تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: نمیدونم والا .... چی باید بگم

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

نرم افزارهای ایرانی هم شامل حال میشه ؟!!
    [اونهایی که قیمتش خیلی بالاست]

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با اينكه ديگه نمي خواستم بنويسم
    ولي فكر مي كنم بسته شدن تاپيك نظر سنجي و قانون جديد انجمن توسط ميثم پاسخ خوبي به بعضي ها بود
    و اگر نه اين بود كه خود ميثم گفته كه اين قانون از طرف منه فكر مي كردم بعضي ها اينجا فكر جيب خودشونن و الا اگر در اختيار گذاشتن يه نرم افزار خريداري شده براي اونايي كه پول گذاشتن باشه كه همونه و فقط اسمش رو عوض كرديد چون فروشنده مي خواد از هر نسخه يك نفر استفاده كنه و اگر هم منظور چيز ديگه است كه ................

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با اينكه ديگه نمي خواستم بنويسم
    ولي فكر مي كنم بسته شدن تاپيك نظر سنجي و قانون جديد انجمن توسط ميثم پاسخ خوبي به بعضي ها بود
    و اگر نه اين بود كه خود ميثم گفته كه اين قانون از طرف منه فكر مي كردم بعضي ها اينجا فكر جيب خودشونن و الا اگر در اختيار گذاشتن يه نرم افزار خريداري شده براي اونايي كه پول گذاشتن باشه كه همونه و فقط اسمش رو عوض كرديد چون فروشنده مي خواد از هر نسخه يك نفر استفاده كنه و اگر هم منظور چيز ديگه است كه ................
    دقیقاً درست میگی

قربون آدم چیز فهم

از اول هر دوتا تاپیک رو تا اخر خوندم و به این نتیجه رسیدم که :

یکسری که واسه 1 چیزایی مجبورند و قبول کردند چون از پست هاشون معلومه

یکسری رو هم مجبور میکنند که قبول کنند!

آخرش هم که رسیده به دکون بازار اینترنتی

فکر کنم تا چند وقت دیگه این سلسله مراتب رو هرمی کنند و اونجاست که بگید 100رحمت به GoldQuest

اگه نباشه جاش خالی می مونه yashar8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اصلا به این فکر کردین چرا تو اروپا قانون کپی رایت به درستی اجرا میشه ؟؟؟؟؟ همه اورجینال می خرند. اما تو کشور ما نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصلا دولت از این برنامه نویس ها حمایت نمی کنه؟؟؟ چرا کشوری مثل هند در برنامه نویسی از ما جلوتره؟؟

امکان نداره در ایران این مثله حل بشه.
    یه مثال میزنم قیمت وینذوز در اروپا 80 دلار هست . حالا حقوق دریافتی یه کارمند ساده هم 4000 هزار دلار است. یعنی اصلا براشون مهم نیست . قیمت ویندوز چنده . ولی اینجا یه کارمند اگه خیلی بهش بدن میدن 300 تومن خب حالا من بیام با این 300 تومن 100 تومن نرم افزار خریداری کنم . خی می بینید که یک سومش رفت . ولی اونجا هر چقدر بخری یک سوم نمیشه.
    مشکل از من و شما و برنامه نویس و کرکر نیست.
    مشکل از یه جای دیگه هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اصلا به این فکر کردین چرا تو اروپا قانون کپی رایت به درستی اجرا میشه ؟؟؟؟؟ همه اورجینال می خرند. اما تو کشور ما نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصلا دولت از این برنامه نویس ها حمایت نمی کنه؟؟؟ چرا کشوری مثل هند در برنامه نویسی از ما جلوتره؟؟

امکان نداره در ایران این مثله حل بشه.
    یه مثال میزنم قیمت وینذوز در اروپا 80 دلار هست . حالا حقوق دریافتی یه کارمند ساده هم 4000 هزار دلار است. یعنی اصلا براشون مهم نیست . قیمت ویندوز چنده . ولی اینجا یه کارمند اگه خیلی بهش بدن میدن 300 تومن خب حالا من بیام با این 300 تومن 100 تومن نرم افزار خریداری کنم . خی می بینید که یک سومش رفت . ولی اونجا هر چقدر بخری یک سوم نمیشه.
    مشکل از من و شما و برنامه نویس و کرکر نیست.
    مشکل از یه جای دیگه هست

گل گفتی یاشار جون

استفادشو کسای دیگه میبرند ضررو دعوا و نمیدون هزار یکدونه تیکه کلام و دروغ گفتنشم برای این Forume
    Last edited by helpehelp2007; 25-06-2007 at 00:15.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

میگم تا حالا بچه سر راهی دیدید؟!

این تاپیک از بچه سر راهی بد تر شده !!!

مسئولین خودشون تاپیک رو زدند بعدش ولش کردند به امون خدا ؟! نظر بقی دوستان چیه ؟به نظر شما اینطور نیست ؟
    Last edited by helpehelp2007; 25-06-2007 at 10:07.

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

یه مثال میزنم قیمت وینذوز در اروپا 80 دلار هست
    اون چيزي كه من ديدم Microsoft براي ويستا اعلام كرده ، اصلا چنين نرخي نداشت .

Windows Vista Business : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 299 دلار تعیین شده است !
    Windows Vista Home Basic : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 199 دلار تعیین شده است !
    Windows Vista Premium : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 239 دلار تعیین شده است !
    Windows Vista Ultimate : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 399 دلار تعیین شده است !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اون چيزي كه من ديدم Microsoft براي ويستا اعلام كرده ، اصلا چنين نرخي نداشت .

Windows Vista Business : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 299 دلار تعیین شده است !
    Windows Vista Home Basic : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 199 دلار تعیین شده است !
    Windows Vista Premium : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 239 دلار تعیین شده است !
    Windows Vista Ultimate : قیمت لیسانس معتبر این نسخه از ویندوز ویستا 399 دلار تعیین شده است !
    به نظر شما اینا قیمت های زیادی برای کسائی که دارند هفته ای 1000دلار درامد کسب میکنند؟!

من دوستم تو استرالیا ساعتی 68دلار استرالیا داره داره میگیره میشه یک چیزی معادل 40دلار آمریکا و میانگین درآمد روزانش میشه 300دلار و هفته ای با 5روز کارکرد و 2روز تفریح اجباری میشه 1500دلار و ماهی حدود 7000دلار درامدشه و .....(تکنسین)
    یکی از دوستام تو ترکیه درآمدماهانش 1250یوروو....

اونوقت اون برای خریدن ویستا 300دلاری میره دنبال کرک بگردن ؟! 100سال سیاه دیگه چنین کاری بکنند.

هرچند مفتی استفده کردند لطف خاص خودش و داره!!
    Last edited by helpehelp2007; 25-06-2007 at 11:30.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راجع به بخش اول رنگي پست شما: از لفظ «همه» استفاده نكنيد بهتر است ! دوستان من در اروپا هستند و اعتراف مي كنند به اينكه از ويندوز غير اصل استفاده مي كنند.و هر چند وقت يكبار هم مي شنويم دولت آنها باندهاي توزيع وسيع نرم افزارهاي قفل شكسته را شناسايي مي كند پس آنجا هم كاربر برنامه ي قفل شكسته فراوان وجود دارد اما دولت و قانون هست كه برخورد شديد مي كند!
    به گفته خود شما اونجا که مهد کپی رایت و دولت پشتیبان برنامه نویساشه اونطوری پس اینجا نباید بیش از این انتظاره اینو داشت که فقط به ویدئو کلوپها گیر بدند که آقا کپی نکنید

اونجا برنامه نویساش تسهیلات دارند!! طرف توی اطاقش یک commponent مسخره مینویسه کلی ازش درآمد کسب میکنه !! چرا؟ چون یکی از الزاماتش E-Commerce ه که دارند و اگه حساب الکترونیکی که دارند و اگه Secure بودنشون از طرف Interpolه که دارند و.....

یک ایرانی هیچگاه نمیتونه توی سایت Download.comو یا سایتهای مشابه چیزی برای فروش بزاره چون به ایرانی ها اجازه که نمیدند هیچ تازه جلوی باز کردن حساب و ...... میگیرند

حالا اونوقت چطوری میتونند ذوق و سلیقه یک برنامه نویس رو شکوفا کنند؟!!

اما اینجا این طور کارا فقط دست یکسری شرکتها ست که اونم بیشتر رابطه ای ه!!!

داخل ايران هم اينطور كه شما مي فرمايي نيست ! فقط براي يك نمونه:من خودم ويندوز،آنتي ويروس و تعداد زيادي برنامه ي ارجينال ديگر دارم
    آره حرفی که شما میزنید درسته !!! اما باید تشریف ببرید بازار پایتخت برای خرید نرم افزار های مورد نظر به ازای هر دلار 900تومانی 1200تومان پول بدید تا موفق بشید اینجاست که برای ویندوز 300دلاری که میشه 270هزار تومانی باید 360هزار تومان پول بدید یعنی به عبارت دیگه پول رو با پول بخرید. تازه اگرم کسی حاضر بشه ویندوز بخره باید بفکر خریدن پولشم باشه!!!!!

و در کنار این جملتون اینو هم بگم، الان خیلی ها دارند مثل شما این حرف رو میزنند البته بنده پیشا پیش از محضر جنابعالی و سایر دوستان در صورت سوء تفاهم معذرت میخوام. اما

خیلی از دوستان که این نرم افزار ها رو اورجینال دارند، به میل خودشون که نخریدند بلکه به زور به اونا فروختند!!

چون الان که میرید Laptop بخرید بعضی هاشون مثل DelL سی دی اورجینال WIN کنارش گذاشتند و پولش رو میگیرند! چه بخواید و چه نخواید!!!

رقم هايي را هم كه رنگي كردم درست نيست لطفا مقايسه ها را از روي تخيل انجام ندهيد.
    چرا رقم درسته البته برای ویندوز XP Home Edition 60دلار و ...

چون الا ن فعلاً ویستا همه گیر نشده تا در موردش بحث بشه

ضمنا در آخر نگفتيد مشكل از كجاست؟ اگر از دولت و قانون هست كه الان قانونش دارد اجرا مي شود و با مخالفت گسترده ي ما دارد روبرو مي شود!! پس مشكل از جاي ديگر نيست مشكل از ماست !
    با تشكر
    نخیر مشگل در این مورد نه مائیم و نه دولت!

مشگل شرکتهای تولید کننده اند و کپی کننده هستند

در کشوری که طرف ماهی 1000دلار درامدشه اگر بخواد میتونه یک/سوم پولش و صرف خرید ویندوز ویستای 300دلاری کنه و MicroSoft هم بر اساس درآمد ها چنین قیمتی گذاشته و یا دیگران بر روی نرم افزارهاشون این قیمت ها رو میگذارند. اما نرم افزاری که تو ایران بطور مثال و کم 600هزار تومانه طرف باید 3ماه چیزی نخوره و زندگی نکنه تا شاید بتونه که بخره !!

ونکته بعد اینکه : چرا راه دور میرید همین شرکت پرند نرم افزارهای خارجی رو میگیره کرک میکنه بعد به من و شما میفروشه . دیگه چی بگم از این واضح تر. دیگه چیزی نمیمونه تا بگم

و در پایان : !!بهتره کاسه داغ تر از آش نشیم!!

پروفشنال reza41's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوستان گل فكر نمي كنيد يه كم از موضوع تاپيك خارج شديم
    ما نيومديم اينجا قانون وضع كنيم و نه اومديم كه ريشه مشكلات اقتصادي مملكت را پيدا كنيم و مطمئنا نه جاش اينجاست نه از عهده امثال من و شما برمياد پس بهتره ولش كنيم اون چند نفري هم كه اين تاپيك رو زدند و قصدي داشتند و مي خواستند از آب گل آلود ماهي بگيرند ديدند اينجا جاش نيست خودشون ول كردن رفتن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •