تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: Rule of Rose

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض Rule of Rose

با سلام و عرض خسته نباشید

لطفا مراحل بازی role of rose را به میل من بفرتید . (با تشکر فراوان)

یک دلخوری هم از شماها دارم و اینکه مراحل بازی haunting ground را برای من نفرستادید.

لطفا این یکی رو سریعتر بفرستید .

میل من اینه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با آرزوی موفقیت خدمت شما و تمامی همکاران گرامیتان
    خدانگهدار شما باشد.

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

عجب!
    خب تو بگو مشکلت کجاست کمکت کنن!
    این role of rose واقعا بازی ای بود که هر دو قدم گیر می کردی چقدر هم افتضاح بود معنی اش هم می شه قانون رز

آخر فروم باز shakerifar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چه جور بازی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی تو چه سبکی هست؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    2deep4u

پيش فرض

اسم این بازی Rule of Rose هست نه Role of Rose.
    از گیم اسپات 6 گرفته.
    بقیه ی اطلاعات اینجا:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

rule of rose یه بازی در سبک ترسناکه و داستان دختر نوجوانه که گیر یه عده بچه عوضی می افته
    داستان بازی یه چیزیه که هیچوقت خوب توضیح داده نمی شه اما گرافیک بازی جالبه و مراحلش هم تا حدودی گیر زیاد دارن
    بازی روند خوبی هم داره و از شرکت سونی هستش
    چند تا عکس از بازی :

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

مرسی Ar@m عزیز .
    میبینم که همه ی بازی های فکری رو بازی کردی .
    میشه داستانش رو هم کامل بنویسی ؟

پروفشنال lover_pc_games's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من خیلی وقت پیش بازی رو گرفتم ! قسمتی که باید سگ رو نجات بدم گیر کردم ... یه شی تیزی برای بریدن طنابی که سگ رو با اون بستن هست ولی دست دختره بهش نمیرسه (توی اتاق سیو - جایی که از یه سوراخ توی دیوار پسری رو میشه دید)
    چون نتونستم ردش کنم دیگه بیخیال بازی شدم ...
    F1 کنید .......... please

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

مرسی Ar@m عزیز .
    میبینم که همه ی بازی های فکری رو بازی کردی .
    میشه داستانش رو هم کامل بنویسی ؟
    خواهش می کنم!
    ولی چیز سختیه تعریف کردن داستان این بازی چون واقعا چیز قاطی پاتی ای هستش
    منم حدود دو سال پیش بازی کردم زیاد یادم نیست و اگه چیز اشتباهی نوشتم دیگه شما ببخشید! :
    داستان بازی درباره دختریه که بعد از مرگ پدر و مادرش تصمیم به سفر می گیره اما در میانه راه و نصفه شب مجبور می شه از اتوبوس پیاده بشه چون با پسر بچه ای برخورد می کنه که اونو می شناسه و به دنبال اون به خونه بزرگ و متروکی می رسه و با یک عده بچه برخورد می کنه که کارهای وحشتناکی می کنن
    اون سعی می کنه سگی رو که بچه ها دارن شکنجه می کنن نجات بده اما خودشم گرفتار می شه و وقتی بیدار می شه که توی یه بالن هواییه
    داستان تمامش در تلاش برای فرار دختر و سگش اتفاق می افته یعنی یه چیزی مثل hounting ground
    و البته قانون رز اسم قانونیه که سه نفر از بچه های بزرگتر برای بقیه بچه ها وضع کردن و به خودشون القابی مثل دوشس و کنت و کنتس دادن و این دختر هم پایین ترین رتبه یعنی خدمتکار رو داره
    بیشتر از این یادم نیست اما می دونم این بازی رو فقط با مصیبت تموم کردم ولی به هر حال جالب بود

من خیلی وقت پیش بازی رو گرفتم ! قسمتی که باید سگ رو نجات بدم گیر کردم ... یه شی تیزی برای بریدن طنابی که سگ رو با اون بستن هست ولی دست دختره بهش نمیرسه (توی اتاق سیو - جایی که از یه سوراخ توی دیوار پسری رو میشه دید)
    چون نتونستم ردش کنم دیگه بیخیال بازی شدم ...
    تو باید در اون اتاق رو باز کنی که فکر کنم از یه طرف دیگه است
    اون وسط خیلی اتفاق های دیگه می افته که من یادم نیست ترتیبش رو

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اینم یه نقد و توضیح داستان بازی از ----------.com :

داستان بازی در سال 1930 در کشور انگلستان اتفاق میافتد. شخصیت اصلی این بازیJennifer دختر 19 ساله ای است که پدر و مادرش را در یک سانحه دریایی از دست داده است. او شبی موفق به سوار شدن اتوبوس سرویس نمی شود در همین هنگام او پسر بچه ی مرموزی را میبیند که که فقط چشمان او توانایی دیدن ان پسر را دارند. این پسر بچه در حالی که فرار میکند کتابی با نام Little princess در دست دارد جنیفر پا به پای او میدود و به عمارتی به نام Rose Garden که یک یتیمخانه است می رسد.در این عمارت دختر بچه هایی را میبیند که با کتاب هایی که در دست دارند مراسم عجیبی را انجام میدهند.انها دارای گروهی با نام "Aristocracy of the Red Crayon" هستند.
    پس از ورود به این مکان جنیفر توسط این گروه دستگیر میشود و زمانی که به هوش می اید خود را در حال شکنجه شدن می بیند. در این هنگام یک سگ با وفا به نام Brown او را نجات میدهد و ماجراجویی جنیفر برای کشف راز این عمارت آغاز میشود رازی که میتواند هدف انجمن این عمارت را از ازار و اذیت بزرگسالان فاش کند. ما در دستان بچه های این عمارت رژ لب هایی میبینیم که با توجه به نام این گروه(انجمن اشرافی رژ لب) در ذهن بازیکن این سوال را ایجاد می کند که این موضوع چه نقشی در را می تواند این بازی ایفا میکند؟ شاید یکی از مقدسات انها باشد؟داستان بازی به اندازه کافی مرموز است و پیچیدگی های خاص خود را دارد که تا زمان ریلیز ان مخفی میماند.بازی وجه تشابهاتی با بازیهای silenthill و hunting ground دارد.جنیفر دختری معمولی است که تا حالا هیچ تجربه ای از این نوع ماجراجویی ها نداشته است.در این بازی بیشتر بر روی معماها تاکید شده است. معماهای بازی ها اکثرا بصورت پازل هستند البته معماهای متنوع دیگری از نوع پیدا کردن ایتم ها و یا کمک گرفتن از brown نیز وجود خواهد داشت.در مورد کنترل Brown باید بگوییم که او از هوش مصنوعی قابل قبولی برخوردار است .او مانند یک سگ واقعی در برابر همه چیز عکس العمل نشان میدهد مثلا هنگامی که ایتمی را در نزدیکی خود مییابد بو میکشد تا ان را پیدا کند و یا هنگام برخورد با اشیای عجیب پارس میکند.او در مواقعی که شما میجنگید به شما کمک میکند و یا در مواقعی که فرار میکنید سعی دارد تا دشمن را دست به سر کند تا شما به راحتی جان سالم به در ببرید.متاسفانه شما به هیچ وجه نمی توانید به او دستور دهید و یا به او اموزش دهید او کار خود را انجام میدهد.اما ناراحت نباشید او هر گز نمیمیرد و بر اثر هر ضربه ای زنده خواهد ماند.
    اما شیوه ی مبارزه بسیار شبیه به بازیهای این سبک است شما بیشتر از اسلحه های سرد از قبیل لوله و تکه چوپ و... استفاده میکنید .اما نگران نباشید سلاح گرم هم در بازی وجود دارد تفنگهایی مانند کلت که تا بحال فقط این اسلحه را در دست جنیفر دیدیده ایم. با منطق هم تصمیم بگیریم با این حیطه ی زمانی باید انتظار اسلحه های گرم معمولی را داشته باشیم. اما بدانید همیشه بهترین روش جنگیدن نیست باید گاهی از فرار کردن و پنهان شدن نیز استفاده کنید. شما میتوانید در سایه ها و داخل کمدها و........ پنهان شوید.و در هنگام تعقیب و گریز ها با کمک Brown از مخمصه نجات یابید.دشمنان بازی هم در نوع خود عجیب هستند انها بیشتر بچه های عمارت هستند که صورت های خود را با پارچه یا پاکت پوشانده اند و به شما حمله ور میشوند اما مطمعنا انها نه زامبی هستند و نه موجودات عجیب و غریبی که تا به حال در بازی های دیگر دیده اید انها بچه های معصومی هستند که از قانون خاصی شاید قانون رز اطاعت میکنند اما چرا؟
    گرافیک بازی با توجه به عکسها و تریلر ها در حد قابل قبولی است.وهیچ گونه باگی در حرکات شخصیت های بازی دیده نمیشود و بصورت طبیعی به نمایش در امده است مثلا هنگامی که جنیفر شوکه میشود دستان لرزان خود را به هم میفشارد و پا به فرار میگذارد.نور پردازی های بازی نسبت به سخت افزار PS2 خوب کار شده است و در شب شما به راحتی در نور چراغها میتوانید رفت وامد کنید.برای حرکات Brown در این بازی از Motion Capture استفاده شده است که مانند بازی های دیگر حرکات حیوانات را واقگرایانه ترسیم میکند.به این ترتیب باید شاهد حرکاتی مانند Hwie در Haunting ground باشید که اگر به این گونه باشد شاهد یکی از بهترین شبیه سازی های حیوانات خواهیم بود ما هم امیدواریم که این گونه باشد! در مورد CG های بازی که اکثرا دموهای میان بازی را تشکیل میدهند باید به نحوه ی به طراحی و حال و هوای بازی اشاره کرد به طوری که کمی تار به نظر میرسند که به گقته ی سازندگان برای القا ترس میتواند موثر باشد.این نکته قابل ذکر است که در حدود 50 دقیقه CG Demo برای این بازی در نظر گرفته شده است که در جای خودش قابل توجه است.
    همان گونه که انتظار میرود موسیقی و صدا گذاری باید با حال و هوا و سبک و محیط بازی سازگاری داشته باشد. در موسیقی بازی گیتار و ویالون نقش بسزایی را ایفا می کنند البته با توجه به داستان بازی که در سال 1930 اتفاق می افتد می تواند دلیلی بر استفاده بیشتر از این ادوات موسیقی باشد که به گونه ای موسیقی رایج در ان زمان بوده است. در این بازی ازصدای سه خواننده نیز استفاده شده است نکته بعدی وجود افکتهایی می باشد که با صدای جیغ و خنده کودکان یتیمخانه ترکیب شده است که این خود به ایجاد فضایی وهم الود و ترسناک تر کمک شایانی میکند.

10. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز END_BOY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    0151

پيش فرض

من همی این بازی رو تا قسمتی که سگ رو نجات میده بازی کردم
    دقیقا یک جایی بود که یک دری توی یک راهرو بود و یک چیزی شبیه پارچه جلوشو گرفته بود که نمیدونم وا می شد یا نه .دیگه هم بازی نکردم
    ولی بازی جالبیه.از این بازی هایی که مخ ادم رو کار میگیره به شدت
    یک سری دموهایی نشون میداد هر چی که جلوتر میرفتی که چند تا ادم بزرگ هم توی اونجا هستند و میان بعضی افراد رو میبرند به غیر از اون بچه ها اون ها رو من نفهمیدم چه نقشی دارند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •