تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 206

نام تاپيک: همه چیز درباره ی فارسی نویسی (ونستعلیق) در فتوشاپ CS, Cs2, CS3, CS4

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranian_genius's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض همه چیز درباره ی فارسی نویسی (ونستعلیق) در فتوشاپ CS, Cs2, CS3, CS4

سلام دوستان .

من تاپیک هارو دیدم .

درمورد فارسی نویسی . مشکلاتش و کلا راجع بع این بحث خیلی تاپیک های پراکنده ای بود .

لطفا همه مطالب خودتون رو در این مورد اینجا بزارید تا از این به بعد فقط به اینجا مراجعه کنیم

2. 2 کاربر از iranian_genius بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mahsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    پيش بابايی شماره‌شناسنامه: پلــــــاک ¼

پيش فرض

سلام

یه تاپیک در مورد فارسی نویسی در فتوشاپ در بخش مقالات اموزشی موجوده

سرچ ممنون

4. این کاربر از mahsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

این جوری که دوستان می گفتند با کلک2000 و چلیپا میشه نستعلیق نوشت توی فتوشاپ .

ولی من امتحان نکردم .

اما فارسی نگار شتاب رو امتحان کردم نسخه ی 3.8 خوب جواب داد البته روی Cs2 امتحان کردم.

خواستید بگید لینکشو بزارم .

نظر دیگه؟

6. 2 کاربر از iranian_genius بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای aram_nfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

نیما جان برای فارسی نوشتن توی فتوشاپ نیاز به هیچ نرم افزاری وجود نداره

چون این امکان خود فتوشاپ برای کاربرانش فراهم کرده

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

منظورت اینه که فتوشاپ cs3 فارسی ساپورت میکنه؟؟

اونم در وسعت نستعلیق؟؟

حـــــرفـه ای aram_nfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

منظورت اینه که فتوشاپ cs3 فارسی ساپورت میکنه؟؟

من از cs3 خبر ندارم ولی می دونم که بعد از ارایه نسخه کامل نرم افزار فتوشاپ توی هر سری نسخه me اون هم وارد بازار می شه که میشه ازش برای نوشتن فارسی استفاده کرد

اونم در وسعت نستعلیق؟؟

در وسعت نستعلیق؟ منظورت رو از این حرفت نمی دونم شاید یه نرم افزارهایی باشن که اگه توی اونها بنویسی و بعد فونتهای مخصوص اونها رو انتخاب کنی می شه نستعلیق رو مستقیما نوشت ولی چون همه این نرم افزار ها ایرانی هستن نقایصی دارن که باید برای هر نسخه نرم افزارها دوباره نویسی بشن

اما بازم منظورت رو از در وسعت نستعلیق ندونستم

راستی زیاد به آخرین نسخه نرم افزار ها دل نبند اکثرا شرکت ها فقط و فقط برای افزایش سودشون نسخه جدید رو روانه بازار می کنن و امکاناتی که اضافه می کنن زیاد به چشم نمی یاد

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

آرام جان سلام .

منظورم از اون جمله این بود که یعنی علاوه بر فارسی نویسی حتی میشه نستعلیق رو هم نوشت ؟
    (چون مثلا نسخه ی 8 به زور فارسی مینویسه چه برسه به..)

ولی آره نرم افزارهایی هست مثل چلیپا و شتاب فارسی نگار که محضا برای فتوشاپ اومده بازار .

من خودم از شتاب فارسی نگار برای نسخه 9 فتوشاپ استفاده کردم جواب داد . اما فارسی ساده نه نستعلیق.

راستی از بچه ها کسی کرک نسخه ی 2 میرعماد رو نداره؟؟ ( چند تا قلم نستعلیق نویس بهش اضافه شده)

11. این کاربر از iranian_genius بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال minizoro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مهد خوشمزه ترین غذاهای ایران و بهترین آب و هوا؛ تبریز

پيش فرض كلك يا ميرعماد مساله اين است يا نه؟؟

آرام جان سلام .

منظورم از اون جمله این بود که یعنی علاوه بر فارسی نویسی حتی میشه نستعلیق رو هم نوشت ؟
    (چون مثلا نسخه ی 8 به زور فارسی مینویسه چه برسه به..)

ولی آره نرم افزارهایی هست مثل چلیپا و شتاب فارسی نگار که محضا برای فتوشاپ اومده بازار .

من خودم از شتاب فارسی نگار برای نسخه 9 فتوشاپ استفاده کردم جواب داد . اما فارسی ساده نه نستعلیق.

راستی از بچه ها کسی کرک نسخه ی 2 میرعماد رو نداره؟؟ ( چند تا قلم نستعلیق نویس بهش اضافه شده)
    سلام
    اكثر تاپيك هايي كه براي نستعليق و كلا براي خوشنويسي ارائه شده به نتيجه ي خوب وقابل قبولي نرسيده ولي خوب با هم اينجا رو آباد ميكنيم.
    اگه ميخواين خوشنويسي كنين غير از كلك و مير عماد اگه به هر چيز ديگه اي بچسبين ضرر كردين. چون امكانات كلك و مير عماد غير قابل قياس هستش با هر نرم افزرا ديگه اي: با كلك ميشه:1. نستعليق 2. تحريري 3. نسخ 4. ثلث و از همه مهمتر 5. شكسته نستعليق نوشت كه با هيچ نرم افزاز ديگه اي حتي مير عماد نميشه. اما كلك يه اشكال كوچيك داره كه ميرعماد نداره. (البته تو كارهاي سليقه‌اي زياد اين به چشم نمياد) كلك متن هاشو به صورت منحني (curve مثل كورل، الاستريتور) نميتونه كپي كنه كه ميرعماد ميتونه. اگه يكي هر دوي اين دوتا رو داشته باشه خيلي خيلي خوبه من فقط كلك رو دارم و دارم باحاش حال ميكنم. ولي ميرعماد نه. همونطور كه گفتم نرم افزار ميرعماد خوبي‌اش به نحوه‌ي كپي كردنش هستش و اينكه به صورت منحني كپي مي‌كنه. غير از اين يه چند تا فونت خوشنويسي خيلي خيلي خوب هم تو ميرعماد هستش كه خيلي پر استفاده است معلی و عثمان طه مخصوصا اولي.

چراااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ميرعماد يه تاپيكي تو بخش معرفي نرم افزار داشت كه به علت قديمي بودن كسي بهش سر نميزنه و متوجه خراب بودن لينكي كه دادن تو اونجا نيست. من خودم هم در به در دنبال همين نرم افزارم.(به حدي كه تو امضام هم گذاشتم) اون نسخه ي كرك شده اس اگه بتونين لينكشو تصحيح كنيد ميتونين برين به سايت نرم افزاريه مريم ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و از اونجا آپديتهاي ميرعماد رو هم دانلود كنين اون تاپيك رو akmfad1 (همكار انجمن مقالات) راه انداخته و خيلي وقته كه ديگه اون تاپيك رو ساپورت نميكنه در ضمن هم تو اون تاپيك به مشكل برخوردن و هيچ كسي جواب گو نيستش. شما ها كه همكار انجمن ....مدير انجمن و... هستين يه كاري بكنين ما كه دستمون كوتاست.

براي راهنمايي نرم افزار هاي كلك و ميرعماد برين به بخش معرفي نرم‌افزار هر مشكلي درباره‌ي كلك داشتين من اونجا خدمتتونم.

تاپيك ميرعماد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تاپيك آموزش كلك:
    کد:
    اين تاپيك براي كلك از بقيه كاملتره اشكالي بود من در خدمتم
    آقاي saamz خيلي براي اون فايل آموزشي زحمت كشيدن اگه مشكلي دارين تو كلك (به جز كرك و نصب) اون فايل خيلي ميتونه كمكتون كنه. براي كرك و نصب هم خودم تو يه پست توضيح دادم.
    -------------------
    لذت ببرين.
    Last edited by minizoro; 10-07-2007 at 23:35.

13. این کاربر از minizoro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    جهرم سیتی

پيش فرض

سلام . minizoro جان .

توضیحاتت خوب بود اما...

اما من تقریبا با تمام فارسی ساز های فتوشاپ کار کردم

میرعماد،مریم،شتاب فارسی نگار،کلک،چلیپا...

بین اینها با میرعماد برای خوشنویسی در word 2003 موافقم (البته نسخه 1.3 که مربوط به 7و8 ماه پیش میشه )

و کرک هم داره و لینکش هم فراوون هست ؛ اما نسخه جدیدش که چندتا فونت زیبا بهش اضافه شده هیچ کرکی فعلا نداره .

میر عماد رو هنوز روی فتوشاپ امتحانش نکردم . اما فکر نکنم جواب بده .

یعنی با کپی پیست معمولی جواب بده .

شتاب فارسی نگار هم خوبه و خیلی راحت اما نستعلیق نداره .

مریم هم که همه میشناسن ، اما جالب اینه که توی فتوشاپ کار نمیده .

چلیپا هم کارش خوبه و خوشکل مینویسه ولی یه خورده کار با فتوشاپ واسش سخته .

منم همون کلک رو پیشنهاد میکنم .

در ضمن مریم کرک شده حدود 44 مگ هست . اگه ارزش داره بگو سرچ کنم لینکشو برات بزارم .

میر عماد هم همین طور کرک شده حدود 41 مگ هست و لینکشم موجوده .

اگه میتونی دانلود کنی بگو سرچ کنم واست لینکشو بزارم . چون خودمم میر عماد رو دانلود کردم

پروفشنال minizoro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مهد خوشمزه ترین غذاهای ایران و بهترین آب و هوا؛ تبریز

پيش فرض

سلام . minizoro جان .

توضیحاتت خوب بود اما...

اما من تقریبا با تمام فارسی ساز های فتوشاپ کار کردم

میرعماد،مریم،شتاب فارسی نگار،کلک،چلیپا...

بین اینها با میرعماد برای خوشنویسی در word 2003 موافقم (البته نسخه 1.3 که مربوط به 7و8 ماه پیش میشه )

و کرک هم داره و لینکش هم فراوون هست ؛ اما نسخه جدیدش که چندتا فونت زیبا بهش اضافه شده هیچ کرکی فعلا نداره .

میر عماد رو هنوز روی فتوشاپ امتحانش نکردم . اما فکر نکنم جواب بده .

یعنی با کپی پیست معمولی جواب بده .

شتاب فارسی نگار هم خوبه و خیلی راحت اما نستعلیق نداره .

مریم هم که همه میشناسن ، اما جالب اینه که توی فتوشاپ کار نمیده .

چلیپا هم کارش خوبه و خوشکل مینویسه ولی یه خورده کار با فتوشاپ واسش سخته .

منم همون کلک رو پیشنهاد میکنم .

در ضمن مریم کرک شده حدود 44 مگ هست . اگه ارزش داره بگو سرچ کنم لینکشو برات بزارم .

میر عماد هم همین طور کرک شده حدود 41 مگ هست و لینکشم موجوده .

اگه میتونی دانلود کنی بگو سرچ کنم واست لینکشو بزارم . چون خودمم میر عماد رو دانلود کردم
    درباره ي كپي از ميرعماد و كلك هم همونطور كه تتو پست قبلي‌ام گفتم هر دو مناسبن ولي ميرعماد به دليل كپي كردن كارها به صورت منحني كارهاي خوشگلتري ارائه ميده...تومجله ي كليك، تلويزيون و سايت هاي هم تو مناسبتهاي مذهبي از ميرعماد استفاده ميكنن (قبل از شناختن ميرعماد خيلي تعجب كردم وقتي ديدم كه كليك يه نوشته ي مذهبي رو نوشته كه منحينه ولي حالا ميدونم كه معجزه ي ميرعماد بوده) راستي امضام خوبه؟؟ با كلك (كلك يعني قلم) خودم تو كلك نوشتمش... اگه كاربر كلك هستين از samples اون اصلا غفلت نكنين هااااااا خيلي ضرر ميكنين. (آدرس و توضيحات بيشتر براي كلك تو پست قبلي)
    ----------------------------------------
    ممنون. خيلي لطف ميكنين
    اگه لينكشو بدين كه خوب ميشه.
    اين مريمه كه ميكين فارسي سازه ديگه نه؟؟؟؟؟
    فتوشاپ CS2 هم ساپورت ميكنه؟؟؟؟ يا چي كارا ميكنه؟؟؟من چون ويندوز مديا سنتري دارم كه كاملا با فارسي هماهنگه و اصلا آخ نميگه اگه يه فارسي ساز مشتي داشتم سانتا كلوز يا خود اكس پي رو نصب مي كردم تا از شر سنگيني جلوه هاي اين مديا سنتر خلاص شم.
    من اصولا عادتمه اگه دانلود سنگين داشته باشم ميرم ميشينم تو كافي نت 256 نيم - 1 ساعت و نيم دانلود ميكنم ميارم تو خونه -با مموري فلش- حالشو ميبرم. فقط لينكش سالم باشه.

راستي اگر لينك قسمت قسمت شده ي ديكشنري فانوس 8 رو هم داشتين بذارين.
    تو تاپيكش:
    کد:
    لينكي كه گذاشتن يك پارچه اس و نميشه به راحتي همه شو يه جا دانلود كرد حتي تو 256

صفحه 1 از 21 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •