تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: laptop سونی

اگه نباشه جاش خالی می مونه ocz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

اگه یکم صبر کنی و یکم رو پولت بذاری با ۲ میلیون تومن می تونی fz180e/b بخری که بلو-ری داره و البته geforce 8400 gt که فکر می کنم خیلی بهتره.
    فكر نكنم تهيه ي بلو ري خيلي ايده آل باشه چون ديسكهاش خيلي گرون قيمت هست و كمتر كاربري فكر مي كنم ازش استقبال كنه چون رقابت بين HD-DVD توشيبا و Blu-ray سوني هنوز ادامه داره و استقابل از فرمت توشيبا بيشتر هست چون قيمت پايين تري رو داره
    همون رايتر DVD-Dual Layer انتخاب پيشرفته و آينده دار تري هست
    قیمت این لپتاپ چند هست تو ایران هست
    قبلا نوشتم كه به لينكش بري قيمت روز رو زده !
    قيمت فعلي هست :
    SONY VAIO FZ 140 E B
    [SONY VAIO FZ 140 E B] 14,700,000ريال

/\/\/\/\/\/\/\/\/\\/\/\/\/\/\/\/\/\\/\/\/\/\/
    ضمنا يك نكته براي آقاي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين مطلب كه اون خانوم توي امضا و آواتور شما اسمش ميترا طاهري و ايرانيه يك Fake اينترنتي بود.او يك مجري اصالتا فرانسوي هست يك جستجويي بكنيد بد نيست ...البته بيشتر سايتهاي مربوطه الان ف ي ل ت ر شده!

آخر فروم باز RAMINET's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فكر نكنم تهيه ي بلو ري خيلي ايده آل باشه چون ديسكهاش خيلي گرون قيمت هست و كمتر كاربري فكر مي كنم ازش استقبال كنه چون رقابت بين HD-DVD توشيبا و Blu-ray سوني هنوز ادامه داره و استقابل از فرمت توشيبا بيشتر هست چون قيمت پايين تري رو داره
    همون رايتر DVD-Dual Layer انتخاب پيشرفته و آينده دار تري هست

قبلا نوشتم كه به لينكش بري قيمت روز رو زده !
    قيمت فعلي هست :
    SONY VAIO FZ 140 E B
    [SONY VAIO FZ 140 E B] 14,700,000ريال

/\/\/\/\/\/\/\/\/\\/\/\/\/\/\/\/\/\\/\/\/\/\/
    ضمنا يك نكته براي آقاي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين مطلب كه اون خانوم توي امضا و آواتور شما اسمش ميترا طاهري و ايرانيه يك Fake اينترنتي بود.او يك مجري اصالتا فرانسوي هست يك جستجويي بكنيد بد نيست ...البته بيشتر سايتهاي مربوطه الان ف ي ل ت ر شده!
    ببین دوست من بهتر نیست به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای مثل آواتاره من سعی کنی بیشتر واسه سایت مفید باشی آخه عزیزه من اینجا که جای طرح مشکلاته شخصی نیست اگر غیر از موضوعه تاپیک مطلب دیگری میخوای بگی باید توی پیغامهای شخصی بفرستی نه اینجا (امیدوارم ناراحت نشده باشی)!!!
    درضمن از دوستان خواهش میکنم به سوالم که تو صفحه اول طرح کردم درست پاسخ بدن من میخوام بین fz 160 e/b که ساخت چینه و fe 890 n/h که ماله امریکا است یکی رو انتخاب کنم شما کدوم رو مناستتر و بهتر میدونید با توجه به مشخصاتشون و ویژگیهاشون؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ببین دوست من بهتر نیست به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای مثل آواتاره من سعی کنی بیشتر واسه سایت مفید باشی آخه عزیزه من اینجا که جای طرح مشکلاته شخصی نیست اگر غیر از موضوعه تاپیک مطلب دیگری میخوای بگی باید توی پیغامهای شخصی بفرستی نه اینجا (امیدوارم ناراحت نشده باشی)!!!
    درضمن از دوستان خواهش میکنم به سوالم که تو صفحه اول طرح کردم درست پاسخ بدن من میخوام بین fz 160 e/b که ساخت چینه و fe 890 n/h که ماله امریکا است یکی رو انتخاب کنم شما کدوم رو مناستتر و بهتر میدونید با توجه به مشخصاتشون و ویژگیهاشون؟؟؟
    شما من رو عفو كنيد كه اشتباه شما رو ذكر كردم
    تشكر نيازي نيست!

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شما من رو عفو كنيد كه اشتباه شما رو ذكر كردم
    تشكر نيازي نيست!
    ocs جان من منظوری نداشتم به دل نگیر دوست خوبم
    راستی به نظر تو من چه کار کنم برم یه fz 160 بگیرم که چینیه و میگن چینی ها خوب نیستن یا برم fe 890 n h بگیرم امریکائیه ولی cpu کمتری داره یعنی 1.66 ghz

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

ببين دوست من شما بايد خوش شانس باشي اگر جنس آمريكايي پيدا كني(هست اما كم)
    درصد بالايي از جنسهاي بازار ايران و خارج از ايران چيني هست اما جنسهاي 1 چين ميره اروپا و آمريكا و گاهي از اين جنسهاي 1 به اسم اروپا و آمريكا از اونجاها برميگرده ايران! اونم باقيمتهاي بالا كه شايد مقرون بصرفه نباشه
    در حاليكه جنسهاي 2 و شايد گاهي3 شون مستقيما مياد خاورميانه و ايران
    من خودم لپتاپم رو 3 سال پيش خريدم 1.8 ميليون و چيني هست
    غير مسأله ي باتريش مشكل ديگه اي نديدم توش و مشكل باتري هم يك مشكل جهاني و مال تمام برندها هست
    باتري مال من بعد 1.5 سال كار،حدود 1 ماه كلا شارژ نشد و وقتي مي خواستم بعد يكماه با هزينه ي 130 تومن عوضش كنم ديدم خودبخود درست شده اما تقريبا 50 درصد شارژ اوليه جواب ميده اين مشكل توي Dell و سوني و فوجيتسو زيمنس و و... هم هست كه فرقي نمي كنه آمريكايي بهش بگن يا چيني
    ولي تفاوت قيمت سوني معروف به آمريكايي و نوع معروف به چيني اون اندازه زياد هست كه غير منطقيه در حاليكه تفاوت كيفيتشون به اون اندازه كه پول ميدي نيست ضمن اينكه تقريبا همه چيني هست البته مدلهاي ژاپني هم به ندرت در بازار وجود دارند كه اونها توي بحث قيمت و كيفيت مثل نوع معروف به آمريكايي هست
    اينكه ميگن جنس چيني بده خيلي حرف مضحكيه چون من توي اين بازار ايران فقط فوجيتسو زيمنس رو ديدم كه واقعا ساخت آلمانه كه اون هم مشكلات عجيبي گاهي داره وگرنه بقيه ي ماركها كه توي بازار و دست مردم هست 70% چينيه +20%تايوان و مالزي
    Last edited by ocz; 23-06-2007 at 15:03.

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ocs جان حالا به نظر تو cpu 1.66 با cpu 2 تفاوت زیادی دارند که مجبور بشم fz 160 eb بگیرم یا زیاد تو کارائی و سرعت فرقی ندارند و من به fe 890 اکتفا کنم؟

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

پردازنده هاي قويتر قيمت تصاعدي دارند در حاليكه تفاوت كارايي به آن حد نيست
    خريد سيستمي مبتني بر پردازنده ي قويتر،ايده آل است اما اگر تفاوت قيمت معني دار باشد صرفه به استفاده از پردازنده ي قويتر نيست چرا كه اين سري از پردازنده ها بلحاظ دو هسته اي بودن و داشتن باس 800 كارايي بسيار چشمگيري دارند كه تفاوتي در حد 0.2 تا 0.5 GHz در فركانس كاري براي يك كاربر عادي كه بدنبال جانشين دسكتاپ قدرتمند نيست اصلا قابل اعتنا نمي باشد

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ocs جان ممنون از راهنمائیت ولی یکم تخصصی گفتی که باعث شد من گیج بشم!!
    ببین چیزی که واسه من خیلی مهمه قدرت کارت گرافیکه و مسلما cpu حالا نمیدونم چه کار کنم بعضی ها میگن سونی رو بیخیال شو برو یه مدل از hp که البته اسمش تو ذهنم نیست الان ولی کارت گرافیک geforce 8400 داره بگیر البته قیمتش رو هم نمیدونم چنده؟ امیدوارم بیشتر از 1600000 نباشه!!!
    حالا نظر تو و بقیه دوستان چیه واسه کارت گرافیک بالا و cpu قدرتمند چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟ آیا همین سونی مدل fz 160 خوبه یا مارک دیگه ای مثلا توشیبا یا hp بگیرم ؟ البته بیشتر از 150-160 نشه لطفا!!
    ممنون از همه

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از دوستان کسی نیست که کمکم کنه؟

پروفشنال pv2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    هر جا که دل خوش است

پيش فرض

اگه بتونی fz190n4 رو تو ایران گیر بیاری عالیه.
    قیمتش 1470 دلار امریکا هست ولی نمی دونم تو ایران هست یا نه؟
    8400m gt و t7300 و دی وی دی رایتر داره.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •