تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 3859 اولاول ... 567891011121319591095091009 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

داره خودمونی میشه dr.bronx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

خسته نباشيد
    لطف كنيد دموهاي جديد بازي رو بذاريد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

اون چیزهایی که گفتی اسمشون mount است و وقتی به level های 40 60 70 برسی میتونی مدلهای مختلفشو با توجه به نوع کاراکترت سوار شی (البته کلی Gold ) نیاز داره .

یه چیزی هم میخواستم به بقیه دوستان که در مورد سرورهای آفلاین یا بازی توی خونه سوالاتی میپرسیدن بگم . اونم اینکه این باز به این دلیل پرطرفدار ترین بازی تاریخه که بیش از 60 میلیون نفر اونو بازی میکنن . پس بهتره بزنین تو نخ online چون اینجور فقط محیط بازی رو میبینین اما نمی فهمین WORLD OF WARCRAFT یعنی چی

در مورد اونکه آدم سوار اسب و شیر و ازدها میشه توضیح بدید
    و چجوری میشه unit ظاهر کرد؟؟؟؟
    ممنون

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

1

سلام بچه ها
    من این بازی رو گرفتم و تازه میخوام بازی کنم یعنی تا حالا بازی نکردم
    اول اینکه آیا این بازی فقط اینترنتیه؟ یعنی نمیشه همینطوری بازی کرد؟
    و اگه اینترنتیه ما که ریال آپ داریم هم با این سرعت میتونیم بازی کنیم یا نه؟
    من الام میخواستم اکانتش رو بسازم ولی نمیشه چطوری اکانت بسازم؟
    لطفا یه راهنمایی کلی بفرمایید ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اون چیزهایی که گفتی اسمشون mount است و وقتی به level های 40 60 70 برسی میتونی مدلهای مختلفشو با توجه به نوع کاراکترت سوار شی (البته کلی Gold ) نیاز داره .

یه چیزی هم میخواستم به بقیه دوستان که در مورد سرورهای آفلاین یا بازی توی خونه سوالاتی میپرسیدن بگم . اونم اینکه این باز به این دلیل پرطرفدار ترین بازی تاریخه که بیش از 60 میلیون نفر اونو بازی میکنن . پس بهتره بزنین تو نخ online چون اینجور فقط محیط بازی رو میبینین اما نمی فهمین WORLD OF WARCRAFT یعنی چی

سلام جناب Hammer
    من World Of Warcaft اصل و اوریجینال را می خواهم، از کجا می توانم تهیه کنم؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام جناب Hammer
    من World Of Warcaft اصل و اوریجینال را می خواهم، از کجا می توانم تهیه کنم؟؟

سلام
    خوشحالم که شما هم به طرفدارانه WOW پیوستی
    ببین واسه این بازی باید خود بازی و اخرین پچ بازی رو بخری که همراه خودش یه کارت بازیه یک ماهه داره که قیمتش رو میتونی از توی خود سایتش ببینی (حدودا" هزار110) که البته فقط سریال نامبر اورجینال است . واگه بخواهی با ِDVD و کتاب و جعبه بخری حدودا 190 هزار تومان .
    اگه خواستی من میتونم با Cradit card واست تهیه کنم .

داره خودمونی میشه feline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    مشهد شهر فرهنگ آنگولا

13

با سلام
    من می خواهم این بازی را بگیرم.یک چند تا سوال داشتم؟؟؟
    من تا به حال این بازی را انجام نداده ام وشاید سوالاتی که می پرسم خنده دار باشند؟؟؟(اما warcrft III را بازی کرده ام)
    (1) یک توضیحاتی در مورد این بازی می میخواهم؟؟؟(در مورد مپ های بازی و... )
    (2) من از یکی از دوستانم شنیده ام که در این بازی شما می توانید یک هیرو بسازید وبا آن برید تو بازی این واقعیت دارد یا نه؟؟؟
    (3) چگونه می توانم یک سرور پیدا کنم ؟؟؟
    (4) آیا می شود این بازی را تکی بازی کرد و چگونه؟؟؟

در ضمن لینک بالا خراب است!!!
    دوست عزیز : سوالات شما به هیچ وجه الکی نیست. در مورد مپ بازی : این بازی دارای یک مپ بزرگ و سراسری است که آسیا را در خودش 7 بار جا میدهد . این بازی دارای غار و کوه و پورتال و دریا و... می باشد .
    در مورد هیرو: دوست شما درست فرموده اند و شما می توانید در بازی شکل انواع اقسام قسمت ها هیرو را تعیین کنید . اتفاقا یکی از لذت بخش ترین قسمت های بازی ساختن هیرو می باشد. در این بخش شما می توانید علاوه بر شکل ظاهری هیرو گروهی که هیرو در آن قرار دارد (الینس و هرد) مدل هیرو (برای مثال هیومن -انسان- یا ارک-دیو- یا دورف - کوتوله - یا آندد -جسد- ) و جنسیت هیرو و مدل اتک دادن و اسم هیرو را تعیین نمود.
    شما می توانید سرور های رایگان زیادی برای پچ های مختلف در اینترنت پیدا کنید که با هر نوع سرعتی هماهنگی دارد(البته بازی با سرعت پایین اینترنت خیلی بدردنخور و خسته کننده می شود) اما برای این که خوب و راحت بازی کنید باید از سرور های پولی (از 5000 تومان در ماه تا 800000 تومان ) استفاده کنید که این سرورها با خدمات کامل هستند.
    اما می رسیم به سرور خونگی ... این سرورها برای شما که می خوای تازه شروع کنی مثل کد رمز می مونه و بازی رو آن قدر خسته کننده و بی مزه می کنه که آدم حاش بهم می خوره . برای شما عزیز توصیه می شه که بری در گیم نت ها یا در خونه به صورت شبکه ای بازی کنی .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

4 سرور خوب و مجانی

سلام!

عجب تاپیک فعالی!! خوراک جذب بازیکنه... lol

من مدت زیادی تو سرور های ایرانی از جمله سرور یزد و شیراز بازی کردم... اما این سرور ها خیلی خلوته و اصلا نمیشه بهشون گفت سرور wow !! چرا که خیلی از کارها تو بازی فقط با وجود تعداد زیاد بازیکن امکان پذیره...

راسیاتش از وقتی فهمیدم حتی بعضی از admin های این سرورها هم خودشون تو سرورهای خارجی بازی میکنن که شلوغ تره منم رفتم تو سرورهای خارجی و الان بعد از بازی کردن تو تعداد زیادی از سرورهای خارجی بالاخره یک سرور خوب پیدا کردن و دارم اونجا بازی می کنم و دیروز هم 250 نفر آنلاین داشت! البته من دارم در باره سرورهای مجانی می گما

تو این سرور 6-7 نفر ایرانی داره بازی می کنه و یک گیلد ایرانی هم داریم ... البته توی Horde !!
    این سرور در رومانیا و کاملا blizzlike هست یعنی تمام rate هاش مثل blizzard بر روی x1 تنظیم شده... سرور bug خیلی کم داره و سرور خیلی خوب و شلوغیه.... خلاصه که خیلی حال میده حالا دیگه خود دانید !!

اینم اطلاعات لازم:
    آدرس سایت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    آدرس فروم:
    کد:
    آدرس realm که در فایل realmlist.wtf باید بنویسید: wow.echonet.ro
    پچ مورد نیاز: 2.1.3
    دانلود پچ:
    کد:
    اگر اومدید تو این سرور یادتون باشه بیاید توی horde و به warmaster یه پیغام بدید...

موفق باشید...
    Last edited by srajaee; 10-08-2007 at 17:29.

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

آقا یه امکان جدید برای کسانی که می خوان وارد بازی World of Warcraft البته سرور های اصلی بازی بشن.
    یکی از بچه ها با قیمت خیلی مناسبی داره بازی رو ارائه میکنه. یکی دو تا از بر و بچ رفتن گرفتن و راضین اگر کسی خواست یا اطلاعات می خواست یه پیغام شخصی بده.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    مشهد شهر فرهنگ آنگولا

پيش فرض

دوباره سلام.
    خوب دوستمون یه سرور با بیش از 300 نفر online می خواست.....خوب من به جای یکی دو تا می گم ولی با بیش از 1000 نفر online ......ولی سرور خارجیه!!!!
    1.
    کد:
    2.
    کد:
    Enjoy this-----------------------------<<

خوب character من در Eu تو Realm: >>WaildHammer Name:Ling Xiaoyu

خیلی حیف شد که تو یک realm نیستیم...چون ما الان سه تا ایرانی تو این realm هستیم...

راستی منم NightElf :Warrior
    cya...(^_^)
    ای عزیز گرامی چرا night elf e warrior؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در بین alliance ها فقط night elf و dowrf قدرتمند هست که از بین اونا برای night elf ها hunterقویه در بین dowrf ها paladine قویه ... بقیه ی alliance ها به پشیزی نمی ارزن....
    من خودم سه ساله که دارم wow بازی می کنم و فقط متوجه شدم که heroهای alliance فقط بخاطر داشتن gm خدمات بسیار بالایی دارند. مثلا توی server ی که من توش بازی می کردم alliance : hunterاز اسب 100% سریع تر میرفت ...
    ولی در کل horde ها به استثنا orc هاشون از صد alliance بهترن . اما با توجه به این که یک عده بچه می خوان بازی کنن به فکر اینن که برن آدم خوبای داستان بشن . بعد طرف بی چاره میاد عضو بشه می بینه همه رفتن alliance . بی چاره باورش می شه که alliance ها قوی ترن....

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    مشهد شهر فرهنگ آنگولا

13

و چند سوال دیگه:
    چطوری میشه با همتیمی خودمون دوئل کرد؟؟؟
    2-اگه میشه تو نقشه جاهای Battle Ground و اون یکی که با تیم میشه رفت جلو رو بگید
    3-چجور میشه یکی رو اورد تو گروپ خودمون؟؟؟
    ممنون...
    در مورد سوال اولت بگم یک راه در بعضی سرور ها هست که باید روی طرف کلیک کنی آیکون healthو manaش کنارش یک عکس از شخصی که می خوای باهاش doelکنی داره روی عکسش راست کلیک می کنی یک لیست کوچک باز میشه تو اون یکی از گزینه ها doel است اگر رقیبت acceptکرد باهاش doel می کنی . اما اگر این روش کارساز نبود شما باید هر دو طرف pvp شون رو on کنن. اگر باز هم کار نکرد باید برای gmچند تا فحش خواهر مادر wisper کنی که چه سرور به درد نخوریه...
    متوجه سوال دومت نشدم ...
    اگر منظورت add کردن شما از همون لیستی که بهت گفتم کلمه ای به نام invite رو پیدا کنی در نتیجه اگر طرف accept کنه میاد addت میشه .اگر هم منظورت یک guildرسمیه شما باید برین برگه ی guild رو تهیه کنید بعد باتوجه به نوع برگه guild باید دوستان حاضر در بازی رو add کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 15 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 15 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •