تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3090 از 3859 اولاول ... 209025902990304030803086308730883089309030913092309330943100314031903590 ... آخرآخر
نمايش نتايج 30,891 به 30,900 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

دوست عزیز . شما هم یه کم دارین منظور من رو بد متوجه میشین.
    زمان Vanilla و TBC شغل ها خیلی ارزش داشتن. پول سخت به دست میومد. برای مثال Khorium Vein وقتی میدیم با کله میرفتیم سمتش. شده با 20 نفر میجنگیدیم تا اون رو به دست بیاریم.
    در ضمن شما زمانی میتونستین برین تو BT که آیتمهای خفنی داشتین. باید کلی تو ریدهای قبلی فارم میکردی تا بتونی آیتم های ست رو جمع کنی. نکته : ست T6 قشنگترین ست بازی بود به نظر من.
    حالا من یه سوال دارم. چند نفر رو مثال بزنم که Yogg-Saron رو اصلا نمیشناسن. اما لیچ کینگ رو زدن؟ چند نفر رو مثال بزنم که نمیدونن تو Ulduar چند تا باس هست ؟ چند نفر رو مثال بزنم که با ilvl 232 رفتن رو لیچ کینگ و زدنش ؟ تو همین فروم بچه هایی هستن که لیچ کینگ رو تو Heroic هم زدن اما نمیدونن Algalon باس کدوم رید هستش.
    آسون شدن یعنی این. خداییش من فکر میکنم برای اومدن پچ کاتا الان وقت خوبی بود. نه 2 سال پیش.
    شما که میگی Heroic و نرمال. بهترین گیلد های بازی، 3 هفته بعداز اومدن لیچ کینگ روی Heroic زدنش. اما ایلیدن رو نتونستن به این زودی بزنن.
    شما شاید یادت نیاد، برای باز شدن درهای Ahn'Qiraj همه پلیرها مدتها زحمت میکشیدن و آیتم جمع میکردن. همین راحتی نبود.

نمیخوام این بحث یه جور دیگه ادامه پیدا کنه. من این بازی رو از پچ 1.3 بازی میکردم و اصطلاحا دستی هم بر آتش داشتم. سیاست های بلیزارد خیلی بد شده. بازی داره از اون حالت اصلیش خارج میشه. بلیزارد مهره های داستان رو خیلی زود سوزوند.
    کل توزاد و لیچ کینگ نباید اینقدر الکی میشد.
    DeathWing یه نیمه خداست نباید همینطور راحت میشد زدش.
    شما باسهای TBC رو یه مرور کن. Magtheridon و Gruul راحتاشون بودن. Archimond , Lady Vashj , Kael'Ths پدر درمیاوردن. و در نهایت هم Kil'Jaeden جد و پدرجد آدم رو میاوردن جلوی چشت.

همه اینا نظر شخصی و همه حق دارن با من مخالف باشن. دوست دارم بدونم کیا موافقن.

2. 7 کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه miladdarren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

یک سری ست های جدید, ( PVP و tier و bonus قاطی هستن )

ست خیلی قشنگیه, اگر اون شاخش نبود به نظرم قشنگ تر میشد, از روی anub arak زدنش به نظرم.
      محتوای مخفی: dk pvp set 

ست PVP warlock بد نیست, یکم باید بیشتر روز کار میکردن

محتوای مخفی: warlock pvp set 

challenge set مربوط به warrior
    ست قینگیه, البته هنوز کامل نیست , شولدر نداره.

محتوای مخفی: warrior challenge set 

challenge set mage
    واقعا قشنگه , ست خیلی توپیه! فقط من یاد گربه میوفتم چشاشو میبینم

محتوای مخفی: mage challenge set 
      محتوای مخفی: pvp shaman 

محتوای مخفی: pvp rogue 

خواهش می کنم جواب بدید چون دیدم انلاین هستید.سلام خدمت دوستان گل.من رفتم تو سایت molten-wow.com یه acc ساختم ولی هر چی تو سایتش گشتم نتونستم launcher این بازی رو دانلود کنم می شه یه لینک بزارید واسه دانلود خیلی ممنون.منتظرم

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

خواهش می کنم جواب بدید چون دیدم انلاین هستید.سلام خدمت دوستان گل.من رفتم تو سایت molten-wow.com یه acc ساختم ولی هر چی تو سایتش گشتم نتونستم launcher این بازی رو دانلود کنم می شه یه لینک بزارید واسه دانلود خیلی ممنون.منتظرم
    فکر نکنم مولتن نیاز به لانچر داشته باشه, من کمک زیادی در این مورد از دستک بر نمیاد , باید دوستان کمکتون کنن.
    شما با launcher یا .exe مربوط به خود بازی تست کردید ببینید میشه یا نه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    ★★★★★

پيش فرض

سلام,

شما برای اتصال به Launcher نیازی نداری

کافیه ریلم لیست رو به :
    logon.molten-wow.com
    تغییر دهید

6. این کاربر از Black-Ninja بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

لینک لانچرو صفحه های قبل گذاشته بودم دوست عزیز.
    شما نیازی نداری بهش ولی خوب کارتو راحت میکنه استفاده ازش.
    فقط حواست باشه از WoW.exe استفاده کنی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

بحث کردن اشکالی نداره فقط داریم نظرمون رو میگیم، چون همیشه میگن بحث در مورد WoW از خودش لذت بخش تره. فقط امیدوارم سوءتفاهم پیش نیاره.
    دوست عزیز . شما هم یه کم دارین منظور من رو بد متوجه میشین.
    زمان Vanilla و TBC شغل ها خیلی ارزش داشتن. پول سخت به دست میومد. برای مثال Khorium Vein وقتی میدیم با کله میرفتیم سمتش. شده با 20 نفر میجنگیدیم تا اون رو به دست بیاریم.
    زمان Vanilla که بازی زیاد کامل نبود. کلا تمام حرف هایی که شما زدی رو میشه تو 1 جمله جواب داد، بازیکنا اون موقع اینقدر تجربه نداشتن. Khorium که شما مثال زدی درسته که مثلا در مقایسه با Titanium توی پچ 3 یا Pyrite توی پچ 4 کمتر وجود داشت، ولی ارزش چندانی نداشت توی 2.4.3 ، شما میخواستی با Khorium چی بسازی؟ چند تا Pattern بود از Hyjal دراپ می شد که اونم آیتم بهترش رو میشد با Badge of Justice خرید.

در ضمن شما زمانی میتونستین برین تو BT که آیتمهای خفنی داشتین. باید کلی تو ریدهای قبلی فارم میکردی تا بتونی آیتم های ست رو جمع کنی. نکته : ست T6 قشنگترین ست بازی بود به نظر من.
    جواب این رو بالا دادم، شما بهترین آیتم ها در حد T6 رو میتونستی با Heroic Dungeon رفتن با Badge of Justice بخری و بری BT باس هارو هم بزنی. آیتم های Badge of Justice که یادت هست؟ هنوزم تو Shattrath هست شاپش. من خودم یادمه 105 تا Justice داده بودم off-hand اشتباه گرفته بودم واسه Rogue که تیکت دادم GM همه Justice هارو برگردوند، اون موقع امکان برگردوندن تو خود بازی بدون دخالت GM نبود. اون Weapon ها بهترین Wep بود واسه Rogue تا Sword از Mother Shahraz بگیری. و تقریبا توی همه پچ ها چه با Badge چه با Emblem و چه هر چیز دیگه ای شما میتونستی آیتم هایی بگیری که بتونی باهاش رید بری. فرقش با پچ های بعدی چی بوده؟ مثلا پچ 3 وقتی با Emblem فول شدی میرفتی نرمال میزدی، اما دیگه با همون آیتم های Emblem نمیتونستی بری Heroic بزنی، گیلد های تاپ دنیا 3 هفته نرمال فارم می کردن میرسیدن به Heroic. یادته که چقدر Ragnaros Heroic طول کشید تا بزنن؟ پس آسون نیست. Ragnaros Heroic رو با 1 هیلر زدن، خب زمان Vanilla این همه امکانات، Addon ها، اسپانسر و Guide های مختلف نبود که Player ها استفاده کنن! الان اینجوری شده.

شما که میگی Heroic و نرمال. بهترین گیلد های بازی، 3 هفته بعداز اومدن لیچ کینگ روی Heroic زدنش. اما ایلیدن رو نتونستن به این زودی بزنن.
    شما دیگه چرا این حرف رو میزنی؟ شما که اون موقع بازی می کردی اخبار رو دنبال نمی کردی؟ Nihilum خیلی زود BT رو خالی کرد، اون Sunwell بود که یکم طول کشید به خاطر Kil'jaeden. تاریخ هم برات در آوردم که شکی توش نباشه، Illidan در تاریخ 2007-05-22 به بازی اضافه شد، گیلد Nihilum (که بعدا با Curse قاطی شدن و Ensidia شدن) تو تاریخ 5 Jun که یعنی دقیقا 2 هفته بعدش World First رو زدن. اصلا صحبت تاپ گیلد هارو نکن، اونا یه شرایط خاصی دارن که هیچ وقت نمیشه سختی بازی رو با اونا تعریف کرد. من در مورد بازیکن های معمولی و رو به بالا صحبت می کنم.

شما شاید یادت نیاد، برای باز شدن درهای Ahn'Qiraj همه پلیرها مدتها زحمت میکشیدن و آیتم جمع میکردن. همین راحتی نبود.
    شاید اون Legendary و اون Title که می گرفتی خیلی واسه بعضی ها جالب بود قبول دارم، الان نه Legendary ها افتخاری داره نه Title خاصی هست که خز نشده باشه. اما یه چیزی هم بدونیم که بازی فقط واسه اون 4 تا گیلد تاپ دنیا نیست، همه باید این قدرت رو داشته باشن که تجربه کنن همه جای بازی رو.

شما باسهای TBC رو یه مرور کن. Magtheridon و Gruul راحتاشون بودن. Archimond , Lady Vashj , Kael'Ths پدر درمیاوردن. و در نهایت هم Kil'Jaeden جد و پدرجد آدم رو میاوردن جلوی چشت.
    از همه این باس هایی که اسم بردی فقط Kil'jaeden بود که واسه خیلی ها غیر قابل دسترس بود. اینکه پدر در میاورد خب من برات از کدوم پچ باس مثال بزنم که پدر در میاره؟ من یادمه اون موقع که تازه شروع کرده بودم واسه Priest چند تا آیتم Str خریدم، خب اطلاعات بازیکنا در این حد بود، بلد نبودیم، مثل الان هم این همه سایت Guide نبود که یاد بگیریم، خدا پدر اون یارو رو بیامرزه به ما یاد داد که اینا که بستم اشتباهه. حالا شما میگی اون موقع که 50% بازیکنا شوت مشنگ بودن چند درصد میتونستن یه باس سخت رو بزنن؟ الان که 80% بازیکنا ادعای god of wow دارن چند تا باس میفته؟ ولی با این حال چند تا باس از همین Cata برات اسم میبرم که پدر در آورد. همه اینا که میگم تو حالت Heroic نه نرمال!
    Valiona and Theralion ، Cho'gall از BoT
    Nefarian از BWD
    هر 2 باس Tot4W
    Beth'tilac و Ragnaros از Firelands
    توی Dragon Soul هم که هر دو Fight از Deathwing در حد Epic سخت بودن.

من به شخصه میگم Ragnaros از سخت ترین باس های تاریخ این بازی بود.

9. 3 کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Metalzadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سرزمین هرگزها

پيش فرض

Sinestra فراموش نشه ...

تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

خیلی ممنون از جوابتون دوستان مشکلم حل شد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    ★★★★★

پيش فرض

27april اضافات جدید Blizzard برای MOP

اینس جدید 5 Man به نام

Kun-Lai Summit
    قبلی kun-lai pass بود اشتباه نگیرین !

نوع اینس : Dungeon

فعلاً تصویری از این اینس موجود نیست
    =========================

تلنت ها 2 تا هست که اضافه یا ویرایش شده

Zen Sphere

کلاس : Monk
    توضیحات تلنت :
    Forms a Zen Sphere above the target, healing the target for 1171 every 2 sec and dealing 1 damage to the nearest enemy within 10 yards every 2 sec for 16 sec. Only one Zen Sphere can be summoned at any one time.

If Zen Sphere is cast again while active, the Zen Sphere will detonate, dealing 985 damage and 1971 healing to all targets within 10 yards.

Chi Burst

کلاس : monk
    توضحیات تلنت :
    You summon a torrent of Chi energy to the target, dealing 1013 damage, and healing a nearby injured friendly target within 10 yards of the target for 1013.

While casting Chi Burst, you continue to dodge and parry.

این هم یک Fly Mount جدید

Summons and dismisses a rideable Golden Serpent. This is a flying mount.

فقط نمی دونم اگر مار هست چطوری پرواز می کنه !

8 اچیومنت جدید هم اضافه شد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و 2 تا همستر or سامتینگ لایک دیس !

Feral Vermling

ماهی قرمز عید !

Tiny Gold Fish

تصویر موجود است !
      محتوای مخفی: تصویر 
    Last edited by Black-Ninja; 29-04-2012 at 13:50.

13. 2 کاربر از Black-Ninja بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

سلام دوستان من از سایت wow-patch.in پچ های آپدیت 4.0.6a به 4.3.0 رو دانلود کردم که به صورت فایل Setup هستش ولی نمی دونم چی کار باید باهاشون بکنم می شه راهنمایی کنید؟در ضمن اگه می شه یه سرور که این پچو ساپورت که معرفی کنید.سرور Molten ساپورت می کنه؟خیلی ممنون
    Last edited by miladdarren; 29-04-2012 at 15:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •