تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2490 از 3859 اولاول ... 1490199023902440248024862487248824892490249124922493249425002540259029903490 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,891 به 24,900 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    ★★★★★

پيش فرض

چرا تو ایران اینجوریه. ؟
    یه شرکت تازه تاسیس یه پفک میزنه به نام "قار قار طلائی" بعد میگه با 50 سال سابقه ، اولین تولید کننده پفک در ایران و جهان.

اولین کسی که بازی رو تونست وافعا ترک کنه من بودم ولاغیر . . . .
    یه روز تصمیم گرفتم بازی رو ترک کنم. از رو سیستم پاکش کردم. دی وی دی هاش رو هم شکوندم.
    امتیاز و کپی رایتش هم مال خودمه ، مدارکش هم موجوده . نشون بدم ؟
    OH MY LORD

JIGSA بزرگ اینجاست ! ما قدیم ندیما پست می دادیم اینجا یادش بخیر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام خفن ترین اکانت های ایرانی که میشناسید و میشه لینک ارموری هیروهاشونو اینجا بزارید ؟

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

OMG
    این ensanity ام که داره از OVH سرویس میگیره
    همون جایی که gd ازش سرویس میگرفت و دهن مارو آسفالت کرد
    الان پینگم تو جفتشون بده ، موندم برم(old friends + خاطره بد) GD یا بمونم تو ensanity (حسین +low peep) ؟!
    پینگ من باش عالیه
    از battleping استفاده کن
    Last edited by hossein2801; 19-05-2011 at 08:29.

4. این کاربر از hossein2801 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

سلام خفن ترین اکانت های ایرانی که میشناسید و میشه لینک ارموری هیروهاشونو اینجا بزارید ؟
    این خفن ترزینه
    بیشترین اچیومنت در ایران
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این خفن ترزینه
    بیشترین اچیومنت در ایران
    کسایی رو می شناختم که توی Legendary Bow TBC رو داشت و یک نفر هم توی WoTLK عزیز دل shadowmourne رو داشته.
    اونی که shadowmourne رو داشت:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

در مورد این ترفند یه راه دیگم هست استفاده از Keybind
    یه ترفند دیگم هست که خیلی حال میده .

شما مانتتونو بذارید روی یه Key Bind
    بعد وقتی روی مانت کسی کلیک رایت میکنید (درصورتی که مانتش دو-سه نفرست) اونو سریع اسپم کنید. میبینید کهروی مانت یارو شما هم مانت دارید . همینطوری به ترتیب برید تا بالا
    البته یه 10-20 نفری با موتور میخواد این ترفند تا حال بده .
    کار میکنه . من توی همه سرور های Free تستش کردم . توی بلیزاردم به یکی گفتم تست کرد البته گفت آره راست و دروغشو نمیدونم . ولی توی WOTLK که فکر کنم کار میکرد . شما یه تست کن نتیجه رو بگو
    فقط سریع باید اینکارو انجام بدی . چند بار بزن .
    سعی کن Click Right کنی بعد مثلا بزنی V V V V V V V V V V V V اگه این Key Bind هست .
    باو این باگه تو نل خدا بیامرز هم کار نمیکرد چه برسه بلیز!

=============================

راستی در مورد حقه بازیه جدید بلیزارد بشنوید!

وقتی که متوجه شدن تو این ماه گزشته 600 هزار نفر از بازیکن هاشون رو از دست دادن و دیگه بازی نمیکنن مثل همیشه چون طمع و گشنگشیه این شرکت به پول بیشتر به این اسونیا حل نمیشه برداشتن به جای این که بیان مثلا باگ های بازی رو رفع کنن , بازی رو جذاب تر کنن , 2 تا battle ground برای بازی بسازن , 2 تا دانجن خلاقانه بسازن اومدن چیکار کردن؟ خدمتتون میگم!

اومدن گفتن برای این که بتونید تو dungeon finder cross-realm با دوستاتون باشید باید پول بدید بعد میتونید دوستتون رو دعوت کنید ! این شروعیه برای premium کردنه اکانت های بازیه و این که اگر اینجوری پیش بر نه تنها افراد بیشتری بازی رو ول میکنن , خود بازی تبدیل میشه مثل سرور های فری که donate داره!

و من خودم شخصا اگر بلیز اینجور ادامه بده نهایتا تا اخر تابستون یا شایدم کمتر بازی میکنم.

ویرایش: اینجور که تو فروم های مختبف خوندم شایدم اومده کل cross realm رو پولی کرده! مطمئن نیستم .
    Last edited by loomina; 19-05-2011 at 09:24.

8. این کاربر از loomina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال BursT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راستی در مورد حقه بازیه جدید بلیزارد بشنوید!

وقتی که متوجه شدن تو این ماه گزشته 600 هزار نفر از بازیکن هاشون رو از دست دادن و دیگه بازی نمیکنن مثل همیشه چون طمع و گشنگشیه این شرکت به پول بیشتر به این اسونیا حل نمیشه برداشتن به جای این که بیان مثلا باگ های بازی رو رفع کنن , بازی رو جذاب تر کنن , 2 تا battle ground برای بازی بسازن , 2 تا دانجن خلاقانه بسازن اومدن چیکار کردن؟ خدمتتون میگم!

اومدن گفتن برای این که بتونید تو dungeon finder cross-realm با دوستاتون باشید باید پول بدید بعد میتونید دوستتون رو دعوت کنید ! این شروعیه برای premium کردنه اکانت های بازیه و این که اگر اینجوری پیش بر نه تنها افراد بیشتری بازی رو ول میکنن , خود بازی تبدیل میشه مثل سرور های فری که donate داره!

و من خودم شخصا اگر بلیز اینجور ادامه بده نهایتا تا اخر تابستون یا شایدم کمتر بازی میکنم.

ویرایش: اینجور که تو فروم های مختبف خوندم شایدم اومده کل cross realm رو پولی کرده! مطمئن نیستم .
    بلیزارد خیلی بزرگ تر از این حرفاست.اگه دنبال پول بود نمیومد پروژه ی warcraft 4 رو که تا یه 40-50% جلو رفته بود رو سر ضعیف بودن تعطیل کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

جالب بودن ، آره قدیمیا یکی Moonone بود تو realm burning legion که Grand Marshal هم بود و bow رو داشت
    این us ایه خیلی دلم می خواد بدونم اینترنتش چطوره و از کدوم isp گرفته ، فکر می کنم dedicated داشته باشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

So بلیزارد هم Pay 2 Play میشه هم Pay 2 Win

در مورد خفن ترین هیرو ها ، افراد زیادی هستند که بالای 9000 اچیومنت پوینت دارند (اچیومنت [It's Over Nine Thousand] رو دارند)
    اما فقط تعداد معدودی میدوننند که اینا ایرانین .
    Last edited by -Albis-; 19-05-2011 at 10:42.

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

پيش فرض

بلیزارد خیلی بزرگ تر از این حرفاست.اگه دنبال پول بود نمیومد پروژه ی warcraft 4 رو که تا یه 40-50% جلو رفته بود رو سر ضعیف بودن تعطیل کنه.
    اگر منظورتون اینه که حرف من الکیه جمله ی خود blue poster بلیزارد رو میزارم براتون!

اگر منظورتون اینه که یعنی به خاطر پول این کارو نمیکنه که واقعا حرف جالبی زدید! عملا داره برای پول و افراد از دست رفتش این کارو میکنه! پس برای چی داره پول میگیره> نکنه میخواد بزاره خیریه؟

در مورد پروژه وارکرفت 4 که ما که هیچی نشنیدیم! دقیقا کی و در چه زمانی قرار بوده چنین چیزی رو بسازه ؟!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •