تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2994 از 3859 اولاول ... 199424942894294429842990299129922993299429952996299729983004304430943494 ... آخرآخر
نمايش نتايج 29,931 به 29,940 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بهترين رلم اليانس به نظر من Auchinoun هست . درسته جمعيتش كمتره ولي active اليانس ها اونجاست . بعدش Ravencrest va frostmane . و در اخر فكر كنم silvermoon اونم فقط اليانس زياده
    دقيقا همينه ولي اگه دنبال رايدهاي بين ساعت 14-20 سرور تايم هستين بهترين گزينه ravnecrest هست . اخه گيلدهاي زيادي تو اين realm تو اين وقت گفتم رايد ميرن .

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه سوال دارم ازتون آخه من تازه شروع کردم3.3.5
    یه توضیح خیلی کلی راجع به کلاس dead knightبدید خیلی دقیق باشه ها
    راستی اسم کاراکتر من توwowzone ـzoona هست و بالاخره این هفته قراره80بشه
    من همين قدر ميدونم deathknight ها اول DK نبودن گروهي بودن كه قرار بود با LK باشن ولي بعد از يه نصيحت هايي كه اقا HightLord Tirion ميكنن با سردستشون Darion ميان يه گروهي رو تشكيل ميدن به اسم Argent Crusade شايدم knight of ebon blade خوب يادم نيست (اخه خيلي وقته از lvlup dk ميگزره فراموش كردم) و قرار ميزارن تا LK را نابود كنن و از تو بازي بگم .
    DK ميتونه تانك و DPS بشه ولي اگه ميخاي تانك بازي كنه نري رو frost tank كه خيلي احمقانه هست و اگه تو فاز dps هستي برو frost و تا زماني كه يه 2H خوب گيرت نيومده PVE UH نرو . در كل UH از AOE بهتري برخوردار هست و واسه Trash خيلي خوبه ولي واسه single target به نظر من برو frost البته من يكي از blood dps با gem ARP خيلي خوشم مياد . ولي اين spec زماني جواب ميده كه واقعا gear OP داشته باشي .
    در كل DK يكي از بهترين گزينه هاي تانكي در WOLTK هست چون بيشتر روي damage reduce كار ميكنه كه تو icc يه debuff داري كه dodge شما رو كاهش ميده
    اولويت stats ها واسه DK
    Blood tank = Stamina
    Frost DPS = Str + 50% َARP + 25% Hit (Duelwind
    Unholy = Str
    اظهار نظر نداريم . نظر خودت رو بده

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

راستي يادم نره هر كدوم از اين Spec هارو select كردي من ميتونم Rotation خودم رو بگم ولي در كل من با frost dps 15-16k ميزدم ولي با UH كمي كمتر در كل گفتم UNholy فقط 2H خوب مي طلبه

داره خودمونی میشه AnGelS.Of.WaR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    FlowerCity / مشهد

پيش فرض

Loomia جونم من تو كفه اين موندم اين Anti magic shield DK چقدر خوفه ولي يه توضيحاتي شما اضافه كنيد چطور ميشه قوي تر ميشه واسه كجاها به كار مياد ؟

داره خودمونی میشه daniad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اااااااااااااااااا بابا چقدر lvlupبین70_80سخته یعنی من که نمیتونم 20تا کوست رفتم هنوز یه لول نداده جون من اگه کسی میتونه برام چند تا لول آپ کنه تو بازی بهم پیغام بده بهش بگم اسم کاراکترzoona

داره خودمونی میشه AnGelS.Of.WaR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    FlowerCity / مشهد

پيش فرض

اااااااااااااااااا بابا چقدر lvlupبین70_80سخته یعنی من که نمیتونم 20تا کوست رفتم هنوز یه لول نداده جون من اگه کسی میتونه برام چند تا لول آپ کنه تو بازی بهم پیغام بده بهش بگم اسم کاراکترzoona
    والا اينا ديگه بليزارد و رو سفيد كردن . من هر وقت ميشينم پاي بازي دوستام به كنايه ميگن داري بليزارد بازي ميكني ؟‌

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

من می خوام برای اولین بار این بازی رو آنلاین بزنم!!!
    کدوم نسخه رو باید دانلود کنم؟شنیدم پولی هستش!!
    ممنون می شم راهنماییم کنین!
    شما اگر بخواید مجانی بازی کنید باید ورژن 3.3.5 رو داشته باشید اگر بخواید تو بلیزارد بازی کنید و پول بدید هم که ورژن 4.3.3 اگر اشتباه نکنم نیاز دارید.

Loomia جونم من تو كفه اين موندم اين Anti magic shield DK چقدر خوفه ولي يه توضيحاتي شما اضافه كنيد چطور ميشه قوي تر ميشه واسه كجاها به كار مياد ؟

انتی مجیک شیلد DK دو راه داره که میشه قویش کرد , اولیش glyph ش هست که فکر کنم 3 ثانیه یا 2 ثانیه اگر اشتباه نکنم مدت زمانش رو بیشتر میکنه .
    دومین راهش هم که در وقاع توی تلنت های Unholy هست , که دمیج رو به صورت کامل ابزرب میکنه , در حالت عادی 75% دمیج رو میگیره و effect های ثانویه مثل slow یا CC رو مانع اثر کردنشون میشه که وقتی تو unholy تلنت فولش رو بگیرید از 75% میرسه به 100% بعدش هم که یه تلنت ازاد میشه که anti magic zone هستکه این هم خودش 75% دمیج رو برای مقدار خاصی دمیج یا فکر کنم 5-6 ثانیه میگیره به خودش.

انتی مجیک بیشتر جلوی caster ها به کار میره , هر چند برای این که حداقل چند ثانیه روگ slow نکنه یا اسپل های پالا نخوره بهتون هم میشه استفادش کرد .
    بهترین وقتی که میشه استفادش کرد برای وقتیه که دور هستید یا احتمال میدید مثلا اگر میج باشه frost nova بزنه یا اگر warlock باشه fear کنه.
    اگر هم برای خلاصی از slow »یخوایدش باید بگم وقتی زدید slow رو از بین نمیبره بلکه slow های بعدی رو بی اثر میکنه , پس یه trinket هم باید بزنید اگر مدت زمان slow یی که روتونه زیاده.

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

مرد مومن من با دروییدم لول 11 که شدم 50 تا کوئست زده بودم
    لول چند هستید بگید راهنمایی کنیم در مورد این که کجا برید یا چیکار کنید , اینجا دوستان اطلاعات لول اپ زیاد دارن.

8. 2 کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه daniad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

لول چند هستید بگید راهنمایی کنیم در مورد این که کجا برید یا چیکار کنید , اینجا دوستان اطلاعات لول اپ زیاد دارن.[/QUOTE]
    سلام اگه تو ووزون بازی میکنی منو ببین من هیومن لول 71 پالادین الانم تو northlandام بعدش یه سوال دیگه که دارم اینه که ا ز کجا باید 5kگلد برا ترین پرواز اورد

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

لول چند هستید بگید راهنمایی کنیم در مورد این که کجا برید یا چیکار کنید , اینجا دوستان اطلاعات لول اپ زیاد دارن.
    سلام اگه تو ووزون بازی میکنی منو ببین من هیومن لول 71 پالادین الانم تو northlandام بعدش یه سوال دیگه که دارم اینه که ا ز کجا باید 5kگلد برا ترین پرواز اورد[/QUOTE]

تو کدوم یک از قسمت های northrend ؟
    xp rate اونجا چنده؟

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

WoW Zone
    5x سرور عجیب غریبیه همه تو dalaran بیش از 1000 نفر اونجان!

بهترین warrior pvp = lastwarrior همون بهنام سابق همه چیزش wrathful ولی یه چیز خوبی که داره اینه که مزه واقعی WoW رو میتونی اونجا بچشی اصلا لگ نداری!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •