تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2986 از 3859 اولاول ... 198624862886293629762982298329842985298629872988298929902996303630863486 ... آخرآخر
نمايش نتايج 29,851 به 29,860 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

داره خودمونی میشه saeedA144's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اینا همش به خاطر اینه که من نیستم وگرنه جرات نمیکردن این کارارو کنن!
    نه بابا !!!
    این شامان هیلر بود [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    عجب شاخیه

داره خودمونی میشه AnGelS.Of.WaR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    FlowerCity / مشهد

پيش فرض

L O L
    تو رو خدا نگین این حرفو...حتما گیلدهای ایرانی ای که شما توش بودین خوب نبوده...
    ما اینجا 7نفرمون بچه محلیم(تهران/پیروزی) و همه توی گیلد با هم دوست هستیم و تا جایی که میشه حتی به player های social هم خدمت میکنیم....
    توی گیلد همه دوستیم و کسی با کسی رو در وایسی نداره اگرم داشته باشه خودمون حلش میکنیم....ما هیچکدوممون ادعای خدا بودن رو نداریم...در مورده دلیله چهارمت هم که هیچی نگم بهتره!!! و در کل نتیجه میگیریم که گیلده ایرانی 100% برای playeri با طرزه فکره شما نه تنها خوب نیست بلکه بسیار بده.
    لطفا این بحثه بیخود رو بیشتر کش نده (: مرسی
    بنده از زمان 1.12 معتاد اين بازي شدم و در هر سرور فاني كه نام ببرين بازي كردم . از الكاي اقاي افقهي تو مشهد گرفته تا wowzone اقاي فرجام نيا . از سرور هاي خارجي هم از Toxic wow گرفته تا اين GamerDistrict . در كل تجاربي كه كسب كردم فك كنم تا حدود 40%‌ در بيزارد هم همينطوره . .
    اقا در كل بازيكن ايراني توي اين بازي خودش رو امام كه هيچ . خدا ميدونه . اگه در جايي مشكلي داشته باشه اگه بياد از يه LOW gs تر از خودش سوال كنه واسش افت و مافات داره نميدونم چرا ما ايراني ها اينجوري هستيم .
    در مورد گيلد كه ديگه اصلا نگو . به قول اين دوستمون بازي كردن در كنار جمعي از خدايگان سعادت ميخواد كه ما نداريم . در مورد مشكلات داخل گيلد كه اصلا نگو . به يكي ميگي بيا ريد بريم ميگه اگه فلاني تو ريد هست من نميام . يا مثلا اگه فلان ايتم رو به من ميدين ميام . و از اين جور صحبت هاي زير 9 سال

3. 12 کاربر از AnGelS.Of.WaR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Crawling In MySkin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    - - - - - - - -

پيش فرض

حالا اینام که فقط بلدن نرف کنن

Paladin
    Holy Radiance now costs 40% of base mana, up from 35%.

Mage

• Fireball damage has been reduced by roughly 6%.
    • Pyroblast damage has been reduced by roughly 6%.

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا گفتم منم یه چیزی بگم بحث گیلد ایرانی نخوابه . اقا یکی گیلد ایرانی میزنه 4 تا Proggrss میگیره مابقی نارحتن اگه شما مشکلی با گیلد ایرانی دارین یا تافل دارین و مثل بل بل english حرف میزنید که میرین تا ساعت 3 شب (که نت ایران هم اصلا خراب نمیشه ) خوب برین تو گیلد خارجی . چرا اینقد سنگ میندازین جلوی پای یارو .
    گیلد ایرانی چرا مشکل داره ؟ چون یارو تا دیروز تو wow بهش سگ محل نمیداده بعد میاد تو گیلد ایرانی میبینه بله منم مثل اینکه بدرد بخور بودم بعد فیلش یاد هندوستون مکنه بعد توقعش میره بالا
    البته گیلد ایرانی بو میده (گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده)
    بعدش هم اگه 20 نفر تو یه گیلد باشن که بچه سال نباشن خدایش گیلد ایرانی هم جواب میده چرا ؟ چون عرب ها گیلد زدن . چون ترک ها گیلد زدن . و سربستانی که حالم ازشون بهم میخوره اونا هم گیلد دارن .
    ولی خدایی من اگه گیلد ایرانی راه بندازم حتما سن واسه من خیلی مهم هست چون با بچه نیمشه و در ضمن همین حرفا رو میزنید که از 100 نفرتون فقط 5 نفر 4 تا gear درست و Progress دارین .
    من یکی کاملا حاظرم واسه گیلد ایرانی هر موقع احساس کردین به کارتون میام یه پیغام خصوصی بزارین
    Last edited by jafarr; 09-01-2012 at 12:10.

6. این کاربر از jafarr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ماه فوریه سال 2010 ادمین های یکی از سرورهای بلیزارد مجبور شدن که سرور رو ریستارت کنن چون هوردها برای مدت 36 ساعت SW و IF رو کرده بودن Orgrimmar.
    این قضیه باعث شد که بالانس تعداد کاراکترهای هورد و الیانس به سمت هورد برگرده.
    بیان تو Silvermoon.... بدن به الیانس
    Last edited by jafarr; 09-01-2012 at 12:02.

8. این کاربر از jafarr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

آسیا گیم یکی از موفق ترین گیم سرورهای World Of Warcraft ایرانی تحت نظارت و پشتیبانی شرکت بزرگ آسیاتک هست
    در حال حاظر آسیا گیم با یک ریلم فانسرور مکس لول 255 میزبان بازیکنان ایرانی هست (به زودی ریلم هرد و نرمال روی پچ های 3.3.5a و 2.4.3 راه اندازی خواهد شد)

چرا آسیا گیم؟

• لتنسی بسیار پائین در سرتاسر ایران
    • تیم مدیریت حرفه ای
    • بروزرسانی مداوم سرور
    • پاسخ دهی مناسب
    • استفاده از منابع سخت افزاری قدرتمند در دیتاسنتر های ایرانی
    • امکان ارتباط مستقیم بازیکنان با مسئولین سرور
    • و ...

مشخصات ریلم فان:

• ورژن بازی: 3.3.5a
    • مکس لول: 255
    • میزان kill Xp ضریب 350x
    • میزان Quest Xp ضریب 400x
    • میزان XP Explore ضریب 100x

در این ریلم بصورت هفتگی و ماهانه آیتم های جدید بصورت اینس, کوئست, باس, مسابقه و Event افزوده میگردد

امکانات این ریلم:

• تلپورتر
    • 3 مرکز خرید (Shop Mall)
    • آیتم های سفارشی (Custom)
    • اینس های سفارشی (Custom)
    • Event های سفارشی (Custom)
    • برگزاری مسابقات متعدد
    • مپ های جدید
    • امکان ایجاد کلاس دلخواه بهمراه نژاد دلخواه
    • و ...

بزودی 2 ریلم هارد و نرمال سرور نیز راه اندازی خواهد شد
    سرور آسیا گیم در 1 ماه اول توانسته است میزان بازیکنان آنلاین سرور را به 125 نفر در روز برساند که در حال مشاهده چشمگیر این آمار هستیم

آدرس سایت آسیا گیم: Asia-Game.ir
    ریلم جهت اتصال به سرور: login.asia-game.ir

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

حالا اینام که فقط بلدن نرف کنن

Paladin
    Holy Radiance now costs 40% of base mana, up from 35%.

Mage

• Fireball damage has been reduced by roughly 6%.
    • Pyroblast damage has been reduced by roughly 6%.
    یکم که نرف شدی دست از سر کچل درویید بر میداری حالیت میشه خخخخخخ

آقا گفتم منم یه چیزی بگم بحث گیلد ایرانی نخوابه . اقا یکی گیلد ایرانی میزنه 4 تا Proggrss میگیره مابقی نارحتن اگه شما مشکلی با گیلد ایرانی دارین یا تافل دارین و مثل بل بل english حرف میزنید که میرین تا ساعت 3 شب (که نت ایران هم اصلا خراب نمیشه ) خوب برین تو گیلد خارجی . چرا اینقد سنگ میندازین جلوی پای یارو .
    گیلد ایرانی چرا مشکل داره ؟ چون یارو تا دیروز تو wow بهش سگ محل نمیداده بعد میاد تو گیلد ایرانی میبینه بله منم مثل اینکه بدرد بخور بودم بعد فیلش یاد هندوستون مکنه بعد توقعش میره بالا
    البته گیلد ایرانی بو میده (گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده)
    بعدش هم اگه 20 نفر تو یه گیلد باشن که بچه سال نباشن خدایش گیلد ایرانی هم جواب میده چرا ؟ چون عرب ها گیلد زدن . چون ترک ها گیلد زدن . و سربستانی که حالم ازشون بهم میخوره اونا هم گیلد دارن .
    ولی خدایی من اگه گیلد ایرانی راه بندازم حتما سن واسه من خیلی مهم هست چون با بچه نیمشه و در ضمن همین حرفا رو میزنید که از 100 نفرتون فقط 5 نفر 4 تا gear درست و Progress دارین .
    من یکی کاملا حاظرم واسه گیلد ایرانی هر موقع احساس کردین به کارتون میام یه پیغام خصوصی بزارین

گیلد خارجی نیاز به تافل نداره , نیاز به ساعت 3 شب رید رفتن نداره!
    من انگلیسیم در حد خوبیه , راگنارس رو با گیلد خارجی زدم , هم DPS هم هیلر , استارتشون از 9 بود تا 11:30 یا یه وقتایی 12 ما. من نمیدونم چرا بعضیا از گیلد خارجی غول میسازن !
    ادمای گیلد حداقل هر کدوم ادعاشون نمیشه , یه ایتم که میگیرن 20 بار لینکش نمیدن ( خدایی ضایه ترین نشونه ی ایرانیاس ( مخصوصا اگر رسول باشه خخخ) )
    من تو 4.3 بازی نکردم , ولی برو Progress منو ببین با دروییدم , راگنارس رو زدیم , داشتیم میرفتیم برای HC که یه نفر به خاطر امتحاناتش دیگه نیومد , برای همین تا یکی رو پیدا کنیم بحث پیش اومد و البته پیدا کردن ادم تو kazzak ally که ادم باشه سخته!
    بعدم رفتیم هورد اونجا هم یه بار رگنارس رو اگر درست یادم بیاد زدیمش. اونم با 2 نفر PuG
    gear dk هم که زمانی که بعضیا هنوز weapon نداشتن من تا ترینکت و relic م vic gladiator بود...

11. 3 کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یکم که نرف شدی دست از سر کچل درویید بر میداری حالیت میشه خخخخخخ

گیلد خارجی نیاز به تافل نداره , نیاز به ساعت 3 شب رید رفتن نداره!
    من انگلیسیم در حد خوبیه , راگنارس رو با گیلد خارجی زدم , هم DPS هم هیلر , استارتشون از 9 بود تا 11:30 یا یه وقتایی 12 ما. من نمیدونم چرا بعضیا از گیلد خارجی غول میسازن !
    ادمای گیلد حداقل هر کدوم ادعاشون نمیشه , یه ایتم که میگیرن 20 بار لینکش نمیدن ( خدایی ضایه ترین نشونه ی ایرانیاس ( مخصوصا اگر رسول باشه خخخ) )
    من تو 4.3 بازی نکردم , ولی برو Progress منو ببین با دروییدم , راگنارس رو زدیم , داشتیم میرفتیم برای HC که یه نفر به خاطر امتحاناتش دیگه نیومد , برای همین تا یکی رو پیدا کنیم بحث پیش اومد و البته پیدا کردن ادم تو kazzak ally که ادم باشه سخته!
    بعدم رفتیم هورد اونجا هم یه بار رگنارس رو اگر درست یادم بیاد زدیمش. اونم با 2 نفر PuG
    gear dk هم که زمانی که بعضیا هنوز weapon نداشتن من تا ترینکت و relic م vic gladiator بود...
    والا من تا حالا به تنها چیزی که توی wow بهش توجه و افتخارم نمی کردم pvp بوده .

13. این کاربر از jafarr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

والا من تا حالا به تنها چیزی که توی wow بهش توجه و افتخارم نمی کردم pvp بوده .
    درکت میکنم چرا ! به هر حال PvP سرعت عمل و فکر میخواد.

جالب تر این که فقط هم همون خط اخر رو دید
    Last edited by loomina; 09-01-2012 at 15:25.

15. 3 کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

من که چیزی که بیشتر از هر چی بهش توجه و افتخار میکردم همین PVP بوده چرا که مزد کاری که کردیو میگیری!یکی بلد نیست چیزی گیرش نمیاد ولی وقتی یاد میگیری آیتمم خود به خود میاد لذتم میبریو هیچ وقت خسته کننده نمیشه!چلنج های جدید و ... .

17. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •