تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: نمیدونم والا .... چی باید بگم

اگه نباشه جاش خالی می مونه yashar8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اون چيزي كه من ديدم Microsoft براي ويستا اعلام كرده ، اصلا چنين نرخي نداشت .

Windows Vista Business : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 299 دلار تعیین شده است !
    Windows Vista Home Basic : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 199 دلار تعیین شده است !
    Windows Vista Premium : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 239 دلار تعیین شده است !
    Windows Vista Ultimate : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 399 دلار تعیین شده است !

من کی از ویستا حرفی زدم . تازه تو ایکس پیش موندیم . شما رفتی سراغ ویستا

اگه نباشه جاش خالی می مونه yashar8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوست خوب
    نمي خواهم وارد بحثهاي حاشيه اي و بي ربط شوم و مديريت محترم اگر تشخيص داد اين مطلب نامربوطست لطفا پاك نمايند
    راجع به بخش اول رنگي پست شما: از لفظ «همه» استفاده نكنيد بهتر است ! دوستان من در اروپا هستند و اعتراف مي كنند به اينكه از ويندوز غير اصل استفاده مي كنند.و هر چند وقت يكبار هم مي شنويم دولت آنها باندهاي توزيع وسيع نرم افزارهاي قفل شكسته را شناسايي مي كند پس آنجا هم كاربر برنامه ي قفل شكسته فراوان وجود دارد اما دولت و قانون هست كه برخورد شديد مي كند !
    داخل ايران هم اينطور كه شما مي فرمايي نيست ! فقط براي يك نمونه:من خودم ويندوز،آنتي ويروس و تعداد زيادي برنامه ي ارجينال ديگر دارم
    پس استفاده از واژه ي «همه» چه در مهد كپي رايت و چه در اين مملكت مورد قبول نيست
    رقم هايي را هم كه رنگي كردم درست نيست لطفا مقايسه ها را از روي تخيل انجام ندهيد.
    ضمنا در آخر نگفتيد مشكل از كجاست؟ اگر از دولت و قانون هست كه الان قانونش دارد اجرا مي شود و با مخالفت گسترده ي ما دارد روبرو مي شود!! پس مشكل از جاي ديگر نيست مشكل از ماست !
    با تشكر
    دوست عزیز در اورپا 95 درصد اورجینال استفاده می کنن و 5 درصد غیر اورجینال . خب به نظر شما 95 در مقابل 5 همه نمیشه
    کجا شما آنتی ویروس اورجینال داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا ویندوز اورجینال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه اورجینال باشه آنتی ویروست حتما زنگ زدی از شرکت آنتی ویروس مورد نظر اکتیو کد گرفتی یا از طریق اینترنت
    فعالش کردی یا .....
    ولی من مطمئن هستم که شما آنتی ویروس کرک شده استفاده می کنید شک ندارم . شما فقط فکر می کنی به سی دی که عکس آنتی ویروس روشه . میگن اورجینال

یا همین طور ویندوز ایکس پی شما زنگ زدی از مایکروسافت اکتیو کد خواستی یا از طریق اینترنت سفارش دادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در مورد دولت هم شما نمی دونی . چون کامپیوتر نخوندی یا برنامه نویس نیستی

چرا در ایران برنامه نویسان آینده شغلی ندارن . چرا من الان دارم روی یه پروژه در مورد قفل گذاری کار میکنم . هیچکی نیست پشتیبانی کنه.با پول خودم میرم جلو.
    خب اگه درست فکر کنی من دارم ریسک میکنم . خیلی در کشور ما نابغه وجود داره که به علت عدم پشتیبانی
    هیچ کاری نمی تونن انجام بدن
    اگه تو ایران بخوای یه شرکت نرم افزاری بزنی و ثبت کنی میدونی چقدر هزینه زیادی میگیرن . هزینه نه مالیات

ما مگه کشور فقیری هستیم این همه معادن ............ چرا چین که هیچی نداره در قسمت نرم افزار و برنامه نویسی از ما جلوتره

در اروپا اصلا سی دی خام پیدا نمیشه .

من بازم میگم این مساله در ایران به هیچ وجه قابل حل شدن نیست
    رقم ها کاملا درست است. لطفا الکی نگو یا 80 دلار یا 70 دلار زیاد فرقی نمی کنه

مشکل از خود شما ست که تخیلی فکر می کنی و فکر می کنی همه اینطورین

یه مثال دیگه قیمت مترجم چرت پارس چند بود؟؟؟؟؟؟؟؟ حدودا فکر کنم 120 تومن حالا فیکس کنیم 100 تومن ؟؟؟

آیا واقعا این کلاه برداری نیست / ولی قیمت مترجم جهانی پاور که حدودا 10 زبان را پشتیبانی میکنه حدودا 40 دلار است
    خب می بینی که اصلا نظارت هم نیست

دیگه نمی خوام زیاد باهات بحث کنم چون فایده ای نداره . هر کس یه عقیده ای داره

داره خودمونی میشه meddler's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من پیشنهاد می کنم که این تاپیک هم مثل تاپیک نظرسنجی درباره قانون جدید انجمن قفل بشه
    تا باز هم درس عبرتی بشه برای سایرین که بر خلاف نظر مدیران اینجا حرفی زده نشه.

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

من آخرشم معني اين اجبارا پول دادم رو نفهميدم...
    آقا مگه كسي يقه كسي رو گرفته بگه بيا از ما نرم افزار بخر كه شما اجبارا پول ميدي.چاقو هم كه زير گلوتون نذاشتن بگن اگر از ما نرم افزار نخري سرت رو ميبريم.
    اگر شما به اون نرم افزار نياز داشتيد پس وظيفه اتون بوده بر اساس زحمتي كه برنامه نويس براي نوشتن اون برنامه كشيده حق الزحمه اش رو بدي اگر هم به اون نرم افزار نيازي نداشتيد پس نيازي نيست اجبارا پول بديد بخريد.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

در مورد برنامه های خارجی خریدن یا نخریدن یا از چه کسی خریدن را به کسی تحمیل نکنید.
    اگر هم کسی برنامه نویس هست باید با شرکتها فعال در این زمینه همکاری کنه.
    برنامه نویسی ما هم همش حول بانک اطلاعاتی میگرده که پشیزی ارزش نداره.((به علت فزونی))

از این حرفها بدم میاد که میگن برنامه های خارجی را پول ((بر مبنای ارزش واقعی)) بدین و بخرین.
    این افراد یا از قضیه پرتن یا...... .

من احساس میکنم این تاپیک اهداف خاصی را دنبال میکنه.دیگه بیشتر ازاین نمیگم.

آخر فروم باز بیلچه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در مورد برنامه های خارجی خریدن یا نخریدن یا از چه کسی خریدن را به کسی تحمیل نکنید.
    اگر هم کسی برنامه نویس هست باید با شرکتها فعال در این زمینه همکاری کنه.
    برنامه نویسی ما هم همش حول بانک اطلاعاتی میگرده که پشیزی ارزش نداره.((به علت فزونی))

از این حرفها بدم میاد که میگن برنامه های خارجی را پول ((بر مبنای ارزش واقعی)) بدین و بخرین.
    این افراد یا از قضیه پرتن یا...... .

من احساس میکنم این تاپیک اهداف خاصی را دنبال میکنه.دیگه بیشتر ازاین نمیگم.

من هر روز اینجا سر می زنم نمی دونم چه خبره بعضیا هنوز نیومده ساز مخالف می زنن و آدرس تاپیک های دیگه ای رو میدن.

خلاصه نمی دونم اینجا چه خبره ولی فکز کنم شما اولین نفری باشین که نظر مثیت دادین.

من می خوام یه برنامه موبایل که قیمتش زیر 10$ بخرم . خیلی نیازش دارم . کسی پایه هست شریکی بخریم ؟؟؟؟

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

جناب ياشار خان واقعا اين لحن صحبت خيلي زشت بود چرا فكر مي كني همه دروغ مي گن باور كن در همين ايران ما خيلي ها هستن كه زنگ زدن از نمايندگي آنتي ويروس در ايران كد اكتيو گرفتن و دارن استفاده مي كنن اونم با قيمت پايين اين نرم افزارها

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

این پستهایی که دادین چه ربطی به تاپیک داره ؟

بعضی از دوستان که همچنان این حقیر رو مورد لطف بیکران خودشون قرار میدن

من میخوام از آب گل آلود ماهی بگیرم ؟

شما مطمئن هستی اخوی ؟

هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم که به کسی توهین کنم
    حالا چطور بعضی از دوستان عزیزم این اجازه رو به خودشون میدن تا هر وصله ای رو به من بچسبونن خدا داند

من دستم با ادمین ها تو یه کاسه هست ؟
    قصد و غرض داشتم که این تاپیک رو زدم ؟

و الله بالله تالله من قصدم ماهی گرفتن از آب گل آلود نیست
    به خدا من دستم با ادمین ها تو یه کاسه نیست
    به خدا من نمیخوام چیزی رو که خودم قبول دارم به شما بخورونم

حتی برخی از دوستان توی پی ام هم بنده رو مورد لطف خودشون قرار دادند
    چیزهایی به من چسبوندن که باید بگم واقعا براشون متاسفم

ترو خدا دیگه هم دیگران ( King - اروپایی ها - پارس - ... ) رو مثال نزنید
    ما خودمون هستیم و اونا خودشون
    تمام

در ضمن اینکه پارس نرم افزارشو 100 هزار مثلا بفروش میرسونه خوب اینا می آن طبق تعداد فروشی که دارن قیمت میزارن ( حالا + - مقداری طمع )
    انتظار نداریم که مثلا یه نرم افزار که n تا فروش میره قیمتی که صاحبش براش می زاره برابر نرم افزاری باشه که یک صدم اون هم فروش نمیره
    البته استثناء هم وجود داره

بزار اصلا من قصدم رو بنویسم
    حالا هر چی دلتون میخواد فکر کنید

به خداوندی خدا قسم قصدم این بود که کم کم خودمون رو به کپی رایت نزدیک کنیم
    اول چند تایی با هم یه لایسنس بخریم ( از خود شرکت اصلی , نه از پی سی ورد , من نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنن پی سی ورد این وسط ذینفع هست ؟ ) و بعد آروم آروم بریم به سمت پاک شدن کامل از این کثافت ( کپی نرم افزار بدون اجازه صاحب )
    حتی کسی که سیگاری هست نمیتونه یه دفعه ترک کنه
    منم مثل شما n تا برنامه کرک شده دارم

شما همت کنین با هم نرم افزار بخریم
    من خودم ایمیل میزنم به شرکت ازشون خواهش میکنم به ما اجازه بدن تا با هم از یه لایسنس استفاده کنیم
    کما اینکه سابقه این کار رو هم دارم

شرایط رو براشون توضیح میدم
    و سابقه نشون داده اینقدر منطقی ( یا حالا هر چی شما میخواین اسمشو بزارین ) هستند که قبول کنند

خواهشی که از دوستدارانم ( مخفف دوستانم ) دارم اینه که تو این تاپیک بحث های جانبی نکنند
    شما رو به هر چی که بهش اعتقاد دارید قسمتون میدم

آخر فروم باز بیلچه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یک سر دارمیو هزار سودا ( چه ربطی داشت )

علی الحساب من به برنامه زیر نیاز دارم شاید فکر کنید مسخرس ولی من شدیدا به کد های برنامه نیاز دارم تا خودم هم بتونم ابنگونه برنامه هایی بنویسم.

Psiloc+Wattery+ScreenSaver

http://shop.psiloc.com/en/Application,262276,Psiloc+Wattery+ScreenSaver

آقا فکر نکنم کسی با من شریک شه .

soda جان حالت گرفتس می دونم . ولی نمی تونی یه کاری برای ما بکنی . من تنهایی هم حاضرم این برنامه رو بخرم.
    Last edited by بیلچه; 25-06-2007 at 21:50.

داره خودمونی میشه parsafarshad1980's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

حیرتا

عظمت ه خدارو ببین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •