تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2987 از 3859 اولاول ... 198724872887293729772983298429852986298729882989299029912997303730873487 ... آخرآخر
نمايش نتايج 29,861 به 29,870 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام به همه
    من تازه wow رو خریدم. البته ورژن اولیش رو که تو یه دی وی دی هست گیر آوردم که مال 6 سال پیشه !!!
    از گیم نت ورژن wrath of the lich king رو گرفتم بازی اجرا میشه ولی کار نمیکنه یعنی همش، اسم ریلمی که تو گیم نت بازی می کردن رو نوشته و عوض هم نمیشه.
    خواهشاً اگه میتونید راهنماییم کنید.

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

درکت میکنم چرا ! به هر حال PvP سرعت عمل و فکر میخواد.

جالب تر این که فقط هم همون خط اخر رو دید
    نه داداش گلم pvp سرعت که میخاد + یه نت خوب هم میخاد
    گرچه اگه اگه اگه قرار بود من pvp بازی کنم میرفتم همون wowzone با latency 20 بازی میکردم .
    درضمن شما بعد این مدت فکرکنم باید متوجه شده باشین pvp و pve از هم جدا هست ولی نظر شخصی من اینه که pvp در برابر pve هیچی نیست چرا ؟ چون manage کردن یه گروه 2 نفره فکر کنم اسونتر از یه گروه 10 نفره هست و تاکتیک ها که به کنار اونو باید بری youtubte با هزار مکافات نت ایران ببینی .

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من که چیزی که بیشتر از هر چی بهش توجه و افتخار میکردم همین PVP بوده چرا که مزد کاری که کردیو میگیری!یکی بلد نیست چیزی گیرش نمیاد ولی وقتی یاد میگیری آیتمم خود به خود میاد لذتم میبریو هیچ وقت خسته کننده نمیشه!چلنج های جدید و ... .
    شما ICC رفتین ؟ اونم normal
    لطف کنین یه سر یه try رو BLoodqueen بزنید . بیبین وقتی Bite نکنی چی میشه گرچه که الان 85 شده میری رو swarmshadow شنا میکنی .
    اره pvp مزده دستت رو میگیری . و pve فقط شانسی ایتم میگیری . تو راست میگی
    یه چیزی بگم تا رایدم شروع نشده یادم امد کسی سعی کنه نارحت نشه : 90% افرادی که pvp دنبال میکنن به خاطر اینه که از pve خاطره بدی دارن lol
    Last edited by jafarr; 09-01-2012 at 15:45.

داره خودمونی میشه saeedA144's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آقا گفتم منم یه چیزی بگم بحث گیلد ایرانی نخوابه . اقا یکی گیلد ایرانی میزنه 4 تا Proggrss میگیره مابقی نارحتن اگه شما مشکلی با گیلد ایرانی دارین یا تافل دارین و مثل بل بل english حرف میزنید که میرین تا ساعت 3 شب (که نت ایران هم اصلا خراب نمیشه ) خوب برین تو گیلد خارجی . چرا اینقد سنگ میندازین جلوی پای یارو .
    گیلد ایرانی چرا مشکل داره ؟ چون یارو تا دیروز تو wow بهش سگ محل نمیداده بعد میاد تو گیلد ایرانی میبینه بله منم مثل اینکه بدرد بخور بودم بعد فیلش یاد هندوستون مکنه بعد توقعش میره بالا
    البته گیلد ایرانی بو میده (گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده)
    بعدش هم اگه 20 نفر تو یه گیلد باشن که بچه سال نباشن خدایش گیلد ایرانی هم جواب میده چرا ؟ چون عرب ها گیلد زدن . چون ترک ها گیلد زدن . و سربستانی که حالم ازشون بهم میخوره اونا هم گیلد دارن .
    ولی خدایی من اگه گیلد ایرانی راه بندازم حتما سن واسه من خیلی مهم هست چون با بچه نیمشه و در ضمن همین حرفا رو میزنید که از 100 نفرتون فقط 5 نفر 4 تا gear درست و Progress دارین .
    من یکی کاملا حاظرم واسه گیلد ایرانی هر موقع احساس کردین به کارتون میام یه پیغام خصوصی بزارین

گیلد خارجی نیاز به تافل نداره , نیاز به ساعت 3 شب رید رفتن نداره!
    من انگلیسیم در حد خوبیه , راگنارس رو با گیلد خارجی زدم , هم DPS هم هیلر , استارتشون از 9 بود تا 11:30 یا یه وقتایی 12 ما. من نمیدونم چرا بعضیا از گیلد خارجی غول میسازن !
    ادمای گیلد حداقل هر کدوم ادعاشون نمیشه , یه ایتم که میگیرن 20 بار لینکش نمیدن ( خدایی ضایه ترین نشونه ی ایرانیاس ( مخصوصا اگر رسول باشه خخخ) )
    من تو 4.3 بازی نکردم , ولی برو Progress منو ببین با دروییدم , راگنارس رو زدیم , داشتیم میرفتیم برای HC که یه نفر به خاطر امتحاناتش دیگه نیومد , برای همین تا یکی رو پیدا کنیم بحث پیش اومد و البته پیدا کردن ادم تو kazzak ally که ادم باشه سخته!
    بعدم رفتیم هورد اونجا هم یه بار رگنارس رو اگر درست یادم بیاد زدیمش. اونم با 2 نفر PuG
    gear dk هم که زمانی که بعضیا هنوز weapon نداشتن من تا ترینکت و relic م vic gladiator بود...

دوستان عزیزان ای ملت ای جماعت
    ناراحت نشین ولی
    همه اینایی که گفتین به ایرانی یا خارجی بودن گیلد ربطی نداره , داره؟
    همه چی به اعضای گیلد برمیگرده بعضی ها جنبه ندارن بعضی ها دارن بعضی ها تا به جایی میرسن خودشونو می گیرن بعضی ها نه و....
    اینها به ایرانی بودن یا خارجی بودن هیچ ربطی نداره
    من هم تو گیلد ایرانی بودم هم آدم خوب داشتیم هم بد با یکی raid می رفتیم نینجا می کرد یکی آتیم به ضعیف ها میداد یکی مرد بود یکی نامرد و اینا تو همه گیلدی پیدا میشه و نمیشه گفت فقط تو گیلد ایرانی یا خارجی فقط وجود داره
    در یه جمله :بحث بیهوده جان کندن است
    حالا بازم یکی بیاد بگه گیلد ایرانی خوبه دیگری بیاد بگه نه خارجی بهتره
    (به شخصه سن برام مهم نیست شخصیته که برام بیشتر مهمه)

والا من تا حالا به تنها چیزی که توی wow بهش توجه و افتخارم نمی کردم pvp بوده .
    اینجوری آ هم نیست , یکی pvp میره یکی pve
    میشناختم کسی رو full arena بود ولی هیچی در مورد pve نمی دونست حالا بیایم بگیم نوبه؟
    من خودم وقتی هیلر خوبی تو pve شدم رفتم دنبال pvp
    Last edited by saeedA144; 09-01-2012 at 15:59.

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

گرچه اگه اگه اگه قرار بود من pvp بازی کنم میرفتم همون wowzone با latency 20 بازی میکردم .
    درضمن شما بعد این مدت فکرکنم باید متوجه شده باشین pvp و pve از هم جدا هست ولی نظر شخصی من اینه که pvp در برابر pve هیچی نیست چرا ؟ چون manage کردن یه گروه 2 نفره فکر کنم اسونتر از یه گروه 10 نفره هست و تاکتیک ها که به کنار اونو باید بری youtubte با هزار مکافات نت ایران ببینی .
    گروه 10 نفره شما در عوض در برابر یه باسی هستش که میدونی از قبل قراره باس چه کار هایی بکنه و چه اسپلایی بزنه و شما قبلش خودتو آماده میکنی.
    شما ICC رفتین ؟ اونم normal
    لطف کنین یه سر یه try رو BLoodqueen بزنید . بیبین وقتی Bite نکنی چی میشه گرچه که الان 85 شده میری رو swarmshadow شنا میکنی .
    یه چیزی بگم تا رایدم شروع نشده یادم امد کسی سعی کنه نارحت نشه : 90% افرادی که pvp دنبال میکنن به خاطر اینه که از pve خاطره بدی دارن lol
    بله ICC رفتم فقط نرمالشو البته چون مولتن Heroic شو نداره.
    من کی گفتم شانسی؟!حرف نذار تو دهن مردم!حمایت میکنی حمایت کن از چیزی که دوست داری.من گفتم PvP مزد دستتو میگیری.نگفتم PvE نه ولی تو PvE شما مهمه خودت حالیت باشه ولی قبول کن برا آیتم کمی شانس هم میخوای!این به این معنی نیست که PvE الکیه نه من اینو نگفتم.
    یه چیزی بگم تا رایدم شروع نشده یادم امد کسی سعی کنه نارحت نشه : 90% افرادی که pvp دنبال میکنن به خاطر اینه که از pve خاطره بدی دارن
    قبول دارم اینو.ولی 90 درصد نه .خیلی از کسایی که میرن PvP مثل من از خود جنس خوششون میاد!من دوست دارم که با دوستم برم Arena برای مثال.هر بار افراد جدید بیان که هوش واقعی دارن.وقتی من مثلا با دو نفر حرفه ای دیگه تو آرنا هستیم و میزنمیشون حال خوبی میده چرا که میدونم که اونا نوب نبودن در نتیجه من سطحم بالاتر رفته.میبازم هم میفهمم ایراد داشته کارم.

این بحثو ادامه ندیم بهتره چرا که بحث کردن با افرادی که با تعصب و بدون دلیل درست حسابی(حتی با دلیل اصلا) میخوان همینجوری از یه چیزی حمایت کنن نتیجه نداره!در ضمن دوست عزیز من مدتیه میبینم پستای شما رو گویا همه چیزارو به جای اینکه با بحث دوستانه(ولی با دلیل و مدرک و قاطع) حل کنید با راه انداختن دعوا(حالا دعوا نه ولی با گفتن یه سری چیزایی که بهتره نگی) ادامه میدید.جملاتیو میگید میتونن یه مشاجره شدید الکی راه بندازن!
    امیدوارم که اشتباه از من باشه در این زمینه!

6. 3 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

من خودم همیشه یه PVE باز بودم.
    اما در مورد تفاوت های بین این دو تا باید بگم که تو PVE انجام کار گروهی در گروه های بزرگتر لازمه و در مورد PVP گروه کوچکتر .
    چون هر دو تاشون سیستم خوب و سرعت خوب میخوان. تو PVE هم اگر سرعت عمل نداشته باشین تانک مرده رو هیل میکنین. یا تو زمان دیرتری میتونی Combo های خودتون رو بزنین. نمونه اش Dance Event توی Naxxramas و یا Blood Council و Blood Queen هستن. اینا بدون سرعت عمل به سختی قابل انجام هستن.

و دوست عزیزم آقای جعفر با نظری که در مورد شما داده شده موافقم. شما یه کم تند صحبت می کنین.
    امیدوارم ناراحت نشین.

8. 3 کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام ، وسط بحثتون مزاحم میشم
    مقداری گلد تو realm Kazzak Horde و یا Frostmane Alliance به فروش می رسد ، قیمت مناسبه و مطمئن (Scam ای در کار نیست)
    در ضمن یادتون هم میدم (البته اگر بلد نیستید) که چه جوری با گلد می تونید اکانتتون رو شارژ کنید ، یه کم ریسک داره ولی به ریسکش می ارزه طرف قابل اطمینانش هم میشناسم که برای خودم و دوستام چندین ماه با گلد شارژ کردم (و تمام realm ها هم گلد می گیره ) هر ماه 8k گلد و اگه اکانت frozen باشه 11k .
    اگه مایل بودید تو yahoo massenger این id رو add کنید :
    Donlethon

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

یه خبر بد واسه کسانی که با تانک pvp میکنن
    Vengeance is no longer triggered by receiving damage from other players
    فعلا رو ptr هست

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

مشکل بزرگ pvp در مقابل pve اینه که همیشه مشکل بالانس داشته و دارد مثلا همین vengeance که به این فکر رسیدن بردارنش
    من با همین قابلیت با dk blood pve میرفتم cloth پوشای ful pvp رو 1shot میکردم
    خدا شاهده 1بار از بس خندیدم اشک از چشام سرازیر شد خیلی مسخرست خدایی

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

جالبه , من به شخصه یه تاکتیک از you tube ندیدم ( دروغ نباشه شاید یکی به عمرم !) , خیلی هم خوب تا حالا تاکتیکارو رعایت کردم!
    ببینم به شما تا حالا چیزی به اسم RBG به گوشتون خورده؟! که گروه های 10 تا 15 نفرس و البته مثل PVE یک چیز خاص نداره که هر وری میری همون کارو انجام بدی!
    در مورد سرعت....... من خودم شخصا با لتنسی 600 هم ارنا رفتم , نمیگم میشه با این لتنسی ریتینگ های بالا رو رفتو مشکلی نداشت ولی اگر لتنسی یه نفر بالاس چه سر PVP چه به PVE لتنسیش بالاس! یکم فکر کنید خواهشن در مورد حرفی که میزنید.
    به نظر من دیدن youtube با نت ایران تو زمان درستش خیلی راحت تر از خوندن ذهن دشمن و رو دست زدن بشه در صورتی که هر لحظه ممکنه نظرش رو عوض کنه.
    من خودم هم PVE باز بودم هم pvp پس جفتشو خوب میدونم !

بعد من یک سوالی داشتم , باز هم میپرسم , شما چرا از اون همه خط رفتی گیر دادی به خط اخر؟ تنها نقطه ضعفی بود که میتونستی یعنی پیدا کنی یا چیز خاص دیگه ای هست؟!

من خودم همیشه یه PVE باز بودم.
    اما در مورد تفاوت های بین این دو تا باید بگم که تو PVE انجام کار گروهی در گروه های بزرگتر لازمه و در مورد PVP گروه کوچکتر .
    چون هر دو تاشون سیستم خوب و سرعت خوب میخوان. تو PVE هم اگر سرعت عمل نداشته باشین تانک مرده رو هیل میکنین. یا تو زمان دیرتری میتونی Combo های خودتون رو بزنین. نمونه اش Dance Event توی Naxxramas و یا Blood Council و Blood Queen هستن. اینا بدون سرعت عمل به سختی قابل انجام هستن.

و دوست عزیزم آقای جعفر با نظری که در مورد شما داده شده موافقم. شما یه کم تند صحبت می کنین.
    امیدوارم ناراحت نشین.
    که البته با اومدن RBG کار گروهی بزرگ تر هم تو PvP راه پیدا کرده.
    من icc رو زمان خودش رفتم , زمان کاتا هم هم PvP :ردم هم Pve , کاری هم به هیچ کدوم ندارم کدوم بهتره , چون نظر شخصیه , ولی وقتی یه نفر دوست داره نظر شخصیش رو به نمایش بزاره باید منتظر نظر های زدش هم باشه! من هیچ بحثی در مورد PVE بهتره یا PVP شروع نکردم , همه هم میبینن که چی گفتم و این اقا جعفر چی داره میگه و بحثو از کجا داره میکشونه کجا!

==============================

الان که دارم فکر میکنم میبینم با وجود همچین پلیر های خوب ایرانی بعد میگن چرا گیلد ایرانی بده! سر کوچک ترین موضوعات با بحث میکنن , بعد هم که کسی ادعای خوداییش نشد که!
    حالا فکر کنید چنین بحثی تو یه گیلد بود , اول بحث به شدت بالا میکشید , بعد هم یه نفر leave میداد , چون اون یه نفر دوست 2 نفر دیگه بود اون 2 نفر هم لیو میدادن! بعد یه نفر بی طرف میاد حرف بزنه چون بقیه گیلد با هم دوستن میزنن تو سرش , بعد چی میشه , هیچی کیکش میکنن! گیلد شد 4 نفر!
    Last edited by loomina; 09-01-2012 at 19:31.

13. 4 کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 12 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 12 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •