تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2991 از 3859 اولاول ... 199124912891294129812987298829892990299129922993299429953001304130913491 ... آخرآخر
نمايش نتايج 29,901 به 29,910 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

داره خودمونی میشه AnGelS.Of.WaR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    FlowerCity / مشهد

پيش فرض

بهتره يه چند تا صلوات بفرستيم بحث تموم شه

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

راستي اسم اون اددونس كه اسم mine هاي mining رو بعد از باز كردن يه mine تو Map برات علامت ميزاره چيه ؟‌((اينم جهت عوض شدن بحث ))

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

وقتي مياين اينجا يه سري حرف هارو جلو ميكشين من مجبورم موضع گيري شديد بكنم . اخه چيزيه كه دارم به چشم رفيق بازي شما رو ميبينم . و اينكه يه نفر تازه وارد مياد مثلا تبليغ گيلد ميكنه شما ها
    سريعا جبهه گيري ميكنين و طرف رو به باد انتقاد ميگيرين كه بيزار ميشه ميزاره ميره .
    در ضمن شما اگه اين مطلب هاي اخير من رو بخوني من بيشتر جاها گفتم كه نظر شما براي من محترمه ودر ادامه من نظر خودم رو گفتم
    والا منم بر خلافش حرفی نزدم , اتفاقا چون شما اینطور گفتی من اون پست رو که a و b رو مقایسه میکرد رو دادم چون فکر میکردم منطقی عمل کنید و بیاید بگید اره این نکته درسته این نکته غلطه به این دلیل! نه این که اونجوری صحبت کنید..

در مورد تازه وارد , والا ایشون در مورد گیلد ایرانی اول گفت , بعد دوستا ننظر خودشون رو گفن در مورد گیلد منم گفتم قاعدتا!
    بعد ایشون اومده میگه شما ها هیچ کدومتون دستتون به PVE نرسیده و گیر نداریدو این حرفا , منم در جوابشون گفتم لینک کاراکترای من پایین پستم هست , از اونجایی هم که اصلا تو 4.3.3 بازی نکردم در اصل برای 4.2 هست!
    بعد ایشون اومده میگه من برام PVP که بازی میکنی اهمییت نداره! حالا این حرفو از بین 10 -20 تا جمله ای که نوشتم اکثرا در مور دPVE بوده یهو پیدا کرده , حالا نمیدونم به چه خاطر جواب ما رو هم نداد که چرا فقط همون جمله رو پیدا کردی! پستم هم هست , نقل قولش میکنم اگر بخواید ببینید من چی گفتم ایشون چی جواب داده!

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

میشه دیگه بس کنید!اه چرا اینقدر بازی در میارید!(دیگه اعصابمو خرد کرده!)
    هر کسی نظرش قابل احترامه و نباید توهین کرد ولی کی گفته نمیشه بحث کرد؟!یه عمره مشکل مملکتمون اینه هیچ کی توانایی شنیدن انتقاد نداره!دوستان طرفدار PvE اینقدر اعصابتون خرد میشه نظر مخالف بشنوید؟!بسه دیگه!
    آقای AnGels.Of.War واقعا من یکی فکر نمیکردم چنین شخصی باشید که نتونید یه نظر مخالفو بپزیرید!احترام گذاشتن این نیستش که بگید:
    در کمال احترام به نظر شما و بعدش کلی حرف بزنید!(کلی حرف درباره PvE نه منظورم حرفای زیره)
    دوست من شما هم يه هيروي شاخ نداري واسه همينه كه ميگن ميري دنبال اشيو . اشيو هم نداري بدبختانه . شما همون دنباله روي pvp باش بلكه تو اين بازي هايي كه ميري يه نفر اي دي اس الش قطع شه يا يه مشكلي براش بوجود بياد كه شما برد بگيرين يا هم مثل اين بچه محلات برو تباني
    این حرفا رو برای این زدی که نظرش مخالفه شماست؟!
    اینم میگم من این حرفامو چون PvP nوست دارم نزدم حتی اگه PvE دوست داشتم میگفتمشون به شما.

واقعا اینطوری میگید به نظر بقیه احترام میذارم؟!
    کلا نمیشه جدیدا با ایرانی جماعت(به جز بعضی دوستان) بحث کرد گویا!مد شده یه با احترام میذارن بعد دعوا میکنن!زشته به خدا!
    (درضمن یه مثال بزنم براتون درباره اینکه گویا عقیده دارید نباید بحث کرد با نظر مخالف:
    شما دین های مختلفو در نظر بگیر چون میدونم آشنایی دارید باهاشون.مثلا یحودی ها:موسی وقتی رفت پیش فرعون گفتش نظر شما قابل احترامه بای بای؟!نه بحث کرد و نظر خودشو گفت!)

دیگه جدا تمومش کنیم!اینجا گویا بحث نمیشه کرد.
    ________
    کسی لینک خرید فقط پچ های کاتا نداره؟
    ________
    چرا توی Arena Ladder بلیزارد Spriest خیل کمه؟!همه Disc هستن.مگه Spriest رو ضعیف کردن تو PvP?
    Last edited by Arrowtic; 10-01-2012 at 13:50.

4. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

این هم نقل قول ها , شما که ( حداقل به نظر میاد) منطقی هستی , نگاه کن به پستا!

آقا گفتم منم یه چیزی بگم بحث گیلد ایرانی نخوابه . اقا یکی گیلد ایرانی میزنه 4 تا Proggrss میگیره مابقی نارحتن اگه شما مشکلی با گیلد ایرانی دارین یا تافل دارین و مثل بل بل english حرف میزنید که میرین تا ساعت 3 شب (که نت ایران هم اصلا خراب نمیشه ) خوب برین تو گیلد خارجی . چرا اینقد سنگ میندازین جلوی پای یارو .
    گیلد ایرانی چرا مشکل داره ؟ چون یارو تا دیروز تو wow بهش سگ محل نمیداده بعد میاد تو گیلد ایرانی میبینه بله منم مثل اینکه بدرد بخور بودم بعد فیلش یاد هندوستون مکنه بعد توقعش میره بالا
    البته گیلد ایرانی بو میده (گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده)
    بعدش هم اگه 20 نفر تو یه گیلد باشن که بچه سال نباشن خدایش گیلد ایرانی هم جواب میده چرا ؟ چون عرب ها گیلد زدن . چون ترک ها گیلد زدن . و سربستانی که حالم ازشون بهم میخوره اونا هم گیلد دارن .
    ولی خدایی من اگه گیلد ایرانی راه بندازم حتما سن واسه من خیلی مهم هست چون با بچه نیمشه و در ضمن همین حرفا رو میزنید که از 100 نفرتون فقط 5 نفر 4 تا gear درست و Progress دارین .
    من یکی کاملا حاظرم واسه گیلد ایرانی هر موقع احساس کردین به کارتون میام یه پیغام خصوصی بزارین
    جواب من این بوده:

گیلد خارجی نیاز به تافل نداره , نیاز به ساعت 3 شب رید رفتن نداره!
    من انگلیسیم در حد خوبیه , راگنارس رو با گیلد خارجی زدم , هم DPS هم هیلر , استارتشون از 9 بود تا 11:30 یا یه وقتایی 12 ما. من نمیدونم چرا بعضیا از گیلد خارجی غول میسازن !
    ادمای گیلد حداقل هر کدوم ادعاشون نمیشه , یه ایتم که میگیرن 20 بار لینکش نمیدن ( خدایی ضایه ترین نشونه ی ایرانیاس ( مخصوصا اگر رسول باشه خخخ) )
    من تو 4.3 بازی نکردم , ولی برو Progress منو ببین با دروییدم , راگنارس رو زدیم , داشتیم میرفتیم برای HC که یه نفر به خاطر امتحاناتش دیگه نیومد , برای همین تا یکی رو پیدا کنیم بحث پیش اومد و البته پیدا کردن ادم تو kazzak ally که ادم باشه سخته!
    بعدم رفتیم هورد اونجا هم یه بار رگنارس رو اگر درست یادم بیاد زدیمش. اونم با 2 نفر PuG
    gear dk هم که زمانی که بعضیا هنوز weapon نداشتن من تا ترینکت و relic م vic gladiator بود...
    حالا ایشون چی گفته؟ صاف رفته زده به خط اخر که درم ورد PvP بود! حالا تقصیره منه شما میگی؟

والا من تا حالا به تنها چیزی که توی wow بهش توجه و افتخارم نمی کردم pvp بوده .
    این بنده خدا هم اومده اینجوری گفته

من که چیزی که بیشتر از هر چی بهش توجه و افتخار میکردم همین PVP بوده چرا که مزد کاری که کردیو میگیری!یکی بلد نیست چیزی گیرش نمیاد ولی وقتی یاد میگیری آیتمم خود به خود میاد لذتم میبریو هیچ وقت خسته کننده نمیشه!چلنج های جدید و ... .
    شما ICC رفتین ؟ اونم normal
    لطف کنین یه سر یه try رو BLoodqueen بزنید . بیبین وقتی Bite نکنی چی میشه گرچه که الان 85 شده میری رو swarmshadow شنا میکنی .
    اره pvp مزده دستت رو میگیری . و pve فقط شانسی ایتم میگیری . تو راست میگی
    یه چیزی بگم تا رایدم شروع نشده یادم امد کسی سعی کنه نارحت نشه : 90% افرادی که pvp دنبال میکنن به خاطر اینه که از pve خاطره بدی دارن lol
    اینم اومده گفت اونایی که PvP میرن از PvE خاطره بد دارن!
    من با وجود خاطرات بدی که داشتم هنوز هم PvE میکنم! نه میگم اون بده نه میگم PvP
    خاطره بد تر از این که اومدم با 1000 زحمت زمان خودش رفتم ICC وقتی رسیدیم باس 4 یه ایتم برام بعد از 3 باس دراپ شد!
    شانسم تو لحظه ای که باس میمرد یک لحظه delay خورد DC شدم باس مورد!
    ایتم رو دادن به یه واریور بده من , واریور سگ خورش کرد , هیچی گیرم نیومد که ایتم هام بهتر شه که راحتت ر ICC گیرم بیاد , اونم بعد از تقریبا بیشتر از یک ماه زحمت برای این که برم ICC , ولی با این همه عرض کردم خدمتون , ول نکردم PvE رو! بعد اونوقت شما باشی , ناراحت نمیشی یه ادم بیاد اینجوری بگه؟ تنها وقتی که واقعا نرسیدم PVE کنم 4.0.6 بود , که به خاطر این بود که تو کزاک تعداد الی کم بود , از طرفی وقت میبرد PvE برای همین موقتا رفتم PVP بعدم که با دروییدم باس اخر پچ رو زدم!
    الان با DK م PVP میکنم , در ضمن این ایتم های تانک هم دارم و تانک هم میکنم! با درویید م هم همینطور , هم healer ستم فول بود هم balance
    با این که ادعایی ندارم ولی وقتی یک نفر بیاد بگه عقده دارید از PVE و زورتون نمیرسه باید بگم که منم هستم تند نرو!

شما بودی چی کار میکردی؟

6. این کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

________
    کسی لینک خرید فقط پچ های کاتا نداره؟
    ________
    چرا توی Arena Ladder بلیزارد Spriest خیل کمه؟!همه Disc هستن.مگه Spriest رو ضعیف کردن تو PvP?

کدوم شهر هستی؟ شاید بتونم پچ هارو بفرستم اگر جایی پیدا نکردی.

از نظر کم بودن چون disc خیلی قوی هست تو pvp , هم fear داره ماشالا هم mana burn هم همه چی!
    ولی spriest چندان قدرتی نداره , یعنی در واقع داره , ولی به اصطلاح خودمون تر گوشته
    اگر روش فکوس کنن به شدت سریع از بین میره و نمیتونه اسپل هاشو کست کنه , ولی اگر روش فکوس نکنن به شدت قویه , برای همین هم اگر برن یا 2 تا spriest با هم میرن که اگر یکیشون فکوس شد اون یکی دخل حریفو بیاره
    یا اگر اینطوری نرن معمولا تو بیشتر بازی ها میمیرن.

از طرفی disc خیلی طرفدار داره , مخصوصا اشاره کردم , به خاطر مانا برنش

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

بهتره يه چند تا صلوات بفرستيم بحث تموم شه

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

راستي اسم اون اددونس كه اسم mine هاي mining رو بعد از باز كردن يه mine تو Map برات علامت ميزاره چيه ؟‌((اينم جهت عوض شدن بحث ))
    والا ما تموم کرده بودیمش دیشب!

اگر گزینه ای هست سوال که گزینه ی ه! اگر نه gatherer

8. این کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

اه خبر از MoP خیلی کمه! زمانی که کاتا داشت میومد 10 برابر این خبر بود ازش!

نمیتونم صبر کنم که با monk یا panda بازی کنم
    باید خیلی جالب باشه Panda یه مانک!
    مخصوصا با اون اسپل roll شون

10. این کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه daniad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

یه سوال دارم ازتون آخه من تازه شروع کردم3.3.5
    یه توضیح خیلی کلی راجع به کلاس dead knightبدید خیلی دقیق باشه ها
    راستی اسم کاراکتر من توwowzone ـzoona هست و بالاخره این هفته قراره80بشه

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

از چه نظر دقیقا توضیح میخواید؟ من یه توضیح عادی در مورد چیز هایی که داره میدم , شما بعد بگید کدوم قسمت رو دقیق تر توضیح بدم.

کلاس DK از نظر نقش داستانی:

این کلاس تو warcraft 3 در اصل مربوط میشد به ارتاس منتیل که بع داز این که فراست مورن رو بر میداره به یک DK تبدیل میشه.

اما توی wotlk لیچ کینگ یا همون ارتاس شروع میکنه به ساخت death knight ها برای تقویت لشکرش و از اون ها برای نابودی یک سری از فرقه های مخالف خودش استفاده میکنه
    بعدا تو یک جنگ دد نایت هاشو به عنوان تعمه استفاده میکنه و اون ها هم متوجه میشن و بر علیه خودش دست به کار میشن!

از نظر توی بازی( اطلاعات مربوط به پک WOTLK هستن نه cata )

یه کلاسه که میتونه DPS باشه یا تانک
    تانکش میتونه از تلنت blood استفاده کنه یا از frost ( که البته تو cataclysm تانکش به صورت اختصاصی به blood تعلق میگیره)
    برای DPS هم میتونه از هر تلنتیش استفاده کنه که البته تلنت هایی که طرفدار زیاد دارن تو dps فراست و unholy هستن.
    از نظر PVE کلا یکم ناقصه ( البته توی WOTLK ) چون DPS دادن باهاش یکم درد سر داره , ولی نمیگم بده
    از نظر تانکش هم چندان طرفدار نداره , یعنی بد نیست ولی تا وقتی پالادین و وارریور هستن DK رو انتخاب نمیکنن. ولی همچنان قدرت قابل قبولی توی تانک کردن داره.
    از نظر PVP ولی کلاس خوبیه , برای 1v1 یا ختی 1v2 با تلنت بلادش یکی از بهترین تلنت های مقاوم توی بازیه
    برای ارنا و کار های گروهی که نیاز به استقامت نداره و هیلر تو بازی هست معمولا unholy و frost بیشتر طرفدار داره چون با وجود هیلر مقاومت کمتر مشکلی نداره در عوض DPS میاد بالاتر

داره خودمونی میشه AnGelS.Of.WaR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    FlowerCity / مشهد

پيش فرض

اگه اليانس هستي اسم كاراكتر من Giapet > Guild : Slash Cry

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

این عکسو ببینید برا MoP.اون Specialization دقیقا داستانش چیه کسی میدونه؟تو صفحش چیکار میکنیم؟چه طوری توش Spec انتخاب میشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •