تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 43

نام تاپيک: گوشي ها و بلايا

پروفشنال arash_zp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

ببخشيد دوبار پست ميدم
    يه بار هم يه بنده خدايي رو موتور داشت با گوشيش (w550)صحبت ميكرد من هم با ماشين پشت سرش حركت ميكردم خلاصه صحبت اون بيچاره كه تم م شد به خيال خودش كه گذاشتش توي جيب كتش تقديمش كرد سينه آسفالت ومن هم تا اومدم يه مانور بدم متاسفانه مثل فيلمهاي مافيايي زيرش گرفتم و....
    يه بار هم رفته بوديم با رفيقم سافكاري ماشينش ديگه داشت تموم ميشد رفيق ما تا اومدبه اوستا دستور بده كه چرا گلگيرش رو اينطوري دراوردي كه n80 اش رو به سبك نينجا ها پرتابش كرد به سمت همون گلگير!(نا خواسته)ولي خوشبختانه گلگير طوريش نشد اما n80چندتا خط ملوس برداشت!
    عجب تاپيكي آقا دمت گرم درسته به نظر مياد حالت طنز داشته باشه ولي در كنارش جنبه آموزشي هم داره!
    قربونت
    ممنون از همكاريت
    .
    .
    گفتني است ساليان پيش گوشي يكي از معلمامون به زيبايي افتاد توي چاه دستشويي و..............

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

گفتی چاه دستشویی یاد یه قضیه افتادم
    گوشی دوست خواهرم (دبلیو 700) افتاده بود توی دستشویی بعد از حدود 10 ساعت اونو درآورده بود و مثل آکواریوم شده بود
    هیچ مشکلی نداشت و فقط وقتی توش مموری میذاشتی گوشی خاموش میشد و دادش تعمیر 22 تومن واسه درستیش آب خورد

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

گفتی چاه دستشویی یاد یه قضیه افتادم
    گوشی دوست خواهرم (دبلیو 700) افتاده بود توی دستشویی بعد از حدود 10 ساعت اونو درآورده بود و مثل آکواریوم شده بود
    هیچ مشکلی نداشت و فقط وقتی توش مموری میذاشتی گوشی خاموش میشد و دادش تعمیر 22 تومن واسه درستیش آب خورد
    از سوني اريكسون اين چيزا بعيده
    گوشي دوست خواهرم افتاد از دستش توي ليوان چايي و .... صفحش سياه شد و باهاش هيچ زنگي نميشد زد فرستادن واسه تعمير ديگه نميدونم چي شد K750

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

يه بار عروسيه پسر خالم بود من مسئول باز كردن شيشه نوشابه ها بودم(عجب مسئوليتي!) خلاصه يه بچه كوچيك اومد گفت من يه زردش رو ميخوام گفتم ندارم چون ته بشكه آب يخ افتاده بود! خلاصه بچه از اين نوع سه پيچاش بود حتما به پست همتون خورده!خلاصه من خم شدم كه نوشابه رو دربيارم 3310 از توي جيب پيرهنم سرخورد توي بشكه!
    جاتون خالي 3310 تگري عجب مزه اي داشت!
    بچه ها راستي بياين بهترين خاطره رو هم اعلام كنيم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

يه بار عروسيه پسر خالم بود من مسئول باز كردن شيشه نوشابه ها بودم(عجب مسئوليتي!) خلاصه يه بچه كوچيك اومد گفت من يه زردش رو ميخوام گفتم ندارم چون ته بشكه آب يخ افتاده بود! خلاصه بچه از اين نوع سه پيچاش بود حتما به پست همتون خورده!خلاصه من خم شدم كه نوشابه رو دربيارم 3310 از توي جيب پيرهنم سرخورد توي بشكه!
    جاتون خالي 3310 تگري عجب مزه اي داشت!
    بچه ها راستي بياين بهترين خاطره رو هم اعلام كنيم.

.
    .
    پيشنهاد خوبيه چون بالاخره اين بلايا كم كم ته ميكشه
    .
    .
    ممنون از همكاريت

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

اره پیشنهاد خوبیه ..... منم موافقم
    در ضمن رضا جان تا تو باشه دیگه پشت سر کسی توی انجمن نوکیا حرف نزنی

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    منم یک بار تنها بودم خونه داشتم سفره را پهن می کردم که شام بخورم ، گوشیم هم (6630) زیر بغلم
    بود تا امدم خم شم وسایل را بزارم دیدم که ماست ها پاشید توی صورتم ،من تا امدم بفهمم چی شده
    یک 5 ثانیه طول کشید بعدش توی کاسه ماست را که نگاه کردم
    چشمام سیاهی رفت دیدم بله گوشی افتاده توی کاسه ماست من هم بسیار سریع تر از نئو (بازی گر اصلی فیلم ماتریکس) گوشی را در اوردم گفتم سوخت اما دیدم نه سالمه ، خلاصه بعد از کلی پاک کردن دیدم که باز هم ماست توی اسپیکرش (روی سر گوشی) هست منم یک 3 ساعتی گوشی را برعکس کردم تا هم ماست ها بیاد بیرون و هم خشک بشه تا بعدا درشون بیارم ، اما نکته قابل توجه این که گوشی چیزیش نشد فقط تا یک مدت بوی ماست می داد
    ممنون
    بای

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    qazvin

پيش فرض

سلام
    منم یک بار تنها بودم خونه داشتم سفره را پهن می کردم که شام بخورم ، گوشیم هم (6630) زیر بغلم
    بود تا امدم خم شم وسایل را بزارم دیدم که ماست ها پاشید توی صورتم ،من تا امدم بفهمم چی شده
    چشمام سیاهی رفت دیدم بله گوشی افتاده توی کاسه ماست من هم بسیار سریع تر از نئو (بازی گر اصلی فیلم ماتریکس) گوشی را در اوردم گفتم سوخت اما دیدم نه سالمه ، خلاصه بعد از کلی پاک کردن دیدم که باز هم ماست توی اسپیکرش (روی سر گوشی) هست منم یک 3 ساعتی گوشی را برعکس کردم تا هم ماست ها بیاد بیرون و هم خشک بشه تا بعدا درشون بیارم ، اما نکته قابل توجه این که گوشی چیزیش نشد فقط تا یک مدت بوی ماست می داد
    ممنون
    بای

.
    .
    شانس آوردي ماست موسير نبود
    تجربه تو ماست هنوز نصيب ما نشده ( اميدوارم كه نشه ) ولي جالبه هاااااااا .......

آخر فروم باز bineshan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تويه كلبه لب دريا

پيش فرض

من یه روز روی ساختمون بودم طبقه 4 یه گوشی 6630 تو جیبم بود اون روز داشتن بتن ریزی سقف رو انجام میدادن ما هم یعنی حواسمون به اوضاع بود یه دونه از سفال ها میشکنه یه کارگر بیچاره نزدیک بود از سقف بره بپایین تا اومدم دستشو بگیرم متاسفانه دیدم گوشیم شیرجه زده تو بتن سیمان البته چون بتن نیمه سفت بود چیزیش نشد
    بالا هره هر کی ثواب میکنه....

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    ممنون
    بای
    ماستش پرچرب بود يا كم چرب؟
    در ضمن داش سامان با ماهم آره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •