تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 3859 اولاول ... 2891011121314151622621125121012 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

داره خودمونی میشه werewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    کل این تاپیک رو خوندم و هیچ چیز دستگیرم نشد.
    اگر ممکنه یه کمی واضح تر و معمولی تر توضیح بدید!تاپیک که فقط متعلق به چند نفر نیست که دارین تخصصی حرف میزنید.اگه اینطوره بزنید گیلد طرفداران ورد آو وارکرفت!اسم تاپیک هست آموزش و ارائه!ولی من نه آموزشی دیدم که برای مبتدی ها خوب باشه و نه چیزی که شما ارائه بدید.
    اگه مقدوره یه کمی واضح تر صحبت کنید و از اول توضیح بدید.مثلاً این جنگجوها چی هستند و فرقشون با مگ ها چیه!یا اینکه چطور اصلاً میجنگن.من با یه گراز درگیر شدم خیلی راحت منو کشت!البته لول 1 هم بود.هر چی کلیک راست میکنم بعد از 1 دقیقه شاید یه ضربه ای بزنه!
    یا اینکه این سوالهای و ماموریت های که میدن چی هست.و اینکه وقتی این حیوون های لعنتی آدم رو دنبال میکنند باید چه کار کنیم!در ضمن من با یه سرور مجازی توی خونه بازی میکنم!بلد نیستم با اینترنت بازی کنم!از توضیحاتتون توی صفحات قبل هم هیچی حالیم نشد.این آدرس هایی که میدید رو باید کجا وارد کنیم؟وقتی بازی کرک شده میشه آنلاین بازی کرد؟
    کلاً روش بازی چطوری هست؟من وار اصلاً بازی نکردم.یعنی چرا یه 10 یا 20 باری تو گیم نت (قبلاً) دی دی بازی کردم!
    بعد اینکه چطور لول میره بالا؟شما گفتید اول ها لول راحت میره بالا!اما من 4 ساعت دیشب بازی کردم نه پول در آوردم نه جایی دیدم که کار کنم و نه تونستم آیتمی بخرم و نه تونستم لول رو افزایش بدم!
    و اگه کلاً یه آموزشی مقاله ای چیزی بذارید ممنون میشم
    و اگه آموزش هم نمیدید اسم تاپیک رو عوض کنید تا ملت گمراه نشن و بیان 1 ساعت کل تاپیک رو بخونن و آخرش ببین هیچی نفهمیدن!
    اگه یه کمی تند حرف زدم ببخشید ها چون اعصابم خورده!کل نت رو زیر پا گذاشتم هیچکس توضیح نداد،بعد همه هم ادعا میکردند که خدای وار توی گیم نت ها هستند!
    با تشکر یاشار عطری!

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

آقا شما حق دارین. ولی می دونی اگر من بخوام بشینم و از اول توضیح بدم شاید یه 50 یا 60 تا پست باید بزنم.
    البته وظیفه هستش و در اولین فرصت ممکن اینکار رو انجام میدم
    در ضمن شما هم یه کم بی انصافی کردی. ما اینجا مطالب خوبی داریم. یادمه یه دفعه یه نفر همچین سوالی کرده بود و من جواب دادم. ( پست شماره 71 )
    میدونی ؟؟ شما یه کاری کن........ یکی یکی مشکلاتت رو بگو تا من جواب بدم. شاید اینجوری بهتر باشه.
    مثلا الان به من بگو که چه کاراکتری انتخاب کردی ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنونم،اولاً که اصلاً فرق کاراکترها رو توی این بازی جدید نمیدونم،مثلاً واریور چیه؟من اورک مرد رو برداشتم و جنگجو هم هست!ولی این چطوری میجنگه؟با بقیه فرقش چیه؟با چه کلیدهای ضربه میزنه و...
    این اولین سوال!
    باز هم ممنونم،اما شما هم حق بدین!صفحات خیلی زیاده و با سرچ هم که نمیشه!اگه هم بخوام همه پستها رو بخونم یه دو سه روز طول میکشه!

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

آموزش World of Warcraft ( جلسه اول - آشنایی با انواع کاراکترها )

دوستان عزیز! کاراکترها در WOW از لحاظ گروهشون به دو دسته کلی تقسیم می شن ( Horde & Alliance )

1- گروه Horde شامل : Orc - Undead - Tauren - Troll - Blood Elf
    2- گروه Alliance ها شامل : Human - Dwarf - Gnome - Night Elf - Draenei

این دو گروه همیشه در حال جنگ هستن. . کشتن اشخاصی از گروه مقابل به شما امتیاز افتخار میده

هر کدوم از این دسته ها یکسری برتری نسبت به بقیه دارن. برای مثال Dwarf ها دارای قدرتی هستن که می تونن جای صندوقچه های گنج رو پیدا کنن. یا Draenei ها توانایی های بیشتری تو جواهر سازی دارن.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همچنین از لحاظ نوع عملکرد کاراکتر ها به 3 دسته تقسیم می شن : Tank ها - DPS ها - Healer ها
    1- Tank ها اون دسته از کاراکتر هایی هستن که قدرت دفاع بالا و مقدار HP ( جون ) بالایی دارن و مدت زمان زیادی می تونن جلوی دشمن دوام بیارن.
    2- DPS ها گروهی از کاراکترها هستن که در مقایسه با دیگران در یک زمان معین بیشترین ضربه رو وارد می کنن و مقدار بیشتری Damage می زنن
    3- Healer ها اون گروهی از کاراکتر ها هستن که می تونن به خود و دیگران HP بدن.
    که کاراکترها به این ترتیب هستن :
    نام کلاس - قابلیت تانک شدن - قابلیت DPS شدن - قابلیت Heal کردن
    -------------------------------------------------------------------------
    Warrior - عالی - متوسط - ندارد
    Paladin - خوب - خوب - عالی
    Mage - نمی تواند - عالی - ندارد
    Rogue - متوسط - عالی - ندارد
    Warlock - ضعیف (*) - عالی - ندارد
    Priest - نمی تواند - خوب - عالی
    Druid - خوب (**) - خوب - خوب
    Hunter - خوب (*) - عالی - ندارد
    Shaman - خوب - خوب - خوب

(*) - این دو کلاس می توانند یک حیوان ( یرای Hunter ) و یا یک Demon ( برای Warlock ) انتخاب کنند که برای آنها بجنگد. اینها می تواند در شرایط عادی Tank خوبی باشد.
    (**) - Druid می تواند به چند حیوان تغییر شکل دهد. که در حالت ( خرس ) می تواند Tank خیلی خوبی باشد. همچنین در حالت ( Cat Mode ) می تواند DPS بسیار خوبی باشد.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پس هنگام انتخاب کاراکتر 3 چیز رو باید مدنظر داشته باشین :
    1- Horde یا Alliance
    2- چه گروهی ( Human - Dwarf - Orc , ..... )
    3- چه کلاسی ( Mage , Rogue , ...... )

مسئله ای که خیلی مهمه اینه که اگر می خوای تو سروری بازی کنی که تعداد آدمها خیلی کمه بهتر کاراکتری رو انتخاب کنی که Heal داشته باشه. چون اگر Heal داشته باشی شانس بیشتری واسه زنده موندن داری.

پایان جلسه اول - ( لطفا نظر بدین که آیا مفید بوده یا نه )
    Last edited by JIGSA; 17-08-2007 at 12:48.

5. این کاربر از JIGSA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من با اجازه JIGSA يکم ديگه اظافه کنم

Warrior : با توانايي پوشيدن لباس هاي آهني (ميل) و فولادي در لول بالا (پليت) و گرفتن انواع شمشير ها تبر ها (سورد و اگز و ...)خيلي کمتر Damage ميخوره (وقتي پارچه بپوشي با وقتي لباست فولاد باشه خيلي فرقداره انو هر کسي ميدونه )درضمن بدليل داشتن ريج که با اتک خوردن و اتک دادن زياد ميشه خيلي خوب زير باس(قول هاي بازي که خيلي قوي هستن) ميمونه . توانايي گرفتن سپر هم داره

Paladin : خوب مثل Warrior هست همه جور لباس ميپوشه همهجور اسلحه ميگيره اما فرقش تو اينه که Paladin اپگريداشو با مانا ميزنه که هرچقدر زياد باشه تموم ميشه واسه همين زير باس نميتونه زياد دووم بياره اما آپگريداي خيلي خوبي داره اتک پاور(قدرت اتک) و...درضمن hel هم ميده (خون) . توانايي گرفتن سپر هم داره

Mage :اسمش روشه "جادوگر" خوب اپل هايي که ميزنه انواع زيادي داره قدرتش تو دول خوبه (اگه ياد داشته باشي عالي) براي اسپل زدن از مانا استفاده ميکنه فقط 2 نوع اسلحه دستش ميگيره (استف و وند) سپر نميگيره لباسي که ميپوشه پارچس (کلوز)

Rogue : در موردش اطلاعات زيادي ندارم

Warlock: پارجه ميپوشه استف و وند دستش ميگيره واسه اسپلاش از مانا استفاده ميکنه و معمولا بخاطره اتکاي مدتي (مثلا 600 تا دميج و تو 15 سانيه ) و تاثيراي اين اتکاش مثل 90% سرعت باسو کم ميکنه ( مهمه ) و خيلي کاراي ديگه براي باس ميبرنش. حيون (اگه ميگم حيون واسه اينه که کلمه بهتري واسش پيدا نکردم) ظاهر ميکنه که 2تاي اصلي رو لول 50 به بعد ميده تواناي زدن انوع اسپل که 30 دقيقه روي يار خودي ميمونه و تو اون زمان اگه بميره از همونجا بلافاسله زنده ميشه هم 1 از قابليتاشه

Priest : پارجه ميپوشه استف و وند دستش ميگيره واسه اسپلاش از مانا استفاده ميکنه و مهم ترين کاري که کميکنه hel (خون) زيادي ميده (تا جايي که من ديدم 110000 تا ول داده(بالا ترين خون 10000 تا بود) که خيلي خيلي عاليه

Druid :در موردش اطلاعات زيادي ندارم

Hunter: تا جايي که من ميدونم حيونا رو رام ميکنه و مال خود ميکنه (نه اين که باغ وحش راه بندازه هر دفعه 1 و اگه يکي ديگرو ماله خودت کني قبليه ميره) از مانا استفاده ميکنه تفنگ دستش ميگيره (البته شمشير هم ميگيره اما سپر نه ) معني لغويشم ميشه شکارچي تله ميزاره و ....

Shaman : چرم ميپوشه در لول 40 لي لباساي آهني هم ميپوشه سپر ميگيره خيلي از شمشيرارو دستش ميگيره نمي تونه وند دستش بگيره به خاطر تاتم (فقط مخصوص شامن هاس و هيچ کس ديگه ايي نداره اجسامي که ميزاره رمين تا مدتي هست و بسته به نوعشون به قابيت ها اظافه ميکنه يا دميج ميزنه و دور تا دورشو تحت شعاع قرار ميده ) hel ( خون ) ميده اما به پاي Priest تو hel نميرسه
    البته من فقط 1 نگاه کلی کردم نه کامل

7. این کاربر از magazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز linkin_park's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سریع ترین راه رو برای Lvl Up کردن چیه ؟! من حوصله کوئست رفتنو ندارم ...

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

1

سلام بچه ها
    یه خواهش داشتم با یه سوال

اول سوال: آیا میشه این بازی رو به صورت شبکه ای بازی کرد؟
    منظورم بین دو تا کامپیوتر هست
    اگه میشه لطفا بگید چطوری؟

و خواشم اینه که لطفا یه آدم خیر یه اکانت برای من بسازه (اکانت اینترنتی)
    من هر چی سعی کردم موفق نشدم اکانت رو بسازم ممنون میشم کمکم کنید
    منتظر جواب هستم
    مرسی بای

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقایون خیلی خیلی ممنون!ببینید به زبان کودکان گفتید چه زود یادگرفتم!
    اگه ادامه بدید که خیلی خیلی ممنون میشم!بعد یه سوال.وقتی میگن این بازی Rpg هست یعنی باز ایفای نقش هست درسته؟آخه ما تو سایتمون ایفای نقش داریم برای همین این یکی رو بلد بودم.حالا این کجاش ایفای نقش هست؟متوجه نمیشم!بعد توی این مپها که میگین 7 تا آسیا رو تو خودش جا میده هیرو دیگه ای هم هست؟یا باید تا آخر بازی با همین گراز و حیوونا بجنگیم؟یه توضیحی هم میدید که برای آنلاین بازی کردن چیکار کنم؟یه سرور باشه که شلوغ هم نباشه مشکلی نیست!فقط بگید که برای این بازی که نسخه اورج نیست باید چیکار کنم!
    خیل ممنونم Jigsa جان دستت درد نکنه و از مجازی عزیز هم متشکرم!

پ.ن:مجازی جان شما احتمالان اچ پی فن نبودید؟واحتمالان سایت دمنتور فعالیت نمیکردید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

werewolf :
    زمانی آره ولی الان نه (به دلایلی ...)

خوب باید بگم خیلی هیرو هست که هم زمان باشما بالان دوست یا دشمن . جک جونور هم تا دلت بخواد عنواع داره که جلو تر که بری خودت میبنی (فکنم اورک باشی ) . بسته به اینکه کدوم شهر باشی 1 سرورخوب باید انتخاب کنی. من به سرور ها زیاد آشنایی ندارم .
    *hamidkhatar* :
    باید بگم برای شبکه بین 2تا کامپیوتر اول رو هردو بازی نسب کن رو اونی که قویتره سرورو نسب کن و راه اندازی کن (اگه تو اینم مشکل داشتی بگو) وقتی سرور راه اوفتاد بیاین تو بازی و بازی کنین (سیستمت باید برای سرور قوی باشه ) به پستای قبلم سر بزن اون جا هم 1 سوال مثل همین با جواب هست .

Linkon_park :

بستگی داره تو سروری که بازی میکنی حیونا چقدر XP(میزانی که برای لول گرفتن هست (لول 1 =100 xp میخوا تا لول 2 بشی و همین طور میزانش میره بالا) میده اگه خوب بده که بزن اگه میخوای این طور پیش بری من میگم وریور واستا اما کوئست فقط xp نمیده اگه u رو بزنی میبینی چنتا خط هست که اگه به آخر برسونیش (با کوئست چون تنها راهشه )از چیز های خوبی برخوردار میشی مثلا گارد ها زمان درگیری میان کمکت و ... در ضمن کوئست بهترین راه لول گرفتن هست
    Last edited by magazi; 18-08-2007 at 00:55.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هوم دستت درد نکنه!شبکه هم بلدم اما کس نیست که بازی کنم.از دوستان هم خواهش دارم اگه این سروری توی تهران سراغ دارن که بشه با دایل آپ بازی کرد معرفی کنن.خیلی ممنون میشم!
    در ضمن مجازی جان من همون یاشار عطری (لرد ولدمورت) دمنتور بودم!من هم دیگه اونجا فعالیت نمیکنم.الآن بیشتر توی سایت خودم هستم!
    ممنون یاشار عطری!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 16 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 16 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •