تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: ماوراء طبیعه

در آغاز فعالیت ham.pour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Ghastly Land

پيش فرض ماوراء طبیعه

به نام خدا و با سلام به شما دوستان عزیز

این تایپیک به این دلیل ساخته شد تا محلی بشه برای داستانهای باور نکردنی و مستند شما عزیزان، داستانهایی واقعی که با علم بشر مغایر است...
    لطفا کسانی که داستانی در این مورد دارند (جایی خوندند یا ...) در اختیار علاقمندان قرار دهند.
    خواهشمند است در صورت امکان حتما منبع داستان ذکر شود.
    امیدوارم این تایپیک مورد استفاده ی شما دوستان گرامی قرار گیرد.

با تشکر...
    Last edited by ham.pour; 21-07-2007 at 04:37.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Ghastly Land

پيش فرض نامرئی کردن اجسام...

میشه اجسام رو نا مرئی کرد... در سال 1943 هم این آزمایش انجام شده و از نظر فنی هم موفقیت آمیز بوده ولی از نظر انسانی...!

جریان از جایی شروع میشه که "اینشتین" بعد از اینکه از نظریه ی نسبیتش سوء استفاده میشه (با استفاده از این نظریه و شکافت هسته ی اتم، بمب اتم ساخته شد و موجب مرگ صدها نفر در ژاپن شد...) کل حواس و دقت و وقت خودش رو معطوف به یه نظریه ی دیگه به نام "نظریه ی میدان واحد" میکنه. انیشتین با این نظریه میخواست ثابت کنه که الکتریسیته، مغناطیس و گرانش، سه حوزه ی تفکیک ناپذیرند... میگن اینشتین قبل از اینکه بتونه نظریش رو کامل کنه میمیره و هرگز نمیتونه اثباتش کنه. ولی بعضی ها از جمله من میگیم اثباتش میکنه، ولی وقتی که پیامدها و نتایج و اثراتش رو میفهمه و درک میکنه که تا چه اندازه میتواند برای بشریت هولناک باشد، همه ی اسناد و مدارکش رو نابود میکنه تا این یکی نظریش هم همانند نظریه ی نسبیتش موجب قدرت نمایی حکومتها و در نهایت مرگ انسانها نشه. حتی نیروی دریایی ایالات متحده هم از آزمایش و تجربه ی این کشفیات وحشت دارد چون سالها پیش چنین آزمایشی را انجام داده و با نتایج فاجعه باری مواجه شده است... میگید چطور؟ جواب این سوال به همون آزمایشی بر میگرده که ذکر شد. حالا عرض میکنم...
    "اینشتین" وقتی که نظریش رو کامل میکنه متوجه میشه که نظریش خیلی گسترده تر از این حرفهاست! این دانشمند بزرگ پی میبره که علاوه بر الکتریسیته و مغناطیس و گرانش، سه شاخه ی دیگه هم اضافه میشه.

نور، فضا و زمان

نور: که توسط اون اجسام نامرئی میشن. یعنی نور میشکنه و دیگر قادر نیستیم جسم یا بهتر بگم، ماده رو ببینیم.
    فضا - زمان: که طبق این دو تا شاخه ماده میتونه از شکاف های ایجاد شده در فضا عبور کرده و به بعدهای دیگری پای بگذارد... از طرفی میتواند در زمان هم سیر کند!!!

بر اساس همین نظریه هم نیروی دریایی ایالات متحده در سال 1943 و در خلال جنگ جهانی دوم دست به آزمایشی در فیلادلفیا میزنه که بعدها به همین نام هم معروف میشه...

موضوع از این قراره که وقتی نیرو دریایی ایالات متحده از نظریه اینشتین آگاه میشه تصمیم میگیره به صورت سری این نظریه رو آزمایش کنه. زیرا طبق نظریه ی میدان واحد اینشتین، الکتریسیته و مغناطیس (که برای همه واضح است که بر هم تاثیر میگذارند) و گرانش سه حوزه ی واحد و تفکیک ناپذیرند. یعنی به طور مثال اگر الکتریسیته رو تغیر دهیم، گرانش هم تغییر خواهد کرد و بدین صورت میشد گرانش را کنترول کرد و حتی یک ضد گرانش (antigravity) ایجاد کرد و خیلی راحت میشد به قلب دشمن نفوذ کرد و جنگ را خاتمه داد. طبیعتا هم هر آزمایش بزرگی ابتدا روی ماکت انجام میشود. در همین جا بود که نیروی دریایی ایالات متحده از ابعاد گسترده ی این نظریه آگاه شدند. از همین رو نیروی دریایی امریکا تصمیم میگیرد که در 27 اکتبر 1943 در فیلادلفیا دست به آزمایشی بزند که طبق اون میبایست یک ناوشکن نیروی دریایی به نام USS Eldrige نامرئی شود!

دانشمندان نیروی دریایی امریکا برای انجام این آزمایش یک میدان مغناطیسی بزرگ به قطر 100 متر ایجاد کردند. برق این میدان هم توسط دو ناو دیگر که در طرفین الدریج بودند فرستاده میشد.

در این آزمایش افرادی که در نزدیکی میدان مغناطیسی بودند خدمه ی الدریج را به صورت مبهم در میان آسمان و دریا می دیدند ولی کشتی از نظر آنان ناپدید بود. کسانی که کمی دورتر بودند تصویر منعکس شده ی ناو رو در آب می دیدند و افرادی هم که فاصله ی آنان بیش از 1km بود هیچ چیزی نمی دیدند!

البته این آزمایش از نظر فنی موفقیت آمیز بود و کشتی نامرئی شد اما از نظر جان سرنشینان کشتی، مطلقا شکست خورد...
    بر اثر این واقعه، نیمی از خدمه که داخل میدان نیرو قرار داشتند دچار جنون مطلق شدند. بعضی از خدمه ی الدریج دیوانه شدند، بدنشان در بدنه ی فولادی کشتی نفوذ کرد و سپس مشتعل شدند، بعضی از خدمه از کشتی به بیرون پریدند ولی هیچگاه به آب نرسیدند! اما اثرات مخرب و جانی آن، بعد از آزمایش هم ادامه داشت و تعدادی از ملوانان در پیش چشم خانواده و دوستان خود ناپدید شدند و دیگر اثری از آنان پیدا نشد. دیگران ظاهرا درست پس از انجام آزمایش سالم بودند. اما به مرور، اتفاقات عجیبی برایشان رخ داد. آنان گاهی در جا خشک و منجمد میشدند، چون هنوز تاثیر میدان نیرو بر بدنشان باقی بود. بعد، همین آدمهای منجمد نیز محو و ناپدید میشدند.

بازماندگان این حادثه اظهار داشتند که این میدان مغناطیسی دریچه ای از فضا-زمان را شکافته و در این جاده سفینه های بیگانه که در حال رفت و آمد بودند دیده شدند.

همچنین باید اشاره کنم که کشتی مزبور چند ثانیه پس از ناپدید شدن در بندر فیلادلفیا، در سواحل بندر نور فولک واقع در 600km فیلادلفیا ظاهر شد! عده ای کشتی رو به وضوح در آن محل مشاهده کردند، ولی چند ثانیه بعد غیب شد و به لنگرگاه فیلادلفیا باز گشت.

وزارت دفاع و نیروی دریایی ایالات متحده همیشه منکر این آزمایش شده اما شواهدی است که انجام شدن این آزمایش را گواهی میکنند...!

"منبع: پرونده های محرمانه - جلد دوم، ناوی که نامرئی شد - نوشته ی تری دیری"

آخر فروم باز godsmak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پایتخت جهان

پيش فرض

تاپیک جالبی میشه. به کارت ادامه بده.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Ghastly Land

پيش فرض دروازه ی شیطان، جنگل کودکان گمشده

همه ساله از گوشه و کنار این کره ی خاکی گزارشهایی میشه مبنی بر ناپدید شدن انسانها... از دلایل این ناپدید شدنها میتواند گروگان گیری، قتل، گم شدن و فرار از خانه باشد. اما هر از گاهی گزارشات عجیبی هم شده. کسانی بودند که جلوی چشم چندین نفر به طور غیر عادی و باور نکردنی ناپدید شدند، بدون اینکه اثری از خود بر جای بگذارند... کسانی همچون "دیوید لنگ" و ...، این کودک بخت برگشته ای که لحظاتی دیگر طالع سیاه او را میخوانید...

سالها پیش، یعنی در روز 23 مارس 1957، یک پسر بچه ی هشت ساله به نام "تامی بومن" در حالیکه در چند قدمی شش تن از اعضای خانواده ی خود در حرکت بود، پس از گذشتن از پیچ جاده، به گونه ای اسرارآمیز ناپدید شد و هیچگونه ردپائی از خود بر جای نگذاشت.
    محلی که "تامی" کوچولو در آنجا ناپدید شد، در یک جاده جنگلی واقع در نزدیکی "جنگل ملی آنجلز" در کالیفرنیا قرار دارد که "دروازه ی شیطان" نامیده میشود.
    همه ی اعضای خانواده ی "تامی" از این واقعه ی تکان دهنده سخت شگفت زده شدند و بنا به اظهار پدر، خواهر، برادر، عمو و دو پسر عموی "تامی" که شاهدان عینی ماجرا بودند، این واقعه ی عجیب در چند قدمی آنان رخ داد!
    ساعتها پس از ناپدید شدن این کودک خردسال، بیش از چهارصد تن از کاوشگرانی که برای یافتن این پسر گمشده داوطلب شده بودند، همراه با گروه نجات و سگهای تربیت شده ی پلیس، با دقت تمام در آن حوالی به جستجو پرداختند. همه ی گوشه و کنار و شکاف و روزنه ی تپه ها را که تصور میرفت "تامی" کوچک به آنجا خزیده و یا به درون آنها سقوط کرده باشد را مورد بازرسی قرار دادند. علاوه بر این گروه، از عده ای هیزم شکن حرفه ای و چند جنگلبان که به همه ی جوانب آن جنگل آشنایی کامل داشتند مدد گرفته شدند و چند فروند هلیکوپتر در حالیکه در ارتفاع کم پرواز میکردند، سرتاسر منطقه را زیر نظر گرفتند، اما کمترین اثری از این کودک گمشده به دست نیامد.
    ظواهر امر نشان میداد که حادثه ی ناگواری نیز برای "تامی" اتفاق نیفتاده بود، زیرا در اینصورت دو پسر عموی کوچکش که در جند قدمی او گام بر میداشتند، قبل از همه صدای فریاد او را میشنیدند. حتی اگر این پسر خردسال از شدت ترس و وحشت فریادی از گلویش بیرون نمی آمد، فاصله ی خانواده اش با او آنقدر کم بود که بی درنگ متوجه هرگونه پیش آمدی میشدند.
    بهرحال جستجوی فشرده برای یافتن "تامی بومن" یک هفته ی آزگار ادامه یافت، اما هیچگونه سرنخی به دست نیامد. انگار این پسرک بخت برگشته آب شده و به زمین رفته بود و یا نیروی مرموز و نامرئی او را از روی زمین ربوده و به آسمان برده، شاید هم ناخواسته پا به بعدی دیگر گذاشته!!
    سرانجام تامی کوچک نیز به فهرست کودکانی که از تاریخ 5 اوت 1956 در همین جنگل ناپدید شده بودند افزوده گشت...

منبع: کتاب عجیب تر از علم - جلد دوم، عجیب تر از رویا

آخر فروم باز talot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    فراتر از اندیشه

پيش فرض

من یه سوال درام تا چه حد معتقدید درک قدرت و نیروهای ماورا طبیعه به عرفان و تا چه حد به فعال بودن ذهن برمیگرده
    و البته میخوام مستند باشم خودمم بعد از جواب های شما نظرمو میگم دوست دارم بدونم چه جور تصوری دارید شاید جاش اینجا نباشه اما بحث خوبی میشه

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Ghastly Land

پيش فرض

سوال سختی پرسیدی. والا به نظر من به جفتش ربط داره، ولی یه جورایی به عرفان نزدیکتره.
    البته ذهن فعال هم خیلی موثره. اصلا به نظر من این دوتا فاکتوری که گفتی به هم مربوطند و یکدیگر رو تکمیل میکنن. مثلا جن تو قرآن اومده، یعنی خدا داره میگه همچین موجودی رو خلق کردم و وجود داره. اما هنوزم خیلی ها میگن این چیزا خرافاته. اینجور آدما با عرفان میونه ی خوبی ندارن، شاید از دلایلش نداشتن ذهن فعال باشه...
    البته این نظر شخص من بود. خیلی دوست دارم نظر خودتو هم بدونم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دیگه از اونها نمی زارین قبلیها که خیلی عالی بود مخصوصاً اون اولیه . من منتظر بقیه اینها هم هستم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سوال سختی پرسیدی. والا به نظر من به جفتش ربط داره، ولی یه جورایی به عرفان نزدیکتره.
    البته ذهن فعال هم خیلی موثره. اصلا به نظر من این دوتا فاکتوری که گفتی به هم مربوطند و یکدیگر رو تکمیل میکنن. مثلا جن تو قرآن اومده، یعنی خدا داره میگه همچین موجودی رو خلق کردم و وجود داره. اما هنوزم خیلی ها میگن این چیزا خرافاته. اینجور آدما با عرفان میونه ی خوبی ندارن، شاید از دلایلش نداشتن ذهن فعال باشه...
    البته این نظر شخص من بود. خیلی دوست دارم نظر خودتو هم بدونم...
    ((درمورد افکارت می تونی حدیث زیر را بخونی))
    عبداللّه بن عبّاس حكايت كند:
    شخصى به محضر امام علىّ صلوات اللّه عليه وارد شد و پيرامون انواع مخلوقات از آن حضرت سؤ ال كرد؟
    امام عليه السلام در پاسخ چنين فرمود: خداوند يك هزار و دويست نوع مخلوق در عمق درياها و اقيانوس ها؛ و به همان مقدار نيز انواع مختلفى از مخلوقات بر روى زمين آفريده است .
    سپس افزود : و تمامى انسان ها جز طائفه ياءجوج و ماءجوج همه از نسل حضرت آدم عليه السلام هستند، كه البتّه به هفتاد شكل و رنگ آفريده شده اند

پروفشنال E2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\SYSTEM32

پيش فرض

پس چرا به کار این تاپیک ادامه داده نشده خیلیخیلی حالم گرفته شد وقتی دیدم فقط یه صفحه هست

داره خودمونی میشه excalibor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام . مطالب جالبی بود .من تازه عضو شدم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •