تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 261 از 3859 اولاول ... 1612112512572582592602612622632642652713113617611261 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,601 به 2,610 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

5

سلام به برو بچ wow باز من یه مشت سوال فنی دارم که امیدوارم بتونم جوابشو از شما بگیرم !!1 . master mace یا master sword رو از کجا میشه گیر آورد ؟ ؟؟- من واسه یکی از هیرو هام warrior orce رفتم skill blacksmiting گرفتم تو شاخه ی sword آوردمش بالا حالا می تونم بهتریم mace ,sword ,axe های بازی بو درست کنم اما وقتی می خوام بزارم رو خودم با error کمبود master mace,sword,axe مواجه می شم اطلاعاتی دارین کمک کنین !!2 . می خواستم بدونم برای بدست آوردن arena point باید چی کار کرد ما چند تا گروه 2v2 , 3v3 , 5v5 درست کردیم میریم Arena درگیری اما هیچ چیزی بهمون نمیده می خواستم ببینم شرایط خواصی داره گرفتنش ؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خوب یه سری سوال هم دارم راجب زدن boss زدن تو pach 2.4.3 :- ما دیروز با یک گروه 30 نفری رفتیم hyjal تو 5 ساعت که اونجا بودیم فقط تونستیم kaz'ragol رو بزنیم اونم با یه جورایی باگ ! آخه یه spell می زد که 600 تا 600 تا mana رو خشک می کرد ! ما هم بردیمش نزدیک کمپ کنار دیوار هاش ! چسبوندیمش به دیوار attackerها از پشت دیوار می زدن ! heler ها با کمک 30% speed یه hunter که تو گروهشون گذاشته بودیم همچین سری بعد از این که Boss اسپلش و می زد تیز hell می دادن می رفتن backدیوار !! آلبته warrior هامون می تونستن دستیشو خط بزنن اما چون 100 % نبود ریسک نمی کردیم دیگه !!بعدش رفتیم طرف Azgalor-boss hand t6 چشمتون روزه بد نبینه بعد از کلی نبرد یه spellبه اسم doom انداخت روی چند نفری که نزدیکش بودن !! بعد از تموم شدن تایمش 18sec بوم هر کی روش spell بود ترکید !! کفمون برید !! انواع روش هارو امتحان کردیم از دست خط زدن تا هرچی به نتیجه نرسیدیم !! هاها خوب بعد از این همه مقدمه کسی روشی داره که بشه این بوس و اندخت ؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به برو بچ wow باز من یه مشت سوال فنی دارم که امیدوارم بتونم جوابشو از شما بگیرم !!1 . master mace یا master sword رو از کجا میشه گیر آورد ؟ ؟؟- من واسه یکی از هیرو هام warrior orce رفتم skill blacksmiting گرفتم تو شاخه ی sword آوردمش بالا حالا می تونم بهتریم mace ,sword ,axe های بازی بو درست کنم اما وقتی می خوام بزارم رو خودم با error کمبود master mace,sword,axe مواجه می شم اطلاعاتی دارین کمک کنین !!2 . می خواستم بدونم برای بدست آوردن arena point باید چی کار کرد ما چند تا گروه 2v2 , 3v3 , 5v5 درست کردیم میریم Arena درگیری اما هیچ چیزی بهمون نمیده می خواستم ببینم شرایط خواصی داره گرفتنش ؟؟
    سلام
    در مورد Arena Points باید بگم که مثل Honor Points همون لحظه محاسبه نمی شه و باید در یک فصل حتما حداقل 10 بار مسابقه بدین تا بهتون Point بده . ... و Point ها بستگی به Rate تیم خودتون و حریفتون داره و هم برای برد و هم باخت شما Points می گیرین...
    برای قسمت اول هم فکر کنم برای هر شاخه Blacksmithing باید یک Q حل کنید ولی مطمئن نیستم ....

داره خودمونی میشه juliette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

14

÷الادین میتونه اگرو کنه ؟
    کسی جواب منو نمیده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    مطمئن نیستم ولی فکر کنم Paladin های تانک یک Spell به نام Avenger Shild دارن که فکر کنم بشه ... ولی مطمئن نیستم ها بازم از Paly باز ها بپرس ...!!!

داره خودمونی میشه parances_eagle's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام دوستان

کسی به من کمک نمی کنه

من بازی رو ندارم می خوام رمز اکانتم رو عوض کنم راهنمایی می خواهم با تشکر.

داره خودمونی میشه juliette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

[quote=darkmage;2834028]سلام
    مطمئن نیستم ولی فکر کنم Paladin های تانک یک Spell به نام Avenger Shild دارن که فکر کنم بشه ... ولی مطمئن نیستم ها بازم از Paly باز ها بپرس ...!!![/quote
    این که گفتی اگرو نمیکنه

آخر فروم باز Scary Feelings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    دور از خودم تا جایی که امکان داره

پيش فرض

بچه ها برنامه ی هک ورد اف رو کسی نداره؟
    تو همین تاپیک هست اما صفحه شو نمیدونم شما ها چطور خبری ندارین؟

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ببخشید از حرفه ای ها یه سوال دارم
    رفیقم یه گیم نت داره بازی wow رو ریخته رو سیستماش الآن هم ورژنش 2.0.0 هست میخواستم بدونم روشی هست که بشه این بازی رو آفلاین بازی کنه؟؟یعنی یکی از سیستم ها سرور بشه و بقیه تو این سرور به صورت آفلاین بازی کنن؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه dandelionsland's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان کسی ترینری کدی چیزی از بازی warcraft3 هردو نسخه ش نداره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 15 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 15 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •