تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 51

نام تاپيک: ***بهترین دوربین عکاسی دیجیتالی تو رنج 300تا400 تومن***

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با تشکر از همه دوستان.

آخر فروم باز بهنازی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با تشکر از شما نظرتون درباره المپیوس 550 با 18 برابر زوم چیه؟کیفیتش چطوره؟

در آغاز فعالیت shanli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    My Documents\My Music

پيش فرض

اخیرا واسه یکی از دوستای من یه سونی اچ-7 ازامریکا آوردن که عالیه،15 تا زوم اپتیکال داره و با اسمارت زوم تا 25 تازوم با کیفیت 2 مگاپیکسل و 76 تا زوم با کیفیت وی جی ای میشه کار کرد.برست مد با 100 عکس پشت سرهمداره ولنز زایس واریو تزار داره.من خودم عکاسی با سونی وکنون رو دوست ندارم و مارکهای حرفه ای تررو ترجیح میدم ولی این یکی شاهکاره.
    قیمت 400دلار

در آغاز فعالیت salar_bamaram2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من یه دوربین میگم برو بخر رازی نبودی
    بده به من دو برابر قیمتشو بدم
    سایبرشات اچ 9
    8.1مگا پیکسل
    15برابر زوم دیجیتال با همان کیفیت 8.1
    با قابلیت lcd گردان و 5 اینچ
    قیمت همین امروز 4920000 ریال از ما گفتن

در آغاز فعالیت salar_bamaram2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با تشکر از شما آیا از دوربینهای H7,H9,Olympus SP-550uz اطلاعاتی دارید میشه دراین مورد هم کمک کنید کدوم بهتره؟
    چرا نداریم

ببینید h7 و h9 هیچ تفاوتی از نظر کیفیت و زوم ندارن
    هر دوشون 15 برابر زوم و 8.1 مگاپیکسل کیفیت دارن
    ولی h9 lcd بزرگه و به هر طرفی باز میشه یعنی متحرکه
    قیمتاشون به اینصورتند
    h7:4450000
    h9:4920000

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    ببین به نظر من canon powershot s3is از همه مدل ها بهتره
    من خودم یکیشو دارم و به شدت ازش راضیم
    عکسای محشری میگیره
    lcd متحرک هم داره
    تا چند گیگ رم هم ساپورت میکنه
    12x هم زوم اپتیکال داره که به نظر من زیاد هم هست
    من 420 خریدم الان نمیدونم چقدره
    اینم مشخصاتشه:
    Max resolution 2816 x 2112 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Low resolution 2272 x 1704, 1600 x 1200, 640 x 480 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Image ratio w:h 4:3 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Effective pixels 6.0 million [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sensor photo detectors 6.2 million [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sensor size 1/2.5 " [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sensor type CCD [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Colour filter array RGB [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sensor manufacturer Unknown [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ISO rating Auto, 80 ,100, 200, 400, 800 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Zoom wide (W) 36 mm [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Zoom tele (T) 432 mm (12 x) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Digital zoom Yes 4x [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Image stabilization Yes, Lens [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Auto Focus Yes [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Manual Focus Yes [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Auto focus type TTL, FlexiZone [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Normal focus range 50 cm [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Macro focus range 10/0 cm [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] White balance override 6 positions & manual preset [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Aperture range F2.7 - F3.5 / F8 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Min shutter 15 sec [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Max shutter 1/3200 sec Built-in Flash Yes, pop-up Flash guide no. 5.2 m (17 ft) 2 m External flash No Flash modes Auto, Fill-in, Red-Eye reduction, Slow Sync, Off [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Exposure compensation -2 to +2 EV in 1/3 EV steps [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Metering Evaluative, Center Weighted, Spot [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Aperture priority Yes [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shutter priority Yes [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Focal length multiplier Lens thread Yes, optional Bayonet [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Continuous Drive Yes, 1.5 fps / 2.3 fps Movie Clips Yes, 640 x 480, 15/30 fps with stereo audio, unlimited Remote control No Self-timer 2 or 10 sec or custom [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Timelapse recording Yes Orientation sensor Yes [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Storage types SD/MMC card [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Storage included 16 MB SD card [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Uncompressed format No [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Compressed format JPEG (EXIF 2.2) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Quality Levels Super-Fine, Fine, Normal [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Viewfinder Electronic [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LCD 2.0 " (flip-out & twist) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LCD Pixels 115,000 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Video out Yes [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] USB Yes, 2.0 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Firewire (IEEE 1394) No [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battery / Charger No [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Battery AA (4) batteries (NiMH recommended) Weight (inc. batteries) 510 g (18 oz) Dimensions 113 x 78 x 76 mm (4.5 x 3.1 x 3 in)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    ببین به نظر من canon powershot s3is از همه مدل ها بهتره
    من خودم یکیشو دارم و به شدت ازش راضیم
    عکسای محشری میگیره
    lcd متحرک هم داره
    تا چند گیگ رم هم ساپورت میکنه
    12x هم زوم اپتیکال داره که به نظر من زیاد هم هست
    من 420 خریدم الان نمیدونم چقدره
    اینم مشخصاتشه:

Max resolution 2816 x 2112 Low resolution 2272 x 1704, 1600 x 1200, 640 x 480 Image ratio w:h 4:3 Effective pixels 6.0 million Sensor photo detectors 6.2 million Sensor size 1/2.5 " Sensor type CCD Colour filter array RGB Sensor manufacturer Unknown ISO rating Auto, 80 ,100, 200, 400, 800 Zoom wide (W) 36 mm Zoom tele (T) 432 mm (12 x) Digital zoom Yes 4x Image stabilization Yes, Lens Auto Focus Yes Manual Focus Yes Auto focus type TTL, FlexiZone Normal focus range 50 cm Macro focus range 10/0 cm White balance override 6 positions & manual preset Aperture range F2.7 - F3.5 / F8 Min shutter 15 sec Max shutter 1/3200 sec Built-in Flash Yes, pop-up Flash guide no. 5.2 m (17 ft) 2 m External flash No Flash modes Auto, Fill-in, Red-Eye reduction, Slow Sync, Off Exposure compensation -2 to +2 EV in 1/3 EV steps Metering Evaluative, Center Weighted, Spot Aperture priority Yes Shutter priority Yes Focal length multiplier Lens thread Yes, optional Bayonet Continuous Drive Yes, 1.5 fps / 2.3 fps Movie Clips Yes, 640 x 480, 15/30 fps with stereo audio, unlimited Remote control No Self-timer 2 or 10 sec or custom Timelapse recording Yes Orientation sensor Yes Storage types SD/MMC card Storage included 16 MB SD card Uncompressed format No Compressed format JPEG (EXIF 2.2) Quality Levels Super-Fine, Fine, Normal Viewfinder Electronic LCD 2.0 " (flip-out & twist) LCD Pixels 115,000 Video out Yes USB Yes, 2.0 Firewire (IEEE 1394) No Battery / Charger No Battery AA (4) batteries (NiMH recommended) Weight (inc. batteries) 510 g (18 oz) Dimensions 113 x 78 x 76 mm (4.5 x 3.1 x 3 in)

داره خودمونی میشه snebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

با سلام به دوستان

من میخوام Sony H9 رو بگیرم کیفیت عکس هاش چطوره ؟؟؟ نویزهش تا چه حدی هست ؟؟؟

مرسی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

با سلام به دوستان

من میخوام Sony H9 رو بگیرم کیفیت عکس هاش چطوره ؟؟؟ نویزهش تا چه حدی هست ؟؟؟

مرسی
    از اينجا نمونه عكساشو ببين:(از كادر بالا عكس انتخاب كن-مشخصات فني عكس رو هم نوشته)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

finepix 9600
    foji
    دوربینی نیمه حرفه ای و مناسب آتلیه - عکس مجلسی و صنعتی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •