مکالمه برات میشه

ولی با ایرانسل و انتخاب طرح طلایی اینترنت مجانی میشه (15 هزار تومن ماهانه)

داره خودمونی میشه hamed2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

ببين salar2010 جون من هم يه مدتي مثل تو تو نخ اين كار بودم ولي بيخيال شدم چون اينجوري كه من فهميدم بايد gprs داشته باشي و با استفاده از موبايل كه به كامپيوتر وصل شده به اينترنت وصل بشي .

در ضمن وقتي كه گوشيتو به pc وصل ميكني گوشي رو به عنوان modem تو كامپيوتر ثبت ميكنه و تو قسمت Connections وقتي يه Connection جديد درست كني ازت ميپرسه كه از كدوم مودم استفاده ميكني.
    دوستان اگه اشتباه گفتم بگيد...........يا علي

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    نا كجا اباد

پيش فرض

سلام و ممنون از همه بابت پاسخهاشون

ببینم این قضیه این ایرانسل طرح طلایی چی چیه ؟؟؟؟ یعنی با 15 تومن میتونم تو ماه مفت به اینترنت وصل بشم هرچقدر که دلم خواست ؟؟؟؟؟؟؟

اگه بشه که حرف نداره من یکی که هستم

چون امروز سفارش دادم تا دوهفته دیگه گوشی بهم میرسه (jas jar)

اگه اینطور باشه که خدایی خیلی خیلی خوب میشه

اگه میشه در موردش کمی واضحتر توضیح بدید

ممنون و موفق باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام و ممنون از همه بابت پاسخهاشون

ببینم این قضیه این ایرانسل طرح طلایی چی چیه ؟؟؟؟ یعنی با 15 تومن میتونم تو ماه مفت به اینترنت وصل بشم هرچقدر که دلم خواست ؟؟؟؟؟؟؟

اگه بشه که حرف نداره من یکی که هستم

چون امروز سفارش دادم تا دوهفته دیگه گوشی بهم میرسه (jas jar)

اگه اینطور باشه که خدایی خیلی خیلی خوب میشه

اگه میشه در موردش کمی واضحتر توضیح بدید

ممنون و موفق باشید
    به این آدرس مراجعه کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض Mms

ارسال فایلهای صوت، موسیقی و عکس به صورت یکجا با تلفن همراه؟!

MMS چه تفاوتی با SMS دارد؟
    هنگامیکه Short Message Service) SMS) می فرستید تنها توانایی ارسال یک متن ساده را دارید ولی Multimedia Messaging Service) MMS) شما را قادر می سازد تا نه تنها متن، بلکه عکس و موسیقی را نیز به سایر مشترکین ایرانسل ارسال کرده یا به نشانی اینترنتی آنها ایمیل کنید.

تنظیم گوشی تلفن برای دریافت MMS:
    برای دریافت و ارسال MMS:

گوشی شما باید قابلیت دریافت MMS را داشته باشد؛
    برای مشاهده فهرست گوشی هایی که قابلیت دریافت MMS را دارند به سایت اینترنتی ایرانسل به نشانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه فرمایید.
    تنظیمات اتصال به GPRS در آن ذخیره شده باشد (توجه داشته باشید که MMS از طریق شبکه GPRS ارسال می شود)؛ و
    تنظیمات سرویس MMS در آن ذخیره شده باشد.

ایرانسل اطلاعات لازم برای تنظیم گوشی را از طریق پیام کوتاه (SMS) از تاریخ 12 تا 25 اسفند ماه 1385 برای مشترکین ارسال می نماید؛ بنابراین شما تنها باید این SMS را پس از باز کردن ذخیره (save) کنید تا تنظیمات مربوط به این سرویس وارد گوشی تلفنتان شود. در صورتیکه این SMS را دریافت ننمودید، برای در خواست ارسال تنظیمات، از 26 اسفند ماه 1385 می توانید از تلفن همراه ایرانسل خود با شماره 130 تماس گرفته و هنگامیکه از شما خواسته شد، شماره 3 و سپس 5 را وارد نمایید؛ یا با شماره گیری #5*3*130* از تلفن همراه خود، به صورت خودکار درخواست تنظیمات را ارسال نمایید.

چگونگی ارسال عکس
    فرض کنید که به یک مسافرت تفریحی رفته اید و می خواهید با گوشی تان عکس بگیرید و آنرا برای دوستان خود ارسال کنید. شما می توانید با استفاده از یک گوشی با قابلیت MMS این کار را با برداشتن گام های زیر به راحتی انجام دهید:

توجه داشته باشید پیش از ارسال عکس باید مطمئن شوید که گوشی خود را برای MMS تنظیم کرده اید. درصورتیکه پیام کوتاه حاوی تنظیمات را که ایرانسل ارسال می کند، دریافت و یا ذخیره نکرده اید،برای در خواست ارسال تنظیمات، از 26 اسفند ماه 1385 می توانید از تلفن همراه ایرانسل خود با شماره 130 تماس گرفته و هنگامیکه از شما خواسته شد، شماره 3 و سپس 5 را وارد نمایید؛ یا با شماره گیری #5*3*130* از تلفن همراه خود، به صورت خودکار درخواست تنظیمات را ارسال نمایید.

پس از اینکه عکس مورد نظرتان را گرفتید:
    به منوی پیامهای (Messages) تلفن همراهتان بروید.
    به این ترتیب ادامه بدهید: پیام جدید/ پیام چند رسانه ای (“New messages/MMS “Multimedia message)
    شماره تلفن همراه یا نشانی اینترنتی (Contact number/ E-mail address) مورد نظر را وارد نمایید. (در بعضی مدل های تلفن همراه، “آدرس ارسال” بعد از وارد کردن متن پرسیده می شود.)
    گزینه “درج” (Insert) و سپس “درج عکس” (Insert picture) را انتخاب کنید.
    عکس مورد نظرتان را وارد کنید.
    MMS را ارسال کنید!

دریافت عکس
    عکس ها به ترتیب زیر دریافت می شوند:
    یک پیام در صندوق پیام های(inbox) گوشی تان ظاهر می شود.
    شما می توانید گزینه دیدن پیام (view/retrieve) را انتخاب کنید.
    پیام به همراه تصویر ارسال شده روی گوشی شما نمایش داده می شود.

اگر گوشی شما تنظیمات MMS را نداشته باشد، شما قادر به مشاهده این پیام نخواهید بود.در این صورت، برای در خواست ارسال تنظیمات، از 26 اسفند ماه 1385 می توانید از تلفن همراه ایرانسل خود با شماره 130 تماس گرفته و هنگامیکه از شما خواسته شد، شماره 3 و سپس 5 را وارد نمایید؛یا با شماره گیری #5*3*130* از تلفن همراه خود، به صورت خودکار درخواست تنظیمات را ارسال نمایید. پس از دریافت پیام کوتاه حاوی اطلاعات لازم، آن را ذخیره (save) نمایید.

بدین ترتیب به راحتی در شادی دوستانتان سهیم می شوید!

ارسال تصاویر گرافیکی
    اغلب گوشی ها دارای آرشیوی از تصاویر گرافیکی هستند که از پیش روی گوشی شما ذخیره شده اند. شما می توانید این تصاویر را نیز به همراه MMS خود ارسال نمایید. البته تصاویر در گوشی های مختلف، متفاوتند.

ارسال صدا یا موسیقی
    تا بحال شده که بخواهید آهنگی را برای دوست خود ارسال کنید؟ حالا می توانید! به راحتی این امکان را دارید که یک کلیپ صوتی را به همراه پیام مورد نظرتان ارسال نمایید. این ویژگی در گوشی های مختلف، متفاوت است.

ارسال همزمان عکس و صوت
    شما می توانید عکس و صوت را همزمان در یک پیام ارسال کنید. بطور مثال می توانید عکس تولدتان را به همراه ترانه «تولدت مبارک!» و تصویر یک کیک تولد و پیام «جات خالی بود!» برای دوستتان که نتوانسته در تولدتان شرکت کند بفرستید! برای این کار به ترتیب زیر عمل کنید:
    به منوی پیامها (Messages) بروید.
    به گزینه "پیام جدید" (New message) و یا "ایجاد پیام" (Compose)وارد شده و نوع پیام را چند رسانه ای (Multimedia message) انتخاب کنید.
    شماره/ شماره ها یا نشانی/ نشانی های اینترنتی (Contact number/ E-mail address) مورد نظر را وارد نمایید. (در بعضی گوشی ها شماره گیرنده پس از ایجاد MMS پرسیده می شود)
    متن پیام مورد نظر را وارد کنید.
    گزینه"درج" (Insert) و سپس "درج عکس" (Insert picture) را انتخاب کرده و عکس موردنظرتان را پیوست نمایید.
    گزینه "درج فایل صوتی" (Insert sound) را انتخاب کرده و سپس فایل صوتی موردنظر خود را وارد نمایید.
    پیام مورد نظرتان را ارسال کنید!

دریافت یک “پیام طولانی”
    در صورت دریافت یک “پیام طولانی”، پیغامی روی گوشی تان ظاهر می شود. این پیام به نسبت نوع گوشی متفاوت است. شما می توایند پیام دریافت شده را پس از خواندن، برای سایرین دوباره ارسال کرده (Forward)، آنرا ذخیره نموده یا حذف کنید. در صورتیکه قادر به باز کردن پیام نیستید، مراحل مندرج در بخش “دریافت عکس” را دنبال کنید.

تعرفه "پیام طولانی"
    تعرفه این سرویس معادل تعرفه تعیین شده برای MMS است که در ادامه مطلب به آن می‌پردازیم.

MMS را برای چه کسانی می توان ارسال کرد؟
    می توانید برای کلیه مشترکین ایرانسل و یا آدرس ایمیل MMS ارسال نمایید. اگر گوشی دریافت کننده، فاقد قابلیت MMS باشد، یک نشانی اینترنتی با یک رمز ورود به صورت SMS برای او ارسال می شود که امکان مشاهده پیام فرستاده شده را برای او از طریق مراجعه به اینترنت ممکن می سازد. ارسال MMS برای مشترکین سایر شبکه های تلفن همراه در ایران تا زمانیکه این شبکه ها به سیستم MMS مجهز گردند، امکان پذیر نخواهد بود.

چه تعداد تصویر را می توان بر روی یک گوشی با قابلیت MMS ذخیره کرد؟
    این مورد به قابلیت های گوشی بستگی داشته و برای اطلاع از آن باید به دفترچه راهنمای گوشی خود مراجعه نمایید.

ارسال MMS از تلفن همراه ایرانسل به e-mail
    مشترکین ایرانسل می توانند MMS را به نشانی اینترنتی فرد مورد نظرشان ارسال نمایند. کافیست آدرس ایمیل را به جای شماره تلفن همراه مقصد وارد نمایید.

یک MMS تا چه اندازه می تواند حجم داشته باشد؟
    حداکثر حجم مجاز برای هر MMS, برابر 300 کیلوبایت است.

MMS ارسال شده برای چه مدت در سیستم ایرانسل ذخیره می شود؟
    درصورتیکه شما برای کسی MMS بفرستید اما آن شخص تلفن همراه خود را خاموش کرده و یا خارج از محدوده پوشش شبکه ایرانسل باشد، سیستم ایرانسل این قابلیت را داراست که MMS را به مدت 72 ساعت ذخیره نماید تا در اولین فرصت ممکن آنرا برای مشترک مورد نظرتان ارسال کند.

آیا ممکن است تنظیمات انجام نشود؟
    در صورتیکه گوشی تلفن همراه شما قابلیت انحام تنظیمات خودکار (OTA) را نداشته باشد، با دستورالعمل های ذکرشده (تماس با 130 ، سپس شماره گیری 3 و بعد 5؛ و یا استفاده از دستور #5*3*130*) نمی توانید تنظیمات را دریافت نمایید. در این حالت می توانید طبق اطلاعات جدول زیر، گوشی را بصورت دستی تنظیم نمایید:

MMS/GPRS Connection setting details
    MMS GPRS

Irancell-MMS
    Connection Name:
    Irancell-GPRS
    Connection Name:

GSM-GPRS/GPRS
    Bearer:
    GSM-GPRS/GPRS
    Bearer:

mtnirancell
    APN:
    mtnirancell
    APN:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    MMSC Address:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Home Page:

10.131.26.138
    WAP Proxy:
    10.131.26.138
    WAP Proxy:

9200
    Port:
    9201
    Port:

CO-WSP
    Service:
    CO-WSP
    Service:

10.131.26.138
    HTTP Proxy:
    10.131.26.138
    HTTP Proxy:

8080
    Port:
    8080
    Port:

HTTP
    Service:
    HTTP
    Service:

تعرفه MMS
    هزینه استفاده از سرویس MMS بدون در نظر گرفتن حجم پیغام ارسالی (تا سقف 300KB) و نوع فایل ارسال شده (عکس، صوت یا پیام نوشتاری) بر اساس تعداد MMS های ارسال شده محاسبه می شود (مانند SMS تا سقف 160 کاراکتر).

این سرویس تا پایان دوره هدایای نوروزی (15 فروردین 86) برای تمامی مشترکین ایرانسل (اعم از پیش پرداخت یا پرداخت ماهیانه) رایگان خواهد بود. تعرفه استفاده از سرویس پس از پایان این دوره اعلام خواهد شد.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •