تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 3859 اولاول ... 410111213141516171824641145141014 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بعد از Patch 2.0.1 فایلها با فرمت Jpeg ذخیره میشن و احتیاجی به تبدیل نیست

تاییییییید می شه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mndst's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

شما چه شغل‌هایی معمولا بر می‌دارید؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بعد از Patch 2.0.1 فایلها با فرمت Jpeg ذخیره میشن و احتیاجی به تبدیل نیست
    از 2.1.0 به بعد WoW عکس‌هاتون رو با فرمت jpg ذخیره می‌کنه. اما عده زیادی خواستار این شدن که به همون tga برگرده چون عکس‌هایی که به این شکل گرفته می‌شه کیفیت خیلی پایینی داره.
    برای این کار خط زیر را توی چت می زنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و با این دستور هم برش می‌گردونید به حالت jpg

کد:
    یه دستور هم برای تنظیم کیفیت عکس‌ها وجود داره

کد:
    که به‌جای 10 می‌تونید یه عددی بین 1 تا 10 قرار بدید،
    اینم فرقشون:
    کد:
    Last edited by mndst; 20-08-2007 at 05:57.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

شما چه شغل‌هایی معمولا بر می‌دارید؟
    راستش به نظر من Mining و First Aid برای شروع از همه بهتره چون مواد اولیه و این چیزاش ارزونه ئ یا خیلی راحت "loot" میشه. Enchanting از همه شغلاش بهتره چون هم میشه دم و دستگاه های خودمونو قوی تر کنیم هم در ازای طلا یا نقره این کاررو واسه بقیه بکنبم. فقط بدیش اینه که مواد اولیش یا خیلی سخت گیر میاد یا گرونه.

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

راستش به نظر من Mining و First Aid برای شروع از همه بهتره چون مواد اولیه و این چیزاش ارزونه ئ یا خیلی راحت "loot" میشه. Enchanting از همه شغلاش بهتره چون هم میشه دم و دستگاه های خودمونو قوی تر کنیم هم در ازای طلا یا نقره این کاررو واسه بقیه بکنبم. فقط بدیش اینه که مواد اولیش یا خیلی سخت گیر میاد یا گرونه.
    برای First Aid یا همون کمک‌های اولیه خوب بستگی به کلاس داره اگر کلاسی باشه که بتونه heal کنه(خوب کنه) مثل Druid یا Priest دیگه زیاد نیازی به first aid نیست. من خودم هروقت وارلاک (Warlock) بودم اولین چیزی که یاد می‌گرفتم همین بود چون خیلی نیاز میشه، البته این از شغل‌های ثانویست که زیاد جای بحث نداره من بیشتر منظورم همون شغل‌های اصلی بود که دو‌تا بیشتر نمی‌تونیم در آن واحد یاد بگیریم.

Enchanting خوبه ولی دردسری که داره اینه که نمیشه مثل شغل‌های دیگه چیزایی که می‌سازی ببری توی Auction (حراجی) بفروشی. باید با یه شغل دیگه مثل Tailoring باشه که خودت ببافی خودتم Enchant کنی که سبز بشه ببری بفروشی. نه مثل دوره‌گردا راه بیفتی که Enchant می‌کنیم.

کلا Enchanting از اون شغلاییه که مواد اولیشو بفروشی بیشتر پول در میاری. به قول یکی از بچه ‌ها می‌گفت من از Enchanting پول دار شدم ، هرچی دستم اومد Disenchant کردم بردم فروختم به enchanter های دیگه.
    Last edited by mndst; 20-08-2007 at 19:45.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به به. سلام به همه دوستان.

بالاخره بعد از دو سه سال گشتن یه جایی پیدا شد که لاقل 4 نفر WoW Original بازی می کنند. منم از وقتی WoW اومد بیرون دارم بازی میکنم. یه سه سالی میشه که دو سالشو به صورت حرفه ای در بهترین قبیله سرور بودم. به قول خودشون Hardcore بازی میکردم ( یعنی 10+ در روز ). آلان یه شش ماهی میشه که زیاد بازی نکردم تا دانشگاه رو تموم کنم که به سلامتی همین ماه تموم میشه.

باید بگم تو پستهایی که شده Jigsa تقریبا اطلاعات خوب و درستی بهتون داده. من قرار نیست زیاد پست کنم اما میتونم کمک کنم.

در ضمن واسه برو بچی که Original بازی میکنن من تو سرور US دو تا کاراکتر 70 دارم که حاضرم Druid رو با یک کاراکتر از سرور Europe عوض کنم. اگه خاستین راجع بهش صحبت کنیم میتونید به ID روبرو تو یاهو یه Message بدین. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن اگه کسی سراغ داره کجا تو تهران Game card با قیمت مناسب میدن چند تا از دوستای من تمایل دارن که بگیرن. یه شماره ای چیزی به من PM کنید لطفا.

اینم از لینک کاراکترهام:

کد:
    کد:

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

به به. سلام به همه دوستان.

بالاخره بعد از دو سه سال گشتن یه جایی پیدا شد که لاقل 4 نفر WoW Original بازی می کنند. منم از وقتی WoW اومد بیرون دارم بازی میکنم. یه سه سالی میشه که دو سالشو به صورت حرفه ای در بهترین قبیله سرور بودم. به قول خودشون Hardcore بازی میکردم ( یعنی 10+ در روز ). آلان یه شش ماهی میشه که زیاد بازی نکردم تا دانشگاه رو تموم کنم که به سلامتی همین ماه تموم میشه.

باید بگم تو پستهایی که شده Jigsa تقریبا اطلاعات خوب و درستی بهتون داده. من قرار نیست زیاد پست کنم اما میتونم کمک کنم.

در ضمن واسه برو بچی که Original بازی میکنن من تو سرور US دو تا کاراکتر 70 دارم که حاضرم Druid رو با یک کاراکتر از سرور Europe عوض کنم. اگه خاستین راجع بهش صحبت کنیم میتونید به ID روبرو تو یاهو یه Message بدین. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن اگه کسی سراغ داره کجا تو تهران Game card با قیمت مناسب میدن چند تا از دوستای من تمایل دارن که بگیرن. یه شماره ای چیزی به من PM کنید لطفا.

اینم از لینک کاراکترهام:

کد:
    کد:

توی همین تاپیک در مورد ش صحبت شده بود . (پست شماره 85)

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

یه سوال :

اگر قرار باشه 2 تا گروه سه نفری با هم دوئل کنن کدوم 3 تا کاراکتر باهم یار باشن از همه قوی تر میشن ؟؟
    مثلا" shaman - mage - paladin یا mage - mage - mage- یا .......

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

یه سوال :

اگر قرار باشه 2 تا گروه سه نفری با هم دوئل کنن کدوم 3 تا کاراکتر باهم یار باشن از همه قوی تر میشن ؟؟

Hunter , Rogue , Holy Paladin
    یا
    2 تا Retri Pally و یه Holy Pally

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یه سوال :

قویترین کلاس برای دوئل در حال حاضر وارلاک هست البته با اسپک افلیکشن. چون رزیلیانس هیچ تاثیری در دمج اونها ندارند . و رزیلیانس برای بردن دوئل ها خیلی مهم هست.

برای تیم سه یه سه دوتا وارلاک افلیکشن و یه هیلر خیلی تیم قوی هست مخصوصا اگر هیلر پلدین یا درویدی باشه با گیری با رزیلیانس بالا.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •