تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 81

نام تاپيک: [آموزش] افزودن زیر نویس به DVD به همراه نرم افزار

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام

با عرض سلام و خسته نباشید.
    من 1 سوال داشتم که یک بخش آن مربوط به این بخش میشه و یک بخش آن زیاد به این بخش ربطی نداره.
    من با DVD Recorder فیلم Blood Diamond را از کانال مولتی ویژن ضبط کردم ولی وقتی که اونو میخوام با برنامه Subtitle Workshop فراخوانی کنم و عملیات ویرایش زیر نویس را روی آن اعمال کنم Capther اول آ ن در برنامه
    Subtitle Workshop بخش نمیشه ولی دیگر Capther ها بدون مشکلی باز میشن.
    این در حالی هست که من همون Capther اول را در Power Dvd مشاهده میکنم.
    لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟
    در صورت نیاز از نرم افزار های دیگر لینک آن را برای بنده قرار دهید.
    با تشکر.
    ببین می تونی تبدیلش کنی و وارد Subtitle Workshop کنی؟

میخواستم بدونم این کارایی که در صفحه اول توضیح دادین در کیفیت dvd هم تاثیر داره ؟ یعنی ممکن کیفیت dvd کم بشه؟
    به هیچ وجه ، در آخر کار همون کیفیت DVD را تحویل میگیری.

آقا هر کار می کنم منو ساخته بشه گیر می ده
    دوست عزیز کامل توضیح بدهید مشکلتون چیه ؟ شاید DVD فیلمتون مورد داره ، پیش میاد که

اگر DVD اصلی مورد داشته باشه ، توی مراحل گیر می ده .

بای
    Last edited by ehsan30; 02-07-2008 at 19:36.

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بر و بچز اگر من یه پلیر که Divx ساپورت کنه داشته باشم، اونوقت این فیلمها رو DVD Data کنم، توی پلیرم نشونشون میده؟ اگر آره زیر نویس رو چطور؟ اگر زیر نویس رو نشون نمیده راهی هست که بشه نشون بده؟

آخر فروم باز omid.k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Basin city

پيش فرض

راه ساده تری هم باید باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بر و بچز اگر من یه پلیر که Divx ساپورت کنه داشته باشم، اونوقت این فیلمها رو DVD Data کنم، توی پلیرم نشونشون میده؟ اگر آره زیر نویس رو چطور؟ اگر زیر نویس رو نشون نمیده راهی هست که بشه نشون بده؟
    من روی cd هم دیتا رایت کردم البته کمتر از 700 مگ با زیر نویس پخش شد ولی زیر نویس فارسی را با حروف نامفهوم نشان میداد باید نام زیر نویس کاملا با نام divx یکسان با شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حنا:سلام دوستان من برای دانلود این فایل دی وی دی لب پرو dvdlabpro مشکل دارم دانلود نمیشه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ممنون اگه راهنمایی کنید از سایت عالیتون هم خیلییییییییییییی ممنون

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

ممنون جلال جان
    خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی استفاده کردم!!!!

ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه cheetoz_motori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام،مشكلي در مورد تاخير زماني نمايش زيرنويس دارم كه مي خواستم من را راهنمايي كنيد.زيرنويس من ديرتر از ديالوگ مي آيد.در برنامه dvdlab pro زمانيكه زيرنويس را اضافه كردم 3 انتخاب براي تاخير fps وجود دارد هر 3 انتخاب را انجام دادم ولي هيچ كدام زير نويس را درست سر جاي خودش نشان نمي دهد.اگر ممكنه به من ياد دهيد كه چطوري مي توانم اين مشكل را حل كنم در تمام مراحل آموزش همين مشكل را فقط دارم و دركل نياز همه ما و ياد دادن اينكار هم فقط براي زيرنويس گذاشتن صحيح هست وگرنه اگر زيرنويس بخواهد درست عمل نكند چه فايده اي دارد.پس لطفاً راهنمايي كنيد كه من چه كنم.چندين بار هم با برنامه ور رفتم و خودتان هم مي دانيد هر بار توليد فايلهاي Final DVD چقدر زمان بر هست و كسل كننده(با بهترين سيستم 30 دقيقه طول دارد).قبلاً از پاسخ كارگشاي شما سپاسگذارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض مشکل.مشکل

با سلام و خسته نباشید من یه مشکلی داشتم که اگه لطف کنید سریعتر جواب بدید ممنونتون میشم من تو مرحله دوم مشکل دارم اول اینکه کمی بیشتر توضیح بدین و دوم اینکه تو مرحله سوم که باید فایلی رو که در مرحله دو ذخیره کردیم باید بازش کنیم اصلا همچین فایلی ذخیره نمیشه یعنی فایل
    eng.srt
    ذخیره نمیشه که بخوام تو مرحله سوم و با برنامه sub workshopبازش کنم .و دیگه اینکه تو قسمت دوم باید همه رو زیر نویس کنیم و سیو کنیم بعد به مرحله بعدی بریم؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم یه دنیا اگه جواب بدید واقعا دیشب نخوابیدم و روی این قسمت کار کردم ولی به هیچ صراطی مستقیم نشد
    بازم ممنون
    منتظرما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام من تو مرحله سوم که باید فایل ذخیره شده دو رو باز کنم اصلا همچین فایلی نمیبینم چطوری باید ذخیره ش کرد
    خواهشا جواب بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام من در مرحله پنج که مال ویرایش ساب تایتله مشکل دارم چرا وقتی میخوایم فایل ها رو در written dvd
    اکسپورت کنیم ارور میده که فقط پانزده ثانیه اول اکسپورت میشه؟؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید
    مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •