تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 3859 اولاول ... 51919798991001011021031041051111512016011101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 38584

نام تاپيک: آموزش و ارائه World of WarCraft ( پرطرفدارترین بازی تاریخ )

داره خودمونی میشه shervin D12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    stormwind city

پيش فرض

اقا من wow بازی نکردم....ولی گیرم gamecart ات تموم شه چقدر مهلت داری تا دوباره شارژ کنی ؟

حالا اگه %1 برات مشگلی پیش بیاد 2 هفته یا یک ماه به account سر نزنیم از gamecart مصرف میسه یا account بسته میشه ؟
    Last edited by shervin D12; 21-02-2008 at 13:04.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

salam bachha
    Last edited by hassanchagh; 22-03-2008 at 17:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام من تازه بازی wow رو نصب کردم و اکانت هم درست کردم و آپدیت رو زدم 465 مگا بایت آپدیت کرد بعد میخوام بازی کنم 1 آپدیت دیگه میخواد که حجم680 مگا بایت است حالا میخوام بپرسم تمامی آپدیت های

wow چند گیگ هست؟؟؟؟

به نظر شما بهتر است بخرم؟؟؟؟؟؟؟
    اگر همه اپدیت ها رو باهم یه جا حساب کنی طقریبان از 2.0.0 تا 2.3.3 (1.5GB) میباشد در ضمن برای بدست اوردن این پتچها میتونی به شماره 09159089800 تماس بگیری Server_atlas

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من پچ 2.0.0TBC enGB رو دارم. plz یه سرور مجانی به من بگید تا راحت بتونم توش بازی کنم.
    یه سوال: اگه این بازی WoW enGB رو با پچ enUS آپدیت کنیم چب میشه ؟
    سلام دوست من این پتچ بازی کردن یعنی وقت تلف کردن اگه دوست داری یه سرور خوب بازی کنی که بروز باشه به این شماره زنگ بزی یا اس ام اس تا بگم چی کاری کنی 09159089800 Server_atlas

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

عزیز همون wowlegion ke dari bazi mikoni بهترین سرور free هستش
    دنبال سرور ایرانی اصلان نرو که هیچ معنی نداره
    دوست عزیز وقتی چند نفر آدم که از بازی سر در نمیارن میان سرور راه میندازن معلومه که سرورهای ایرانی رو بی ارزش میکنه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام!!!

دوستان عزیز ورد باز خودم من یه دروید لول 45 دارم و الان با چند تا مشکل خیلی بزرگ روبرو شدم . اول اینکه هنوز نمی دونم ماموریت خرس لول 10 رو چطوری باید انجام بدم و خرس و بگیرم دوم اینکه نمی دونم چطوری باید دلفینمو بگیرم . سوم اینکه تو الکا فقدان آیتم لتر وجود داره موندم تو کف از کجا ایتم گیر بیارم

خوب کی می تونه حلال مشکلات من شه؟؟؟
    دوست عزیز الکا باز من هم چند نفر از دوستان اونجا بازی میکنن مثل gladiator و badtdanger و bbc و اقا عمو فکر میکنم اگه بری moonglade و quest bear sprite رو بگیری همون map میبری شمال غربی به یه خرس complete میکنی بعد یه quest بهت میده که میبری Darnassus تحویل میدی بعد بعدی رو میگیری میبری darkshore شرق Auburdine به moonclawe شبیه گوریله میزنی با ... SERVER_ATLAS

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

bebakhsheed farsi nemitoonam type konam az kassani server world ra neyaz darand be in shomare tamas begeeran 09159089800 patch haye 2.2 ,2.3.0 , 2.3.2, 2.3.3
    server haye 2.3.3 5116 5224 5447 ba behtarin gheymat darzemn in server ha hame mangos mibashad dar sorat darkhast ascent emkan in ham hast.
    Last edited by hassanchagh; 29-03-2008 at 11:45.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mndst's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    اول بايد از مديريت اين سايت براي توجه به WoW تشكر كنم
    ديدم تو صحبت هاي انجمن خيلي ها با مشكل تهيه بازي مواجه بودن و خيلي ها هم دنبا سرور ايراني مي گردن
    من يه مقدار اطلاعات به شما ميدم شايد مشكلات كم تر بشه

سرور ايراني كه به نظر من تو ايرن شلوق ترين و بهترينه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اين سايت شامل 2 سرور هست : Easy و Hard
    چه جوري ميشه عضو بشيم : تو قسمت قوانين نوشته شده : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازي را از كجا ميشه تهيه كرد : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين سرور 1 سال هست كه شروع به كار كرده و توسط ISP پيشگامان پشتيباني ميشه
    فكر كنم تنها سرور WoW ايراني باشه كه 1 سال سابقه كاره بي وقفه داره (حتي 1 روز هم Down نشده) و احتماله بسته شدنش هم نزديك به 0 هست

خوشحال ميشم نظرتون را در باره اين سرور بدونم

يه نصيحته برادرانه : اگر دوست ندارين كه به گيم معتاد بشين اصلا دنبال WoW نرين كه ديگه كارتون تمومه .
    حتما قبل از عضويت قوانين را بخوننين چون اين قوانين سخت گيرانه واقعا اجرا ميشن
    بله من هم از مدیریت سایت تشکر می‌کنم.

شما جدیدی من می‌تونم برات سرور ایرنی نام ببرم که بیش از یک سال سابقه کاری داشته منتها چون تو ایران Donate نمی کنن . کلا همشون محکوم به فنا هستن. باش تا به حرفم برسی.

من از زمان wow beta با این بازی بودم و از زمان WAD WoWEmu خدابیامرز تو کار سرور راه انداختن بودم.
    Last edited by mndst; 22-02-2008 at 23:38.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست عزیز وقتی چند نفر آدم که از بازی سر در نمیارن میان سرور راه میندازن معلومه که سرورهای ایرانی رو بی ارزش میکنه .
    سلام به همه
    در مورد این حرفت من چیزی ندارم بگم ایشالا بچه ها بازی میکنن خودشون متوجه میشن
    و در مورد اینکه میگی یافتن باگ = جایزه معلومه که از WOW اصلا سر در نمیاری
    از شما گنده ترش با سرور اختصاصی با کلی آدم با تجربه نتونسته کاملا باگ گیری کنه ! پس لطفا جک نگو
    آها شرمنده من یادم رفته بود شما با بلیزارد قرارداد بستید واسه راه اندازی سرور

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اقا من wow بازی نکردم....ولی گیرم gamecart ات تموم شه چقدر مهلت داری تا دوباره شارژ کنی ؟

حالا اگه %1 برات مشگلی پیش بیاد 2 هفته یا یک ماه به account سر نزنیم از gamecart مصرف میسه یا account بسته میشه ؟
    اینو برادر jigsa میتونن جواب بدن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •