تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2988 از 3859 اولاول ... 198824882888293829782984298529862987298829892990299129922998303830883488 ... آخرآخر
نمايش نتايج 29,871 به 29,880 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

داره خودمونی میشه AnGelS.Of.WaR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    FlowerCity / مشهد

پيش فرض

[QUOTE=Arrowtic;6760243]گروه 10 نفره شما در عوض در برابر یه باسی هستش که میدونی از قبل قراره باس چه کار هایی بکنه و چه اسپلایی بزنه و شما قبلش خودتو آماده میکنی.

اين حرف شما درست كه ميريم سر يه باس كه قبلش ميدونيم قراره چه اتفاقي ميفته . ولي شما چرا هميشه دست كم رو در نظر ميگيري ؟‌ مگه همه ريد ها 10 من هست ؟‌. بعدش درست كه ما ميدونيم باس قراره چه كارهايي بكنه ولي اين به نظر من 10%‌ قضيه هست . 90%‌قضيه چيز ديگه است . مگه كل اون 10 نفري كه ميان ريد شما مثل شما كه اند بازي نيستن كه همه تاكتيك هارو بدونن / در اينجا اين وظيفه اون ليدر نگون بخت كه بيايد اين هارو چيز فهم كنه . اگه طرف حساب شما يه عربي باشه كه كاراكتر خريده باشه كه فبها . بعد مساله بعدي اومديم شما از مرحله توجيح خارج شدين ميرسين به استارت باس . مگه همه ريد ها به همون Try اول موفق ميشن ؟‌ . هر بار wipe شدن سر باس = يك قدم به Over شدن ريد . خودتون هم تجربه اينو داشتين كه در همچين مواقعي چه فشار عصبي به ليدر وارد ميشه . . حالا به نظر شما فشاري كه يه ليدر pvp وارد ميشه بيشتر يا يه ليدر pve ؟ . حالا گذشته از اينا شما ببينيد بعد از هر بار wipe اون ليدر بيچاره بايد تو كمتر از چند دقيقه ارزيابي هاي خودش رو بكنه . اين كه چرا ما Wipe شديم ؟ ضعفمون در چيه ؟ ايا كمبود هيلر داريم ؟ شايد تانك ضعيف عمل كرده . در كل بايد سريعا اين ارزيابي ها رو بكنه و بايد حتما براشون جواب داشته باشه چون در مقابل ريد اين ليدر بايد جوابگو باشه . .
    در اخر بعد از ارزيابي هاي تجربيات خودم ميگم كه : Pve يه كم از pvp سخت تره

2. این کاربر از AnGelS.Of.WaR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

[QUOTE=AnGelS.Of.WaR;6760801]
    گروه 10 نفره شما در عوض در برابر یه باسی هستش که میدونی از قبل قراره باس چه کار هایی بکنه و چه اسپلایی بزنه و شما قبلش خودتو آماده میکنی.

اين حرف شما درست كه ميريم سر يه باس كه قبلش ميدونيم قراره چه اتفاقي ميفته . ولي شما چرا هميشه دست كم رو در نظر ميگيري ؟‌ مگه همه ريد ها 10 من هست ؟‌. بعدش درست كه ما ميدونيم باس قراره چه كارهايي بكنه ولي اين به نظر من 10%‌ قضيه هست . 90%‌قضيه چيز ديگه است . مگه كل اون 10 نفري كه ميان ريد شما مثل شما كه اند بازي نيستن كه همه تاكتيك هارو بدونن / در اينجا اين وظيفه اون ليدر نگون بخت كه بيايد اين هارو چيز فهم كنه . اگه طرف حساب شما يه عربي باشه كه كاراكتر خريده باشه كه فبها . بعد مساله بعدي اومديم شما از مرحله توجيح خارج شدين ميرسين به استارت باس . مگه همه ريد ها به همون Try اول موفق ميشن ؟‌ . هر بار wipe شدن سر باس = يك قدم به Over شدن ريد . خودتون هم تجربه اينو داشتين كه در همچين مواقعي چه فشار عصبي به ليدر وارد ميشه . . حالا به نظر شما فشاري كه يه ليدر pvp وارد ميشه بيشتر يا يه ليدر pve ؟ . حالا گذشته از اينا شما ببينيد بعد از هر بار wipe اون ليدر بيچاره بايد تو كمتر از چند دقيقه ارزيابي هاي خودش رو بكنه . اين كه چرا ما Wipe شديم ؟ ضعفمون در چيه ؟ ايا كمبود هيلر داريم ؟ شايد تانك ضعيف عمل كرده . در كل بايد سريعا اين ارزيابي ها رو بكنه و بايد حتما براشون جواب داشته باشه چون در مقابل ريد اين ليدر بايد جوابگو باشه . .
    در RBG هم همینطوره حتی سخت تر!اینی که شما میگید(خیلیا بلد نیستن) برا Pug ها بیشتر هستش.RBG هم اگه Premade نباشه همینه حتی بدتر!تو مولتن الآن یارو 1.2 gsشه میادش بی جی!حالا در نظر بگیر از 15 نفر مثلا یه 5 نفرشون اینطورن باعث میشن کل کار خراب شه مگر با گیلد بریم!کلی شما صبر میکنی جوین میشه بعد اینطوری میبازید!من روزی بوده 7 بار پشت سره هم رفتم(اونم BGهای طولانی) تا یه دونه رو بردیم!

جعفرجان منظورم از بحث دوستانه اینه!این جواب دوستمونو بخون!نظر مخالفشو بیان کردش محترمانه!اینطوری راحت به نتیجه میرسیم به خدا!

4. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

والا این حرف های شما درسته
    اما این جور که شما درباره ی قدرت های عظیم الجثه ی ماورا الطبیعی لیدری توضیح دادی من تصمیم گرفتم برم چند ترم دانشگاه لیدری رید رو بخونم دکتراشو گرفتم شاید تونستم با گیرای cata یه molten core قدیمی رو لیدری کنم اونم شاید
    بیخیال بالا این بازی اینقدر سخت نیست که طرف اینقدر بخواد به خودش فشار بیاره
    بازی برا لذت بردنه نه برا فشار اووردن رو خود !
    لیدرای الآن میگن برید تاکتیکارو بخونید خوب نخوندید به جهنم officer آ توضیح میدن
    دلت خوشه عزیز من
    Pve يه كم از pvp سخت تره
    به نظر من و از روی تجربیاتم این موضوع قابل تغییره و همه چیز بستگی به افراد داره
    که کمیت از کیفیت مهم تر بشه(pve)
    یا کیفیت از کمیت مهم تر بشه(pvp )

6. این کاربر از Crawling In MySkin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه AnGelS.Of.WaR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    FlowerCity / مشهد

پيش فرض

گروه 10 نفره شما در عوض در برابر یه باسی هستش که میدونی از قبل قراره باس چه کار هایی بکنه و چه اسپلایی بزنه و شما قبلش خودتو آماده میکنی.

بله ICC رفتم فقط نرمالشو البته چون مولتن Heroic شو نداره.

من کی گفتم شانسی؟!حرف نذار تو دهن مردم!حمایت میکنی حمایت کن از چیزی که دوست داری.من گفتم PvP مزد دستتو میگیری.نگفتم PvE نه ولی تو PvE شما مهمه خودت حالیت باشه ولی قبول کن برا آیتم کمی شانس هم میخوای!این به این معنی نیست که PvE الکیه نه من اینو نگفتم.

قبول دارم اینو.ولی 90 درصد نه .خیلی از کسایی که میرن PvP مثل من از خود جنس خوششون میاد!من دوست دارم که با دوستم برم Arena برای مثال.هر بار افراد جدید بیان که هوش واقعی دارن.وقتی من مثلا با دو نفر حرفه ای دیگه تو آرنا هستیم و میزنمیشون حال خوبی میده چرا که میدونم که اونا نوب نبودن در نتیجه من سطحم بالاتر رفته.میبازم هم میفهمم ایراد داشته کارم.

این بحثو ادامه ندیم بهتره چرا که بحث کردن با افرادی که با تعصب و بدون دلیل درست حسابی(حتی با دلیل اصلا) میخوان همینجوری از یه چیزی حمایت کنن نتیجه نداره!در ضمن دوست عزیز من مدتیه میبینم پستای شما رو گویا همه چیزارو به جای اینکه با بحث دوستانه(ولی با دلیل و مدرک و قاطع) حل کنید با راه انداختن دعوا(حالا دعوا نه ولی با گفتن یه سری چیزایی که بهتره نگی) ادامه میدید.جملاتیو میگید میتونن یه مشاجره شدید الکی راه بندازن!
    امیدوارم که اشتباه از من باشه در این زمینه!
    شانس ؟‌ . والا ما تو GamerDistrict كه بازي ميكرديم اصلا اعتقادي به شانس واسه ايتم نداشتيم چون گيلد با سيستم Dkp ايتم هارو تقسيم ميكرديم در كل من هر وقت تو يه سرور تازه 80 ميشم ميرم pvp اونم در حد فارم هونور چون هر چقدر هم نوب باشي ولي ايتمت 100% كه حتما ميتوني بگيري . بعد از اينكه يه كم جي اس هامون بالا رفت ميزنيم تو خط Pve
    در مورد اين مطلب كه گفتين اين اقا بون دليل مياد حرف ميزنه . به نظر من حرفاش كاملا درسته به نظر من pve باز . ولي شما كه تو كار pvp هستي مخالف حرفهاي اين دوست خوبمون هستي . به نظر خودم شما اگه ميتونستي و همون اوايل بازيت حرفي براي گفتن تو pve داشتي و ميتونستي از اين طريق خودت رو فول كني هيچ وقت سراغ pvp نميرفتي . احتمالا نتونستي به اون اسوني كه تو pvp ايتم ميگيري تو pve اينكار و بكني به همين دليل ذوق و شوق شما واسه pvp بيشتره .
    در انتها به نظر شما كه طرز فكرتون pvp هست احترام ميزارم . ولي در كل ميگم من pve باز هستم و با حرف هاي شما مخالف و با صحبت اين دوستمون جعفر موافق
    در انتها دوباره ميگم به طرز فكر شما احترام ميزارم

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:27 PM ----------

بهتره ديگه از اين مبحث pvp & pve خارج شيم اخه فكر ميكنم اگه ادامه داشته باشه يه سري ناراحتي و دلخوري بوجود مياد اين موضوع هم مثل موضوع هورد بهتره يا اليانس سر دراز دارد

8. این کاربر از AnGelS.Of.WaR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

قربونت برم اختلاف نظره!
    من گفتم من با نظر این آقا مخالف و این هیچ ایرادی برا هیچ کس نداره نظره!ایرادی که این آقا داشت این بودش که خیلی تند و خشن پیش میرفت و لحن درستی نداشت!من ازش به دل نگرفتم ولی مثل چندصفحه قبل اگه یکی دیگه جای من بود دعوا میشد!
    به نظر خودم شما اگه ميتونستي و همون اوايل بازيت حرفي براي گفتن تو pve داشتي و ميتونستي از اين طريق خودت رو فول كني هيچ وقت سراغ pvp نميرفتي .
    عزیزم من اولین Charم تو همین مولتن PvE بودش و هست!اتفاقا حرف برا گفتن زیاد دارم با gs خیلی پایین تر از بقیه با هانترم تو اکثر رید ها رتبه یک یا دو هستم!اینو به قصد پز دادن نمیگم نه برا این میگم که میگی حرفی نداشتی برا گفتن.شات هاشم موجوده!یه نایت الف هانتر که الآن حدود 5.9 PVE هستش.بعدش تصمیم گرفتم برم هورد(از اول طرف هورد بودم به خاطر رفقا رفتم الی) و اولین کاراکترم هم توی هورد یه DK بود(میخواستم سریع 80ش کنم پول در بیارم برا کاراکتر بعدی) و اون DK الآن 5.1 PvE هستش(تانک) و 4.8 PVP .(چون دیگه باهاش بازی نکردم)
    بعدش هم هانتر هوردمو ساختم(Arrowtic پا به عرصه میگذارد : دی) که فقط PvP هستش 6.1 هم gsش و بیشتر آیتماش Wrathو rating هم + 2200.
    بعدم که این Spriest فعلی که 5k هستش PvP .(البته چندتا PvE هم داره) اینم بگم که من از اینجا نفر دومی بودم که رفت GD!با اونجا آشنایی کامل دارم تا بعده Wipe که دیگه رفتم مولتن
    اینا رو گفتم تا شما بدونی من تو PvE هم کم بی سابقه نیستم و این طوری نیست که توش کم اورده باشم فقط من از PvP لذت بیشتر میبرم چرا:
    با دوستام میریم هر وقت بخوایم(مثل PvE نیستش برام که برا گیلد ساعت مشخص برم.که این مشکل شخصیه ولی خوب اکثریت دوست دارن هر وقت بخوان برن دیگه نه>؟!)
    دشمنامون هوش واقعی دارن و از نظر من آدم سرعت عمل زیادی توش میخواد.
    همیشه برام تازگی داره.دشمنای جدید!(مثلا یه بار با رفیقم با نفر اول ریلم خودمون روبرو شدیم تو آرنا(اون موقع ها که low gs بودیم!)یادش به خیر به خودمون گفتیم خدا بخواد یکی هم قدرت خودمون میفته یه ذره Rating بره بالا دیدیم Stonesaur جلومونه : دی(یه واریور که نفر اول ریلم هستش + صاحب بهترین گیلد PVP در ریلم) شجاعانه مردیم : دی)یا مثلا من با هانترم جلو Rogue مشکل داشتم انقدر روشای مختلفو تو آرنا امتحان کردم تا الآن میتونم بزنمشون!)
    و چندین مورد دیگه.
    که اینا البته نظر منن.

چرا بحثو قطع کنیم؟به تاپیک مربوطه + تا وقتی دعوا نباشه خیلیم خوبه!دیدیم دعوا داره میشه ولش میکنیم!

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

ببخشی کی گفته pve از pvp سخته؟ شما تو pve فقط باید برین mob بزنین توی pvp یه اشتباه کنین خدا رحمتتون کنه با اون Arena Season هاش ... به قول معروف صبح بخیر!

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بله راید تموم شد و با گیلد ایرانی برای اولین بار امشب رفتم boss 6 7 رو زدم . فقط مونده خوده maddness که قراره قبل reset بریم

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

در ضمن بهتر که ایرانی های دیگه به اون سرور نرن - اصلا آبرو نذاشته بودن توی GD کارشون شده بود نینجا!

خجالتم نمیکشن بی شرفا زحمت می کشیم میریم icc25 حالا بخاطر یه نفر raid کنسل میشه باید یا i u vote کنیم و یا اینکه یه هفته منتظر می موندیم تا اینستنس ریست بشه! اون از گیلدش بگیرکه فلان آیتم رو ندی نمیام تا نینجاش البته بعضی ها هستن ها خیلی با مرام هستن ولی بیشتر از 70% ایرانی توی GD نینجا بود! یه بار هم از خود من که ایرانیم هم دزدی کردن بطوریکه یه جور تو dalaran لگ داشتم primordial saronite داشتم میفروختم به یه ایرانی zoldman یه کاری کرد فقط بهم 5k داد! میگم بده نامرد سریع ignore کرد و فرار کرد نامردا حتی ایرانی به ایرانی رحم نمیکنه ولی بعدش کاری کردم با گیلدش دیگه کسی تو raid راهش نده از اون موقع بیچاره شد بعدش ادب شد البته! توبه کرد بنده خدا

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

[QUOTE=AnGelS.Of.WaR;6760801]

به نظر من فشار عصبی که داره روی لیدر PVP وارد میشه خیلی بیشتر از لیدر PVE هست!
    دلیلش رو هم خدمتتون عرض میکنم!

ما ددو تا گروه داریم , حساب میکنیم که این 2 تا گروه چندان تو کارشون قوی نیستن!
    گروه A ده نفر هستن که داره میرن یه raid
    گروه B هم 10 نفر هستن که داره میرن یه RBG
    گروه A وارد میشه , شروع میکنن trash هارو زدن , خب فرض میگیریم بدون هیچ مرگی میرسن به باس.
    گروه B هم تو این مدت Que دادن و بین 5 تا 15 دقیقه وارد یه RBG میشن.
    خب
    یک مساله از قبل به وجود اومده
    گروه A 2 تا تانک داره , 3 تا هیلر , 5 تا DPS در صورت نیاز یکی از تانک ها هم DPS os داره. این تعداد و نوع کار ها مناسب تقریبا 99% باس هاس یا شاید همه ی باس هایی که میخوان تو اون raid بزنن.
    گروه B هم یه تانک ( برای flag داره ) و 2 تا 3 تا هیلر و بقیه هم DPS .
    گروه A از قبل میدونسته کجا قراره بره.
    گوره B نه , چون ممکنه ab براشون بیاد یا wsg و یا چند جای دیگه.
    پس نتیجه ای که از این قسمت میگیریم اینه که گروه A و البته لیدرشون وقت خیلی خیلی بیشتری برای اماده کردن خودشون داشتن. تاکتیکشون هم همون چیز قبلی بوده
    در صورتی که گروه B اینطور نیست , اونا باید چند تاکتیک مختلف رو مد نظر قرار میدادن , بعد هم یکیش رو به محض ورود کامل میکردن.

خب بر میگردیم به جای اصلی
    حالا گروه A رفته رو باس
    گروه B هم داره تو BG میجنگه و تاکتیک هاشو پیاده میکنه.

چند دقیقه میگزره.
    گروه A وایپ میشن.
    معمولا تو اولین وایپ کسی لیو نمیده.
    تو همین موقع گروه B اوضاع چندان خوبی ندارن چون BG به نفعشون پیش نمیره.
    گروه A میره رو باس و یک بار دیگه وایپ میشه.
    یه نفر لیو میده.
    گروه B هم اوضاع بد داره پیش میره , یه نفر از اون ضعیف النفساش لیو میده!
    لیدر A اعلام میکنه که اگر تو گیلد کسی هست بگید بیاد وگرنه یه تلپور میکنه و بعد هم summon ش میکنن.
    لیدر B کاری از دستش به خاطر لیو دادن اون فرد بر نمیاد. بازی رو 9 به 10 ادامه میدن.
    گروه A بعد از 4 بار وایپ و لیو دادن 4 نفر یه باس رو میزنه.
    گروه B بازی رو تازه باختن! اگر لیو بدن , 15 دقیقه مجبور هستن وایسن که deserter شون از بین بره. اگر ادامه بدن بازی رو باختن از طرفی یه 5 دقیقه ای هم معطل هستن.

گروه A میره رو باس 2
    گروه B میاد 1-2 نفر دوباره جمع میکنه دوباره join میدن , نمیدونن چی در انتظارشونه.
    گروه A دوباره وایپ میشه فرض میگیریم 1 نفر لیو میده.
    گروه B هم باز داره بازی رو میبازه انگار! پس ممکنه یک نفر دیگه باز لیو بده.
    گروه A بعد از لیو دادن 2 نفر دیگه و 3 بار try باس 2 رو هم میزنه
    گروه B بازی رو در حال باختن هستن , 1 نفر لیو میده! تا الان شدن 8 به 10
    نهایتا دوباره میبازن.

اتفاقاتی که این وسط پیش میاد یکم متفاوته.
    گروه A چند نفر سوتی میدن leader میاد کیکشون میکنه در عرض کمتر از 6 دقیقه یه نفر جایگزین براش پیدا میشه
    گروه B یه نفر سوتی میده , نتیجه بازی به کل بر میگرده , مثلا به جای این که وایسه تو base رفته درگیر شده این وسط بیس رو گرفتن.
    حالا همیشن شخص اگر لیو بده نور الی نور میشه!! لیدر باز باید بگرده یه نفر رو پیدا کنه.

من حداقل تا اونجایی که خودم میبینم کاملا منطقی توضیح دادم , توقع دارم شما هم همین کارو کنید اگر مخالفید با نظر من.

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

افرین دیگه چی بلدی عزیزم ؟
    بلد بود نظرشو بگه , بر عکس تو که بلدی فقط کنایه بزنی , به خیالتون هم خیلی نمکی

دوستان نمونه ی یک فرد خوب و رفتاری بسیار دوستانه در گیلد های ایرانی همین دوست عزیز خودمون jaffar هست!
    Last edited by loomina; 09-01-2012 at 21:48.

14. 3 کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

افرین دیگه چی بلدی عزیزم ؟
    یه چیزایی بلدم که شاخ در میاری جانم شما که بلدین چی ؟ دیگه چی بلدین؟

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

میگم کاربران آنلاین رو نگاه کنین ترافیک چند سال پیش!

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

البته اگه منظورت از گرفتن آیتم باشه pvp آسونتره! ولی اگه منظورت بازی کردنه pve اسون تره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •