تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 147 از 3859 اولاول ... 47971371431441451461471481491501511571972476471147 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,461 به 1,470 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آها . اسمش رو يادم اومد : Professional WoW
    این سروری که گفتی خیلی سرور مشهوری هست وخیلی توپه حرف نداره ولی متاسفانه من اولین بار اسمشو میشنوم
    از شوخی بگزریم
    2 حالت داره
    1 : شما بعده اینکه بازیرو به 2.4.1 آپدیت کردی realmlist رو درست نکردی
    2 : حالت دوم اینه که سرور انقد پیشرفته هست بعده آپدیت همه ACC ها پاک شده و دوباره باید ACC بسازی
    ولی 99% مشکل شما همون علت شماره 1 هست
    Last edited by 4891; 10-05-2008 at 23:11.

داره خودمونی میشه juliette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من بالاخره فان بازی کردن رو ترک کردم امدم wow legion یک الینس pala ساختم که لول 25 اسمشم khoshgel هستش اگه گیلد دارین که ایرانی توش زیاده ما رم فراموش نکنین در ضمن lvl up کردن اینجا ÷در در میاره از بس شلوغه

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من بالاخره فان بازی کردن رو ترک کردم امدم wow legion یک الینس pala ساختم که لول 25 اسمشم khoshgel هستش اگه گیلد دارین که ایرانی توش زیاده ما رم فراموش نکنین در ضمن lvl up کردن اینجا ÷در در میاره از بس شلوغه
    من الینس نیستم ولی یک گیلد هست فکر کنم اسمش : Knight of Persian هستش

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

1 : شما بعده اینکه بازیرو به 2.4.1 آپدیت کردی realmlist رو درست نکردی
    آفرين آره. دقيقا مشکل همين بود.
    من ديشب با يکی از ادمين هاش صحبت کردم بهم گفت چيکار کنم و رفتم این realmlistرو ويرايش کردم درست شد.!
    ممنون.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

يک سوال :
    من تمام لينک های AddOnsهايی که داده بوديد رو دانلود کردم. همشون رو نصب کردم. اما يکيش رو نميدونم چيه.
    AddOnsهای Xperlچيکار ميکنه؟ چيه؟ باهاشون توبازی چيکار کنم؟

داره خودمونی میشه amirs66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.مي خواسم بدونم چه كارت گرافيكي مناسب اين بازي؟ كسي wow رو lan بازي كرده؟چطوري ميشه lan بازيش كرد؟(توضيح كامل ميخوام) mer300000

آخر فروم باز ho0rezam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

سلام.مي خواسم بدونم چه كارت گرافيكي مناسب اين بازي؟ كسي wow رو lan بازي كرده؟چطوري ميشه lan بازيش كرد؟(توضيح كامل ميخوام) mer300000
    باید نرم افزار wddg_multitoolرو نصب کنی...وقتی بالا اومد 5 تا stepبهت میده...تو استپ اول،Ip سیستم رو بهش میدی و saveمیکنی...تو step3 یه accountواسه خودت میسازی...و بعد هم استپ 5 که run server باشه رو اجرا میکنی...کنار ساعت ویندوز 2 تا فایل سفید رنگ که در اصل فایل های اجرایی هستند ظاهر میشه که اگه رو L2کلیک کنی میبینی که نوشتهRuningباید واسی تا Done بشه...بعد بازی رو بالا بیار رو بازی کن...البته این نرم افزار فقط تو سرور باشه کافیه...در مورد سوال اولت هم 64MB 3D Graphics Card و NVIDIA GeForce FX 5700...توصیه ی خود کمپانی واسه این بازیه

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من جدیدا این بازی رو گرفتم ولی هیچی درباره چگونه عضو شدن در سرور پیشگامان و بازی کردن نمیدونم فکر کنم بازی قشنگی باشه حالا هرکی خواست یه توضیح به من بده

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

سلام بچه ها.
    ضمن اینکه به سوال قبليم جواب بدين به این هم جواب بدين :
    من نميتونم دموی نسخه اصلی بازی ( همون اوليه ) رو نگاه کنم. هرکار ميکنم دموی این نسخه جديده رو نشون ميده. ميشه لينک دانلود تمام دمو هايی که بليزارد چه برای این بازی و چه برای بازی های ديگه درست کرده رو بدين؟ ممنون ميشم.
    ------------------------------------------------------------------
    حالا به این توجه کنين. این عکس رو تو سرزمين Darkshoreگرفتم. خيلی برام جالب بود. این شخصيت که لول 52 داره هيچ کاری انجام نميده. يعنی فقط تزيينيه. نه کوست ميده نه آيتم نه ترين. هيچ چی. به اسمش توجه کنيد. يلدا.!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    ★★★★★

پيش فرض

عزیز من یه تایپیک کامل راجب lan بازی کردن با ورژن 2.3.3 زدم توی لیست بگرد پیدا میکنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 45 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 45 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •