تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 41

نام تاپيک: نمیدونم والا .... چی باید بگم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

همونطور كه آقاي helpehelp2007 در پست21 توضيح داد من هم جزو اونهايي هستم كه براي نرم افزار ارجينال هر چند اجبارا كلي پول دادم
    از اینکه صراحتاً به خرید اجباری اشاره کردی ممنون. چون خود من هم مگر اجبار باشه که این کار رو بکنم وگرنه با این وضعیت هیچ موقع نمیرم دونبال لایسنس. ولی شما تو پست 21 نحوه عنوان کردن تون طوری بود که اصلاً تا حالا ازCD کپی استفاده نکردید و همه چیز رو اورجینال میخرید. به حر حال تموم شد.
    شما همت کنین با هم نرم افزار بخریم
    من خودم ایمیل میزنم به شرکت ازشون خواهش میکنم به ما اجازه بدن تا با هم از یه لایسنس استفاده کنیم
    شرمندم ول شما فکر میکنی شرکت های خارجی بنگاه خیریه زدند یا اینکه مثل ......... دلشون به حال ما فقیر فقرا میسوزه و

با آه و ناله و زاری و یک ایمیل به خواهش و التماس جنابعالی گوش میدند؟! یا شایدم فکر کردی کسایی که اونجان بچه

هستند و با آب نبات میشه گولشون زد!!

من خودم تو علائدین تو یکی از این مغازه های فروش نرم افزار بودم که دونفر داشتند درمورد قرار دادشون با شرکت Bit

defender صحبت میکردند و میگفتند که ما تونستیم توافق مسئولین رو برای فروش سیدی آنتی ویروسشون به قیمتی که به

فروشنده گفته بودند و به زبون نیاوردن (ظاهراً کمتر از 30هزار تومان) رو بگیریم. اما هر لایسنس فقط برای 2تا کامپیوتر !!!!! و

میگفتند که بیشتر از این اصلاً راه نداشت!!!!!

اون شرکتهای خارجی تمامه دردسرشون اینه که فقط لایسنس بفروشند نه معرفت و مرام!!! معرفت و مرام مال ایرانی

هاست اونا که بویی از معرفت و... نبردند.

اگه فکر میکنی که میتونی یک لایسنس رو به چند نفر بدی بگم که میشه زیر پا گذاشتن قانون کپی رایت که بر میگردیم سر

پله اول و همون دکون بازار معذرت میخوام (دزدی) و اگر هم فکر میکنه که قانونی میشه این کار رو کرد که سخت در

اشتباهی چون خیلی شرکت ها مثل مایکرو سافت سایه IP ایران رو با تیر میزنند چه برسه به فروش لایسنس اشتراکی .

شما اگه راست میگی و میتونی ، خواهش کن که واسه ازمون های MCSEوMCSAو... مجبورمون نکنه تا امارات بریم.

همه میدونند که نرم افزار هایی که خیلی از ما مد نظرمون هست، اونقدر مهم هستند که یک لایسنس هم شاید به زور بشه

گرفت چه برسه به چند تا... و با توجه به نیت شما بهتر نبود یک تاپیک میزید تحت عنوان (اشتراک نرم افزار های اورجینال) که

اگه میشد .....

در پایان هرکی WINXP Home Edition اورجینال میخواد (البته کپی "چون ظاهراً اینجا هدف جلوگیری از کرکه") من دارم چون

کار من با موضوع تاپیک یک جورایی همخونی داره

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه SILWESTER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

وضيعيت بدي شده.بار علمي پستها كمتر از 5 درصد شده. بشمارين و حساب كنين
    داريم ميريم تركستاااااااااااااااااااا ان! آقايون مديرا. مدريت كنيد ديگه. بن كردنو تاپيك قفل كردن كه كاري نداره. منم ادمين كنين تا ببينين چه ه ه ه ميكنم! الان كه انجمن رو به بحرانه مدريت خودتونو نشون بدين.
    سودا جان! آقا مهدي! روي صحبتم با شماست. اميدوارم راه كاري صحيح پيدا كنيد و وضعيت انجمن را حداقل مثل 1-2 ماه پيش در بيارين.
    منم كمكي از دستم بر بياد كوتاهي نميكنم!!!!!!!
    Last edited by SILWESTER; 26-06-2007 at 00:47.

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

helpehelp2007 جان

آخه بنده خدا

هر چی میخوایم چیزی نگیم نمیشه

مرد مومن

شما نمیخوای کمک کنی سنگ ننداز
    گور پدر بیت دیفندر

من از شما در مورد ایمیلی که میزنم نظر خواستم ؟

گفتم که من به راحتی جواب گرفتم

در ضمن خارجی ها اصلا این هیولایی که شما ساختی نیستن

و باید بدونیم که اینجا قرار نیست که همه چی خریداری بشه

نرم افزارهایی که میشه خرید و اجازه گرفت که لایسنس اون پخش بشه ( البته بین چند نفر )
    اجازه گرفتنش با من

میشه بپرسم شما که اینقدر مطمئن در این مورد حرف میزنی تو عمرتون چند بار با شرکتهای خارجی مکاتبه داشتید ؟

ترو خدا شما هم مثل اون آقایی که تو ایمیل ما تا حرف از برنامه نویسی زدیم چنان از برنامه نویسی خودش حرف زد که گویی برنامه های ناسا رو هم ایشون مینوسه , نباشی و بیای بگی کار هر روزت هست که مکاتبه داشته باشی و ...

SILWESTER جان
    از گوشزد شما ممنون
    اما من هم میدونم که تاپیک داره به بیراه میره
    و میتونستم تاپیک رو پاک سازی کنم
    اما صلاح ندیدم که تاپیک رو ا پستهای نامربوط پاک کنم

4. این کاربر از Soda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راست گفتی چون همیشه میشنیدم که میگند حرف حقیقت تلخه!! اصلاً یادم رفته بود !!!! شما ببخشید !!! !!!

helpehelp2007 جان
    میشه بپرسم شما که اینقدر مطمئن در این مورد حرف میزنی تو عمرتون چند بار با شرکتهای خارجی مکاتبه داشتید ؟
    ما که ادعا نداریم این شمایی که میگی میتونی با مایکروسافت کنار بیای و چون فکر میکنی میشه و میتونی پس اگه کاری رو که گفتم بتونی انجام بدی من خوم به اندازه 1000نفر برات نفر جور میکنم که باهات همکاری کنند. جدا از اینکه میتونی ثابت کنی که همه فن حریفی

این موضوع خیلی طرفدار داره و فکر کنم بتونی میلیاردر بشی اگه موفق بشی !!!

فقط از مایکروسافت درخواست کنی که IP ایران رو واسه آزمونهای MCSEو... قبول کنه! شما که فکر میکنی مکاتباتت قویه

از طرفی هم راست میگی ما کمیته امداد داریم شرکتهای خارجیه هم نوعی کمیته امداد اونا مطرح میشند که

میتونند به ما هم کمک کنند.

درضمن اگه من نرم افزار خارجی بخوام میرم بازار پایتخت و میگم با دلار 1200تومن برام بخرند.

شما میتونی فعلا از نرم افزارهای داخلی شرع کنی و خود من حاضرم برای خرید نرم افزار مترجم پدیده و یا پارس همکاری کنم به شرط اینکه پول یکی رو بگیرند و چند نفر بدند و همینطور محصولات شرکت نگهبان !!!
    فعلاً با اینا که همزبون ما هستند شما به نمایندگی ما کنار بیا خارجی ها پیش کش!

دیگه بسه، به ملت خوبی نیومده که بگیم زور بیخود نزنید.من کنار میمونم تا ببینم کی این وسط موفق میشه!!!!!!!!!!!

کسانی که دوست دارند با نرم افزار های کرک شده بیشتر حال کنند یک سر به فروم
    iranmatrix . org بزنند

اونجا همه چیز هست.
    Last edited by helpehelp2007; 26-06-2007 at 01:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه yashar8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

جناب ياشار خان واقعا اين لحن صحبت خيلي زشت بود چرا فكر مي كني همه دروغ مي گن باور كن در همين ايران ما خيلي ها هستن كه زنگ زدن از نمايندگي آنتي ويروس در ايران كد اكتيو گرفتن و دارن استفاده مي كنن اونم با قيمت پايين اين نرم افزارها
    من کی گفتم کسی دروغ میگه . شما برو از نزدیک تو بازار ببین که چقدر شرکت ایرانی پک آنتی ویروس زدن دارن می فروشن

خب اگه این مجموعه آنتی ویروس ها را خوب نگاه کنی می بینی که خوب بسته بندی و روی سی دی نقره ای رایت شده که روی سی دی عکس آنتی ویروس ها است.

اگه بازم دقت کنی می بینی که قیمتش 5000 تومان هست . خب شما به فروشنده میگی من کپی نمی خوام . همون پک را بده . به حساب خودت مثلا می خوای اورجینال بخری . و فکر می کنی چون سی دی نقره ای و قاب و ... داره پس اورجینال هست. و میری خونه وقتی به سی دی نگاه می کنی می بینی که توش حداقل 20 تا انتی ویروس هست.

خب حالا سوال اینجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    وقتی شما این آنتی ویروس ها را نصب می کنی . باید همشون تریال باشند .وشما باید زنگ بزنی یا از طریق اینترنت سفارش بدی کد فعال سازی دریافت کنی.

ولی این کار را نمی کنی چون تمام آنتی ویروس هایی که داخل سی دی می بینی یا کیجن دارن یا کرک شدن

پس می بینی که من راست میگم

تازه اگه بخوای آنتی ویروس ایرانی بخری باز گرونه و همون قضیه قبلی

مثلا همین آنتی ویروس ایمن حدودا 40 تومن هست . خب من مگه چقدر در امد دارم 40 تومن بدم به این انتی ویروس
    ولی این انتی ویروس در کشورهای اروپایی اگه 100 دلار هم بدن برای ملت چیزی نیست.

برای حل این مشکلات چه کسی مسئول است ؟

دولت برای علم اصلا ارزش قائل نیست

من در دانشگاه غیر انتفاعی نرم افزار می خونم . اصلا نه اینترنت درست وحسابی دارن .ونه کامپیوتر های درست و حسابی
    دانشگاههای سراسری هم دست کمی از ما ندارن
    کسی نیست بگه این امکانات هست که دادین.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا دانشگاهای خارج از کشور هم با کمترین و حداقل امکانات درس می خونن.

فقط اینو می تونم بگم که ما نمی تونیم اصلاح بشیم.
    اصلا و ابدا

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

و الله بالله تالله من قصدم ماهی گرفتن از آب گل آلود نیست

به خدا من دستم با ادمین ها تو یه کاسه نیست

به خدا من نمیخوام چیزی رو که خودم قبول دارم به شما بخورونم

خواهشی که از دوستدارانم ( مخفف دوستانم ) دارم اینه که تو این تاپیک بحث های جانبی نکنند

شما رو به هر چی که بهش اعتقاد دارید قسمتون میدم
    سلام
    دوستان به نظر من این جا شما دارید soda را محاکمه می کنید
    این جا قرار نیست کسی جواب پس بده، سودا نیتش خیر بوده و هست .
    چی کار کردید که این همه قسم خورده
    ممنون از سودا و دوستان فقط یکم یواشتر ، همسایه ها بیدار نشند
    بای

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

چند مطلب
    اول حرف هاي سودا تا مقدار زيادي صحيح بود به جز چند موردش
    اول تاپيك نظر سنجي در مورد قانون جديد انجمن ناقض اينه كه گفت من تا حالا به كسي توهين نكردم
    دوم اين كلمه زشت بود كه از اين كثافت دربيايم بايد توجه داشت هميشه كپي رايت به معناي پاكي و عدم اون به معناي كثافت نيست فقط كافيه يه نگاه به دور و اطراف بندازيم اينهمه كتاب كه براي ما از گذشته مونده و الان داره تمام تاريخ ما رو رقم مي زنه تمام اطلاعات و علم ما رو درست مي كنه اگر كپي رايت داشتن مطمئنا هيچ وقت به دست ما نمي رسيدن كسي كه يك اثر خلق مي كنه و به اثرش ايمان داره و براش پول مهم نيست بلكه به اهداف بالاتر و والاتر انساني فكر مي كنه اين حرف ها پشيزي ارزش نداره همونطور كه كاملا مشهوده.
    و اين قانون هاي جديد كپي رايت و حمايت از حقوق پديدآورنده اگر چه نفعش به دو سه نفر مي رسه ولي دودش به چشم خيلي ها مي ره
    در مورد حرف اون دوست عزيز كه گفته دولت اصلا به علم ارزشي نمي ده كاملا مخالفم ولي جاي بحث اينجا نيست و فكر مي كنم همه جا رو به يك ديد ديدن هستش
    در مورد حرف جناب ياشار بايد بگم بله من هم فرق سي دي نقره اي با نرم افزار اصل رو مي دونم و منظور من همون بود كه شما زنگ مي زني و كد اكتيو دريافت مي كني و قيمت گروني ندارن به نظر شما 30 هزار تومن در سال توجه كن در سال براي مثلا كاسپراسكي زياد هست يا 40 هزار تومن در سال براي نود 32 و 28 هزار تومن براي دكتر وب و...

اگر اينه پس چطور ادعاي مبارزه با كرك داريد

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

جناب رضا جان

بنده به کار کرکر گفتم دزدی
    شما از دید خودتون اینو بی احترامی میدونی مشکل خودته
    قضاوت با دیگران

در ضمن بنده دارم میگم کپی رایت در صورتی که صاحبش راضی نباشه
    که شما بازم اصلا توجهی به حرف این حقیر نداشتید

جناب helphelp2007 هم که ( یه یوزر با آیدی help2007 یا یه همچین چیزهایی تو اون تاپیک قبلی یه پست داده بود و انواع و اقسام فحشها و حرفهایی که مناسب و در شان خودش بود رو نثار من کرد رو هم ادمین ها قبل از من از سایت اخراج کردند که امیدوارم این helphelp2007 که دقیقا بعد اخراج اون شروع به فعالیت تو اینجا کرده همون نباشه ) همچنان ساز خودشونو میزنن
    من میگم نرم افزار هایی که بشه خرید و اجازه پخش لایسنس رو گرفت رو میخریم
    ایشون میگه برو IP ما رو برای مدرک فلان باز کن

این حرف شما سنگ اندازی اگه نیست پس چیه ؟
    فکر کردی با بچه طرفی ؟

من از همینجا خداحافظی خودمو با این تاپیک اعلام میکنم

به بعضی ها خوبی نیومده
    میتونین برین کما فی السابق از نرم افزارهای کرک شده استفاده کنید

مارو بخیر و شما رو بسلامت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

منظور من همون بود كه شما زنگ مي زني و كد اكتيو دريافت مي كني و قيمت گروني ندارن به نظر شما 30 هزار تومن در سال توجه كن در سال براي مثلا كاسپراسكي زياد هست يا 40 هزار تومن در سال براي نود 32 و 28 هزار تومن براي دكتر وب و...
    دوست عزیز میشه راهنمایی کنید که این پول رو چطوری میشه با حساب سیبا یا ... که هیچ موقع هم تو ایران کاره دروستو حسابی نمیکنه به حساب اون شرکت ها ریخت؟!

چون من گاهاً چیزهایی نیاز دارم برای خرید که نمیتونم بخرم (البته راه معقولانه نه بازار پایتخت و دلاری 1200تومن)

لطفاً راهنمائیم کنید

جناب helphelp2007 هم که ( یه یوزر با آیدی help2007 یا یه همچین چیزهایی تو اون تاپیک قبلی یه پست داده بود و انواع و اقسام فحشها و حرفهایی که مناسب و در شان خودش بود رو نثار من کرد رو هم ادمین ها قبل از من از سایت اخراج کردند که امیدوارم این helphelp2007 که دقیقا بعد اخراج اون شروع به فعالیت تو اینجا کرده همون نباشه ) همچنان ساز خودشونو میزنن
    شما هم مثل اینکه یک جورایی آره.....

اولاً این اراجیف چیه که در مورد من نوشتی بعد آخرش اظهار امید واری کردی که من نباشم !!! مثلاً راهبر این فرومی !!

دوماً یوزری که شما گفتید من که جستجو کردم نبود ! حتی جستجو میان پستها هم نتیجه نداشت تا ببینم شروع و پایان کار این آقا چه ربطی بین تاریخ شرع من داره و من از ادمین سایت میخوام که تاریخ دقیقه شروع و پایان اون آی دی رو با تاریخ شروع بنده مقایسه کنه نتیجه رو هم همینجا به اطلاع دوستان برسونه!!!
    موقع ساخت این ادی
    خواستم بزنم Help گفت ساخته شده
    زدم Helpehelp گفت ساخته شده
    تا اینکه زدم Helpehelp2007

این چه ربطی به این چیزا داره

تازه اگرم بگیریم که ادمینها کلیه پستهای اون شخص رو پاک کرده باشند (فرض محال ) تا اثری در فروم نمونه شما حق نداری ندونسته قضاوت کنی. خوب شد حالا ادمین نیستی

شما گفتی ادعا میکنی. من گفتم نه من ادعا ندارم و اگه میگی شرکت های خارجی مهربونند اول از مایکروسافت شرع کن چو بیش از 50% کارهای ما با این شرکته چه خرید سیستم عامل و چه خرید نرم افزار .
    نمیتونیم بریم لینوکس کار کنیم که

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

منظور من همون بود كه شما زنگ مي زني و كد اكتيو دريافت مي كني و قيمت گروني ندارن به نظر شما 30 هزار تومن در سال توجه كن در سال براي مثلا كاسپراسكي زياد هست يا 40 هزار تومن در سال براي نود 32 و 28 هزار تومن براي دكتر وب و...
    دوست عزیز میشه راهنمایی کنید که این پول رو چطوری میشه با حساب سیبا یا ... که هیچ موقع هم تو ایران کاره دروستو حسابی نمیکنه به حساب اون شرکت ها ریخت؟!

چون من گاهاً چیزهایی نیاز دارم برای خرید که نمیتونم بخرم (البته راه معقولانه نه بازار پایتخت و دلاری 1200تومن)

لطفاً راهنمائیم کنید

شما هم مثل اینکه یک جورایی آره.....

اولاً این اراجیف چیه که در مورد من نوشتی بعد آخرش اظهار امید واری کردی که من نباشم !!! مثلاً راهبر این فرومی !!

دوماً یوزری که شما گفتید من که جستجو کردم نبود ! حتی جستجو میان پستها هم نتیجه نداشت تا ببینم شروع و پایان کار این آقا چه ربطی بین تاریخ شرع من داره و من از ادمین سایت میخوام که تاریخ دقیقه شروع و پایان اون آی دی رو با تاریخ شروع بنده مقایسه کنه نتیجه رو هم همینجا به اطلاع دوستان برسونه!!!
    موقع ساخت این ادی
    خواستم بزنم Help گفت ساخته شده
    زدم Helpehelp گفت ساخته شده
    تا اینکه زدم Helpehelp2007

این چه ربطی به این چیزا داره

تازه اگرم بگیریم که ادمینها کلیه پستهای اون شخص رو پاک کرده باشند (فرض محال ) تا اثری در فروم نمونه شما حق نداری ندونسته قضاوت کنی. خوب شد حالا ادمین نیستی

شما گفتی ادعا میکنی. من گفتم نه من ادعا ندارم و اگه میگی شرکت های خارجی مهربونند اول از مایکروسافت شرع کن چو بیش از 50% کارهای ما با این شرکته چه خرید سیستم عامل و چه خرید نرم افزار .
    نمیتونیم بریم لینوکس کار کنیم که

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •